na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním‎
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

Nejnovější klientské recenze našich zájezdů

4,9
Chtěli bychom touto cestou poděkovat delegátům Petru Froňkovi a Šárce Zelinkové, kteří nás provázeli během poznávacího zájezdu jižním Thajskem v době od 27.11 do 12.12.2017. Jsou to dva sympaťáci, kteří své profesionální znalosti dovedli krásně okořenit humorem, tudíž jsme se v jejich péči cítili bezpečně a přiblížili nám tuto krásnou zemi se vším všudy. Jen by to chtělo ještě více času, vše krásné uběhlo velmi rychle, ale jako krásná vzpomínka nikdy nevymizí.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem (Velký okruh jižním Thajskem), termín: listopad-prosinec 2017
5
Děkujeme za zprostředkování zájezdu Pochod kolem Menorky, který jsme podnikli 7.-14.10.2017. Ubytování bylo příjemné, 2 km od Ciutadelly pohodlně pěšky. K hotelovým službám žádné výhrady, stravování pestré, bohaté, všude čisto. Ocenění si zaslouží průvodce Daniel Janauer, který byl milý, ochotný, zodpovědný, dochvilný a program měl vzorně připravený. Počasí bylo po celou dobu slunečné, letní, moře vhodné ke koupání. Neskutečně krásné a čisté pláže poloprázdné. Menorka nás překvapila bohatostí zeleně a pestrostí biotopů na tak malém prostoru. Bonusem byly stovky rozkvetlých vřesových keřů a drobných ocúnů, stejně jako kroužící luňáci, orli a supi na obloze. Zájezd doporučujeme všem milovníkům zdravého pohybu v civilizací nezničené přírodě. Pokud by CK Delfín pořádala podobný pochod jinde, s chutí se zúčastníme.
- Menorca (Vacances Menorca Resort), termín: říjen 2017
5
Perfektně připravený zájezd, díky tomu jsme stihli velké množství zajímavých památek, skvělé ubytování, vždy v centru měst, odborný a vtipný  výklad prof. Dr. Farfánové Barriosové upravující na správnou míru informace od místních průvodců a nekonečně trpělivý a ochotný Martin Zeman. CK Delfín tímto děkujeme a těšíme se na další zájezdy s touto CK.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: říjen 2017
5
Zájezd byl perfektní. Petr Froněk je naprosto skvělý. Díky jeho organizačním schopnostem jsme bez zbytečných průtahů a čekání viděli spoustu nádherných míst i během přesunů auty nás dovedl velmi pobavit a sdělit své vědomosti o Americe, je to velmi chytrý člověk. Musím pochválit i Šárku a Honzu, byl to výborně sehraný tým. Prostě není co vytknout. Byla to krásně strávená dovolená, na kterou budeme vzpomínat hodně dlouho, právě i díky těmto lidem, kteří nás provázeli. Patří jim naše velké díky!!!
- USA - Velký okruh divokým západem, termín: jaro 2017
5
Děkujeme za nádherný  a bezchybně zorganizovaný zájezd. Jako občané 55+ budeme mít do konce života ve vzpomínkách nádherné zážitky. Těch 11 500 km ve vzduchu a asi 3000 km strávených při křižování jižním Peru v autobusech stálo za to.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: říjen 2017
5
Byla jsem s Vaší CK na dovolené - zájezd " Krásy Andalusie " - v termínu od 19.9.-25.9.2017. Zájezd byl opravdu moc krásný, hodně jsme viděli, ubytování a jídlo bylo výborné, průvodkyně paní Žaneta Kvapilová byla moc ochotná a příjemná, starala se o nás po celou dobu pobytu, mohli jsme jí kdykoliv zavolat a nikdo se tak nemusel obávat, že se případně někde "zamotá". O Španělsku nám řekla spoustu zajímavých informací. Takže za mě - velká pochvala pro  paní Žanetu. Andalusie se mi moc líbila, má mnoho pestrých míst, krásných historických památek i přírody, je skutečně krásná. Děkuji vám všem za přípravu zájezdu, přeji mnoho spokojených klientů a doufám, že s vaší CK opět někam pojedu.
