na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz
Menu ▼

Nejnovější klientské recenze našich zájezdů

Chceme poděkovat za pobytový zájezd Mariánské Lázně - za zdravím a odpočinkem a Jóga v Mariánských Lázních. Od začátku do konce jsme si vše užily, nenarazily na žádný problém, ba naopak. Hotel Falkensteiner byl po všech stránkách výjimečný - ubytování hezké, všichni ochotní, jídlo excelentní (a v míře více než vrchovaté). "Lehké" obědy, které byly k pobytu zdarma, obsahovaly předkrmový bufet, dva druhy polévek, hlavní jídlo, moučník a ovocný bufet. Plně jsme také využily vybavení hotelu - pět bazénů, několik saun. Procedury byly příjemné, profesionální. Přímo v hotelu jsme měly k dispozici k pití Alexandřin pramen. Naše milá průvodkyně, Kateřina Sobková, nás zásobovala informacemi o lázních, možnostech výletů a také nás s výkladem provedla po léčebných pramenech. Jedna z nás se rozhodla účastnit se i hodin jógy, dvě hodiny denně ve spojení se vším výše uvedeným dokáže člověka pozitivně vyladit, ať má jakékoliv starosti (velké díky cvičitelce Monice Fialové). Vřele doporučuji. Na závěr poznámka: i v této době se dá bez obav cestovat, v hotelu se používaly roušky, desinfekce byla všude, kam jsme se pohnuly, dodržování rozestupů v Mariánských Lázních nebyl problém, protože rozhodně nejsou přeplněné. Nikde žádné fronty, příroda, pohoda. Ještě jednou díky za povedený relax a za služby Delfín travel.
- Mariánské Lázně (Falkensteiner hotel Medspa), termín: září 2020
Chtěla bych poděkovat za velmi pěkný zájezd do Jizerských hor v termínu 4.-9.9.2020. Organizace byla perfektní jak při komunikaci s vámi, tak na místě po celou dobu zájezdu. Průvodce Lubomír Vacek byl vždy schopen poradit, doporučit a pomáhat. Prostě - nemělo to chybu a na příští rok se určitě těším na další zájezd s vámi.
- Jizerské hory (Zapadlé kouty Jizerských hor), termín: září 2020
Výborný nápad CK Delfín, zorganizovat takovýto zájezd v tak podivné době a za tak úžasnou cenu. Děkujeme. Bylo by vhodné (a možné???) jej opakovat i mimo sezonu, kdy snad není takový zájem ze strany německých seniorů. Kuchyně, jídla v hotelu (zvláště večeře) na špičkové úrovni, snídaně i obědy výborné.
- Mariánské Lázně (Falkensteiner hotel Medspa), termín: září 2020
Hezký dobrý den. Chci Vaší společnosti nesmírně mnoho poděkovat za překrásnou dovolenou v Norsku. Byl to můj sen a moc jsem se těšila. Ale to co jsem tam prožila nebyla jen dovolená, ale především splnění snad toho nejodvážnějšího snu, přímo pohádka. Příroda samozřejmě úžasná, služby naprosto perfektní. Paní průvodkyně Procházková byla naprostá třešnička na krásných zážitcích. Vždy jsem byla s Vašimi průvodkyněmi spokojená, ale takovýto přístup ke klientům je hoden zlaté medaile. Paní Procházková byla velmi milá, ochotná, příjemná a vůbec, naprosto báječná. Večerním příjezdem do hotelu jí nikdy nekončila pracovní doba. Kdo chtěl, mohl s ní chodit buď na túry do přírody nebo na procházky městem. U většiny klientů její přístup vede k úvahám o tom, že pojedou na další zájezdy Vaší společnosti, kde paní Procházková bude průvodcovat. Já osobně už dneska začnu hledat. Mnohokráte děkuji a moc prosím, aby moje pochvala byla přetlumočena i majiteli cestovní kanceláře. S přáním hezkého a příjemného dne B.M.
- Norsko (Norsko - Velká cesta zemí fjordů), termín: červenec 2020
DELFÍNI, tak rychlou reakci jsem nečekal. Pokud bude pohoda, určitě s vámi někam vyrazíme. Přejeme náročné a určitě těžké zvládání situace.
- , termín: květen 2020
Děkujeme za vrácení finanční zálohy za neuskutečnitelný zájezd na Mar Menor. Příkladný, pružný přístup, věcné a empatické jednání zaměstnanců Delfin travel, se kterými jsem písemně jednala, oceňuji. Přispěje ke kladné reklamě vaší kanceláře z naší strany. Těšíme se na navrácení možnosti opět cestovat. Zdravím a přeji hodně štěstí.
- , termín: květen 2020
Děkuji Vám všem za Váš příkladný přístup v nelehké situaci, kterou nám přinesl koronavirus. Peníze jsem obdržela a ráda se s Vámi opět někam podívám. Děkuji za nabídky po Čechách, Moravy, Jizerek, Polska....Určitě využiji.
- , termín: květen 2020
Děkujeme velmi za Vaši informaci o vrácení peněz. Vaše CK je pro nás opravdu velmi výjimečná, nejen tím, jak dokonale připravený aktivní zájezd jsme měli příležitost si užít (cyklo na Menorce), ale i svým přístupem v této složité situaci. Moc si budeme přát, až se tahle bouřka přežene, abychom se mohli ještě svěřit do Vaší péče a na nějaký zájezd vyrazit. :-) Držíme pěsti, milá CK Delfin Travel.
- , termín: květen 2020
S vaší  cestovní kanceláři jsme byli vždy spokojeni. Rádi si poukaz vyčerpáme na nějaký váš zájezd. Nevím zda vás to potěší, ale vaše nabídka vypořádání naší zálohy je oproti ostatním CK zcela nadstandardní. Moc děkujeme. Doufáme, že se Evropa vrátí k nějakému normálnímu stavu, a pak budeme moci zase bezpečně cestovat.
