na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz Menu ▼

Nejnovější klientské recenze našich zájezdů

Chtěla bych touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou na ostrově Ischia ve dnech 25.5.-1.6.2019 - hotel ZARO. Ubytování, strravování , čistota a příjemný personál hotelu i přes první dva deštivé dny nám dodával dobrou náladu. Ischia je nádherný ostrov, dovolená tady byla krásná.Návštívili jsme termální lázně, botanickou zahradu. Chtěli bychom poděkovat p.J.Čepičkové, zástupce CK Delfín travel s.r.o., která vše vyřizovala.Vše bylo perfekně zorganizované počínaje letem z Prahy, doprava do hotelu a zpět přílet do Prahy.
- Ischia (Hotel Zaro), termín: 25. 5. - 1. 6. 2019
Minulý týden jsme se vrátili plni dojmů a nezapomenutelných zážitků ze zájezdu do New Yorku. Byla to naše první cesta do Ameriky a dojmy jsou báječné. Chceme touto cestou poděkovat CK  za perfektní obsah zájezdu a hlavně za práci našeho průvodce Tomáše Mikšovice, který řešil vše s úsměvem, ochotně, vstřícně a znalost města NY je opravdu na výši! Děkujeme a budeme na tuto cestu za velkou louži velmi rádi vzpomínat.
- New York (New York), termín: květen - červen 2019
Je to právě 10 dnů, co jsem se vrátila z poznávacího zájezdu za Krásami Andalusie. Program zájezdu byl pestrý, bohatý a velmi zajímavý a chtěla bych Vám ze srdce poděkovat za poznání nádherných oblastí Andalusie. Navštívili jsme světově proslulá místa s maurskou historií, jako jsou Granada, Sevilla, Cordoba a jiná zajímavá místa. Také jsme měli možnost poznat fakultativně Gibraltar a marocký Tanger - určitě stojí za poznání. Proto, abychom si odnesli nezapomenutelné dojmy se zasloužila především naše průvodkyně Žanetka Fikejzová. Velmi oceňuji její profesionální přístup, organizační schopnosti, bohaté informace, znalosti a přátelskou atmosféru, kterou nám vytvářela během zájezdu. Vždy byla ochotná podat pomocnou ruku a za to Žanetce patří velký dík. Ještě jednou moc děkuji a už se těším na další cesty s Vaší CK.
- Andalusie, Španělsko (Krásy Andalusie), termín: květen 2019
Chtěla jsem poděkovat za krásnou dovolenou s cestovní kanceláří Delfín Travel, vrátily jsme se s kamarádkou před týdnem z dovolené TOULKY MENORKOU. Trasy byly hezké s úžasnými výhledy na moře. Naše paní průvodkyně Zdenka Švarcová mi zůstane v srdci navždy. Paní Zdenka je tak milý, lidský člověk na kterého nejde zapomenout, díky ní bylo toulání se po Menorce úžasné. Přeji cestovní kanceláři Delfín Travel ať se dál tak daří, vloni jsem byla s Vámi v Albánii a z té krásy žiji dodnes. Děkuji za vše.
- Menorca (Toulky Menorcou), termín: květen 2019
Ráda bych poděkovala za výborný zájezd do New Yorku. Program byl výborně vymyšlený, ubytování vynikající a průvodce ÚŽASNÝ...
- New York (New York), termín: květen - červen 2019
Chtěl bych veřejně pochválit práci průvodkyně Terezky Kubíčkové. 25.5.2019 jsem se s manželkou zúčastnil zájezdu Toulky Menorkou. Hýčkejte si takové průvodce!!!
- Menorca (Toulky Menorcou), termín: květen 2019
Pobytový zájezd, Xaloc Playa 25/5 - 1/6, moc se nám líbilo a rádi bychom tímto také poděkovali paní Pavle Kulhánkové, která se o nás perfektně starala a byla vždy k dispozici. V neposlední řadě to byla i její zásluha, že se nám pobyt tak vydařil.
- Menorca (Hotel Xaloc Playa), termín: květen 2019
Chtěla bych pochválit zájezd "Toulky Menorcou" od 15.5.2019 - 25.5.2019. Tento zájezd jsem absolvovala a i když už jsem hodně + přes 55 a s náhradními klouby, tak jsem ho zvládla. Výhodou je bydlení v hotelu na jednom místě, takže jsem si mohla dovolit jeden výlet vynechat. Hlavně bych chtěla touto cestou pochválit naši průvodkyni Terezku Kubíčkovou, která vše pro naši spokojenost vyřizovala v klidu, trasy dokonale znala, takže dokázala říct, jaké nástrahy nás čekají. Celá skupina byla velmi dochvilná, takže celý zájezd byl velmi vydařený.
- Menorca (Toulky Menorcou), termín: květen 2019

