na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním‎
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz Menu ▼

Nejnovější klientské recenze našich zájezdů

Chtěla bych za celou naši rodinu poděkovat za velmi dobře organizovaný zájezd do Španělska, který jsem podnikli s vaší CK  v době od 4.9.- 11.9.2018 v hotelu VIK Gran Hotel Costa del Sol. Pouze v úvodu, ještě na pražském letišti, jsme nemohli najít delegáta, který měl být na vámi určeném místě, tam nebyl, teprve po cca 1/2 hodině se nám podařilo se s ním spojit telefonem a mohli jsme se odbavit. Přestože jsme na letišti byli včas, odbaveni jsme byli až úplně poslední, tomu také odpovídalo umístění v letadle. Naštěstí další průběh zájezdu dal na tuto nepříjemnost zapomenout. Den po příletu jsme navštívili Alhambru s Granadou, až na místě jsme pochopili, proč jsme odjížděli tak brzo ráno (prohlídka byla ještě po ránu v příjemném chládku a také hustota návštěvníků rostla s přibývajícími hodinami). Výklad se sluchátky byl velmi příjemný, nikdo nikoho nerušil. Alhambra je nádherná, můžeme doporučit. Další výlet jsme absolvovali na Gibraltar, také neměl chybu. Hotel velmi příjemný, čistý, jídlo dobré, vždy doplněné, velký výběr. Personál ochotný, drobné chybičky ( neměli jsme na pokoji osušky, ani ručníky) byly vždy velmi rychle napraveny. Trochu škoda, že moře bylo poměrně chladné, jen 22 stupňů, poslední dva dny velké vlny, takže koupání bylo trochu nebezpečné. Dva dny pršelo,což udělalo radost "domorodcům", nám na dovolené již méně. Bazén malý a mělký, plavat se v něm nedá, voda ale příjemně teplá. Pláž uklizená, asi vzhledem k  počasí téměř prázdná. Největší pochvalu zaslouží naše paní delegátka (myslím, že paní Martina Kotoučová). Velmi příjemná, ochotná, vždy k disposici, nefungoval jí služební telefon a dala nám k disposici číslo na soukromý telefon, pro případ potřeby. Ta snad ani nespala, protože jsme ji měli pořád k disposici. Celý zájezd hodnotíme na jedničku, jen škoda, že to tak rychle uteklo, 7 dnů je velmi málo.<
- Andalusie, Španělsko (VIK Gran Hotel Costa del Sol), termín: září 2018
V pátek 12. října jsem se vrátila z dovolené na překrásné Madeiře. Ve vaší cestovní kanceláři máte mimořádnou schopnost vybírat ty nejfundovanější a nejpříjemnější průvodce. Po loňské Menorce se všechno povedlo i letos na dalším ostrově. Výlety byly trochu náročnější nežli vloni, ale asi to bude i tím, že jsem o rok starší. Naše průvodkyně Katka se o nás vzorně starala a seznámila nás s historií i současností ostrova, s výborným jídlem i pitím. Návštěva destilerie byla velmi poučná. Další bonus byla moc prima parta, která se sešla. Strávili jsme krásné chvíle s příjemnými lidmi v nádherné přírodě. Díky za krásnou dovolenou a přáním "jen tak dále".
- Madeira (Pěší turistika na Madeiře), termín: říjen 2018
V termínu 15.9. – 22.9.2018 jsem se zúčastnila zájezdu Toskánskem po francké cestě. Chtěla bych poděkovat CK Delfín Travel za krásný a svým způsobem netradiční zájezd. Navštívili jsme nejznámější a takřka povinná města Toskánska, jako je krásná Florencie se svými renesančními památkami, sochami, kostely a paláci, středověká hnědočervená Siena s Dómem, náměstím Piazza del Campo a spletí křivolakých uliček, San Gimignano se svými pověstnými věžemi a nádherným výhledem z hradeb na okolní typickou krajinu, Pisa a její Náměstí zázraků. Na jeden den jsme si odskočili do Ligurie podívat se na další romantický kout Itálie, barevné a malebné Cinque Terre, kde jsme si zkusili i krátký trek stezkou po úbočí zdejšího hornatého pobřeží do městečka Vernazza. Všechna tato místa jsou plná turistů. My jsme však při našem dalším putování Toskánskem po vybraných úsecích Via francigena navštívili i další starobylá města a vesnice, která nejsou tak turisticky navštěvovaná a tím jsme mohli poznat i běžný život obyvatel těchto míst. Namátkou např. Colle di Val d´Elsa, opevněné Monteriggioni, San Quirico d´Orcia, Montepulciano. Naše pěší pouť vedla vinicemi, olivovými háji a toskánskou přírodou kolem zemědělských