na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním‎
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

Nejnovější klientské recenze našich zájezdů

V termínu od 23.5.2018 do 6.6.2018 jsme se s přítelem zúčastnili Vámi pořádaného zájezdu Pochod kolem Menorky. Chtěla jsem Vám moc poděkovat za super dovolenou, s naprosto profesionálním poskytnutím služeb Vaší CK. Byli jsme úplně nadšeni z celkové organizace, ať se to týkalo odbavení na letištích, svozů na jednotlivé etapy pochodu, atd. Velké díky patří i úžasné průvodkyni Marice. Od svého návratu stále doporučujeme služby CK Delfín travel, protože jsme byli skutečně moc spokojeni a určitě se s Vámi chystáme na nějaké další zahraniční cesty. Přeji Vám hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů.
- Menorca (Vacances Menorca Resort), termín: květen-červen 2018
Právě jsme se vrátili ze zájezdu do Norska a chtěl bych vám ze srdce všem poděkovat. Změnou partnera do dvojice jste mi zajistili optimálního spolucestujícího, počasí nemohlo být lepší, průvodkyně Milena Procházková si získala všechny účastníky, řidič autobusu neměl chybu a hotely byly výborné. Přál bych vám, aby všichni vaši klienti byli tak spokojení jako naše skupina.
- Norsko (Velká cesta zemí fjordů), termín: červenec 2018
Chtěla bych poděkovat za krásnou dovolenou v období 19. - 28.6.2018 Albánie - Divjaka Resort. Ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu, personál ochotný, usměvavý a vše se hned vyřešilo - super. Jídlo dobré a dostatek. Okolí - nádherná příroda, a klid. Resort není vhodný pro ty, kdo se chtějí bavit, doprava pouze taxi. K moři to je cca 800 m po dřevěném molu. Voda čistá, pláž udržovaná, Wifi i u plážového baru. Vstup do moře hodně pozvolný.  V okolí obchůdky i restaurace. Ještě bych chtěla poděkovat delegátce Tereze za perfektní služby. Altin Kutra je člověk na svém místě, podal informace o Albánii ve všech směrech. Na výletě poradil s nákupy a v restauraci s obědem. Báječná dovolená pro klienty, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou.
- Albánie (Divjaka Resort), termín: červen 2018
Včera jsme se vrátili z nádherného zájezdu - Norsko - Velká cesta zemí fjordů (11.7. - 18.7.2018 ). Chtěl bych touto cestou poděkovat vaší cestovní kanceláři za skvěle připravený plán cesty. Viděli jsme nádhernou přírodu, užívali jsme si plavby po fjordech, cestu k ledovci atd.  Nezanedbatelná je také záležitost krásného ubytování. Prostě na jedničku!!! A spoluúčastníci zájezdu? Skvělí. Na nikoho jsme nemuseli čekat, všichni dochvilní !!!!!!!!!!!!!!!

Velkou zásluhu na tom, že jsme si opravdu všichni každý den "vychutnali"!!, měla naše skvělá a velmi příjemná průvodkyně paní Milena Procházková. Té patří ZVLÁŠTNÍ DÍK!!!  Díky jejímu organizačnímu  talentu jsme v pohodě navštívili mnoho zajímavých míst. A počasí ? Jako na objednávku - každý den slunce a příjemné teploty  kolem 25 st. koncem zájezdu i 30st. TENTO KRÁSNÝ ZÁJEZD MOHU, A NEJEN JÁ, JENOM DOPORUČIT. Těším se už na další cestování s vámi!

