na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním‎
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz Menu ▼

Nejnovější klientské recenze našich zájezdů

V pondělí podvečer jsme se již bohužel vrátili z dovolené, kterou jsme absolvovali s Vaší CK ve dnech 4.4.2019 - 15.4.2019 do Brazílie a Argentiny. Cestovali jsme s vámi již po čtvrté, teď jsme opravdu netušili, co nás čeká a odjeli jsme s velikým očekáváním. Krásné počasí, které nás celým zájezdem provázelo jenom podtrhlo a umocnilo naše úžasné zážitky, kterých jsme zažili nespočet. Vrátili jsme se opravdu plni nových zážitků, které nám zůstanou v srdcích a stovky jsme jich zachytili i na naše různá mobilní zařízení a fotoaparáty. Průvodkyně Tereza Vítová byla naším skvělým "parťákem", věnovala se nám i nad rámec svých povinností a všem nám, kteří neznáme cizí jazyky, byla velikou oporou. Za vše jí patří náš obrovský dík. Děkujeme i vaší kanceláři, která opět připravila skvělý program na tak náročné, i když velmi zajímavé cestě.
- Brazílie a Argentina (Jižní Amerikou v rytmu samby a tanga), termín: duben 2019
Minulý týden jsem se vrátila z poznávacího zájezdu na Srí Lanku a mám z něj spoustu krásných zážitků, hlavně díky průvodkyni Martině Malé, které byla dokonalá. Nejen, že vše fungovalo jak by mělo, což při tak velké skupině není také jednoduché, ale ještě nám umožnila vidět daleko více, než bylo v původním programu, místo toho, aby si odpočinula. Je to průvodkyně, jak má být, stále usměvavá, stále nám něco o Srí Lance vyprávěla a byla stále k dispozici. Myslím si, že průvodce dělá zájezd a v tomto případě jsem si zájezd opravdu užila. Takže, velké díky. Jestli máte samé tak skvělé průvodkyně, budu s vaší kanceláří jezdit dále. Ještě mě čeká letos s vaší cestovní kanceláří zájezd na Mar Menor v září, tak se už těším.
- Srí Lanka (Cesta za Perlou Indického oceánu), termín: březen 2019
Chtěla bych Vám poděkovat za přípravu a zajištění programu zájezdu na Srí Lanku, kterého jsem se zúčastnila v termínu 27.2. - 14.3.2019. Návštěva této exotické země pro mě zůstane prvořadým životním zážitkem. Těšila jsem se na vše v nabízeném programu i přírodu, která mě zcela uchvátila, ale poděkovat chci především naší průvodkyni Martině Malé, která přispěla k mé plné spokojenosti se zájezdem. Dokázala provést časové změny programu, tak, aby návštěvy kulturních památek pro nás byly co nejpřijatelnější a přidat do programu i návštěvu dalších významných míst. Se znalostí místního prostředí a života jsme se jistě dověděli i více o životě místních lidí, a i v době naší pobytové části zájezdu byla ochotna pro nás (ale i jen pro mě) zařídit návštěvy dalších zajímavých míst. Můj dík patří i našemu průvodci a jeho řidiči a pomocníkovi z místní cestovní společnosti, kteří byli přístupni variabilnímu okamžitému řešení, tak jak nám je Martina Malá podle svých zkušeností chtěla zprostředkovat. Děkuji za neobyčejný zážitek a těším se v Vámi zase na shledanou.