usedlostí,vinařství, poutních kostelů a středověkých klášterů, které dodnes poskytují přístřeší pro poutníky. Samostatným zážitkem bylo putování krajem Val d´Orcia, typickou romantickou a fotogenickou krajinou známou ze všech knih a filmů o Toskánsku a zakončené v městě středověkých termálních lázní Bagno Vignoni. Po celou dobu našeho pobytu a putování po Toskánsku se nám věnoval náš báječný průvodce pan Richard Machan, který svými hlubokými znalostmi z oblasti historie, umění, ale i současného života Italů přispěl k tomu, že ve mně tento zájezd zanechal nezapomenutelné krásné zážitky. Ještě jednou bych chtěla poděkovat za koncepci zájezdu, za skvělého, sympatického a vstřícného průvodce a snad zase někdy s vaší cestovní kanceláří na shledanou.
- Toskánskem po Francké cestě (Toskánskem po Francké cestě), termín: září 2018
Včera jsme se vrátili ze zájezdu z Peru s paní profesorkou Farfánovou a paní Žanetou. Jedním slovem naprosto profesionální po stránce organizační a samozřejmě profesní. Ubytování senzační, doprava skvělá a dokonce ani žádné pozdní lety.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: podzim 2018
Chtěli bychom Vám touto cestou co nejvíce poděkovat za opravdu skvělou a vydařenou dovolenou s Vaší cestovní kanceláří. Strávili jsme skvělý týden 19.--26.9. v hotelu Cavanna. Zažili hezké koupání jak v moři, tak v laguně Mar Menor, užili si věřte tomu i léčivého bahna. Bude-li to možné, pojedeme příští rok zase! Termín začátkem září, pokud možno opět s obědy. Zkuste prosím prověřit možnost odletu i z Ostravy/Brna - bylo nás v zájezdu hodně ze severní Moravy a pro nás starší  důchodce je přece jen cesta do Prahy dosti namáhavá a únavná.
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září 2018
Zúčastnili jsme se poznávacího zájezdu Portugalsko – Za historií země mořeplavců. Zájezd jsme sice objednávali u „1. Cestovní agentury“, organizovala ho ale vaše cestovní kancelář. Proto by naše hodnocení mělo být adresováno i vám. Zde je:
  • Organizace: Výborná
  • Obsah programu: Dost nabitý, zajímavý, dalo se to stihnout i pro kategorii dědků a bab, tedy 55+
  • Doprava na místě: Žádná sláva. Hned po příjezdu na nás čekal náhradní autobus, protože původně nasmlouvaný měl poruchu (může se stát). Náhradní řidič byl velmi příjemný a náhradní bus v pořádku. Horší to ale bylo po přistavení nasmlouvaného autobusu: špinavý a nefunkční klimatizace, řidič s obtížemi schopný nás dopravit bez problémů do požadovaného cíle, často bloudil. Vypadalo to, že snad neuměl číst nápisy na ukazatelích a používat navigaci (negramotný nebo dyslektik?).
  • Ubytování: Zcela bez problémů
  • Stravování: Velmi chutné, snad až příliš velké porce. Oči by jedly, ale žaludek už nepřijímal. No ale nechejte to tam, když to je tak dobré! Až jsem měl obavy, abych nebyl vyloučen z dopravy zpátky domů z důvodu nadváhy mé osoby.
  • Průvodkyně: ÚŽASNÁ!!! Hodnocení na stupnici 1 – 5 možných bychom jí dali aspoň 10 hvězdiček. Vynikající přehled a znalosti všech reálií o Portugalsku, historie a jazyka. Dokonalý pečovatelský typ. Snažila žehlit všechny problémy s řidičem tak, aby to na nás dolehlo co nejméně, jí to ale zcela vyčerpávalo.
  • Počasí: Až příliš velké teplo.
  • Nedostatky: Snad jen otravné a neskutečně drzé mouchy. Zřejmě nutno řešit s tamním ministerstvem životního prostředí. O jiných nevíme Ale na reklamaci z důvodu zkaženého zážitku to asi stačit nebude.
  • Celkový dojem: Výborný. Děkujeme.
- Portugalsko (Za historií země mořeplavců), termín: duben 2018
Chci poděkovat za zájezd Pěší turistika Murcií. Byla jsem s kamarádkou v termínu 23.9. - 3.10. Byly jsme ubytované v Thalasii. Se vším jsme byly moc spokojené na hotelu, nic nám nechybělo. Hlavně bychom chtěly poděkovat Terezce Kubíčkové za její ochotu, přístup k nám, za milé chování, za péči během pěšího putování. Prostě delegátka SUPER!!!!!!!!!!!!!!!! Určitě příští rok poletíme zase od CK Delfín do destinace s pěším putováním.
- Pěšky španělskou Murcií (Pěšky španělskou Murcií), termín: září 2018