- Norsko (Velká cesta zemí fjordů), termín: červenec 2018
S CK Delfín travel jsem letos jela už počtvrté, tentokrát do Kalábrie - 21.-28. června Scalea, hotel Parco dei Principi. Hotel má svou vlastní pláž se slunečníky a lehátky v ceně pokoje. Do centra městečka je to procházkou čtvrt hodinky a najdete tady velké množství restaurací, pizzerií i cukráren (s výbornou zmrzlinou) pro příjemné posezení. Průzračné moře, čistá pláž, výborné jídlo s místními specialitami, dostatek vína, ochotný a milý personál, starostlivé delegátky, to vše přispělo k tomu, že jsme si pobyt opravdu užili. Velkým zážitkem pro nás byl výlet do Pompejí, kde nás doprovázela místní (ale česky hovořící) erudovaná a navíc vtipná průvodkyně. Tento zájezd můžu jen doporučit.
- Kalábrie, Itálie (Parco dei Principi), termín: červen 2018
Chtěla bych cestovní kanceláři Delfín travel poděkovat za krásný zájezd do Kalábrie. Vše bylo perfektně zorganizované od první do poslední minuty. Delegátky byly moc milé a ochotné, kdykoliv jsem je požádala o radu či pomoc. Velmi oceňuji, že nám hotel poskytl zdarma slunečníky a lehátka na pláži. Co se mi ale líbilo nejvíce, tak bylo zdejší moře. Tak nádherné moře jsem nikde jinde nezažila. Zkrátka perfektní dovolená.
- Kalábrie, Itálie (Parco dei Principi), termín: červen 2018
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní průvodkyni Mileně Procházkové. Perfektní příprava zájezdu, úžasné znalosti, všechno dokázala řešit rychle a s přehledem. Z celého zájezdu jsem byla nadšená/ubytování, služby v hotelech/, zde platí, že cena odpovídá kvalitě. Už se těším, že příští rok se zúčastním zájezdu – Severní Norsko – Z Osla až za polární kruh.
- Norsko (Velká cesta zemí fjordů), termín: červen 2018
V pondělí 25.6. jsme se vrátili z destidenního pobytu v destinaci Costa de Almería. Ubytování v Aparthotelu Bahía Serena bylo vynikající. Ocenili jsme možnost využít obě místnosti apartmánu v případě, kdy jeden z nás brzy ráno nemohl spát a bylo možno si číst, bez toho, aby budil druhého. Stravování je v hotelu na vysoké úrovni, výběr teplých a studených jídel dostatečný, k dispozici dostatek ovoce, možnost připravit si saláty dle chuti ze salátového baru. Milovníci ryb jistě ocenili i každodenní možnost rybích pokrmů, ale i možnost ochutnat kalamáry, mušle a další produkty z darů moře. V době našeho pobytu bylo v Almeríi větrné počasí, tak jsme trávili hodně času u hotelového bazénu, kde bylo vždy čisto a k dispozici dostatek volných lehátek. Vlny v moři byly většinou silné a tak jsme se spíše šli k moři jen podívat a neriskovali jsme nějakou nepříjemnou událost. Zájezd po celou dobu doprovázel průvodce Ing. Dávid Šidlík. Ač je poměrně mladý, cenili jsme jeho přístupu k nám, osobám, již delší dobu v důchodovém věku. Byl vždy milý, na výlety perfektně připravený a snažil se nám podat co nejvíce  informací z místa, ve kterém jsme se právě nacházeli a seznamoval nás se španělskými reáliemi i běžným denním životem. Velmi jsme ocenili i to, že nám hned druhý den operativně zprostředkoval návštěvu býčích zápasů v Roquetas de Mar. Celkově zájezd považujeme za velice vydařený a můžeme ho každému vřele doporučit. Děkujeme za příjemně strávených 10 dnů.
- Andalusie, Costa de Almería, Španělsko (Aparthotel Bahía Serena), termín: červen 2018
Poprvé jsem cestovala na dovolenou do Kalábrie 14.6.-21.6. s CK Delfín travel a byla jsem velmi spokojená. Cesta i ubytování v pořádku, personál hotelu příjemný a ochotný, pláž upravená, slunečníky a lehátka v dostatečném množství a moře neskutečně krásné. Naše delegátky byly stále k dispozici a doprovázely nás na výletech po krásách Kalábrie. Určitě se na CK Delfín travel moc ráda obrátím, až budu vybírat další dovolenou.
- Kalábrie, Itálie (Parco dei Principi), termín: červen 2018
Milý Martine, díky vám osobně byl zájezd opět vynikající (jako Peru). Jste průvodce, který pracuje na 150% a těch 50% navíc jde z vašeho srdce, lásky k práci i navštívené zemi, respektu k účastníkům. Moc dobře jsem si všimla, že děláte víc, než je obecně očekáváno: překládáte jídelní lístky v restauracích, odpovídáte s úsměvem i na nejapné otázky, máte stále dobrou a klidnou náladu. Informace o zemi byly dobře dávkované a skvěle přednesené. Díky vám se vše vydařilo. Organizace zájezdu byla velmi dobře časovaná. Nikdy jsme se nenudili, nikdy jsme necítili tlak a nevítaný spěch. Malá skupina je dobrý formát na náročný poznávací zájezd seniorů.
- Ekvádor (Putování na rovníku), termín: květen 2018
Děkujeme průvodci Martinu Zemanovi, který perfektně zvládl svou úlohu a jak se o nás během zájezdu postaral. Byli jsme nadšeni, co všechno jsme viděli, kde jsme byli a co prožili, ať už to byla města, hory, prales, moře, zkrátka všechno. Bylo to něco úplně jiného, než co jsme viděli a zažili doposud. Pro nás byla asi nejzajímavější návštěva pralesa vč. ubytování a seznámení se s životem místních obyvatel.
- Ekvádor (Putování na rovníku), termín: květen 2018
Dobrý den. Právě se nacházíme ve Španělsku Roquetas de Mar. Nevyužíváme většinou služeb CK, cesty kupujeme samostatně včetně hotelu. Ráda bych touto cestou pochválila práci vašeho delegáta Davida z Košic. Má velmi dobré znalosti o Španělsku, zvláště pak o Andalusii. Je s námi v každodenním kontaktu a pomáhá i s řešením nestandardních situací. Jsem velmi mile překvapena. Přejeme vám hodně spokojených zákazníků.
- Andalusie, Costa de Almería, Španělsko (Aparthotel Bahía Serena), termín: červen 2018
Ráda bych poděkovala za maximální péči na zájezdu do Izraele v termínu 20.4.-29.4. , kde jsem byla s mou maminkou. Průvodkyně paní Kateřina je prostě skvělá. Profesionálka na všech úrovních. Její znalosti o historii, poměrech, životě v Izraeli jsou obrovské a díky její schopnosti se s lidmi domluvit je znát, že svou práci má jako poslání a je od srdce. Moc děkujeme. Díky skvělé sestavě lidiček, kteří se sešli na tomto zájezdu a unikátnosti Izraele, máme hluboké vřelé zážitky. S pokorou a úctou vám všem přeji hodně úspěchů ve všech oblastech života.
- Izrael (Velká cesta do Svaté země), termín: duben 2018