- Srí Lanka (Cesta za Perlou Indického oceánu), termín: březen 2019
Včera jsme se s manželem vrátili z poznávacího zájezdu Za perlou indického oceánu ze Srí Lanky. Touto cestou chci poděkovat CK Delfin travel za naprosto úžasné zážitky. Průvodkyně Martina Malá byla velice fundovaná, ochotná a s kontaktním místním průvodcem vždy přizpůsobili daný program věku účastníků a klimatickým podmínkám (vedro a vlhko). Vřele doporučuji a velký dík Martině za nádherně prožitých 14 dní.
- Srí Lanka (Cesta za Perlou Indického oceánu), termín: březen 2019
V neděli 24.2.2019 jsme se vrátily s kamarádkou ze zájezdu pořádaného vaší cestovní kanceláří do Ománu, plné dojmů a nezapomenutelných zážitků. Nebyl to náš první zájezd s vámi (např. Mallorca, Mar Menor, Izrael) a spokojeny jsme byly vždy, ale tentokrát byl zájezd natolik skvělý, netradiční a vydařený, že vám chceme touto cestou poděkovat za perfektní služby. Ubytování v hotelu Juweira Boutique bylo příjemné a klidné, personál hotelu velmi milý a vstřícný, krásné upravené pláže, slunečníky, lehátka i ručníky vždy k dispozici, denně na pokoji balená voda, vše i pro zákazníky bez all inclusive. Samostatnou kapitolou je práce vaší průvodkyně, paní Simony Chromé, která řeší vše s úsměvem, ochotně a vstřícně, organizace zajímavých výletů i spolupráce s tamní partnerskou organizací je opravdu na výši. Je dobře že zájezd byl letos prodloužen na 12 dní z loňských 8, tolik zážitků by se tam těžko vešlo. Víme, že smlouvy s hotely nejsou jednoduchou záležitostí ve velmi konkurenčním prostředí, ale můžeme-li radit, je hotel Juweira určitě nejlepším místem pro dovolenou, další dva hotely v této oblasti jsou příliš velké, rušné a neosobní. Ještě jednou děkujeme za vynikající práci, budeme vždy vaši kancelář doporučovat a těšíme se na další dovolenou s vámi.
- Omán - Vůně orientu z pohádek Tisíce a jedné noci, termín: únor 2019
Ve dnech 07. až 24.01.2019 jsme s Vámi uskutečnili poznávací zájezd na Kubu. Chtěl bych Vám s manželkou poděkovat za opravdu skvělou možnost poznat Kubu a to zemi, jakou opravu je. Zvláště hodnotíme zdařile postavený program cestování po Kubě, volby ubytování a především naprosto profesionální výkon průvodkyně paní Štěpánky Pařízkové, který ve spojení s kubánským průvodcem a řidičem neměl chybu. Ani naprosto nevhodné chování několika účastníků, kteří si pravděpodobně spletli cíl svého putování, nemohlo narušit pohodu průvodkyni i ostatním cestovatelům. Zájezd většinu účastníků zcela jistě uspokojil.
My jsme s Vaší CK cestovali již vícekrát a musíme jen poděkovat Vám i celému kolektivu Vaší CK za vždy perfektní zážitky, které jsme s Vámi zažili a vždy perfektní průvodcovské služby. Rádi s Vámi budeme cestovat i v časech budoucích. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám i Vaší CK hodně dalších zdařilých cest, tak jako bylo poznávání Kuby.
- Kuba (To nejlepší z „ostrova svobody“), termín: podzim 2018

