na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním‎
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

Nejnovější klientské recenze našich zájezdů

Průvodce Tomáš Mikšovic byl výborný, klidný, spolehlivý, zájezd krásný. Děkuji.
- New York (New York), termín: červen 2018
Od 9.6. do 15.6. 2018 jsme byli s vaší CK ve Slovinsku v resortu Snovik. Chceme poděkovat za krásnou dovolenou. Byli jsme nesmírně spokojeni s ubytováním, jídlem, programem i s vynikající partou důchodců, která s námi cestovala. Zvláště bychom chtěli poděkovat delegátce paní Harvánkové. Je to skvělá žena, která tuto práci vykonává celým svým srdcem. Má vynikající znalosti nejen o této zemi, je neustále veselá, optimistická, ochotná věnovat nám veškerý volný čas, abychom poznali všechny krásy Slovinska. Poděkování patří i našemu panu řidiči Bohouškovi - skvělý řidič, výborný a pohodový člověk. Byli bychom moc rádi, kdybyste za nás poslala těmto dvěma lidem, zvláště paní delegátce, naše veliké díky za skvělý týden, který jsme mohli prožít v její společnosti. DÍKY!
- Termální lázně Snovik, Slovinsko 55+ (Eco Resort Spa Snovik), termín: jaro 2018
Chtěla bych poděkovat za nádhernou poznávací dovolenou - USA - Velký okruh divokým západem. Poděkování patří hlavně průvodci panu Petru Froňkovi a jeho týmu. Byli jsme překvapení jak tak mladý člověk čišil znalostmi o této zemi, trpělivostí, vstřícným jednáním, ochotou atd. Nejde opravdu najít sebemenší výtku. Určitě jsme s tou to cestovní kanceláři nejeli naposledy. Samozřejmě patří poděkování všem organizátorům tohoto zájezdu. Všem můžu doporučit.
- USA - Velký okruh divokým západem a San Francisco (Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco), termín: jaro 2018
Ráda bych poděkovala za pěkný zájezd Extremadura od 7.5. do 14.5.2018. Cesta byla velmi pěkně připravena, průvodkyně Mgr. Zuzana Churanová byla skvělá, měla hluboké vědomosti o Španělsku a oceňuji i její lidský přístup a organizační schopnosti. Většina účastníků byla vyššího věku a tak i trasa byla vybírána tak, abychom vše bez problémů zvládli, případně nám byla nabídnuta i varianta, která by byla pohodlnější. Extremaduru jsem si vybrala proto, že tuto část Španělska jsem neznala a jsem velmi ráda, že jste tuto oblast zařadili do nabídky. Rozhodně budu sledovat i v příštích letech program Vaší CK a upřednostním zájezdy, které by vedla pí Mgr. Zuzana Churanová, které tímto ještě jednou děkuji.
- Extremadura - po stopách španělských dobyvatelůa římských legií (Extremadura – Po stopách španělských dobyvatelů a římských legií), termín: květen 2018
S Vaší CK jsem letos cestovala poprvé a pobyt na Bali se mi moc líbil. Perfektní služby, krásné výlety, hodně legrace a taky odpočinek. Vzhledem k tomu, že jsem toho již dost procestovala byla jsem mile překvapená erudovaností našeho průvodce p. Patrika. Řešil vše s úsměvem, vždy ochotný a vstřícný. Lepšího průvodce jsme si nemohli přát. Rovněž p. Budy byl velmi ochotný a milý. Všem známým budu pobyt na Bali doporučovat a těším se na další "dobrodružství" s Vaší CK.
- Bali (Ostrov bohů a tisíce chrámů), termín: jaro 2018
Ráda bych touto cestou poděkovala CK Delfín travel za krásný zájezd „Velké putování Mexikem“. Velký podíl na úspěšně zvládnuté cestě po Mexiku patří průvodcům, paní Žanetě a Mr. Armandovi, kteří vytvořili skvělý tandem a v průběhu celého zájezdu nás zásobovali spoustou zajímavých informací. Paní Žaneta byla vždy ochotná pomoci, svojí starostlivostí a trpělivostí dokázala lehce vyřešit případné komplikace. Zájezd proběhl ve skvělé atmosféře, zůstanou mi nádherné vzpomínky.
- Mexiko (Velké putování Mexikem), termín: jaro 2018