Chtěla bych vaší cestovní kanceláři touto cestou moc poděkovat za krásnou dovolenou strávenou v Albánii v hotelu Blue Fafa v termínu 12.6. - 19.6. 2018. Hotel byl překrásný - nově otevřený. Všichni se velmi snažili, abychom měli co nejlepší servis, a to se jim také podařilo! Jídlo vynikající, pokoje luxusní, na pláži  dostatek lehátek v kteroukoli denní dobu. Vzorný pořádek, neustále udržovaný místní službou. Obsluha velmi milá a vstřícná. Nabídka jídel, nápojů, sladkých moučníků, ovoce a vůbec všeho byla velmi pestrá. Všechno čerstvé  a esteticky připravené. Káva výborná! V neposlední řadě je třeba zmínit také služby delegáta pana Altina Kutry. Velmi příjemný, vzdělaný, s láskou k Albánii, neboť je sám Albánec žijící v Praze - takže krásná čeština - prostě úžasná dovolená! Absolvovala jsem pouze dva výlety, neboť jsem jela původně jen cvičit, ale neodolala jsem nabídkám, se kterými nás hned v úvodu seznámil tento náš delegát. Opět výborně zorganizované, s milým a erudovaným výkladem. Prostě dovolená, jak má být! Destinace předčila mé očekávání a byla jsem s vašimi službami velmi spokojena a všude vás již doporučuji! Myslím, že to je ta nejlepší služba, kterou vám mohu skromně poskytnout za tu nádheru, kterou jsem s vámi prožila..

V neposlední řadě nesmím zapomenout též zmínit služby sympatické fyzioterapeutky paní Ivy Whitten - naší cvičitelky pilates. Velmi milá, schopná a skromná mladá dáma. Cvičilo se dvakrát denně, i když se přiznám, že jsem navštěvovala jen odpolední hodiny v důsledku odpočinku, na který jsem se celý rok těšila. Jinak cvičení pilates byl báječný nápad!! Moc děkuji vám všem!