V Peru jsem nebyla poprvé. Ale zájezd Za tajemstvím peruánských pyramid a zlatých hrobů Peru byl jeden z nejúžasnějších, nejzajímavějších a technicky dobře připravených zájezdů. Odborně a bezpečně mne za pomoci p. Zemana provedl mnoha zajímavostmi a krásami severního Peru. Přidanou hodnotou tohoto zájezdu byl vtipně pojatý, nadupaný, odborný výklad paní profesorky Farfánové Barriosové, která také pečlivě vybrala perly ze staveb a muzeí starodávných kultur a přírody severního Peru. Těmi nás zasypávala každý den a já bych to vydržela více než těch 16 dnů, které jsem tam strávila. Strašně nerada jsem se vracela domů a klidně bych absolvovala ještě další památky.

- Severní Peru (Za tajemstvím peruánských pyramid a zlatých hrobů), termín: podzim 2018

Dobrý den. Od 20. září jsem byla s přítelkyní na pobytovém zájezdu na Sardinii. Byl to hotel Horse Country resort a vše bylo super. Nádherné počasí, dobré ubytování, vynikající strava, no a cesta piniovým hájem k zářivému, příjemnému   moři, ta neměla chybu. Užívala jsem si jí maximálně, vůbec nás neobtěžovala. I výlety byly uspokojující. Tak teď nezbývá nic jiného než si přát zdraví, abych se ještě s vaší CK mohla podívat do světa.

- Sardinie, Itálie, termín: září 2017

V listopadu jsem se vrátila z výletu do Vietnamu a musím vám napsat, že jsem byla nadšená. Překrásná příroda, zažili jsme spoustu úžasných zážitků. Nádherná byla i plavba na lodi. Náš pobyt byl o to hezčí, že nás doprovázel pan Patrik, který se nám moc věnoval a díky jeho veselé povaze a smyslu pro humor jsme zažili hodně legrace. V únoru letím s vaší CK do Thajska a byla bych moc ráda kdyby nás opět mohl doprovázet pan Patrik. Už vím, že se na něj můžeme ve všem spolehnout.

- Vietnam - Zemí tisíce vůní od severu k jihu (Zemí tisíce vůní od severu k jihu), termín: podzim 2018
Mnohokrát děkuji za vynikající zájezd na Menorcu, budeme z toho čerpat ještě dlouho. Doporučíme ve svém okolí a budeme doufat, že se s vámi vypravíme (letadlem a pěšky) do nějaké podobné destinace, už listujeme katalogem na příští rok.
- Menorca (Pochod kolem Menorcy), termín: říjen 2018
Ráda bych touto cestou pochválila vašeho průvodce pana Daniela, který se nám věnoval při našem pobytu na Menorce v termínu 6.-13.10.2018. Díky němu jsme měli krásnou dovolenou! Jelikož jeho kolega onemocněl, musel se věnovat i další skupině. Vše bravurně zvládl, s klidem a úsměvem. Jeho pohotovost a flexibilita na nás všechny působila velice příjemně a bez výjimky se celá skupina na něj těšila. Jeho výklad,vstřícnost a ochota, podtržené humorem, byly samozřejmostí. Přála bych vám, aby jste jeho služeb mohli využívat ještě dlouho a doporučila bych vám pana Daniela náležitě ocenit! Díky němu se na Menorcu chystám i v roce příštím a doporučuji tento typ dovolené všem mým známým! Vyřiďte mu prosím srdečné pozdravy, přání pevného zdraví a mnoho zdaru v osobním i profesním životě!
- Menorca (Pochod kolem Menorcy), termín: říjen 2018
V termínu 18.9-25.9. 18 jsem se s kamarádkou zúčastnila pobytu ve Španělsku. Chtěla bych moc poděkovat delegátovi Dávidovi Šitlíkovi, který byl vždy ochotný a perfektně připravený.  Celý pobyt byl velice příjemný i co se týče hotelu Bahía Serena, všechny služby bez připomínek. Moc děkujeme, přeji  jen další spokojené klienty.
- Andalusie, Costa de Almería, Španělsko (Aparthotel Bahía Serena), termín: září 2018
V sobotu jsme se vrátili ze zájezdu (od 6.10. do 13.10.2018) s názvem Pochod kolem Menorcy 55+. Byli jsem s manželem 100% spokojeni. Největší zásluhu na tom měla naše průvodkyně p. Zdenička Švarcová, která se nám nadstandardně věnovala. Zvláště oceňujeme, že nám na poslední den, kdy jsme odlétali až večer, zorganizovala výlet do hl. města. Ubytování bylo také velice příjemné, stravování perfektní, velice milý byl i personál jídelny. Měli jsme velké štěstí i na ostatní členy naší skupiny, kteří byli velmi příjemní, vtipní a dochvilní lidé. Opravdu nemáme ani jednu připomínku, ještě jednou velké díky.
- Menorca (Pochod kolem Menorcy), termín: říjen 2018
Zdravíme s manželkou z Cuzca, kde trávíme poslední večer před odjezdem zpět domů. Měli jsme tu dva úžasné týdny, zejména díky paní Žanetce a paní profesorce Farfánové. Organizace zájezdu, jeho příprava a gradace prostě neměly chybu a neskutečné množství kompetentních informací od paní profesorky bylo zlatým hřebem celého pobytu. Na základě těchto krásných zážitků a zkušeností bychom chtěli požádat o zařazení do zájezdu “Severní Peru” v příštím roce, pokud ho budete pořádat. Děkujeme a těšíme se na opětovné setkání s oběma dámami.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: podzim 2018
Chci touto cestou poděkovat za hezkou dovolenou na Mar Menor 19-26.9. Hlavní poděkování také patří delegátkám Simoně Chromé a Lence Švajdové za neutuchající snahu a pevné nervy při tak velkém počtu dovolenkujících. Veliké díky.
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září 2018
Chtěli bychom vám poděkovat za krásný zájezd, plný krásného počasí, pohody a maximální péče delegátek.
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září - říjen 2018