Chtěla bych tímto poděkovat CK Delfín travel za úžasnou dovolenou. Vrátili jsme se 15.4. 2019 z Putování divokým západem USA. Náš velký zážitek byl umocněn úžasnou dvojicí průvodců pana Petra Froňka a jeho ženy Šárky. Tak obrovská znalost pana Petra o všech místech, které jsme navštívili, nebo jenom projížděli byla ohromující. Zvlášť způsob jakým nám informace nenásilně a přirozeně předával. Potřeba je také vyzvednou řidičské umění obou. Výborně se doplňovali a s velkou jistotou se pohybovali i v hustém provozu rušných ulic měst. Všude jsme byli včas a nikdy jsme nebloudili. Byla to jízda pohody a spokojenosti, stejně tak jako celý pobyt. Díky profesionalitě těchto průvodců byla tato dovolená krásným a nezapomenutelným zážitkem. Tato dvojice průvodců pro nás nebyla zcela neznámá. Byli jsme v lednu 2016 v Thajsku, jejich příkladná péče o klienty, příjemné a vstřícné vystupování, vynikající znalosti a orientace v místních poměrech, to vše bylo tenkrát pro nás něco úžasného. Tyto zkušenosti také vedly k tomu, že jsme si k uskutečnění naší dovolené v USA vybrali opět Delfín travel. S Delfínem jsme byli též ve Španělsku, Mar Menor, Krásy Andalusie, Krásy Albánie, Sardinie atd.. Všichni vaši průvodci jsou úžasní a vysoce profesionální. Ale Thajsko a USA a Petrem a Šárkou je TOP. Děkujeme ještě jednou vaší cestovní kanceláři a hlavně dvojici našich milých průvodců za krásnou dovolenou. Přejeme hodně takových spokojených klientů jako jsme my.

- USA - Velký okruh divokým západem a San Francisco (Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco), termín: jaro 2019
Těšíme se na zájezd s Delfínem na Menorcu, loni jsme tam byli s vámi na pochodu, letos si chceme ostrov i sami prozkoumat. Měli jsme skvělou průvodkyni, paní Evu Santana, pro Menorcu nás přímo nadchla. Prosím, moc jí od nás pozdravujte. Taky paní Pavla, která se starala v hotelu Xaloc o pobytové hosty, byla moc milá a kdykoli ochotná poskytnout dobré rady a informace. Obě se o nás vzorně staraly i při odbavování na letišti na cestě zpět, což uvolnilo cestovní napětí. Byli jsme celou dobu doslova jak v bavlnce. Hotel byl příjemný, vzorně čistý, personál velmi ochotný a vstřícný, dobrého jídla a pití, co hrdlo ráčí.

 