- , termín: květen 2020
Jsem ráda, že tuto záležitost řeším právě s Vaší cestovní kanceláří, řešíte to rozumně a vstřícně ke svým klientům a já Vám za to děkuji. Protože jsem už s Vámi cestovala v únoru na Madeiru a vše proběhlo nadstandardně dobře, ráda s Vámi pojedu kamkoli, jakmile se situace uvolní. Protože doufám, že se tak stane dříve, než v termínu zájezdu Arménie 21, ráda bych přijala poukázku, kterou doufám brzy použiji na další zájezd. Zároveň prosím o nějaké oznámení na mail, že už je možné kupovat zájezdy a na jaký termín, děkuji. Budu CK Delfín travel doporučovat všem známým, Vaše slušnost a vstřícnost mě dnes opravdu potěšila:-) Přeji mnoho zdaru a vydržte nám!!
- , termín: květen 2020
Již je to 14 dní, co jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Mexiko-velké putování, který proběhl v březnu 2020. Vrátili jsme se nadšení a plni nových a skvělých zážitků, díky nimž jsme dalších 14 dnů v izolaci přečkali snáz. Velký dík patří vaší cestovní kanceláři, která připravila zájezd skvěle a vypíchla zajímavosti této krásné země. Ještě větší poděkování patří naší drobné průvodkyni Žanetce, která nám všem byla velikou oporou. Je obdivuhodné, jak se vypořádala s touto nelehkou situací, která nyní postihla celý svět. Statečně skrývala nervozitu a byla celou dobu pozitivně naladěná. Byla vždy ochotná každému pomoci, poradit, a to s úsměvem na rtech. Měla vedle sebe úžasného "Mexičana" Cézara, který oplýval celou dobu skvělou náladou a humorem. Samozřejmostí byly obdivuhodné znalosti obou průvodců. S celou situací se vypořádali statečně a zodpovědně. Jsme si jisti, že až na letišti Václava Havla si Žanetka skutečně oddechla. Těšíme se na další zájezd s vaší cestovní kanceláří a všem přejeme hlavně zdraví. Protože pokud tuto situaci ustojíte (my věříme, že ano), máte stále spoustu spokojených klientů, kteří s vámi opět rádi vycestují.
- Mexiko (Velké putování Mexikem), termín: březen 2020
Vracíme se neustále několik dní zpátky a před očima se nám vybaví krásné okamžiky naší báječné dovolené a výletu do fantastického regionu Brazílie a Argentiny se super průvodkyní Terezou Vítovou a s nezapomenutelnými zážitky, které pro nás připravila spolu s pracovníky Delfín travel. Zasloužíte si naše poděkování a uznání za tuto akci, která se uskutečnila v nelehkém období začínající pandemie koronaviru a v tíživé situaci návratu domů skutečně na poslední chvíli. Svědčí o tom "uzavření" Copacabany několik hodin po našem návratu do Prahy.
- Brazílie a Argentina (Brazílie a Argentina - Jižní Amerikou v rytmu samby a tanga), termín: březen 2020
Rád bych touto formou formou poděkoval vaší cestovní kanceláři za perfektně zorganizovaný zájezd "Velké putování Mexikem", z něhož jsme se před pár dny - 28.3. vrátili. Kromě velmi dobře vybraných a na sebe navazujících míst patří veliké díky vaší skvělé průvodkyni paní Žanetě Fikejzové, jejíž znalosti a ochota pomoci všem účastníkům nad rámec jejích povinností, pomáhaly překonat problémy v nynější nelehké situaci i při cestování v tak daleké zemi.  Právě díky Žanetě a skvělému mexickému průvodci Cezarovi, kteří pro nás byli plnou studnicí vědomostí, jež ochotně předávali dál, jsem si tímto poznáním Mexika splnil svůj sen. Celý zájezd proběhl bez větších komplikací a v pohodě a rozhodně na něj dlouho nezapomenu. Již se těším na další putování s vámi a snad i se stejnou průvodkyní v Peru.
- Mexiko (Velké putování Mexikem), termín: březen 2020
Rádi bychom touto cestou poděkovali za skvělý zájezd „Velké putování Mexikem“, ze kterého jsme se vrátili tuto sobotu 28.3.2020. Především velký dík patří úžasné průvodkyni paní Žanetě Fikejzové, která v této aktuálně nelehké situaci, kdy celý svět postupně ochromovala pandemie konoraviru, o nás pečovala jako o svou nejdražší rodinu. Díky ní jsme prožili neopakovatelných 14 dní v nádherné zemi a díky ní jsme si tak trochu i Mexiko zamilovali. Žaneta se stala v krátké době pro všechny výbornou kamarádkou, která nás nejen zásobovala i prostřednictvím skvělého mexického průvodce Cézara spoustou informací, ale především překypovala starostlivostí o nás jako klienty. Celý zájezd tak proběhl v pohodové atmosféře a vzpomínky na něj nás budou provázet do konce života.............. a příští rok s Vámi chceme v podobném termínu poznat Brazílii a Argentinu. Už je nás 8!
- Mexiko (Velké putování Mexikem), termín: březen 2020
Moc děkujeme za VÝBORNOU DOVOLENOU od vaší kanceláře, kterou jsme stihli opravdu na poslední chvíli. Děkujeme také Terezce, která byla výborně připravená a dělala výbornou náladu po celou dobu pobytu. Těšíme se na další výpravu do Jižní Ameriky, až toto vše odpadne a budeme zase cestovat.
- Brazílie a Argentina (Brazílie a Argentina - Jižní Amerikou v rytmu samby a tanga), termín: březen 2020

