na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

Nejnovější klientské recenze našich zájezdů

5
Rádi bychom se vyjádřili k pobytu na Menorce, který jsme absolvovali na přelomu září a října. Vraceli jsme s pocitem pěkně prožité dovolené. A to i díky naší delegátce Marice Višňové pro její vstřícnost, ochotu i smysl pro humor - zkrátka dobrá po všech stránkách. Na hotelu byla též delegátka s jinou skupinou - Klára Rousková, která byla také velmi příjemná. Doufáme, že nadále u vás zůstanou a setkáme se s nimi při další dovolené.
- Menorca, Španělsko, termín: září - říjen 2017
5
- Mar Menor, Španělsko, termín: červen 2017
5
- Mar Menor, Španělsko, termín: červen 2017
4
Právě jsme se vrátili z Albánie. Náš delegát byl neskutečný, to jsme ještě nezažili, co dělal nad rámec - přinesl pohledy ke koupi, nedaly se sehnat, poslední večer při nepřízni počasí zařídil krásný sál s ochutnávkou brandy a hudbou, první skladba byla Vltava... ale hlavně při výletech hodiny zasvěceně mluvil o Albánii, historii, současnosti, udělali jsme si slušný obrázek o tamním životě.
- Albánie, termín: září 2017
4
Dobrý den. Od 20. září jsem byla s přítelkyní na pobytovém zájezdu na Sardinii. Byl to hotel Horse Country resort a vše bylo super. Nádherné počasí, dobré ubytování, vynikající strava, no a cesta piniovým hájem k zářivému, příjemnému   moři, ta neměla chybu. Užívala jsem si jí maximálně, vůbec nás neobtěžovala. I výlety byly uspokojující. Tak teď nezbývá nic jiného než si přát zdraví, abych se ještě s vaší CK mohla podívat do světa.
- Sardinie, Itálie, termín: září 2017
5
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za poznávací zájezd Krásy Andalusie. Místa, která pro nás byla jen vzdálenou představou, nabyla konkrétní obrysy. Víme dnes hodně o jejich historii, přírodních krásách i současnosti. Zájezd neměl po žádné stránce chybu, vše plynulo v klidu a pohodě. Moc tímto oceňujeme naši milou průvodkyni paní Žanetu Kvapilovou, která s námi pobývala celou dobu pobytu, věděla o Andalusii snad vše a skvěle se o nás, starší, starala. Díky, zájezd v její organizaci (šlo téměř o padesát lidí), byl bezproblémový a je pro nás nezapomenutelným zážitkem.
- Andalusie, Španělsko, termín: září 2017
5
Děkuji za výborný poznávací zájezd ve všech směrech. Myslím, že na spokojenosti účastníků se hlavně podílela průvodkyně Katka se svými až neuvěřitelnými znalostmi, lidským přístupem, ochotou kdykoli pomoci.
- Izrael, termín: září 2017
4
Musím velmi vyzdvihnout kvality našeho průvodce Pavla Dobrovského, který byl skvělým průvodcem se vším všudy. I přes počáteční úskalí s naším odletem z Berlína směr Reykjavik, kdy AirBerin byli ve stávce, se se vším vypořádal s neuvěřitelnou grácií. Zajistil nám na 24 hodin ubytování poblíž letiště v Berlíně a vždy nám byl ke všemu nápomocen. Po přistání v Reykjaviku nám po celých 6 dní ukazoval krásy tohoto nádherného ostrova. Byl vždy usměvavý, plný optimismu a každé hluché místo mezi přejezdy autobusem vyplňoval zážitky, které tady načerpal v minulém roce, kdy zde cestoval po vlastní ose. Bylo to velmi inspirativní a proto mu patří veliký dík. Na závěr musím podotknout, že i když jsme byli zájezd 55+, tak jsme vše zvládli a stali se z nás všech dobří přátelé a to se vždy počítá.
- Island, termín: září 2017
4,5
Dobrý den, právě jsem se vrátila ze zájezdu do Maďarska (Tapolca). Pohodový a dobře připravený zájezd, hotel bez chyby, ale zejména bych chtěla poděkovat delegátce paní Lence Kupkové, která se o nás bezchybně starala. Vše měla skvěle připravené, po celou dobu se nám na 100% věnovala. Díky ní nebyl žádný problém a pro každého byla vždy k dispozici . Velká pochvala za výbornou práci. Ještě jednou děkuji za moc hezký zájezd.