- Menorca (Pochod kolem Menorcy), termín: září - říjen 2018
V pondělí podvečer jsme se již bohužel vrátili z dovolené, kterou jsme absolvovali s Vaší CK ve dnech 4.4.2019 - 15.4.2019 do Brazílie a Argentiny. Cestovali jsme s vámi již po čtvrté, teď jsme opravdu netušili, co nás čeká a odjeli jsme s velikým očekáváním. Krásné počasí, které nás celým zájezdem provázelo jenom podtrhlo a umocnilo naše úžasné zážitky, kterých jsme zažili nespočet. Vrátili jsme se opravdu plni nových zážitků, které nám zůstanou v srdcích a stovky jsme jich zachytili i na naše různá mobilní zařízení a fotoaparáty. Průvodkyně Tereza Vítová byla naším skvělým "parťákem", věnovala se nám i nad rámec svých povinností a všem nám, kteří neznáme cizí jazyky, byla velikou oporou. Za vše jí patří náš obrovský dík. Děkujeme i vaší kanceláři, která opět připravila skvělý program na tak náročné, i když velmi zajímavé cestě.
- Brazílie a Argentina (Jižní Amerikou v rytmu samby a tanga), termín: duben 2019
Minulý týden jsem se vrátila z poznávacího zájezdu na Srí Lanku a mám z něj spoustu krásných zážitků, hlavně díky průvodkyni Martině Malé, které byla dokonalá. Nejen, že vše fungovalo jak by mělo, což při tak velké skupině není také jednoduché, ale ještě nám umožnila vidět daleko více, než bylo v původním programu, místo toho, aby si odpočinula. Je to průvodkyně, jak má být, stále usměvavá, stále nám něco o Srí Lance vyprávěla a byla stále k dispozici. Myslím si, že průvodce dělá zájezd a v tomto případě jsem si zájezd opravdu užila. Takže, velké díky. Jestli máte samé tak skvělé průvodkyně, budu s vaší kanceláří jezdit dále. Ještě mě čeká letos s vaší cestovní kanceláří zájezd na Mar Menor v září, tak se už těším.
- Srí Lanka (Cesta za Perlou Indického oceánu), termín: březen 2019
Chtěla bych Vám poděkovat za přípravu a zajištění programu zájezdu na Srí Lanku, kterého jsem se zúčastnila v termínu 27.2. - 14.3.2019. Návštěva této exotické země pro mě zůstane prvořadým životním zážitkem. Těšila jsem se na vše v nabízeném programu i přírodu, která mě zcela uchvátila, ale poděkovat chci především naší průvodkyni Martině Malé, která přispěla k mé plné spokojenosti se zájezdem. Dokázala provést časové změny programu, tak, aby návštěvy kulturních památek pro nás byly co nejpřijatelnější a přidat do programu i návštěvu dalších významných míst. Se znalostí místního prostředí a života jsme se jistě dověděli i více o životě místních lidí, a i v době naší pobytové části zájezdu byla ochotna pro nás (ale i jen pro mě) zařídit návštěvy dalších zajímavých míst. Můj dík patří i našemu průvodci a jeho řidiči a pomocníkovi z místní cestovní společnosti, kteří byli přístupni variabilnímu okamžitému řešení, tak jak nám je Martina Malá podle svých zkušeností chtěla zprostředkovat. Děkuji za neobyčejný zážitek a těším se v Vámi zase na shledanou.
- Srí Lanka (Cesta za Perlou Indického oceánu), termín: březen 2019
Včera jsme se s manželem vrátili z poznávacího zájezdu Za perlou indického oceánu ze Srí Lanky. Touto cestou chci poděkovat CK Delfin travel za naprosto úžasné zážitky. Průvodkyně Martina Malá byla velice fundovaná, ochotná a s kontaktním místním průvodcem vždy přizpůsobili daný program věku účastníků a klimatickým podmínkám (vedro a vlhko). Vřele doporučuji a velký dík Martině za nádherně prožitých 14 dní.
- Srí Lanka (Cesta za Perlou Indického oceánu), termín: březen 2019
V neděli 24.2.2019 jsme se vrátily s kamarádkou ze zájezdu pořádaného vaší cestovní kanceláří do Ománu, plné dojmů a nezapomenutelných zážitků. Nebyl to náš první zájezd s vámi (např. Mallorca, Mar Menor, Izrael) a spokojeny jsme byly vždy, ale tentokrát byl zájezd natolik skvělý, netradiční a vydařený, že vám chceme touto cestou poděkovat za perfektní služby. Ubytování v hotelu Juweira Boutique bylo příjemné a klidné, personál hotelu velmi milý a vstřícný, krásné upravené pláže, slunečníky, lehátka i ručníky vždy k dispozici, denně na pokoji balená voda, vše i pro zákazníky bez all inclusive. Samostatnou kapitolou je práce vaší průvodkyně, paní Simony Chromé, která řeší vše s úsměvem, ochotně a vstřícně, organizace zajímavých výletů i spolupráce s tamní partnerskou organizací je opravdu na výši. Je dobře že zájezd byl letos prodloužen na 12 dní z loňských 8, tolik zážitků by se tam těžko vešlo. Víme, že smlouvy s hotely nejsou jednoduchou záležitostí ve velmi konkurenčním prostředí, ale můžeme-li radit, je hotel Juweira určitě nejlepším místem pro dovolenou, další dva hotely v této oblasti jsou příliš velké, rušné a neosobní. Ještě jednou děkujeme za vynikající práci, budeme vždy vaši kancelář doporučovat a těšíme se na další dovolenou s vámi.
- Omán - Vůně orientu z pohádek Tisíce a jedné noci, termín: únor 2019
Ve dnech 07. až 24.01.2019 jsme s Vámi uskutečnili poznávací zájezd na Kubu. Chtěl bych Vám s manželkou poděkovat za opravdu skvělou možnost poznat Kubu a to zemi, jakou opravu je. Zvláště hodnotíme zdařile postavený program cestování po Kubě, volby ubytování a především naprosto profesionální výkon průvodkyně paní Štěpánky Pařízkové, který ve spojení s kubánským průvodcem a řidičem neměl chybu. Ani naprosto nevhodné chování několika účastníků, kteří si pravděpodobně spletli cíl svého putování, nemohlo narušit pohodu průvodkyni i ostatním cestovatelům. Zájezd většinu účastníků zcela jistě uspokojil.
My jsme s Vaší CK cestovali již vícekrát a musíme jen poděkovat Vám i celému kolektivu Vaší CK za vždy perfektní zážitky, které jsme s Vámi zažili a vždy perfektní průvodcovské služby. Rádi s Vámi budeme cestovat i v časech budoucích. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám i Vaší CK hodně dalších zdařilých cest, tak jako bylo poznávání Kuby.
- Kuba (To nejlepší z „ostrova svobody“), termín: podzim 2018