V březnu 2018 jsme se zúčastnili zájezdu do Ománu.  Zájezd se opravdu vydařil. Byli jsme poprvé v takové exotické zemi a byli jsme nadšeni. Nádherné a teplé moře, plno sluníčka a příjemní lidé. Ubytování v hotelu bylo bez chybičky. Jídlo bylo výborné. Velký výběr - maso na všechny způsoby, chutné přílohy, saláty, ovoce a vynikající zákusky. Zúčastnili jsme se i dvou výletů. Jeden do města Salalah a druhý do přírody. Byli to nádherné zážitky. Musím vyzdvihnout práci naší průvodkyně Simony Chromé (znali jsme ji z loňského zájezdu na Madeiru). Byli jsme nadšeni, že opět jede s námi. Je to perfektní průvodkyně. Je vždy moc příjemná, kdykoliv ochotně vše vysvětluje a informuje. Nikdy nezkazí žádnou legraci. Je radost s takovou průvodkyni absolvovat zájezdy. Díky Simoně byl náš zájezd perfektní. Je to nejlepší průvodkyně, se kterou jsme se kdy setkali. Doufám, že se s ní při našem cestování ještě setkáme. Díky vám všem za umožnění takového nádherného zájezdu!
- Omán - Vůně orientu z pohádek Tisíce a jedné noci, termín: březen 2018
Vrátili jsme se z Velkého putování Mexikem. Zájezd byl nejen krásný a perfektně organizovaný, ale díky průvodkyni Žanetě povýšen na dokonalost. Krásná, milá, vždy příjemná, ochotná a přívětivá o dokonalých znalostech prostředí a jazyka nemluvě. Ve spolupráci s místním Armandem lehce, v klidu a rozvahou vyřešeny všechny nástrahy - kufry, zdravotní problémy, program navíc i komplikovaná cesta zpět - stávka Air France. Žanetko, my všichni Vám moc a moc za vše děkujeme.
- Mexiko (Velké putování Mexikem), termín: jaro 2018
Tímto zájezdem jsme se rozhodli splnit si své cestovatelské sny  - vidět Machu Picchu !!! Obavy, zda vše zvládneme, se nakonec ukázaly jako liché. Po svém boku jsme měli silnou dvojku: paní profesorku Evu Farfánovou Barriosovou a pana Martina Zemana. Oba průvodci se zasloužili o to, že náš pobyt v Peru byl nejen bezpečný a bezproblémový, ale hlavně o to, že nám zprostředkovali krásné a nevšední zážitky, na které budeme rádi vzpomínat. Paní profesorka je opravdu hluboká studnice znalostí o Peru. Její výklady byly fundované, ale též milé a vtipné. Pan Martin je příjemný, neskonale trpělivý a ochotný mladý muž, který s úsměvem zvládl vše na 1!! Ustál ztracené pasy klientů, restauraci obsazenou německými turisty, zatoulaného člena výpravy, ale i zpoždění na letišti v Sao Paolu, kde už pro nás zajišťoval případný další spoj z Frankfurtu domů. Klobouk dolů! Celý zájezd byl velmi pěkně poskládaný a vymyšlený. Přes Limu, nádhernou přírodní rezervaci Paracas (s tučňáky, lachtany, pelikány), přes Nazcu (a její záhadné obrazce) a  Arequipu, kaňon Colca (kde na sebe kondoři nechali chvíli čekat, ale pak přeci jen přiletěli), přes jezero Titicaca a jeho rákosové ostrovy (které zklamaly tím, že už tu snad nikdo doopravdy nežije a které neuvěřitelně páchly), přes  Cuzco, posvátné údolí Inků a mnohá jiná zajímavá a krásná místa, jsme nakonec doputovali až k naší metě Machu Picchu, které vlastně bylo už jen pomyslnou třešničkou na tak skvělém a luxusním dortu! Děkujeme ještě jednou paní profesorce, Martinovi a CK Delfín travel.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018
Chtěla bych poděkovat za krásný zájezd . Není co vylepšovat, neměl chybu!! Děkuji průvodci Martinovi za profesionální přístup, výborné zorganizování, žádné prostoje. Byl vždy klidný, veselý a vstřícný - nad rámec svých povinností. Paní profesorce díky za vyčerpávající odborný výklad a humor při radách a odpovědích na naše všetečné otázky. Cestuji dost, ale takový přístup jsem nikdy nezažila. Užila jsem si to. Díky moc. Na cestách někdy na viděnou.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018
Od 8.3. 2018 do 23.3. 2018 jsem se zúčastnila zájezdu do Peru. Byl to neskutečný zážitek, ale velkým ba ohromným přínosem pro celou akci byla paní profesorka Farfánová - bezedná studnice  vědomostí, trpělivá a vstřícná. Nemohu také nevzpomenou našeho technického průvodce pana Martina Zemana - dlouho jsem se nesetkala s tak úžasným mladíkem. Byl absolutně spolehlivý, ochotný a zajišťoval věci i nad jeho rámec povinností. Ještě jednou Vám děkuji, pozdravujte Martina a někdy zase na shledanou.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018