- Tapolca, Maďarsko, termín: září 2017
4
Chtěla bych poděkovat za skvělý pobyt v Mar Menor, moc se nám s manželem líbilo a vše až neskutečně klapalo jako hodinky! Moc děkujeme za báječný pobyt! Myslím, že jsme nejeli naposledy:)
- Mar Menor, Španělsko, termín: září 2017
4
Před nedávnem jsem se vrátila z pobytu ve Španělsku - letovisko Mar Menor, hotel Cavanna, pořádaný vaší kanceláří Delfín travel. Musím přiznat, že tak dokonale zajištěný zájezd jsem naposledy absolvovala s bývalou cestovní kanceláří Fischer. S Delfínem jsem jela poprvé, na doporučení známých. Dokonce jsem přemluvila tři další kamarádky, aby se také zúčastnily. Žel, jedna z nich onemocněla, takže jsme zbyly pouze tři. Tento dopis píšu i s jejich souhlasem, také byly pobytem nadšené. Od počátku byl přístup zaměstnanců kanceláře v Biskupské ulici velmi vstřícný. Letecká doprava také neměla chybu. Po příletu o nás bylo dobře postaráno až do hotelu. Ubytování bylo dostačující. Všechny tři delegátky byly výborné, naše případné reklamace řešily okamžitě a s úsměvem, ač byly dosti unavené. Strava byla výborná, škoda, že servírované víno nebylo možné odnášet z jídelny, vyhovovalo by nám ho vypít později při příjemném posezení v klidu na balkoně a ne v hlučné jídelně. Přeji kanceláři Delfín travel mnoho dalších spokojených klientů.
- Mar Menor, Španělsko, termín: září 2017
4,5
Na přelomu srpna a září t. r. jsem se zúčastnil pobytového zájezdu do Andalusie. Služby hotelu Las Palmeras ve Fuengirole plně odpovídaly ****hotelu a z mého pohledu neměly chybu. Vysoce nadstandardní byla práce delegátky Hany Balcarové. Byla vždy perfektně připravená, ochotná a za všech okolností jí organizační záležitosti nedělaly problém. Při průvodcování zájezdu do Gibraltaru osvědčila své všestranné znalosti a poskytla podrobný a při tom zajímavý výklad. Jako bývalý středoškolský učitel na škole cestovního ruchu a mnohaletý aktivní průvodce CR bych Haně Balcarové rád podepsal vysvědčení s vyznamenáním. Touto cestou ještě jednou děkuji. Dovolte mi jen malou připomínku týkající se výletů. Uskutečnění výletu je závislé výhradně na zájmu účastníků zájezdů vaší CK. Pro malý zájem se neuskutečnil výlet do města Ronda. Někteří z těch mála zájemců, kteří byli, by jistě uvítali možnost účastnit se výletu i za cenu, že by nebyl výklad v češtině. Má to ale podmínku, aby termín nekolidoval s ostatními výlety. Pro CK, které vlastní výlety nepořádají, je to běžná praxe.
Přeji vám jen samé spokojené klienty.
- Andalusie, Španělsko, termín: září 2017
4,4
Posíláme hezký pozdrav z dovolené (hotel Thalasia Costa de Murcia) ve Španělsku.
Ještě jednou moc děkujeme za Vaši laskavost a ochotu. Jsme rádi, že se vše podařilo. Posíláme několik fotek z našeho pobytu.
- San Pedro del Pinatar, Mar Menor, termín: září 2017
4
Byli jsme s manželem v době 31.8. - 7.9.2017 v Kalábrii na pobytovém zájezdu. Dovolená byla příjemná, v hotelu velice ochotný personál, na pláži čisto a uvítali jsme přidělené slunečníky, takže nebyl žádný "boj" o místo. Co bych chtěla zmínit, je pochvala naší delegátce paní Marii Čančíkové. Za více jak 20 let našeho cestování, jsme se nesetkali s tak vstřícnou delegátkou, která byla celý den k dispozici a vždy příjemná, milá a ochotná vyřešit jakýkoliv problém. Děkujeme za příjemnou dovolenou i díky paní delegátce.
- Kalábrie, Itálie, termín: září 2017
4,5
29.8. až 5.9. jsme se s Vaší CK zúčastnili zájezdu senior 55+ do Španělska. S pobytem jsme byli velice spokojeni a budeme na tento pobyt rádi vzpomínat. Náš velký dík za svoji práci si zaslouží delegátka Hanka Balcarová, která byla velice ochotná a měla velké znalosti ze života v dané lokalitě. Jsme rádi, že u Vás pracují takoví delegáti a již se těšíme na další zájezdy s Vaší CK.
- Andalusie, Španělsko, termín: září 2017