- Andalusie, Španělsko (Krásy Andalusie), termín: září 2017
4
Vážený a milý Pavle Dobrovský. Až v tuto pozdní hodinu jsem ukončila obsáhle a nadšené vyprávění o cestě na Island. Konečně a to vlastně víte, že toto putování bylo splněním mého snu. A naplnil se měrou vrchovatou. Příroda /skály, sopky, ledovce, vodopády, gejzíry../ kouzelný a zádumčivý kout Země.  Musím konstatovat, že prospekty lhaly, skutečnost je ohromující. S očekáváním, okouzlením a pokorou jsem se každý den zájezdu dívala na nová místa, která jsme navštívili. To všechno však bylo umocněno Vaším zápalem pro věc, výkladem, ochotou, obětavostí, citem a celkovým přístupem k celému týmu 55+. Dokázal jste vytvořit přátelské klima, které ani ve vypjaté počáteční situaci nedalo vzniknout žádné nežádoucí tenzi. Byl jste přidaná hodnota zájezdu. Jak bylo jednomyslně řečeno účastníky zájezdu, s Vámi až na kraj světa! Dovolte mi proto, prosím, poděkovat Vám za ochotu, vstřícné jednání i za Váš čas.
- Island, termín: září 2017
5
Dne 21. října 2017 jsme se vrátili  společně s manželem a dcerou z týdenního poznávacího zájezdu do New Yorku, který pořádala vaše cestovní kancelář. Rádi bychom poděkovali za skvělou organizaci zájezdu! Především bychom chtěli pochválit a poděkovat naši skvělou průvodkyni sl. Milenu Škorpilovou. Její znalosti, profesionální přístup, neustálý optimismus a ochota vyjít všem vstříc se všemi našimi požadavky nám umožnily užít si New York se vším všudy! Bylo to úžasné a moc děkujeme! Doufáme, že to nebyl náš poslední zájezd s vaší cestovní kanceláří.
- New York (New York), termín: říjen 2017
5
Obdrželi jsme od vás certifikát o absolvování pochodu po Cami de Cavalls na ostrově Menorka v období 7. - 14. 10. 2017, za který děkujeme. Bylo to milé překvapení, které v nás znovu vyvolalo vzpomínky na moc pěknou dovolenou. Byl to opravdu vydařený týden v pěkné přírodě, možnost koupání na téměř prázdných krásných plážích. Celý program byl velmi pěkně zvolen. Počasí nám přálo, ubytování i strava bez připomínek. Velkou měrou se o zdařilý průběh zasloužil náš průvodce p. Daniel Janauer. Vždy velmi dobře připravený, dochvilný se spoustou potřebných i zajímavých informací vtipně podávaných.
- Menorca (Vacances Menorca Resort), termín: říjen 2017
5
Rádi bychom se vyjádřili k pobytu na Menorce, který jsme absolvovali na přelomu září a října. Vraceli jsme s pocitem pěkně prožité dovolené. A to i díky naší delegátce Marice Višňové pro její vstřícnost, ochotu i smysl pro humor - zkrátka dobrá po všech stránkách. Na hotelu byla též delegátka s jinou skupinou - Klára Rousková, která byla také velmi příjemná. Doufáme, že nadále u vás zůstanou a setkáme se s nimi při další dovolené.
- Menorca, Španělsko (Vacances Menorca Resort), termín: září - říjen 2017
5
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: červen 2017
5
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: červen 2017
4
Právě jsme se vrátili z Albánie. Náš delegát byl neskutečný, to jsme ještě nezažili, co dělal nad rámec - přinesl pohledy ke koupi, nedaly se sehnat, poslední večer při nepřízni počasí zařídil krásný sál s ochutnávkou brandy a hudbou, první skladba byla Vltava... ale hlavně při výletech hodiny zasvěceně mluvil o Albánii, historii, současnosti, udělali jsme si slušný obrázek o tamním životě.