Chtěla bych poděkovat za perfektně organizovaný pobyt počínající informacemi na letišti před odletem i při cestě zpět, bezproblémovým přistáním letadla, vláčkem k moři a v neposlední řadě i za velmi ochotné a vstřícné jednání delegáta Dávida z Košic na hotelu. Byl kdykoliv během celého dne ochotný podávat informace a vyřizovat na recepci připomínky turistů, neboť bez něho bylo prakticky nemožné se domluvit. Málo lidí po šedesátce umí anglicky a recepční hotelu ochotní příliš nebyli. Tedy pokud nám nerozuměli, tak vůbec. To je jediná věc,která nám vadila...neuměli ani rusky, ani německy...a hlavně bez zájmu. Zdůraznit musím také veliké, příjemné překvapení se skutečně nadstandardním servisem v letadle a občerstvením.

- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: říjen 2018

Včera jsme se vrátili z La Mangy. Opět se nám tam moc líbilo a snad se povede a v roce 2019 se do hotelu Izán Cavanna vrátíme. Ten velký šrumec nám velice vyhovuje! Ale hlavně jsem neskutečně vděčná delegátce paní Simoně za její vstřícnost! K nám všem se chovala moc hezky a nic pro ni nebyl problém! Takže CK Delfín travel zůstaneme věrní.

- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: říjen 2018
Chtěla bych za celou naši rodinu poděkovat za velmi dobře organizovaný zájezd do Španělska, který jsem podnikli s vaší CK  v době od 4.9.- 11.9.2018 v hotelu VIK Gran Hotel Costa del Sol. Pouze v úvodu, ještě na pražském letišti, jsme nemohli najít delegáta, který měl být na vámi určeném místě, tam nebyl, teprve po cca 1/2 hodině se nám podařilo se s ním spojit telefonem a mohli jsme se odbavit. Přestože jsme na letišti byli včas, odbaveni jsme byli až úplně poslední, tomu také odpovídalo umístění v letadle. Naštěstí další průběh zájezdu dal na tuto nepříjemnost zapomenout. Den po příletu jsme navštívili Alhambru s Granadou, až na místě jsme pochopili, proč jsme odjížděli tak brzo ráno (prohlídka byla ještě po ránu v příjemném chládku a také hustota návštěvníků rostla s přibývajícími hodinami). Výklad se sluchátky byl velmi příjemný, nikdo nikoho nerušil. Alhambra je nádherná, můžeme doporučit. Další výlet jsme absolvovali na Gibraltar, také neměl chybu. Hotel velmi příjemný, čistý, jídlo dobré, vždy doplněné, velký výběr. Personál ochotný, drobné chybičky ( neměli jsme na pokoji osušky, ani ručníky) byly vždy velmi rychle napraveny. Trochu škoda, že moře bylo poměrně chladné, jen 22 stupňů, poslední dva dny velké vlny, takže koupání bylo trochu nebezpečné. Dva dny pršelo,což udělalo radost "domorodcům", nám na dovolené již méně. Bazén malý a mělký, plavat se v něm nedá, voda ale příjemně teplá. Pláž uklizená, asi vzhledem k  počasí téměř prázdná. Největší pochvalu zaslouží naše paní delegátka (myslím, že paní Martina Kotoučová). Velmi příjemná, ochotná, vždy k disposici, nefungoval jí služební telefon a dala nám k disposici číslo na soukromý telefon, pro případ potřeby. Ta snad ani nespala, protože jsme ji měli pořád k disposici. Celý zájezd hodnotíme na jedničku, jen škoda, že to tak rychle uteklo, 7 dnů je velmi málo.<
- Andalusie, Španělsko (VIK Gran Hotel Costa del Sol), termín: září 2018
V pátek 12. října jsem se vrátila z dovolené na překrásné Madeiře. Ve vaší cestovní kanceláři máte mimořádnou schopnost vybírat ty nejfundovanější a nejpříjemnější průvodce. Po loňské Menorce se všechno povedlo i letos na dalším ostrově. Výlety byly trochu náročnější nežli vloni, ale asi to bude i tím, že jsem o rok starší. Naše průvodkyně Katka se o nás vzorně starala a seznámila nás s historií i současností ostrova, s výborným jídlem i pitím. Návštěva destilerie byla velmi poučná. Další bonus byla moc prima parta, která se sešla. Strávili jsme krásné chvíle s příjemnými lidmi v nádherné přírodě. Díky za krásnou dovolenou a přáním "jen tak dále".
- Madeira (Pěší turistika na Madeiře), termín: říjen 2018
V termínu 15.9. – 22.9.2018 jsem se zúčastnila zájezdu Toskánskem po francké cestě. Chtěla bych poděkovat CK Delfín Travel za krásný a svým způsobem netradiční zájezd. Navštívili jsme nejznámější a takřka povinná města Toskánska, jako je krásná Florencie se svými renesančními památkami, sochami, kostely a paláci, středověká hnědočervená Siena s Dómem, náměstím Piazza del Campo a spletí křivolakých uliček, San Gimignano se svými pověstnými věžemi a nádherným výhledem z hradeb na okolní typickou krajinu, Pisa a její Náměstí zázraků. Na jeden den jsme si odskočili do Ligurie podívat se na další romantický kout Itálie, barevné a malebné Cinque Terre, kde jsme si zkusili i krátký trek stezkou po úbočí zdejšího hornatého pobřeží do městečka Vernazza. Všechna tato místa jsou plná turistů. My jsme však při našem dalším putování Toskánskem po vybraných úsecích Via francigena navštívili i další starobylá města a vesnice, která nejsou tak turisticky navštěvovaná a tím jsme mohli poznat i běžný život obyvatel těchto míst. Namátkou např. Colle di Val d´Elsa, opevněné Monteriggioni, San Quirico d´Orcia, Montepulciano. Naše pěší pouť vedla vinicemi, olivovými háji a toskánskou přírodou kolem zemědělských usedlostí,vinařství, poutních kostelů a středověkých