- Albánie (Grand Blue FAFA), termín: červen 2018
V sobotu večer jsme se vrátili z pochodu kolem Menorky 23.5.2018 – 2.6.2018. Tento zájezd, ubytování a stravování bylo opravdu na jedničku. Navíc díky paní průvodkyni Kláře Rouskové, její srdečné povaze, hlubokým znalostem, organizačním schopnostem, ochotě a vstřícnosti ke všem klientům, byl zájezd zážitkově umocněn. Prosím poděkujte jí. Je to člověk na svém místě. Přejeme vám více takových průvodců.
- Menorca (Vacances Menorca Resort), termín: květen-červen 2018
Ráda bych poděkovala vaší cestovní kanceláři Delfín travel za krásnou dovolenou ve Slovinsku, v resortu Snovik od 16.6. do 22.6.2018. Byla jsem velmi mile překvapena ubytováním, jídlem, ale hlavně programem na celý pobyt. Taky na supr partu, která se na tuto dovču vydala, budu dlouho a ráda vzpomínat. Velký, dík patří delegátce paní Zdeňce. Je to úžasná paní, která tuto práci vykonává naplno, celým svým srdcem. Měla vynikající znalosti o celé destinaci, byla neustále veselá, optimistická, věnovala nám veškerý svůj čas, abychom poznali všechny krásy Slovinska. Jejím prostřednictvím jsme se všichni společně dozvídali spoustu zajímavých informací, z historie i současnosti. Mě osobně velmi zaujal její výklad o městě Lipice a chovu zdejších koní. Moc ji touto cestu ještě jednou zdravím a děkuji. Poděkování patří též panu řidiči, který se staral o bezpečné cesty a návraty z výletů. Byla to moje první dovolená s vaší CK a už teď vím, že nebyla poslední. Z dovolené jsem se vrátila odpočatá, s novou energií. Díky všem a přeji vám hodně spokojených klientů.
- Termální lázně Snovik, Slovinsko 55+ (Eco Resort Spa Snovik), termín: jaro 2018
Včera večer jsem se vrátil z vašeho zájezdu do Norska. Chtěl bych poděkovat za krásný zájezd, který hlavně s průvodkyni paní Milenou Procházkovou neměl chybu. Její znalost Norska je obdivuhodná a menší chyby řešila ihned a s přehledem. Přál bych vaší cestovní kanceláři více takových průvodců.
- Norsko (Velká cesta zemí fjordů), termín: červen 2018
Průvodce Tomáš Mikšovic byl výborný, klidný, spolehlivý, zájezd krásný. Děkuji.
- New York (New York), termín: červen 2018
Od 9.6. do 15.6. 2018 jsme byli s vaší CK ve Slovinsku v resortu Snovik. Chceme poděkovat za krásnou dovolenou. Byli jsme nesmírně spokojeni s ubytováním, jídlem, programem i s vynikající partou důchodců, která s námi cestovala. Zvláště bychom chtěli poděkovat delegátce paní Harvánkové. Je to skvělá žena, která tuto práci vykonává celým svým srdcem. Má vynikající znalosti nejen o této zemi, je neustále veselá, optimistická, ochotná věnovat nám veškerý volný čas, abychom poznali všechny krásy Slovinska. Poděkování patří i našemu panu řidiči Bohouškovi - skvělý řidič, výborný a pohodový člověk. Byli bychom moc rádi, kdybyste za nás poslala těmto dvěma lidem, zvláště paní delegátce, naše veliké díky za skvělý týden, který jsme mohli prožít v její společnosti. DÍKY!
- Termální lázně Snovik, Slovinsko 55+ (Eco Resort Spa Snovik), termín: jaro 2018

Zájezd byl připraven perfektně po všech stránkách. Naplánovaný program byl zcela vyčerpán a zásluhou průvodce byl ještě rozšířen. Pan Tomáš Mikšovic má svoji práci rád, je zkušený, příjemný a ve všech situacích si dokázal poradit. Každý z účastníků zájezdu se na něho mohl vždy obrátit s jakýmkoliv problémem. Na zájezd do New Yorku budeme i díky jemu rádi vzpomínat.