V Peru jsem nebyla poprvé. Ale zájezd Za tajemstvím peruánských pyramid a zlatých hrobů Peru byl jeden z nejúžasnějších, nejzajímavějších a technicky dobře připravených zájezdů. Odborně a bezpečně mne za pomoci p. Zemana provedl mnoha zajímavostmi a krásami severního Peru. Přidanou hodnotou tohoto zájezdu byl vtipně pojatý, nadupaný, odborný výklad paní profesorky Farfánové Barriosové, která také pečlivě vybrala perly ze staveb a muzeí starodávných kultur a přírody severního Peru. Těmi nás zasypávala každý den a já bych to vydržela více než těch 16 dnů, které jsem tam strávila. Strašně nerada jsem se vracela domů a klidně bych absolvovala ještě další památky.

- Severní Peru (Za tajemstvím peruánských pyramid a zlatých hrobů), termín: podzim 2018

Dobrý den. Od 20. září jsem byla s přítelkyní na pobytovém zájezdu na Sardinii. Byl to hotel Horse Country resort a vše bylo super. Nádherné počasí, dobré ubytování, vynikající strava, no a cesta piniovým hájem k zářivému, příjemnému   moři, ta neměla chybu. Užívala jsem si jí maximálně, vůbec nás neobtěžovala. I výlety byly uspokojující. Tak teď nezbývá nic jiného než si přát zdraví, abych se ještě s vaší CK mohla podívat do světa.

- Sardinie, Itálie, termín: září 2017

V listopadu jsem se vrátila z výletu do Vietnamu a musím vám napsat, že jsem byla nadšená. Překrásná příroda, zažili jsme spoustu úžasných zážitků. Nádherná byla i plavba na lodi. Náš pobyt byl o to hezčí, že nás doprovázel pan Patrik, který se nám moc věnoval a díky jeho veselé povaze a smyslu pro humor jsme zažili hodně legrace. V únoru letím s vaší CK do Thajska a byla bych moc ráda kdyby nás opět mohl doprovázet pan Patrik. Už vím, že se na něj můžeme ve všem spolehnout.

