Dovolená pro seniory 55+
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

Nejnovější klientské recenze našich zájezdů

5
V červnu jsme byli s Delfínem na překrásné dovolené na Sicílii. Městečko Cefalù nás okouzlilo, moře a čisté pláže také. Hotel byl příjemný, personál pohotový, jídlo vynikající. Delegátka Michala plnila svou práci na 200% a všem se nám věnovala nad rámec svých pracovních povinností. Moc děkujeme a těšíme se na příští dovolenou s Vaší CK.
- Sicílie, Itálie, termín: červen 2017
4
Poznávací zájezd do Norska neměl naprosto žádnou chybu. Poznávací zájezdy absolvujeme cca 25 let ale s takovouto organizací zájezdu se setkáváme zcela výjimečně. Zvláště bychom chtěli vyjádřit poděkování Vaší průvodkyni, paní Mileně, která byla naprosto fantasticky schopná odpovědět na jakoukoliv otázku ohledně Norska. Musíme vyzdvihnout její milé a vstřícné chování, a zvláště snahu vždy vyhovět přání klientů.
- Norsko, termín: červenec 2017
4
Dodatečně posílám poděkování za krásnou dovolenou v Mar Menor,  hotel Cavana, červen 2017. Veškerá komunikace s Vaší cestovkou, od objednávky, až po návrat z dovolené do Brna,  neměla jediný zádrhel. I když jsem letěla  úplně sama, cítila jsem se naprosto bezpečně a v klidu, všechno klapalo na 100%. Prostředí hotelu čisté a pěkné,  Španělé  milí a usměvaví, moře teploučké, sluníčko akorát. No prostě super relax. Letos na podzim už to asi nestihnu, ale příští rok (už v květnu) se na Vás opět těším a všude Vás chválím.
- Mar Menor, Španělsko, termín: červen 2017
4
Dnes jsem se vrátila z vašeho zájezdu do Norska. Píši hned plna dojmů, protože zítra zase odjíždím na jiný pobyt. Chci poděkovat, zájezd se mi velmi líbil, cesta Norskem byla nádherná. Na celý zájezd nasadila vysokou laťku průvodkyně paní Procházková, která byla SKVĚLÁ!!! Byla velmi akční, má velmi dobré organizační schopnosti a zejména bylo vidět, že Norsko opravdu zná, že ho nemá jenom "naučené". Svým přístupem a jednáním velmi přispěla k dobré pohodě celé skupiny a k vysoké úrovni zájezdu. A velmi dobrý byl také řidič autobusu, který s námi celý týden jezdil. Z mého pohledu to nemělo chybu! Ještě jednou děkuji a s cestovní kanceláří Delfín travel zase příště ráda pojedu.
- Norsko, termín: červen 2017
4
I když recenze moc často nepíšu, dnes musím udělat výjimku. Maminka se vrátila z dovolené s vaší CK ve Španělsku u Mar Menor. Byla přímo nadšená! Moc se jí tam líbilo, hotel přímo na pláži, výhled na moře z 11.patra,  jídlo, výlety které tam podnikli a které byly "ušité" na míru jejich věku. Nejvíce si ovšem chválila vaše  dva delegáty a tímto jim posílám veliké díky!! Maminka měla, zřejmě ze sluníčka, problém, že jí oteklo oko, na které prakticky neviděla. Vaše delegátka s ní ochotně navštívila lékárnu a pomohla jí vybrat kapky do očí. Na letišti měla problém s kufrem a opět díky vašim delegátům se vše rychle a zdárně vyřešilo. Maminka stále na tuto dovolenou vzpomíná a jen ji mrzí, že to tak rychle uteklo. Všem posílám ještě jednou veliké poděkování a už se těšíme na příští rok a další pobyt s vaší CK.
- Mar Menor, Španělsko, termín: červen 2017
5
Obdrželi jsme od vás Certifikát za absolvování pochodu kolem Menorcy. Jak se říká "Maličkost potěší" a nás opravdu potěšila. Chceme ještě poděkovat naší průvodkyni Marice Višňové. Vzorně se o nás starala a má dar něčeho, co zejména seniory 55+ potěší, a to je úžasný smysl pro humor. Rádi s vámi zase někam vyrazíme.
- Menorca, termín: květen 2017
5
Dovoluji si Vám vyjádřit pochvalu za skvělý zájezd Norsko - Velká cesta zemí fjordů, který se konal ve dnech 15.6. - 22.6.2017. Vše bylo skvěle zorganizované zcela bez chyby a průvodkyně paní Milena Procházková byla prostě úplně super !!! Byli jsme s manželkou s Vámi poprvé, ale předpokládám, že ne naposledy. Získali jste si v nás určitě příští zákazníky. Díky.
- Norsko, termín: červen 2017
4
Ráda bych touto cestou předala pochvalu a poděkování za skvělé služby obou delegátek u pobytového zájezdu na Sardinii (v termínu od 14.-21.6.2017). Obě  delegátky jak Dana Gazdová, tak její kolegyně Marika odvádí skvělou práci a obdivuji jejich trpělivost a vstřícnost. Celý komplex Hotelu Horse Country Resort je opravdu krásný. Strávila jsem krásnou dovolenou a můžu Sardinii doporučit všem svým známým.
- Sardinie, Itálie, termín: červen 2017
5
Byla jsem účastnicí vámi pořádaného Pochodu kolem Menorky. Před dvěma týdny jsme se vrátili, ale pořád z toho žiju – nabila jsem se tam ohromnou energií. Dnes mě potěšil i diplom, který jsem nečekala, a za který děkuji.

Objela jsem už půlku světa s různými cestovkami, a kdybych už své úspory neprocestovala a nebylo mi právě pětasedmdesát, jezdila bych jenom s vámi.