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za krásnou dovolenou pořádanou vaší cestovní kanceláří. Vrátili jsme se ve středu z dovolené z Mar Menor, hotel Izán Cavanna. Vše bylo zkrátka super. Ubytování v hotelu, strava, čistota v hotelu i na plážích. Ale co nás nejvíce okouzlilo bylo nádherné moře. Při naších cestách po dovolených jsme krásnější moře ještě neměli. Poděkování patří i delegátce Simoně za pěkné informace na jednotlivých výletech. Určitě se ještě vrátíme a příští rok budeme u vás zase objednávat další zájezd. 

- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září 2018
Chceme Vám s partnerkou poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme strávili na Costa de Almería, v hotelu Bahía Serena v Roquetas de Mar, v termínu od 11. do 18.9.2018. Začnu nejprve letoviskem - je moc pěkné, nádherná a nekonečná pláž, s krásnou a také velmi dlouhou promenádou podél moře. Hotel je velmi dobře vybavený, možnost dvou pokojů - apartmánový typ, je k nezaplacení. K tomu dlouhý balkon s přístupem z obou pokojů, prostě super. Strava byla perfektní, jen nás to příliš lákalo k ochutnávání všelijakých místních specialit, což se bohužel negativně projevilo na nárůstu hmotnosti. Ale to je věcí vůle každého jedince. Navíc k obědu a večeři mohla každá dvojice dostat sedmičku dobrého místního vína, což jsme také využívali. A nebyli jsme sami! Počasí nám také celkem vyšlo, jen stálý vánek a někdy až vítr zvedal větší vlny a to už pak na plavání v moři moc nebylo, jen pro ty "nejsilnější" povahy, s nádechem adrenalinu. Ale u velkého hotelového bazénu bylo pořád dost místa a v bazénu nebyl stále skoro nikdo. Přesto jsme si moře užili. Byli jsme i na výletech do Granady/Alhambry a také do Sierra Nevady a Guadixu. Obojí můžeme vřele doporučit, kdo přijede do Andalusie, rozhodně by Granadu neměl vynechat ! Do Almeríe jsme si jedno odpoledne zajeli autobusem a na jeden den jsme si půjčili auto a udělali výlet do Murcie a Cartageny. Zejména Cartagenu všem doporučuji, je to také nádherné město - podobně jako Granada a Malaga. Na závěr - ale rozhodně ne v poslední řadě - i když jsem to možná měl udělat hned na začátku, musíme poděkovat našemu delegátovi Dávidu Šidlíkovi. Nejen, že se o nás všechny perfektně staral a pomáhal, pokud to někdo potřeboval. Vše měl do posledního detailu připraveno a těch informací co nám o Andalusii (a Španělsku obecně) předal cestou na výlety, nebo třeba přímo v Alhambře, kde nám dělal i průvodce, bylo až neskutečně moc. Navíc operativně upravoval program výletů podle zájmu nás turistů a také nám např. zajistil možnost podívat se na předvedení typického místního tance - Flamenca, byl to další vydařený večer. Byl nejen ochotný, ale i moc milý ! Prostě člověk na svém místě. Jako velkou výhodu jsme navíc brali i to, že bydlel přímo s námi v hotelu. Takže Davide: moc děkujeme, přejeme hodně štěstí do budoucna a někdy (doufáme) zase na shledanou!
- Andalusie, Costa de Almería, Španělsko (Aparthotel Bahía Serena), termín: září 2018
Včera 23.09.2018 jsme se vrátili ze zájezdu na Island, chceme touto cestou poděkovat průvodci Janu Tilingerovi za bezvadný servis, vytváření pohodové nálady i přes potíže s jednou účastnicí zájezdu. Prostě za vše co pro nás dělal i když to nebylo jeho povinností.