- New York (New York), termín: červen 2018
Chtěla jsem Vám moc poděkovat za super dovolenou s naprosto profesionálním poskytnutím služeb Vaší CK. Byli jsme úplně nadšeni z celkové organizace, ať se to týkalo odbavení na letištích, svozů na jednotlivé etapy pochodu, atd. Velké díky patří i úžasné průvodkyni Marice. Od svého návratu stále doporučujeme služby CK Delfín travel, protože jsme byli skutečně moc spokojeni a určitě se s Vámi chystáme na nějaké další zahraniční cesty. Přeji Vám hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů.
- Menorca (Vacances Menorca Resort), termín: květen-červen 2018
Chtěla bych poděkovat za nádhernou poznávací dovolenou - USA - Velký okruh divokým západem. Poděkování patří hlavně průvodci panu Petru Froňkovi a jeho týmu. Byli jsme překvapení jak tak mladý člověk čišil znalostmi o této zemi, trpělivostí, vstřícným jednáním, ochotou atd. Nejde opravdu najít sebemenší výtku. Určitě jsme s tou to cestovní kanceláři nejeli naposledy. Samozřejmě patří poděkování všem organizátorům tohoto zájezdu. Všem můžu doporučit.
- USA - Velký okruh divokým západem a San Francisco (Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco), termín: jaro 2018
Ráda bych poděkovala za pěkný zájezd Extremadura od 7.5. do 14.5.2018. Cesta byla velmi pěkně připravena, průvodkyně Mgr. Zuzana Churanová byla skvělá, měla hluboké vědomosti o Španělsku a oceňuji i její lidský přístup a organizační schopnosti. Většina účastníků byla vyššího věku a tak i trasa byla vybírána tak, abychom vše bez problémů zvládli, případně nám byla nabídnuta i varianta, která by byla pohodlnější. Extremaduru jsem si vybrala proto, že tuto část Španělska jsem neznala a jsem velmi ráda, že jste tuto oblast zařadili do nabídky. Rozhodně budu sledovat i v příštích letech program Vaší CK a upřednostním zájezdy, které by vedla pí Mgr. Zuzana Churanová, které tímto ještě jednou děkuji.
- Extremadura - po stopách španělských dobyvatelůa římských legií (Extremadura – Po stopách španělských dobyvatelů a římských legií), termín: květen 2018
S Vaší CK jsem letos cestovala poprvé a pobyt na Bali se mi moc líbil. Perfektní služby, krásné výlety, hodně legrace a taky odpočinek. Vzhledem k tomu, že jsem toho již dost procestovala byla jsem mile překvapená erudovaností našeho průvodce p. Patrika. Řešil vše s úsměvem, vždy ochotný a vstřícný. Lepšího průvodce jsme si nemohli přát. Rovněž p. Budy byl velmi ochotný a milý. Všem známým budu pobyt na Bali doporučovat a těším se na další "dobrodružství" s Vaší CK.
- Bali (Ostrov bohů a tisíce chrámů), termín: jaro 2018
Ráda bych touto cestou poděkovala CK Delfín travel za krásný zájezd „Velké putování Mexikem“. Velký podíl na úspěšně zvládnuté cestě po Mexiku patří průvodcům, paní Žanetě a Mr. Armandovi, kteří vytvořili skvělý tandem a v průběhu celého zájezdu nás zásobovali spoustou zajímavých informací. Paní Žaneta byla vždy ochotná pomoci, svojí starostlivostí a trpělivostí dokázala lehce vyřešit případné komplikace. Zájezd proběhl ve skvělé atmosféře, zůstanou mi nádherné vzpomínky.
- Mexiko (Velké putování Mexikem), termín: jaro 2018
V březnu 2018 jsme se zúčastnili zájezdu do Ománu.  Zájezd se opravdu vydařil. Byli jsme poprvé v takové exotické zemi a byli jsme nadšeni. Nádherné a teplé moře, plno sluníčka a příjemní lidé. Ubytování v hotelu bylo bez chybičky. Jídlo bylo výborné. Velký výběr - maso na všechny způsoby, chutné přílohy, saláty, ovoce a vynikající zákusky. Zúčastnili jsme se i dvou výletů. Jeden do města Salalah a druhý do přírody. Byli to nádherné zážitky. Musím vyzdvihnout práci naší průvodkyně Simony Chromé (znali jsme ji z loňského zájezdu na Madeiru). Byli jsme nadšeni, že opět jede s námi. Je to perfektní průvodkyně. Je vždy moc příjemná, kdykoliv ochotně vše vysvětluje a informuje. Nikdy nezkazí žádnou legraci. Je radost s takovou průvodkyni absolvovat zájezdy. Díky Simoně byl náš zájezd perfektní. Je to nejlepší průvodkyně, se kterou jsme se kdy setkali. Doufám, že se s ní při našem cestování ještě setkáme. Díky vám všem za umožnění takového nádherného zájezdu!