Byla jsem ve skupince rychlochodců, někdy to bylo i akční a náročné, ale jsem trénovaná, ušla bych i víc. Přikládám svou fotozprávu s krátkými texty, kterou posílám všem svým kamarádům a známým, abych si ušetřila nevýstižnou odpověď na jejich otázku: Jaké to tam bylo? Je tam hodně obrázků, málo textu – tu krásu nelze popsat slovy…

Zvláštní poděkování patří CK Delfin travel a skvělé veselé průvodkyni a organizátorce Marice Višňové. Jediné, co mi trochu kazí vzpomínku, že jsem při své skleróze zapomněla při odjezdu své tři náhrdelníky viset na lampičce v pokoji a že se zřejmě nenašly. Nevadí, přišla jsem v životě o víc…

Moc se mi na tomto putování líbilo, že jsem si neznámou krajinu mohla skutečně pošlapat vlastníma nohama, očmuchat, ochutnat, užít a zažít… Výborný byl odpočinkový třetí den i oba závěrečné - pláže byly naše! Děkuju moc!
- Menorca, termín: květen-červen 2017
5
Chtěla bych poděkovat panu Janu Kubištovi a Šárce, za skvělou organizaci zájezdu na Madeiru v červnu 2017. Je to úžasný průvodce, milý člověk, který nás okouzloval svými znalostmi ostrova. Organizace neměla jedinou chybu. Velice nám všem vyhovoval malý mikrobus, který ovládal místní pan řidič Karluš, který byl s panem Kubištou velice sehraný, nikdy jsme nemuseli čekat. Také díky znalostem pana Kubišty a jeho vynikající řeči v místním jazyce. To, že nás bylo málo v buse, všichni dochvilní, přispělo k další spokojenosti. Ostrov je nádherný a všem doporučuji jet a setkat se s panem Kubištou. Přeji Vaši CK spoustu kvalitních průvodců a těším se na další zájezd.
- Madeira, termín: červen 2017
5
Poznávací zájezd "Pěší turistika na Madeiře" jsem si vybrala hlavně kvůli průvodcům, Janu Kubištovi a Šárce Cerhové. Jsou skvělí!!!!! Profesionálně a se sociální kompetencí na vysoké úrovni nám zprostředkovali kulturu, historii, flóru a faunu Madeiry, také Portugalska a Azorských ostrovů, portugalštinu, nádherné treky v horách, kolem levad a všechna místa, která jsme navštívili. Pokud jsem na něco zapomněla, tak ať mi prominou :-))))). Cestovní kanceláři pak gratuluji k výběru takových průvodců. Honzo a Šárko, mnohokrát Vám děkuji! Byl to nádherný čas.
- Madeira, termín: červen 2017
5
Dodatečně bych Vám chtěla poděkovat za zprostředkování dovolené – „Pěší turistika na Madeiře“ u CK Delfín travel. Byla to úžasná dovolená v úžasné přírodě, kterou jsme mohli poznat díky našim průvodcům – Janu Kubištovi a Šárce Cerhové. Byli skvělí a maximálně se nám věnovali. Snažili se nám co nejvíce přiblížit život, kulturu, floru i faunu Madeiry, zprostředkovali nám výlety na mnoho míst prakticky po celém ostrově. Měla jste pravdu, že takovou dovolenou dělá především průvodce. Pobyt byl příjemný i díky službám CK Delfín travel. Veškeré obavy, které jsem měla před odletem, se rozplynuly hned první den. Pokud budete mít další zájemce o aktivní způsob dovolené v kategorii 55+, můžete jim klidně „Pěší turistiku na Madeiře“ doporučit.
- Madeira, termín: červen 2017
5
Letos potřetí jsme byli manželka a já na (žel) krátkém pobytu na Sicílii, v Cefalù, v hotelu Santa Lucia, tak jako vloni. Byl to první letošní termín a vrátili jsme se ve čtvrtek 8. června. Rádi bychom vaší CK vyjádřili uznání za skvělou organizaci, nabídku, výběr lokality a vůbec všechno. Protože jezdíme na Sicílii již řadu let, neúčastnili jsme se nabízených výletů do míst, na kterých jsme již opakovaně byli v dobách dřívějších, a tak o průvodkyni Karolíně můžeme napsat jen to, že byla v kontaktu milá, ochotná a vstřícná. Více jsme využívali vaší delegátky Kamily Aulové, ať už pro informace, rady a překládání, neboť ta byla více přítomna na hotelu. A zde bych vás chtěl požádat, zda můžete tlumočit velké poděkování za její mimořádný přístup, snad trvalý úsměv, laskavé vyjadřování, pohotovost s jakýmkoliv dotazem či přáním. Kamila Aulová je tou osobou, která svojí úžasně milou povahou dělá vašim klientům dovolenou  ještě hezčí a slunečnější.
- Sicílie, Itálie, termín: červen 2017
5
Zájezd nás velmi příjemně překvapil, nečekali jsme takové zážitky. Líbilo se nám vše - ubytování, stravování i průvodcování Karolíny Jaroškové. Přejeme příjemné prožití léta, hodně zdraví a úspěchů v práci.
- Sicílie, termín: květen-červen 2017
5
Mnohokrát děkuji za certifikát vystavený po pochodu na Menorce. Ráda bych pochválila výjimečného mladého člověka. Byla to vedoucí zájezdu Mgr. Marika Višňová. Byl to díky ní neskutečně záživný a veselý pochod. Chválím její empatii, nekonečný humor a otevřenost, ohleduplnost. Děkuji za vše.
- Menorca, termín: květen-červen 2017