- Island (Cesta do země ohně a ledu), termín: září 2018
Přijela jsem ze zájezdu do Albánie s pobytem hotelu Grand Blue Fafa. Vyslechla jsem několik negativních názorů při pobytu na pláži. Proto jsem se rozhodla, že Vám napíši svůj názor. Ubytování bylo skvělé, čistota a po úklidu voňavé příslušenství. S takovým množstvím nabídek při snídani i večeři jsem se ještě nesetkala. Byla jsem nadšena z organizace výletů a ráda bych poděkovala panu Mgr.Kutrovi za jeho velmi zajímavé výklady při výletech. Protože jsem byla velmi spokojena, pokud mi zdraví dovolí, pojedu příští rok zase, abych absolvovala výlety, které jsem nestihla letos.
- Albánie (Grand Blue FAFA), termín: září 2018
Dobrý den, chtěla jsem vyjádřit své první zážitky s Vaší CK a s průběhem zájezdu v termínu od 5.9. - 12.9.2018 na Sardinii, v hotelu Marmorata Village. Začínám velkou pochvalou - každý rok cestuji přes cestovní kanceláře nebo cestovní agentury, ale minulý rok jsem se s jednou velice zklamala. Potřebovala jsem od jejich delegátky pomoc s menším zdravotním problémem, ale její jednání i neochota mne velice zklamala a i odezva jejich CK, kdy mi napsali, že delegátka nemá v náplni práce se o klienty postarat ??? Pro letošní dovolenou jsem hledala nějakou jinou CK a to na přímo, tj. bez zprostředkovatelské agentury a samozřejmě jsem to udělala osobním průzkumem se známými a přáteli, až jsem dostala kladné reference i o Vaší CK. To je na úvod a výsledek? Předčil mé očekávání - jak při zařizování zájezdu, tak i s její realizací. Byla to po dlouhé době má nejlepší dovolená a jak sami víte - taková věc se mezi lidmi rozkřikne - chválila jsem Vás v práci i soukromě a doporučila jsem Vaší CK dalším lidem. V místě pobytu to bylo velice pěkné, hotel čistý, jídlo výborné, moře úžasně čisté, i počasí vyšlo. Chtěla jsem pochválit i delegátku - paní Zuzanu Durak, která nám byla plně k dispozici, informace jsme měli v hotelové hale na "své" nástěnce a byla velice příjemná a ochotná. Takže pro příští sezonu se opět s plnou důvěrou obrátím na Vaší CK. Přeji hodně úspěchů v tomto náročném podnikání a ještě jednou děkuji všem Vašim pracovníkům a prosím, aby se pochvala na paní Durak dostala i k vedení CK. Lidé moc nechválí - spíš píší, když se jim něco nelíbí, tj. stížnosti. Tak snad Vás všechny potěší pochvala.
- Sardinie, Itálie (Marmorata Village), termín: září 2018
Dnes jsme se vrátili z dovolené v Mar Menor a chtěli bych Vám i paním průvodkyním v hotelu Izán Cavanna - Simoně Chvojkové a Lence Švajdové co nejsrdečněji poděkovat za veškerý servis. Nejsme příliš psaví, nevyplnili jsme dotazníky spokojenosti s hodnocením zájezdu, takže bychom, nebýt tohoto mailu, ani nesdělili, jak máte výborné delegátky. Staraly se o nás velmi pečlivě, zvláště si zaslouží ocenění to, že byly na všech akcích s námi, neustále k dispozici. Řada klientů toto bere automaticky a neuvědomují si, že takovýto servis většina CK neposkytuje. Služby hotelu jsou též výborné, děkujeme. Pokud nám bude sloužit zdraví, rádi pojedeme znovu.
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září 2018