- Vietnam - Zemí tisíce vůní od severu k jihu (Zemí tisíce vůní od severu k jihu), termín: podzim 2018
Mnohokrát děkuji za vynikající zájezd na Menorcu, budeme z toho čerpat ještě dlouho. Doporučíme ve svém okolí a budeme doufat, že se s vámi vypravíme (letadlem a pěšky) do nějaké podobné destinace, už listujeme katalogem na příští rok.
- Menorca (Pochod kolem Menorcy), termín: říjen 2018
Ráda bych touto cestou pochválila vašeho průvodce pana Daniela, který se nám věnoval při našem pobytu na Menorce v termínu 6.-13.10.2018. Díky němu jsme měli krásnou dovolenou! Jelikož jeho kolega onemocněl, musel se věnovat i další skupině. Vše bravurně zvládl, s klidem a úsměvem. Jeho pohotovost a flexibilita na nás všechny působila velice příjemně a bez výjimky se celá skupina na něj těšila. Jeho výklad,vstřícnost a ochota, podtržené humorem, byly samozřejmostí. Přála bych vám, aby jste jeho služeb mohli využívat ještě dlouho a doporučila bych vám pana Daniela náležitě ocenit! Díky němu se na Menorcu chystám i v roce příštím a doporučuji tento typ dovolené všem mým známým! Vyřiďte mu prosím srdečné pozdravy, přání pevného zdraví a mnoho zdaru v osobním i profesním životě!
- Menorca (Pochod kolem Menorcy), termín: říjen 2018
V termínu 18.9-25.9. 18 jsem se s kamarádkou zúčastnila pobytu ve Španělsku. Chtěla bych moc poděkovat delegátovi Dávidovi Šitlíkovi, který byl vždy ochotný a perfektně připravený.  Celý pobyt byl velice příjemný i co se týče hotelu Bahía Serena, všechny služby bez připomínek. Moc děkujeme, přeji  jen další spokojené klienty.
- Andalusie, Costa de Almería, Španělsko (Aparthotel Bahía Serena), termín: září 2018
V sobotu jsme se vrátili ze zájezdu (od 6.10. do 13.10.2018) s názvem Pochod kolem Menorcy 55+. Byli jsem s manželem 100% spokojeni. Největší zásluhu na tom měla naše průvodkyně p. Zdenička Švarcová, která se nám nadstandardně věnovala. Zvláště oceňujeme, že nám na poslední den, kdy jsme odlétali až večer, zorganizovala výlet do hl. města. Ubytování bylo také velice příjemné, stravování perfektní, velice milý byl i personál jídelny. Měli jsme velké štěstí i na ostatní členy naší skupiny, kteří byli velmi příjemní, vtipní a dochvilní lidé. Opravdu nemáme ani jednu připomínku, ještě jednou velké díky.
- Menorca (Pochod kolem Menorcy), termín: říjen 2018
Zdravíme s manželkou z Cuzca, kde trávíme poslední večer před odjezdem zpět domů. Měli jsme tu dva úžasné týdny, zejména díky paní Žanetce a paní profesorce Farfánové. Organizace zájezdu, jeho příprava a gradace prostě neměly chybu a neskutečné množství kompetentních informací od paní profesorky bylo zlatým hřebem celého pobytu. Na základě těchto krásných zážitků a zkušeností bychom chtěli požádat o zařazení do zájezdu “Severní Peru” v příštím roce, pokud ho budete pořádat. Děkujeme a těšíme se na opětovné setkání s oběma dámami.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: podzim 2018
Chci touto cestou poděkovat za hezkou dovolenou na Mar Menor 19-26.9. Hlavní poděkování také patří delegátkám Simoně Chromé a Lence Švajdové za neutuchající snahu a pevné nervy při tak velkém počtu dovolenkujících. Veliké díky.
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září 2018
Chtěli bychom vám poděkovat za krásný zájezd, plný krásného počasí, pohody a maximální péče delegátek.
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září - říjen 2018

Chtěla bych poděkovat za perfektně organizovaný pobyt počínající informacemi na letišti před odletem i při cestě zpět, bezproblémovým přistáním letadla, vláčkem k moři a v neposlední řadě i za velmi ochotné a vstřícné jednání delegáta Dávida z Košic na hotelu. Byl kdykoliv během celého dne ochotný podávat informace a vyřizovat na recepci připomínky turistů, neboť bez něho bylo prakticky nemožné se domluvit. Málo lidí po šedesátce umí anglicky a recepční hotelu ochotní příliš nebyli. Tedy pokud nám nerozuměli, tak vůbec. To je jediná věc,která nám vadila...neuměli ani rusky, ani německy...a hlavně bez zájmu. Zdůraznit musím také veliké, příjemné překvapení se skutečně nadstandardním servisem v letadle a občerstvením.

- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: říjen 2018

Včera jsme se vrátili z La Mangy. Opět se nám tam moc líbilo a snad se povede a v roce 2019 se do hotelu Izán Cavanna vrátíme. Ten velký šrumec nám velice vyhovuje! Ale hlavně jsem neskutečně vděčná delegátce paní Simoně za její vstřícnost! K nám všem se chovala moc hezky a nic pro ni nebyl problém! Takže CK Delfín travel zůstaneme věrní.

- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: říjen 2018
Chtěla bych za celou naši rodinu poděkovat za velmi dobře organizovaný zájezd do Španělska, který jsem podnikli s vaší CK  v době od 4.9.- 11.9.2018 v hotelu VIK Gran Hotel Costa del Sol. Pouze v úvodu, ještě na pražském letišti, jsme nemohli najít delegáta, který měl být na vámi určeném místě, tam nebyl, teprve po cca 1/2 hodině se nám podařilo se s ním spojit telefonem a mohli jsme se odbavit. Přestože jsme na letišti byli včas, odbaveni jsme byli až úplně poslední, tomu také odpovídalo umístění v letadle. Naštěstí další průběh zájezdu dal na tuto nepříjemnost zapomenout. Den po příletu jsme navštívili Alhambru s Granadou, až na místě jsme pochopili, proč jsme odjížděli tak brzo ráno (prohlídka byla ještě po ránu v příjemném chládku a také hustota návštěvníků rostla s přibývajícími hodinami). Výklad se sluchátky byl velmi příjemný, nikdo nikoho nerušil. Alhambra je nádherná, můžeme doporučit. Další výlet jsme absolvovali na Gibraltar, také neměl chybu. Hotel velmi příjemný, čistý, jídlo dobré, vždy doplněné, velký výběr. Personál ochotný, drobné chybičky ( neměli jsme na pokoji osušky, ani ručníky) byly vždy velmi rychle napraveny. Trochu škoda, že moře bylo poměrně chladné, jen 22 stupňů, poslední dva dny velké vlny, takže koupání bylo trochu nebezpečné. Dva dny pršelo,což udělalo radost "domorodcům", nám na dovolené již méně. Bazén malý a mělký, plavat se v něm nedá, voda ale příjemně teplá. Pláž uklizená, asi vzhledem k  počasí téměř prázdná. Největší pochvalu zaslouží naše paní delegátka (myslím, že paní Martina Kotoučová). Velmi příjemná, ochotná, vždy k disposici, nefungoval jí služební telefon a dala nám k disposici číslo na soukromý telefon, pro případ potřeby. Ta snad ani nespala, protože jsme ji měli pořád k disposici. Celý zájezd hodnotíme na jedničku, jen škoda, že to tak rychle uteklo, 7 dnů je velmi málo.<
- Andalusie, Španělsko (VIK Gran Hotel Costa del Sol), termín: září 2018
V pátek 12. října jsem se vrátila z dovolené na překrásné Madeiře. Ve vaší cestovní kanceláři máte mimořádnou schopnost vybírat ty nejfundovanější a nejpříjemnější průvodce. Po loňské Menorce se všechno povedlo i letos na dalším ostrově. Výlety byly trochu náročnější nežli vloni, ale asi to bude i tím, že jsem o rok starší. Naše průvodkyně Katka se o nás vzorně starala a seznámila nás s historií i současností ostrova, s výborným jídlem i pitím. Návštěva destilerie byla velmi poučná. Další bonus byla moc prima parta, která se sešla. Strávili jsme krásné chvíle s příjemnými lidmi v nádherné přírodě. Díky za krásnou dovolenou a přáním "jen tak dále".
- Madeira (Pěší turistika na Madeiře), termín: říjen 2018