- Albánie (Vivas), termín: září 2017
4
Dobrý den. Od 20. září jsem byla s přítelkyní na pobytovém zájezdu na Sardinii. Byl to hotel Horse Country resort a vše bylo super. Nádherné počasí, dobré ubytování, vynikající strava, no a cesta piniovým hájem k zářivému, příjemnému   moři, ta neměla chybu. Užívala jsem si jí maximálně, vůbec nás neobtěžovala. I výlety byly uspokojující. Tak teď nezbývá nic jiného než si přát zdraví, abych se ještě s vaší CK mohla podívat do světa.
- Sardinie, Itálie (Horse Country Resort), termín: září 2017
5
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za poznávací zájezd Krásy Andalusie. Místa, která pro nás byla jen vzdálenou představou, nabyla konkrétní obrysy. Víme dnes hodně o jejich historii, přírodních krásách i současnosti. Zájezd neměl po žádné stránce chybu, vše plynulo v klidu a pohodě. Moc tímto oceňujeme naši milou průvodkyni paní Žanetu Kvapilovou, která s námi pobývala celou dobu pobytu, věděla o Andalusii snad vše a skvěle se o nás, starší, starala. Díky, zájezd v její organizaci (šlo téměř o padesát lidí), byl bezproblémový a je pro nás nezapomenutelným zážitkem.
- Andalusie, Španělsko (Krásy Andalusie), termín: září 2017
5
Děkuji za výborný poznávací zájezd ve všech směrech. Myslím, že na spokojenosti účastníků se hlavně podílela průvodkyně Katka se svými až neuvěřitelnými znalostmi, lidským přístupem, ochotou kdykoli pomoci.
- Izrael (Velká cesta do Svaté země), termín: září 2017
4
Musím velmi vyzdvihnout kvality našeho průvodce Pavla Dobrovského, který byl skvělým průvodcem se vším všudy. I přes počáteční úskalí s naším odletem z Berlína směr Reykjavik, kdy AirBerin byli ve stávce, se se vším vypořádal s neuvěřitelnou grácií. Zajistil nám na 24 hodin ubytování poblíž letiště v Berlíně a vždy nám byl ke všemu nápomocen. Po přistání v Reykjaviku nám po celých 6 dní ukazoval krásy tohoto nádherného ostrova. Byl vždy usměvavý, plný optimismu a každé hluché místo mezi přejezdy autobusem vyplňoval zážitky, které tady načerpal v minulém roce, kdy zde cestoval po vlastní ose. Bylo to velmi inspirativní a proto mu patří veliký dík. Na závěr musím podotknout, že i když jsme byli zájezd 55+, tak jsme vše zvládli a stali se z nás všech dobří přátelé a to se vždy počítá.
- Island, termín: září 2017
4,5
Dobrý den, právě jsem se vrátila ze zájezdu do Maďarska (Tapolca). Pohodový a dobře připravený zájezd, hotel bez chyby, ale zejména bych chtěla poděkovat delegátce paní Lence Kupkové Unzeitigové, která se o nás bezchybně starala. Vše měla skvěle připravené, po celou dobu se nám na 100% věnovala. Díky ní nebyl žádný problém a pro každého byla vždy k dispozici . Velká pochvala za výbornou práci. Ještě jednou děkuji za moc hezký zájezd.