Chtěla bych alespoň touto cestou Vám všem poděkovat za přípravu naší nádherné dovolené. Vám patří také velké díky, Vám, kteří jste to celé tak pěkně naplánovali a zajistili, samozřejmě, že pro nás byla stěžejní osoba Terezka, ale rozhodně Vy na tom mátě velkou zásluhu. Je to teď velmi těžká doba pro nás všechny a o další dovolené si můžeme nechat pouze zdát, ale až to bude zase možné rádi se zase k Vám přidáme. Nemohu nezmínit, jak úžasná byla naše (Vaše) Terezka, fakt bez nadsázky mohu říct, že to byla nejlepší průvodkyně zájezdu, na kterém jsme byli. Ona je nejenom velmi vzdělaná, chytrá , ale i lidsky úžasná bytost, která nás nabíjela pozitivní energií při těch špatných zprávách z domova. Neexistovalo, že by někoho nějak odbyla, že by nevyhověla. Pro každého měla vlídné slovo a prakticky jí úsměv nezmizel z tváře celou dobu. Já prostě mám v paměti tu větu, když jsme jeli na letiště už domů…Tu rozesmátou tvář..jak říká: „Přátelé no řekněte, kdo může říct, že se koupal na Copacabaně a kdo může říct, že……., a já teď používám její slogan a říkám svým známým to samé. Zájezd byl opravdu pěkný, jeden z TOP dovolených, jsem šťastná, že jsem to viděla, ačkoliv můj manžel nejdřív pro tuto oblast nebyl nakloněn, ale já jsem ho zpracovala (jako vždy nakonec) a teď je stejně šťastný jako já!!! Vše jste měli pěkně zorganizováno, ty dva volné dny, které jsme měli pro sebe byly velmi příjemné. To, že nám v BA jeden den pršelo, za to nikdo nemůže, ale i tak super den!! Nooo stihli jsme to opravdu na poslední chvíli, jak cestu tam, tak i návrat, hurá..!!! A ty steaky, jééé my vzpomínáme, nejlepší steaky byly ty, na které nás vzala Terezka poslední večer – to byl luxus opravdu. Nejedla jsem lepší. Všechny dny byly skvělé, třeba ten ranč v přírodě, to bylo taky tak velmi příjemné, to vínečko a jídlo, vše super. Škoda, že je to trochu daleko. Až jednou vyhraju, koupím si letenku první třídy a poletíme do BA na steaky. Držme si všichni palce, aby ta situace, kterou procházíme byla brzy na námi a vše fungovalo v normálu.