Zdravíme celý kolektiv CK DELFÍN z hotelu Thalasia (San Pedro del Pinatar-Španělsko). Dovolenou zde trávíme od 3.9. do 13.9.2018. Touto cestou chceme poděkovat za příjemné ubytování, také pochválit delegátky Terezku a Rostislavu, které jsou velice ochotné, milé a znalé svých povinnosti. Musíme také vyjádřit pochvalu celému personálu hotelu a za přípravu chutné kuchyně.

- San Pedro del Pinatar, Mar Menor (Hotel Thalasia Costa de Murcia), termín: září 2018
V termínu od 23.5.2018 do 6.6.2018 jsme se s přítelem zúčastnili Vámi pořádaného zájezdu Pochod kolem Menorky. Chtěla jsem Vám moc poděkovat za super dovolenou, s naprosto profesionálním poskytnutím služeb Vaší CK. Byli jsme úplně nadšeni z celkové organizace, ať se to týkalo odbavení na letištích, svozů na jednotlivé etapy pochodu, atd. Velké díky patří i úžasné průvodkyni Marice. Od svého návratu stále doporučujeme služby CK Delfín travel, protože jsme byli skutečně moc spokojeni a určitě se s Vámi chystáme na nějaké další zahraniční cesty. Přeji Vám hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů.
- Menorca (Pochod kolem Menorcy), termín: květen-červen 2018
Právě jsme se vrátili ze zájezdu do Norska a chtěl bych vám ze srdce všem poděkovat. Změnou partnera do dvojice jste mi zajistili optimálního spolucestujícího, počasí nemohlo být lepší, průvodkyně Milena Procházková si získala všechny účastníky, řidič autobusu neměl chybu a hotely byly výborné. Přál bych vám, aby všichni vaši klienti byli tak spokojení jako naše skupina.
- Norsko (Velká cesta zemí fjordů), termín: červenec 2018
Chtěla bych poděkovat za krásnou dovolenou v období 19. - 28.6.2018 Albánie - Divjaka Resort. Ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu, personál ochotný, usměvavý a vše se hned vyřešilo - super. Jídlo dobré a dostatek. Okolí - nádherná příroda, a klid. Resort není vhodný pro ty, kdo se chtějí bavit, doprava pouze taxi. K moři to je cca 800 m po dřevěném molu. Voda čistá, pláž udržovaná, Wifi i u plážového baru. Vstup do moře hodně pozvolný.  V okolí obchůdky i restaurace. Ještě bych chtěla poděkovat delegátce Tereze za perfektní služby. Altin Kutra je člověk na svém místě, podal informace o Albánii ve všech směrech. Na výletě poradil s nákupy a v restauraci s obědem. Báječná dovolená pro klienty, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou.
- Albánie, termín: červen 2018
Včera jsme se vrátili z nádherného zájezdu - Norsko - Velká cesta zemí fjordů (11.7. - 18.7.2018 ). Chtěl bych touto cestou poděkovat vaší cestovní kanceláři za skvěle připravený plán cesty. Viděli jsme nádhernou přírodu, užívali jsme si plavby po fjordech, cestu k ledovci atd.  Nezanedbatelná je také záležitost krásného ubytování. Prostě na jedničku!!! A spoluúčastníci zájezdu? Skvělí. Na nikoho jsme nemuseli čekat, všichni dochvilní !!!!!!!!!!!!!!!