klášterů, které dodnes poskytují přístřeší pro poutníky. Samostatným zážitkem bylo putování krajem Val d´Orcia, typickou romantickou a fotogenickou krajinou známou ze všech knih a filmů o Toskánsku a zakončené v městě středověkých termálních lázní Bagno Vignoni. Po celou dobu našeho pobytu a putování po Toskánsku se nám věnoval náš báječný průvodce pan Richard Machan, který svými hlubokými znalostmi z oblasti historie, umění, ale i současného života Italů přispěl k tomu, že ve mně tento zájezd zanechal nezapomenutelné krásné zážitky. Ještě jednou bych chtěla poděkovat za koncepci zájezdu, za skvělého, sympatického a vstřícného průvodce a snad zase někdy s vaší cestovní kanceláří na shledanou.
- Toskánskem po Francké cestě (Toskánskem po Francké cestě), termín: září 2018
Včera jsme se vrátili ze zájezdu z Peru s paní profesorkou Farfánovou a paní Žanetou. Jedním slovem naprosto profesionální po stránce organizační a samozřejmě profesní. Ubytování senzační, doprava skvělá a dokonce ani žádné pozdní lety.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: podzim 2018
Chtěli bychom Vám touto cestou co nejvíce poděkovat za opravdu skvělou a vydařenou dovolenou s Vaší cestovní kanceláří. Strávili jsme skvělý týden 19.--26.9. v hotelu Cavanna. Zažili hezké koupání jak v moři, tak v laguně Mar Menor, užili si věřte tomu i léčivého bahna. Bude-li to možné, pojedeme příští rok zase! Termín začátkem září, pokud možno opět s obědy. Zkuste prosím prověřit možnost odletu i z Ostravy/Brna - bylo nás v zájezdu hodně ze severní Moravy a pro nás starší  důchodce je přece jen cesta do Prahy dosti namáhavá a únavná.
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září 2018
Zúčastnili jsme se poznávacího zájezdu Portugalsko – Za historií země mořeplavců. Zájezd jsme sice objednávali u „1. Cestovní agentury“, organizovala ho ale vaše cestovní kancelář. Proto by naše hodnocení mělo být adresováno i vám. Zde je:
  • Organizace: Výborná
  • Obsah programu: Dost nabitý, zajímavý, dalo se to stihnout i pro kategorii dědků a bab, tedy 55+
  • Doprava na místě: Žádná sláva. Hned po příjezdu na nás čekal náhradní autobus, protože původně nasmlouvaný měl poruchu (může se stát). Náhradní řidič byl velmi příjemný a náhradní bus v pořádku. Horší to ale bylo po přistavení nasmlouvaného autobusu: špinavý a nefunkční klimatizace, řidič s obtížemi schopný nás dopravit bez problémů do požadovaného cíle, často bloudil. Vypadalo to, že snad neuměl číst nápisy na ukazatelích a používat navigaci (negramotný nebo dyslektik?).
  • Ubytování: Zcela bez problémů
  • Stravování: Velmi chutné, snad až příliš velké porce. Oči by jedly, ale žaludek už nepřijímal. No ale nechejte to tam, když to je tak dobré! Až jsem měl obavy, abych nebyl vyloučen z dopravy zpátky domů z důvodu nadváhy mé osoby.
  • Průvodkyně: ÚŽASNÁ!!! Hodnocení na stupnici 1 – 5 možných bychom jí dali aspoň 10 hvězdiček. Vynikající přehled a znalosti všech reálií o Portugalsku, historie a jazyka. Dokonalý pečovatelský typ. Snažila žehlit všechny problémy s řidičem tak, aby to na nás dolehlo co nejméně, jí to ale zcela vyčerpávalo.
  • Počasí: Až příliš velké teplo.
  • Nedostatky: Snad jen otravné a neskutečně drzé mouchy. Zřejmě nutno řešit s tamním ministerstvem životního prostředí. O jiných nevíme Ale na reklamaci z důvodu zkaženého zážitku to asi stačit nebude.
  • Celkový dojem: Výborný. Děkujeme.
- Portugalsko (Za historií země mořeplavců), termín: duben 2018
Chci poděkovat za zájezd Pěší turistika Murcií. Byla jsem s kamarádkou v termínu 23.9. - 3.10. Byly jsme ubytované v Thalasii. Se vším jsme byly moc spokojené na hotelu, nic nám nechybělo. Hlavně bychom chtěly poděkovat Terezce Kubíčkové za její ochotu, přístup k nám, za milé chování, za péči během pěšího putování. Prostě delegátka SUPER!!!!!!!!!!!!!!!! Určitě příští rok poletíme zase od CK Delfín do destinace s pěším putováním.
- Pěšky španělskou Murcií (Pěšky španělskou Murcií), termín: září 2018