- Omán - Vůně orientu z pohádek Tisíce a jedné noci, termín: březen 2018
Vrátili jsme se z Velkého putování Mexikem. Zájezd byl nejen krásný a perfektně organizovaný, ale díky průvodkyni Žanetě povýšen na dokonalost. Krásná, milá, vždy příjemná, ochotná a přívětivá o dokonalých znalostech prostředí a jazyka nemluvě. Ve spolupráci s místním Armandem lehce, v klidu a rozvahou vyřešeny všechny nástrahy - kufry, zdravotní problémy, program navíc i komplikovaná cesta zpět - stávka Air France. Žanetko, my všichni Vám moc a moc za vše děkujeme.
- Mexiko (Velké putování Mexikem), termín: jaro 2018
Tímto zájezdem jsme se rozhodli splnit si své cestovatelské sny  - vidět Machu Picchu !!! Obavy, zda vše zvládneme, se nakonec ukázaly jako liché. Po svém boku jsme měli silnou dvojku: paní profesorku Evu Farfánovou Barriosovou a pana Martina Zemana. Oba průvodci se zasloužili o to, že náš pobyt v Peru byl nejen bezpečný a bezproblémový, ale hlavně o to, že nám zprostředkovali krásné a nevšední zážitky, na které budeme rádi vzpomínat. Paní profesorka je opravdu hluboká studnice znalostí o Peru. Její výklady byly fundované, ale též milé a vtipné. Pan Martin je příjemný, neskonale trpělivý a ochotný mladý muž, který s úsměvem zvládl vše na 1!! Ustál ztracené pasy klientů, restauraci obsazenou německými turisty, zatoulaného člena výpravy, ale i zpoždění na letišti v Sao Paolu, kde už pro nás zajišťoval případný další spoj z Frankfurtu domů. Klobouk dolů! Celý zájezd byl velmi pěkně poskládaný a vymyšlený. Přes Limu, nádhernou přírodní rezervaci Paracas (s tučňáky, lachtany, pelikány), přes Nazcu (a její záhadné obrazce) a  Arequipu, kaňon Colca (kde na sebe kondoři nechali chvíli čekat, ale pak přeci jen přiletěli), přes jezero Titicaca a jeho rákosové ostrovy (které zklamaly tím, že už tu snad nikdo doopravdy nežije a které neuvěřitelně páchly), přes  Cuzco, posvátné údolí Inků a mnohá jiná zajímavá a krásná místa, jsme nakonec doputovali až k naší metě Machu Picchu, které vlastně bylo už jen pomyslnou třešničkou na tak skvělém a luxusním dortu! Děkujeme ještě jednou paní profesorce, Martinovi a CK Delfín travel.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018
Chtěla bych poděkovat za krásný zájezd . Není co vylepšovat, neměl chybu!! Děkuji průvodci Martinovi za profesionální přístup, výborné zorganizování, žádné prostoje. Byl vždy klidný, veselý a vstřícný - nad rámec svých povinností. Paní profesorce díky za vyčerpávající odborný výklad a humor při radách a odpovědích na naše všetečné otázky. Cestuji dost, ale takový přístup jsem nikdy nezažila. Užila jsem si to. Díky moc. Na cestách někdy na viděnou.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018
Od 8.3. 2018 do 23.3. 2018 jsem se zúčastnila zájezdu do Peru. Byl to neskutečný zážitek, ale velkým ba ohromným přínosem pro celou akci byla paní profesorka Farfánová - bezedná studnice  vědomostí, trpělivá a vstřícná. Nemohu také nevzpomenou našeho technického průvodce pana Martina Zemana - dlouho jsem se nesetkala s tak úžasným mladíkem. Byl absolutně spolehlivý, ochotný a zajišťoval věci i nad jeho rámec povinností. Ještě jednou Vám děkuji, pozdravujte Martina a někdy zase na shledanou.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018

 

Delfín travel s.r.o., cestovní kancelář
prodejce zájezdu

Prodejna (a sídlo firmy):
Biskupská 1754/3, 110 00 Praha 1 (Otevírací doba: Po – Pá: 8:00 – 18:00)

+420 222 937 627
zajezdy@delfinatravel.cz

www.dovolenaproseniory.cz

Více info: https://www.dovolenaproseniory.cz/reference-prehled/