Velkou zásluhu na tom, že jsme si opravdu všichni každý den "vychutnali"!!, měla naše skvělá a velmi příjemná průvodkyně paní Milena Procházková. Té patří ZVLÁŠTNÍ DÍK!!!  Díky jejímu organizačnímu  talentu jsme v pohodě navštívili mnoho zajímavých míst. A počasí ? Jako na objednávku - každý den slunce a příjemné teploty  kolem 25 st. koncem zájezdu i 30st. TENTO KRÁSNÝ ZÁJEZD MOHU, A NEJEN JÁ, JENOM DOPORUČIT. Těším se už na další cestování s vámi!

- Norsko (Velká cesta zemí fjordů), termín: červenec 2018
S CK Delfín travel jsem letos jela už počtvrté, tentokrát do Kalábrie - 21.-28. června Scalea, hotel Parco dei Principi. Hotel má svou vlastní pláž se slunečníky a lehátky v ceně pokoje. Do centra městečka je to procházkou čtvrt hodinky a najdete tady velké množství restaurací, pizzerií i cukráren (s výbornou zmrzlinou) pro příjemné posezení. Průzračné moře, čistá pláž, výborné jídlo s místními specialitami, dostatek vína, ochotný a milý personál, starostlivé delegátky, to vše přispělo k tomu, že jsme si pobyt opravdu užili. Velkým zážitkem pro nás byl výlet do Pompejí, kde nás doprovázela místní (ale česky hovořící) erudovaná a navíc vtipná průvodkyně. Tento zájezd můžu jen doporučit.
- Kalábrie, Itálie (Parco dei Principi), termín: červen 2018
Chtěla bych cestovní kanceláři Delfín travel poděkovat za krásný zájezd do Kalábrie. Vše bylo perfektně zorganizované od první do poslední minuty. Delegátky byly moc milé a ochotné, kdykoliv jsem je požádala o radu či pomoc. Velmi oceňuji, že nám hotel poskytl zdarma slunečníky a lehátka na pláži. Co se mi ale líbilo nejvíce, tak bylo zdejší moře. Tak nádherné moře jsem nikde jinde nezažila. Zkrátka perfektní dovolená.
- Kalábrie, Itálie (Parco dei Principi), termín: červen 2018
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní průvodkyni Mileně Procházkové. Perfektní příprava zájezdu, úžasné znalosti, všechno dokázala řešit rychle a s přehledem. Z celého zájezdu jsem byla nadšená/ubytování, služby v hotelech/, zde platí, že cena odpovídá kvalitě. Už se těším, že příští rok se zúčastním zájezdu – Severní Norsko – Z Osla až za polární kruh.
- Norsko (Velká cesta zemí fjordů), termín: červen 2018
V pondělí 25.6. jsme se vrátili z destidenního pobytu v destinaci Costa de Almería. Ubytování v Aparthotelu Bahía Serena bylo vynikající. Ocenili jsme možnost využít obě místnosti apartmánu v případě, kdy jeden z nás brzy ráno nemohl spát a bylo možno si číst, bez toho, aby budil druhého. Stravování je v hotelu na vysoké úrovni, výběr teplých a studených jídel dostatečný, k dispozici dostatek ovoce, možnost připravit si saláty dle chuti ze salátového baru. Milovníci ryb jistě ocenili i každodenní možnost rybích pokrmů, ale i možnost ochutnat kalamáry, mušle a další produkty z darů moře. V době našeho pobytu bylo v Almeríi větrné počasí, tak jsme trávili hodně času u hotelového bazénu, kde bylo vždy čisto a k dispozici dostatek volných lehátek. Vlny v moři byly většinou silné a tak jsme se spíše šli k moři jen podívat a neriskovali jsme nějakou nepříjemnou událost. Zájezd po celou dobu doprovázel průvodce Ing. Dávid Šidlík. Ač je poměrně mladý, cenili jsme jeho přístupu k nám, osobám, již delší dobu v důchodovém věku. Byl vždy milý, na výlety perfektně připravený a snažil se nám podat co nejvíce  informací z místa, ve kterém jsme se právě nacházeli a seznamoval nás se španělskými reáliemi i běžným denním životem. Velmi jsme ocenili i to, že nám hned druhý den operativně zprostředkoval návštěvu býčích zápasů v Roquetas de Mar. Celkově zájezd považujeme za velice vydařený a můžeme ho každému vřele doporučit. Děkujeme za příjemně strávených 10 dnů.