Díky nabídce vaší CK Delfín Travel  jsme měli možnost užít si slunečné dny "babího léta " na jihu Španělska. Krásný čistý hotel s velkým bazénem, vynikající kuchyně, milý personál a pár kroků na pláž, co lepšího si přát? Rádi bychom také vyzdvihli profesionalitu vašeho delegáta Davida. Cestou z letiště do hotelu nám poutavým způsobem přiblížil nesmírně dramatickou krajinu Andalusie i život obyvatel této části Španělska. Nezapomenutelná pro nás zůstane i prohlídka Alhambry, Granady i Sierra Nevady. David byl i tady pečlivým  a důkladně připraveným průvodcem. Vyřiďte mu prosím naše poděkování. Doufáme, že se nám podaří užít si znovu bezchybných služeb vaší CK.

- Andalusie, Costa de Almería, Španělsko (Aparthotel Bahía Serena), termín: září - říjen 2018

Již pár dní máme po báječné dovolené a já bych chtěla poděkovat CK Delfín travel za dokonalou a maximálně dobře připravenou pohodovou dovolenou. Město Roquetas a hotel Bahia Serena se nám velmi líbily a určitě rády se do této destinace vrátíme. Chtěla bych poděkovat hlavně delegátovi panu Davidovi Šidlíkovi. Tento pán se nám opravdu velmi věnoval a vždy byl po ruce, pokud se vyskytl nějaký problém. Ale i radou a pochopením se staršími lidmi, a tím chci říct, že takový člověk je určitě potřeba pochválit . Pokud budete vyřizovat naše hodnocení jeho práce, tak mu dáváme velkou jedničku. Děkuji a přeji mnoho takových spokojených klientů jako jsme byly i my.

- Andalusie, Costa de Almería, Španělsko (Aparthotel Bahía Serena), termín: září - říjen 2018

Byli jsme od vaší cestovní kanceláře Delfín travel 22. 9. - 29. 9. 2018 na dovolené - poznávací zájezd pochod kolem Menorcy. Byla to nádherná dovolená, vše bylo perfektně zajištěno. Chtěli bychom vaší cestovní kanceláři za vše poděkovat. Velký dík patří paní delegátce Evě Santana, velice příjemná a vstřícná ke klientům. Doufáme, že se opět brzy rozhodneme pro vaší cestovní kancelář. 

- Menorca (Pochod kolem Menorcy), termín: září 2018

V září jsem se spolu s kamarádkou zúčastnila poznávacího zájezdu "Krásy Neapolského zálivu", který nabízela vaše cestovní kancelář. Zájezd se nám oběma moc líbil - celková organizace, ubytování, velmi zajímavý program a v neposlední řadě i výborná a milá průvodkyně Bára Ustohalová.

- Neapolský záliv (Krásy Neapolského zálivu), termín: září 2018

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za krásnou dovolenou pořádanou vaší cestovní kanceláří. Vrátili jsme se ve středu z dovolené z Mar Menor, hotel Izán Cavanna. Vše bylo zkrátka super. Ubytování v hotelu, strava, čistota v hotelu i na plážích. Ale co nás nejvíce okouzlilo bylo nádherné moře. Při naších cestách po dovolených jsme krásnější moře ještě neměli. Poděkování patří i delegátce Simoně za pěkné informace na jednotlivých výletech. Určitě se ještě vrátíme a příští rok budeme u vás zase objednávat další zájezd. 

- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září 2018