- Tapolca, Maďarsko (Hunguest hotel Pelion), termín: září 2017
4
Chtěla bych poděkovat za skvělý pobyt v Mar Menor, moc se nám s manželem líbilo a vše až neskutečně klapalo jako hodinky! Moc děkujeme za báječný pobyt! Myslím, že jsme nejeli naposledy:)
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září 2017
4
Před nedávnem jsem se vrátila z pobytu ve Španělsku - letovisko Mar Menor, hotel Cavanna, pořádaný vaší kanceláří Delfín travel. Musím přiznat, že tak dokonale zajištěný zájezd jsem naposledy absolvovala s bývalou cestovní kanceláří Fischer. S Delfínem jsem jela poprvé, na doporučení známých. Dokonce jsem přemluvila tři další kamarádky, aby se také zúčastnily. Žel, jedna z nich onemocněla, takže jsme zbyly pouze tři. Tento dopis píšu i s jejich souhlasem, také byly pobytem nadšené. Od počátku byl přístup zaměstnanců kanceláře v Biskupské ulici velmi vstřícný. Letecká doprava také neměla chybu. Po příletu o nás bylo dobře postaráno až do hotelu. Ubytování bylo dostačující. Všechny tři delegátky byly výborné, naše případné reklamace řešily okamžitě a s úsměvem, ač byly dosti unavené. Strava byla výborná, škoda, že servírované víno nebylo možné odnášet z jídelny, vyhovovalo by nám ho vypít později při příjemném posezení v klidu na balkoně a ne v hlučné jídelně. Přeji kanceláři Delfín travel mnoho dalších spokojených klientů.
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září 2017
4,5
Na přelomu srpna a září t. r. jsem se zúčastnil pobytového zájezdu do Andalusie. Služby hotelu Las Palmeras ve Fuengirole plně odpovídaly ****hotelu a z mého pohledu neměly chybu. Vysoce nadstandardní byla práce delegátky Hany Balcarové. Byla vždy perfektně připravená, ochotná a za všech okolností jí organizační záležitosti nedělaly problém. Při průvodcování zájezdu do Gibraltaru osvědčila své všestranné znalosti a poskytla podrobný a při tom zajímavý výklad. Jako bývalý středoškolský učitel na škole cestovního ruchu a mnohaletý aktivní průvodce CR bych Haně Balcarové rád podepsal vysvědčení s vyznamenáním. Touto cestou ještě jednou děkuji. Dovolte mi jen malou připomínku týkající se výletů. Uskutečnění výletu je závislé výhradně na zájmu účastníků zájezdů vaší CK. Pro malý zájem se neuskutečnil výlet do města Ronda. Někteří z těch mála zájemců, kteří byli, by jistě uvítali možnost účastnit se výletu i za cenu, že by nebyl výklad v češtině. Má to ale podmínku, aby termín nekolidoval s ostatními výlety. Pro CK, které vlastní výlety nepořádají, je to běžná praxe.
Přeji vám jen samé spokojené klienty.
- Andalusie, Španělsko (Hotel Las Palmeras), termín: září 2017
4,4
Posíláme hezký pozdrav z dovolené (hotel Thalasia Costa de Murcia) ve Španělsku.
Ještě jednou moc děkujeme za Vaši laskavost a ochotu. Jsme rádi, že se vše podařilo. Posíláme několik fotek z našeho pobytu.
- San Pedro del Pinatar, Mar Menor (Hotel Thalasia Costa de Murcia), termín: září 2017
4
Byli jsme s manželem v době 31.8. - 7.9.2017 v Kalábrii na pobytovém zájezdu. Dovolená byla příjemná, v hotelu velice ochotný personál, na pláži čisto a uvítali jsme přidělené slunečníky, takže nebyl žádný "boj" o místo. Co bych chtěla zmínit, je pochvala naší delegátce paní Marii Čančíkové. Za více jak 20 let našeho cestování, jsme se nesetkali s tak vstřícnou delegátkou, která byla celý den k dispozici a vždy příjemná, milá a ochotná vyřešit jakýkoliv problém. Děkujeme za příjemnou dovolenou i díky paní delegátce.
- Kalábrie, Itálie (Parco dei Principi), termín: září 2017
4,5
29.8. až 5.9. jsme se s Vaší CK zúčastnili zájezdu senior 55+ do Španělska. S pobytem jsme byli velice spokojeni a budeme na tento pobyt rádi vzpomínat. Náš velký dík za svoji práci si zaslouží delegátka Hanka Balcarová, která byla velice ochotná a měla velké znalosti ze života v dané lokalitě. Jsme rádi, že u Vás pracují takoví delegáti a již se těšíme na další zájezdy s Vaší CK.