- Andalusie, Costa de Almería, Španělsko (Aparthotel Bahía Serena), termín: červen 2018
Poprvé jsem cestovala na dovolenou do Kalábrie 14.6.-21.6. s CK Delfín travel a byla jsem velmi spokojená. Cesta i ubytování v pořádku, personál hotelu příjemný a ochotný, pláž upravená, slunečníky a lehátka v dostatečném množství a moře neskutečně krásné. Naše delegátky byly stále k dispozici a doprovázely nás na výletech po krásách Kalábrie. Určitě se na CK Delfín travel moc ráda obrátím, až budu vybírat další dovolenou.
- Kalábrie, Itálie (Parco dei Principi), termín: červen 2018
Milý Martine, díky vám osobně byl zájezd opět vynikající (jako Peru). Jste průvodce, který pracuje na 150% a těch 50% navíc jde z vašeho srdce, lásky k práci i navštívené zemi, respektu k účastníkům. Moc dobře jsem si všimla, že děláte víc, než je obecně očekáváno: překládáte jídelní lístky v restauracích, odpovídáte s úsměvem i na nejapné otázky, máte stále dobrou a klidnou náladu. Informace o zemi byly dobře dávkované a skvěle přednesené. Díky vám se vše vydařilo. Organizace zájezdu byla velmi dobře časovaná. Nikdy jsme se nenudili, nikdy jsme necítili tlak a nevítaný spěch. Malá skupina je dobrý formát na náročný poznávací zájezd seniorů.
- Ekvádor (Putování na rovníku), termín: květen 2018
Děkujeme průvodci Martinu Zemanovi, který perfektně zvládl svou úlohu a jak se o nás během zájezdu postaral. Byli jsme nadšeni, co všechno jsme viděli, kde jsme byli a co prožili, ať už to byla města, hory, prales, moře, zkrátka všechno. Bylo to něco úplně jiného, než co jsme viděli a zažili doposud. Pro nás byla asi nejzajímavější návštěva pralesa vč. ubytování a seznámení se s životem místních obyvatel.
- Ekvádor (Putování na rovníku), termín: květen 2018
Dobrý den. Právě se nacházíme ve Španělsku Roquetas de Mar. Nevyužíváme většinou služeb CK, cesty kupujeme samostatně včetně hotelu. Ráda bych touto cestou pochválila práci vašeho delegáta Davida z Košic. Má velmi dobré znalosti o Španělsku, zvláště pak o Andalusii. Je s námi v každodenním kontaktu a pomáhá i s řešením nestandardních situací. Jsem velmi mile překvapena. Přejeme vám hodně spokojených zákazníků.
- Andalusie, Costa de Almería, Španělsko (Aparthotel Bahía Serena), termín: červen 2018
Ráda bych poděkovala za maximální péči na zájezdu do Izraele v termínu 20.4.-29.4. , kde jsem byla s mou maminkou. Průvodkyně paní Kateřina je prostě skvělá. Profesionálka na všech úrovních. Její znalosti o historii, poměrech, životě v Izraeli jsou obrovské a díky její schopnosti se s lidmi domluvit je znát, že svou práci má jako poslání a je od srdce. Moc děkujeme. Díky skvělé sestavě lidiček, kteří se sešli na tomto zájezdu a unikátnosti Izraele, máme hluboké vřelé zážitky. S pokorou a úctou vám všem přeji hodně úspěchů ve všech oblastech života.
- Izrael (Velká cesta do Svaté země), termín: duben 2018