- Brazílie a Argentina (Brazílie a Argentina - Jižní Amerikou v rytmu samby a tanga), termín: březen 2020
Minulý týden jsme se vrátili ze zájezdu do Brazílie a Argentiny pořádaný vaší společností Delfín travel. Jsme nadšeni jak byl zájezd naprosto perfektně připraven, časovou organizací s maximálním využití shlédnutí všech dominantních bodů v dané oblasti/ odpočinkem a vyčerpávajícími informacemi ze strany naší úžasné průvodkyně Terezky Vítové. Ještě jednou díky celému týmu a přejeme hodně úspěchu v této nelehké době.
- Brazílie a Argentina (Brazílie a Argentina - Jižní Amerikou v rytmu samby a tanga), termín: březen 2020
Včera jsem se vrátil ze zájezdu pořádaného vaší cestovní kanceláří - Brazílie, Argentina. Děkuji Vám za vynikající, plnohodnotný a zážitky protkaný zájezd. Obrovskou zásluhu na zdárném a úspěšném cestování má rozhodně slečna Terezka Vítová, která nás provedla s obrovským nasazením a vysokou profesionalitou celým Vámi pořádaným zájezdem. Ještě jednou Vám všem děkuji.
- Brazílie a Argentina (Brazílie a Argentina - Jižní Amerikou v rytmu samby a tanga), termín: březen 2020
Ve středu 4.3. 2020 jsme se vrátili z putování po ostrově Svobody. Chtěli jsme se podělit o zážitky z naší dovolené. Dovolená proběhla na jedničku bez sebemenších komplikací. Naše průvodkyně Štěpánka Pařízková byla naprosto skvělá a představila nám Kubu jaká skutečně je. Celou dobu pobytu se o nás starala po všech stránkách ať se jednalo o objednání jídla, drinku, ubytování a pak následnou naši spokojenost s ubytováním, tak i kde můžeme vidět něco navíc či můžeme koupit suvenýry. Její znalosti o Kubě jsou výtečné, tolik jsme se od ní dozvěděli a celou dobu se i nasmáli, protože jsme se tam sešli perfektní parta lidí. Jediné malé výtky máme snad jen k ubytování, ale i to jsme nějak skousli když jsme pochopili myšlení a přístup Kubánců. Když si člověk nekazí dovolenou malichernostmi, tak i na Kubě prožije nádhernou dovolenou plnou poznání, dobrého rumu a voňavých doutníků. Máme na co vzpomínat a už teď víme, že až zase někam vyrazíme, tak to bude opět s Delfínem 55+. Ještě jednou dík naší průvodkyni Štěpánce a těšíme se na další cesty.
- Kuba (Kuba - To nejlepší z „ostrova svobody“), termín: 16. 2. - 4. 3. 2020
Dobrý den, dnes v noci jsme se vrátili ze zájezdu Karneval na Madeiře. Chtěla bych poděkovat za úžasný zážitek a hlavně velký dík slečně průvodkyni Kateřině Kozákové. Je to člověk na svém místě, její znalosti, profesionalita, jednání je fakt super. Spokojenost byla i v hotelu. Čistota a jídlo, kousek od moře, parádní terasa s výhledem. Ještě jednou děkuji a určitě s Vaší cestovkou ještě někam vyrazíme :).
- Madeira, Portugalsko (Karneval na Madeiře), termín: 20. 2. - 27. 2.

Rádi bychom poděkovali celé vaší cestovní kanceláři za nádhernou dovolenou v Ománu. Paní delegátka Simona Chromá nás báječné provázela po celou dovolenou. Díky ní jsme neměli žádné problémy, jen krásné zážitky. Ubytování, strava i výlety byly vynikající. Tato dovolená předčila všechna naše očekávání a je nejlepší, kterou jsme kdy absolvovali.