Po úspěšném návratu z poznávacího zájezdu do Peru bych vám chtěla vyjádřit poděkování za velmi profesionálně připravenou cestu s dokonalými průvodci paní profesorkou Evou Farfánovou Barriosovou a panem Martinem Zemanem. Cesta byla fyzicky náročná a o to víc oceňuji jejich dokonalý, odborný a organizační přístup. Děkuji vám za úžasné zážitky a přeji nám všem stálou svobodu kondorů.

- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018
Děkuji moc za úžasné cestování po jižní části Peru po stopách dávných civilizací s průvodci p. prof. Evou Farfánovou Barriosovou a p. Martinem Zemanem, kteří se  o nás perfektně starali po celou dobu zájezdu. Splnil se mi tak můj dávný sen navštívit tuto zemi Inků. Mám jen krásné zážitky a vzpomínky. Přeji CK Delfín travel jen spokojené klienty, na cestách a snad se ještě někdy potkáme.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018
Machu Picchu bylo nejkrásnější z celého zájezdu! A taky adrenalin ve Frankfurtu na letišti neměl chybu. Děkujeme za profesionální vedení a přístup, který jste nám všem poskytli společně s pí. profesorkou Fanfárovou Barriosovou. Nejexotičtější dovolená co jsme dosud zažili.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018
Chtěla jsem moc poděkovat za nádhernou dovolenou, zvláštní poděkování patří i průvodkyni Simoně Chromé, která byla naprosto úžasná!!! S účastníky zájezdu jsme se shodli, že bychom se do Ománu chtěli opět vrátit.
- Omán - Vůně orientu z pohádek Tisíce a jedné noci, termín: březen 2018
Minulý týden jsme se vrátili z poznávacího zájezdu po Thajsku - termín 6.3. - 23.3.2018. Toto byla již 3. dovolená s Vaší CK, kterou jsme si opět nesmírně užili. Velký dík patří Šárce a Petrovi, kteří se nám věnovali s maximální péčí a s neskutečnou trpělivostí, která je skutečně obdivuhodná. Jejich nadšení, znalosti a zapálení nám naši dovolenou ještě více zpříjemnily a putování po krásách Thajska jsme si opravdu vychutnali plnými doušky. Moc děkujeme za krásné chvíle a těšíme se na další dovolenou s Vaší CK.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem (Velký okruh jižním Thajskem), termín: březen 2018
S vaší cestovní kanceláří jsem se zúčastnily zájezdu Velký okruh jižním Thajskem v únoru 2018. Byly jsem moc spokojené s celkovou organizací, ubytováním a v neposlední řadě i s přístupem delegátů Šárky a Petra. Moc děkujeme za úžasné zážitky.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem (Velký okruh jižním Thajskem), termín: únor 2018
Dobrý den, byl jsem s vaší CK na dovolené po jižním Thajsku. Chci pouze poděkovat vaší organizaci za 100% organizaci a zajištění této akce. Pracuji 50 let ve službách, a proto vím jak těžké je vyhovět požadavkům klientů. Mohu říci za celou moji skupinku 6-ti osob, že jsme byli naprosto spokojeni s prací delegáta Petra, ubytováním a celkovou organizací zájezdu.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem (Velký okruh jižním Thajskem), termín: únor 2018

V úterý jsme se vrátili z pobytového zájezdu vaší cestovní kanceláře na ostrově Lanta. Se všemi službami jsme byli nadmíru spokojeni. Děkujeme delegátce Terezce Kubíčkové za perfektní přístup a servis a vaší kanceláři za příjemnou dovolenou.