- Andalusie, Španělsko (Hotel Las Palmeras), termín: září 2017
4
Chtěli touto cestou poděkovat za perfektní služby Vaší delegátky paní Marie Čančíkové, která se nám věnovala během naší dovolené v Kalábrii, hotel Parco dei Principi v termínu 31.8.- 7.9.2017. Zatím jsme se s takovou báječnou péčí o turisty na našich cestách nesetkali.
- Kalábrie, Itálie (Parco dei Principi), termín: září 2017
4
Účastnily jsme se 3 kamarádky zájezdu v období 31.8.-7.9.2017 do Kalábrie. Chtěla jsem za všechny tři poděkovat za krásnou dovolenou a zároveň pochválit práci paní delegátky. Zájezdy, které byly pro nás připravené s citem, plánovala podle počasí a během celé dovolené nám byla kdykoli k dispozici. I když jsme měli pobytovou dovolenou viděli jsme ještě něco navíc. Jen tak dál a snad za rok opět.
- Kalábrie, Itálie (Parco dei Principi), termín: září 2017
5
V neděli jsme se vrátili z poznávacího zájezdu v Izraeli. Bylo to úžasné. Krásná země, památky, moře. O vše bylo fantasticky postaráno. Díky průvodkyni Katce jsme se dověděli spoustu zajímavých informací nejen o historii, ale také o současném životě. Její nasazení od 7.30 hod ráno do 19.00 večer bylo obdivuhodné a to si našla čas odpovídat na naše dotazy i po večeři. Ochutnali jsme arabskou i košer kuchyni a vše bylo vynikající. Jak už jsem několikrát psala: Izrael se nedá popsat, musí se zažít. Je to emotivní zážitek na celý život. Mockrát Vám děkujeme a těšíme se na další dovolenou s Vaší cestovní kanceláří. Hodně úspěchů.
- Izrael (Velká cesta do Svaté země), termín: září 2017
4,3
Ráda bych vyjádřila svoji spokojenost se zájezdem. Děkuji, vše bylo opravdu skvělé. Zvláště bych pochválila delegátky v místě, které se vzorně staraly a vzhledem k tomu, že mám i zkušenosti s organizací zájezdu pro více osob, tak velmi oceňuji perfektní organizaci příjezdů, ubytování a odjezdů na letiště až po odbavení. Také mi velmi vyhovovalo, že bylo možné si u polopenze vybrat zda půjdeme na oběd, nebo večeři. Celkově i strava byla vynikající. Vyplnila jsem sice dotazník, ale chtěla jsme ještě jednou poděkovat.
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září 2017
5
Před dvěma dny jsme se vrátili se spoustou zážitků z poznávacího zájezdu do Svaté země. Byli jsme velmi spokojeni. Na naší spokojenosti se podílela především vynikající průvodkyně Kateřina Zeira, která žije v Izraeli již 15 let a kromě hlubokých znalostí  historických a archeologických památek nás seznámila se všemi aspekty života v tomto státě. Nebylo snad otázky, na kterou  by neznala odpověď. Obdivovali jsme nejen její znalosti, ale i stále dobrou náladu a starostlivost o účastníky zájezdu. Jídlo bylo velmi chutné, s ubytováním jsme byli rovněž spokojeni. Chtěli bychom tímto poděkovat Delfínu a paní Kateřině za krásnou a bezstarostnou dovolenou.
- Izrael (Velká cesta do Svaté země), termín: září 2017
4
Před několika dny jsme se vrátili ze zájezdu do Albánie (hotel Vivas). Zájezd se nám velmi líbil. Účastí na všech výletech jsme měli možnost poznat velkou část této země. Chtěli bychom hlavně vyzdvihnout práci našeho průvodce Alpina Kutra. Tento mladý muž se nám velice věnoval. Byl trpělivý, erudovaně odpovídal na všechny dotazy, byl příjemný, vstřícný. Škoda, že takových průvodců není více. K celému zájezdu snad jednu poznámku. Strava během celého týdne v hotelu byla v podstatě stále stejná.
- Albánie (Vivas), termín: srpen 2017