- Omán - Vůně orientu z pohádek Tisíce a jedné noci, termín: 9. 2. - 17. 2. 2020
Chystali jsme se Vám i bez zaslaného dotazníku napsat a poděkovat za krásně strávenou dovolenou. Obzvlášť si ceníme přístupu, obětavosti, trpělivosti a znalostí našeho průvodce Luboše Vacka. Opravdu nám poskytl nepřetržitý servis a díky jeho vstřícnosti jsme měli možnost vidět více, ochutnat více….Shodli jsme se, že bylo příjemné rozložení zájezdu - poznání, ale i vícedenní odpočinek na závěr. Také bylo příjemné, že od ubytování to nebylo daleko do centra dění. Také oceňujeme volbu letů a jejich návaznosti. Nebo při návratu z pobytové části do Kuala Lumpuru bezvadně vyplněný čas do odletu domů (servis se zavazadly – žádný stres). Není to naše první cesta s Vaší cestovní kanceláří a věříme, že ani poslední.Děkujeme a přejeme hodně spokojených cestovatelů.
- Malajsie a Singapur (Malajsie a Singapur - Fascinující cesta srdcem jihovýchodní Asie), termín: 3. 2. - 18. 2. 2020

Děkuju vaší kanceláři za úžasně naplánovaný a provedený zájezd do Gruzie. Byli jsme s manželem a určitě i ostatními účastníky zájezdu nadšeni. A může za to hlavně průvodce Luboš - vždy připraven, vesel, ochoten a přiměřeně přísný. Připravil nám spoustu informací, věnoval se nám, osobám v letech, velmi trpělivě, s úsměvem, humorem a šarmem, i po pracovní době.(Nakonec nás přiměl názvy některých jídel i buditelů si zapamatovat!) A majstrštikem byla kratochvíle s polámáním autobusu a opravdu skvělé počasí! Jen jedna závažná výtka: nechce s námi do Indie😟 Ještě jednou dík🙂 Prosím předejte pozdrav.

- Dobrodružství pod Kavkazem (Dobrodružství pod Kavkazem), termín: 20. 9. - 4. 10. 2019
Dobrý den, zúčastnila jsem se minulý týden zájezdu  Vánoční New York od vaší cestovní kanceláře a chtěla bych vám velmi poděkovat, za krásné zážitky. Moc chválím slečnu průvodkyni Milenu Škorpilovou, která byla naprosto úžasná. Mnohokrát děkuji.
- Vánoční New York (Vánoční New York), termín: prosinec 2019

Před několika dny jsme se vrátili z poznávacího zájezdu po Srí Lance a následným odpočinkem na ostrově Sun Island na Maledivách,  který byl organizovaný Vaší cestovní kanceláří. S Vaší cestovní kanceláři jsme jeli poprvé a byli jsme opravdu mile překvapeni. V minulosti jsme již navštívili několik zemí s jinými cestovními kancelářemi, takže jsme měli možnost srovnávat. Určitě to bylo delegátkou, paní Lenkou, místním průvodcem, kolektivem který se na zájezdu potkal a celkovou organizací, která přispěla ke krásnému poznávacímu zájezdu. Tu hlavní zásluhu na úspěchu zájezdu ale měla naše průvodkyně Lenka Ficová, která se nám od rána do včera věnovala a snažila se nám předat co nejvíc informací o místech, která jsme navštěvovali. Těšíme se na další zájezdy s Vaší CK .

- Srí Lanka a Maledivy (Srí Lanka a Maledivy - Kouzelné ostrovy Indického oceánu), termín: 19. 11. - 4. 12. 2019

Dne 30.10.2019 jsme se vrátily z poznávacího zájezdu po Spojených státech amerických s Vaší CK Delfín travel. Naším průvodcem byl Petr Froněk a jeho tým složený z jeho ženy Šárky Froněk Zelinkové a Alexandra Francírka. Rády bychom Vás požádaly, zda by jste výše uvedeným naším jménem vyřídili poděkování za více než 100% služby, které překračovaly rámec jejich povinností. Velký dík patří Petrovi, který byl skvělým organizátorem a znalcem navštívených lokalit. Zvládat skupinu 30ti seniorů po celý den, není jednoduché. Obě dvě máme zkušenosti s jinými CK,  nicméně jsme se shodly  na tom, že jsme se s takto dobře připravenými průvodci, ještě nesetkaly. Také jsme byly velice spokojené s výběrem ubytovacích hotelů a motelů. Pěkné počasí, které nás provázelo po celých 14 dní našeho putování už bylo jen třešničkou na pomyslném dortu. A v neposlední řadě jsme poznaly mnoho velice příjemných lidí – spolucestovatelů.