Chtěla bych vaší cestovní kanceláři touto cestou moc poděkovat za krásnou dovolenou strávenou v Albánii v hotelu Blue Fafa v termínu 12.6. - 19.6. 2018. Hotel byl překrásný - nově otevřený. Všichni se velmi snažili, abychom měli co nejlepší servis, a to se jim také podařilo! Jídlo vynikající, pokoje luxusní, na pláži  dostatek lehátek v kteroukoli denní dobu. Vzorný pořádek, neustále udržovaný místní službou. Obsluha velmi milá a vstřícná. Nabídka jídel, nápojů, sladkých moučníků, ovoce a vůbec všeho byla velmi pestrá. Všechno čerstvé  a esteticky připravené. Káva výborná! V neposlední řadě je třeba zmínit také služby delegáta pana Altina Kutry. Velmi příjemný, vzdělaný, s láskou k Albánii, neboť je sám Albánec žijící v Praze - takže krásná čeština - prostě úžasná dovolená! Absolvovala jsem pouze dva výlety, neboť jsem jela původně jen cvičit, ale neodolala jsem nabídkám, se kterými nás hned v úvodu seznámil tento náš delegát. Opět výborně zorganizované, s milým a erudovaným výkladem. Prostě dovolená, jak má být! Destinace předčila mé očekávání a byla jsem s vašimi službami velmi spokojena a všude vás již doporučuji! Myslím, že to je ta nejlepší služba, kterou vám mohu skromně poskytnout za tu nádheru, kterou jsem s vámi prožila..

V neposlední řadě nesmím zapomenout též zmínit služby sympatické fyzioterapeutky paní Ivy Whitten - naší cvičitelky pilates. Velmi milá, schopná a skromná mladá dáma. Cvičilo se dvakrát denně, i když se přiznám, že jsem navštěvovala jen odpolední hodiny v důsledku odpočinku, na který jsem se celý rok těšila. Jinak cvičení pilates byl báječný nápad!! Moc děkuji vám všem!

- Albánie (Grand Blue FAFA), termín: červen 2018
V sobotu večer jsme se vrátili z pochodu kolem Menorky 23.5.2018 – 2.6.2018. Tento zájezd, ubytování a stravování bylo opravdu na jedničku. Navíc díky paní průvodkyni Kláře Rouskové, její srdečné povaze, hlubokým znalostem, organizačním schopnostem, ochotě a vstřícnosti ke všem klientům, byl zájezd zážitkově umocněn. Prosím poděkujte jí. Je to člověk na svém místě. Přejeme vám více takových průvodců.
- Menorca (Pochod kolem Menorcy), termín: květen-červen 2018
Ráda bych poděkovala vaší cestovní kanceláři Delfín travel za krásnou dovolenou ve Slovinsku, v resortu Snovik od 16.6. do 22.6.2018. Byla jsem velmi mile překvapena ubytováním, jídlem, ale hlavně programem na celý pobyt. Taky na supr partu, která se na tuto dovču vydala, budu dlouho a ráda vzpomínat. Velký, dík patří delegátce paní Zdeňce. Je to úžasná paní, která tuto práci vykonává naplno, celým svým srdcem. Měla vynikající znalosti o celé destinaci, byla neustále veselá, optimistická, věnovala nám veškerý svůj čas, abychom poznali všechny krásy Slovinska. Jejím prostřednictvím jsme se všichni společně dozvídali spoustu zajímavých informací, z historie i současnosti. Mě osobně velmi zaujal její výklad o městě Lipice a chovu zdejších koní. Moc ji touto cestu ještě jednou zdravím a děkuji. Poděkování patří též panu řidiči, který se staral o bezpečné cesty a návraty z výletů. Byla to moje první dovolená s vaší CK a už teď vím, že nebyla poslední. Z dovolené jsem se vrátila odpočatá, s novou energií. Díky všem a přeji vám hodně spokojených klientů.
- Termální lázně Snovik, Slovinsko 55+ (Eco Resort Spa Snovik), termín: jaro 2018

 

Delfín travel s.r.o., cestovní kancelář
prodejce zájezdu

Prodejna (a sídlo firmy):
Biskupská 1754/3, 110 00 Praha 1 (Otevírací doba: Po – Pá: 8:00 – 18:00)

+420 222 937 627
zajezdy@delfinatravel.cz

www.dovolenaproseniory.cz

Více info: https://www.dovolenaproseniory.cz/reference-prehled/