- Thajsko - pobytový zájezd (Ostrov Lanta - pobytový zájezd), termín: leden-únor 2018
Byla jsem s vaší cestovkou na pobytovém zájezdu v Thajsku a jsem velice spokojená se vším, hlavně s dokonalou delegátkou Terezou Kubíčkovou. Vše plynulo hladce a v pohodě. Takto si představuji senzační dovolenou. Rozhodla jsem se pro vaší CK jako svou vlajkovou loď pro budoucí cestování. Možná je brzy si rezervovat už nyní, ale říkám si co kdyby. Měla bych zájem o pobytový zájezd do Ománu v termínu konec ledna do února.
- Thajsko - pobytový zájezd (Ostrov Lanta - pobytový zájezd), termín: leden-únor 2018

Chtěli bychom touto cestou poděkovat delegátům Petru Froňkovi a Šárce Zelinkové, kteří nás provázeli během poznávacího zájezdu jižním Thajskem v době od 27.11 do 12.12.2017. Jsou to dva sympaťáci, kteří své profesionální znalosti dovedli krásně okořenit humorem, tudíž jsme se v jejich péči cítili bezpečně a přiblížili nám tuto krásnou zemi se vším všudy. Jen by to chtělo ještě více času, vše krásné uběhlo velmi rychle, ale jako krásná vzpomínka nikdy nevymizí.

- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem (Velký okruh jižním Thajskem), termín: listopad-prosinec 2017
Děkujeme za zprostředkování zájezdu Pochod kolem Menorky, který jsme podnikli 7.-14.10.2017. Ubytování bylo příjemné, 2 km od Ciutadelly pohodlně pěšky. K hotelovým službám žádné výhrady, stravování pestré, bohaté, všude čisto. Ocenění si zaslouží průvodce Daniel Janauer, který byl milý, ochotný, zodpovědný, dochvilný a program měl vzorně připravený. Počasí bylo po celou dobu slunečné, letní, moře vhodné ke koupání. Neskutečně krásné a čisté pláže poloprázdné. Menorka nás překvapila bohatostí zeleně a pestrostí biotopů na tak malém prostoru. Bonusem byly stovky rozkvetlých vřesových keřů a drobných ocúnů, stejně jako kroužící luňáci, orli a supi na obloze. Zájezd doporučujeme všem milovníkům zdravého pohybu v civilizací nezničené přírodě. Pokud by CK Delfín pořádala podobný pochod jinde, s chutí se zúčastníme.
- Menorca (Vacances Menorca Resort), termín: říjen 2017
Perfektně připravený zájezd, díky tomu jsme stihli velké množství zajímavých památek, skvělé ubytování, vždy v centru měst, odborný a vtipný  výklad prof. Dr. Farfánové Barriosové upravující na správnou míru informace od místních průvodců a nekonečně trpělivý a ochotný Martin Zeman. CK Delfín tímto děkujeme a těšíme se na další zájezdy s touto CK.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: říjen 2017
Zájezd byl perfektní. Petr Froněk je naprosto skvělý. Díky jeho organizačním schopnostem jsme bez zbytečných průtahů a čekání viděli spoustu nádherných míst i během přesunů auty nás dovedl velmi pobavit a sdělit své vědomosti o Americe, je to velmi chytrý člověk. Musím pochválit i Šárku a Honzu, byl to výborně sehraný tým. Prostě není co vytknout. Byla to krásně strávená dovolená, na kterou budeme vzpomínat hodně dlouho, právě i díky těmto lidem, kteří nás provázeli. Patří jim naše velké díky!!!
- USA - Velký okruh divokým západem, termín: jaro 2017
Děkujeme za nádherný  a bezchybně zorganizovaný zájezd. Jako občané 55+ budeme mít do konce života ve vzpomínkách nádherné zážitky. Těch 11 500 km ve vzduchu a asi 3000 km strávených při křižování jižním Peru v autobusech stálo za to.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: říjen 2017
Byla jsem s Vaší CK na dovolené - zájezd " Krásy Andalusie " - v termínu od 19.9.-25.9.2017. Zájezd byl opravdu moc krásný, hodně jsme viděli, ubytování a jídlo bylo výborné, průvodkyně paní Žaneta Kvapilová byla moc ochotná a příjemná, starala se o nás po celou dobu pobytu, mohli jsme jí kdykoliv zavolat a nikdo se tak nemusel obávat, že se případně někde "zamotá". O Španělsku nám řekla spoustu zajímavých informací. Takže za mě - velká pochvala pro  paní Žanetu. Andalusie se mi moc líbila, má mnoho pestrých míst, krásných historických památek i přírody, je skutečně krásná. Děkuji vám všem za přípravu zájezdu, přeji mnoho spokojených klientů a doufám, že s vaší CK opět někam pojedu.
- Andalusie, Španělsko (Krásy Andalusie), termín: září 2017
Vážený a milý Pavle Dobrovský. Až v tuto pozdní hodinu jsem ukončila obsáhle a nadšené vyprávění o cestě na Island. Konečně a to vlastně víte, že toto putování bylo splněním mého snu. A naplnil se měrou vrchovatou. Příroda /skály, sopky, ledovce, vodopády, gejzíry../ kouzelný a zádumčivý kout Země.  Musím konstatovat, že prospekty lhaly, skutečnost je ohromující. S očekáváním, okouzlením a pokorou jsem se každý den zájezdu dívala na nová místa, která jsme navštívili. To všechno však bylo umocněno Vaším zápalem pro věc, výkladem, ochotou, obětavostí, citem a celkovým přístupem k celému týmu 55+. Dokázal jste vytvořit přátelské klima, které ani ve vypjaté počáteční situaci nedalo vzniknout žádné nežádoucí tenzi. Byl jste přidaná hodnota zájezdu. Jak bylo jednomyslně řečeno účastníky zájezdu, s Vámi až na kraj světa! Dovolte mi proto, prosím, poděkovat Vám za ochotu, vstřícné jednání i za Váš čas.
- Island (Cesta do země ohně a ledu), termín: září 2017
Dne 21. října 2017 jsme se vrátili  společně s manželem a dcerou z týdenního poznávacího zájezdu do New Yorku, který pořádala vaše cestovní kancelář. Rádi bychom poděkovali za skvělou organizaci zájezdu! Především bychom chtěli pochválit a poděkovat naši skvělou průvodkyni sl. Milenu Škorpilovou. Její znalosti, profesionální přístup, neustálý optimismus a ochota vyjít všem vstříc se všemi našimi požadavky nám umožnily užít si New York se vším všudy! Bylo to úžasné a moc děkujeme! Doufáme, že to nebyl náš poslední zájezd s vaší cestovní kanceláří.
- New York (New York), termín: říjen 2017
Obdrželi jsme od vás certifikát o absolvování pochodu po Cami de Cavalls na ostrově Menorka v období 7. - 14. 10. 2017, za který děkujeme. Bylo to milé překvapení, které v nás znovu vyvolalo vzpomínky na moc pěknou dovolenou. Byl to opravdu vydařený týden v pěkné přírodě, možnost koupání na téměř prázdných krásných plážích. Celý program byl velmi pěkně zvolen. Počasí nám přálo, ubytování i strava bez připomínek. Velkou měrou se o zdařilý průběh zasloužil náš průvodce p. Daniel Janauer. Vždy velmi dobře připravený, dochvilný se spoustou potřebných i zajímavých informací vtipně podávaných.
- Menorca (Vacances Menorca Resort), termín: říjen 2017
Rádi bychom se vyjádřili k pobytu na Menorce, který jsme absolvovali na přelomu září a října. Vraceli jsme s pocitem pěkně prožité dovolené. A to i díky naší delegátce Marice Višňové pro její vstřícnost, ochotu i smysl pro humor - zkrátka dobrá po všech stránkách. Na hotelu byla též delegátka s jinou skupinou - Klára Rousková, která byla také velmi příjemná. Doufáme, že nadále u vás zůstanou a setkáme se s nimi při další dovolené.
- Menorca, Španělsko (Vacances Menorca Resort), termín: září - říjen 2017

 

Delfín travel s.r.o., cestovní kancelář
prodejce zájezdu

Prodejna (a sídlo firmy):
Biskupská 1754/3, 110 00 Praha 1 (Otevírací doba: Po – Pá: 8:00 – 18:00)

+420 222 937 627
zajezdy@delfinatravel.cz

www.dovolenaproseniory.cz

Více info: https://www.dovolenaproseniory.cz/reference-prehled/