Díky patří i všem, kteří se na přípravě tohoto zájezdu podíleli a nebyli vidět. Velice Vaši práci oceňujeme, budeme Vás rozhodně doporučovat všem svým známým a kamarádům a když na další zájezd, tak určitě s Vaší CK.

Přejeme Vám hodně spokojených klientů a ať se Vám daří nejen v práci, ale i v osobním životě.

- USA - Velký okruh divokým západem a San Francisco (Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco), termín: 16 - 30. 10. 2019

V sobotu jsme se v pořádku všichni vrátili z velmi pěkného zájezdu na Nový Zéland. Chtěl bych tímto poděkovat především průvodkyni Jitce Herzánové za bezvadný přístup a veškerou péči o nás všechny. Její znalosti o NZ , které vycházely z jejího dřívějšího pobytu byly obdivuhodné. Za mne a za manželku jsme byli velice spokojeni. Chci poděkovat CK Delfin travel za překvapení, které umocnilo naši spokojenost. Nevím, čím jsem si zasloužil , že jsme mohli sledovat z výhledu řidiče celé cestování, ubytování a navíc malý dárek. Tolik jsem toho snad pro vašeho IT programátora neudělal (přislíbil mi, že se pokusí o malou pozornost ze strany CK za moji ochotu spolupracovat).O to bylo milejší, že to bylo naplněno právě na této dovolené. Takže ještě jednou díky, pozdravujte ho a my se těšíme na příští cestě s vaší CK / nebude to asi daleko, jen na I.P.Pavlova /na setkání, kam jsme se přihlásili s manželkou. Ještě jsem nevybalil kufr, a už jsem studoval váš nový katalog na rok 2020.

- Nový Zéland (Nový Zéland - Výprava do Středozemě), termín: 15.10. - 2.11.2019
Na začátku letošního roku jsem hledal nějaký zájezd k životnímu výročí mé ženy. Z mnoha nabídek mě zaujal poznávací zájezd „Krásy Andalusie“. Vydat se na první zájezd s novou cestovkou zpravidla znamená se informovat nejen na stránkách této kanceláře, ale i přečíst nějaké recenze. To jsem také udělal. U takto náročného zájezdu musí člověk počítat s tím, že nemusí vše vyjít na 100%. S tímto  předpokladem jsme se vydali do rukou vaší cestovní kanceláře. Naše očekávání se nepotvrdily. Vše proběhlo ne na 100 ale minimálně na 110%. Organizace z vaší strany výborná, průvodkyně paní Pavla Kulhánková vynikající. K tomu se přidala i výborná parta účastníků, ve které se na nikoho nikde nečekalo, vše bylo vždy podle plánu. Jednoznačně fantastická dovolená. Jsem přesvědčen o tom, že nezůstane pouze u tohoto jednoho zájezdu s vaší kanceláří.
- Andalusie, Španělsko (Krásy Andalusie), termín: 24. 9. - 4. 10. 2019
Moc děkujeme za doporučený hotel La Scogliera, který byl opravdu u moře, služby byly skvělé až na maličkosti, které vždy vyřešily vaše delegátky. Nejvíce se nám věnovala paní Nella Bezoušková-lacono, která doprovázela všechny zájezdy úžasným výkladem. Patří ji též veliký dík, přispěla k výborné náladě.
Moc děkujeme s manželem všem, kteří se na naší dovolené podíleli.My vašich služeb určitě ještě využijeme.
- Ischia (Hotel La Scogliera), termín: říjen 2019
Začátkem října 2019 jsme se vrátili z Algarve, kde jsme s vaší CK prožili nádhernou poznávací dovolenou v programu „Pěšky jižním Portugalskem 55+“. Pro nás to byl velmi příjemný týden naplněný poznáváním krásného prostředí s erudovaným výkladem a průvodem slečny delegátky Katky Kozákové, která svou zkušeností a praktickou znalostí prostředí dodala naší dovolené tu správnou devízu kvality. I když nás nyní již zcela pohltily starosti všedních dnů tak stále v nás přetrvávají příjemné vzpomínky na dny prožité v Algarve s CK Delfín travel.
- Portugalsko (Pěšky jižním Portugalskem), termín: 29. 9. - 6. 101. 2019