na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz
Menu ▼

Novinka
Severní Norsko 55+
Z Osla až za polární kruh

Poznávací zájezd
Recenze zájezdu:

Paní Mileno Procházková, děkujeme Vám za krásné chvíle v Norsku v termínu 8. až 15. července 2019. Váš přístup k účastníkům zájezdu byl perfektní od samého začátku zájezdu přes vyčerpávající informace během cestování – včetně pohádek - až do odbavení na letišti v Norsku. Za to ještě jednou jeden velký dík a hodnocení jednička s hvězdičkou.

- Norsko, termín: červenec 2019
Právě jsme se vrátili ze zájezdu do Norska a chtěl bych vám ze srdce všem poděkovat. Změnou partnera do dvojice jste mi zajistili optimálního spolucestujícího, počasí nemohlo být lepší, průvodkyně Milena Procházková si získala všechny účastníky, řidič autobusu neměl chybu a hotely byly výborné. Přál bych vám, aby všichni vaši klienti byli tak spokojení jako naše skupina.
- Norsko, termín: červenec 2018
Včera jsme se vrátili z nádherného zájezdu - Norsko - Velká cesta zemí fjordů (11.7. - 18.7.2018 ). Chtěl bych touto cestou poděkovat vaší cestovní kanceláři za skvěle připravený plán cesty. Viděli jsme nádhernou přírodu, užívali jsme si plavby po fjordech, cestu k ledovci atd.  Nezanedbatelná je také záležitost krásného ubytování. Prostě na jedničku!!! A spoluúčastníci zájezdu? Skvělí. Na nikoho jsme nemuseli čekat, všichni dochvilní !!!!!!!!!!!!!!!

Velkou zásluhu na tom, že jsme si opravdu všichni každý den "vychutnali"!!, měla naše skvělá a velmi příjemná průvodkyně paní Milena Procházková. Té patří ZVLÁŠTNÍ DÍK!!!  Díky jejímu organizačnímu  talentu jsme v pohodě navštívili mnoho zajímavých míst. A počasí ? Jako na objednávku - každý den slunce a příjemné teploty  kolem 25 st. koncem zájezdu i 30st. TENTO KRÁSNÝ ZÁJEZD MOHU, A NEJEN JÁ, JENOM DOPORUČIT. Těším se už na další cestování s vámi!

- Norsko, termín: červenec 2018
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní průvodkyni Mileně Procházkové. Perfektní příprava zájezdu, úžasné znalosti, všechno dokázala řešit rychle a s přehledem. Z celého zájezdu jsem byla nadšená/ubytování, služby v hotelech/, zde platí, že cena odpovídá kvalitě. Už se těším, že příští rok se zúčastním zájezdu – Severní Norsko – Z Osla až za polární kruh.
- Norsko, termín: červen 2018
Včera večer jsem se vrátil z vašeho zájezdu do Norska. Chtěl bych poděkovat za krásný zájezd, který hlavně s průvodkyni paní Milenou Procházkovou neměl chybu. Její znalost Norska je obdivuhodná a menší chyby řešila ihned a s přehledem. Přál bych vaší cestovní kanceláři více takových průvodců.
- Norsko, termín: červen 2018
Ve dnech 11. až 18. srpna 2017 jsme s Vaší cestovní kanceláří absolvovali zájezd do Norska a byli jsme velmi spokojeni. Vše dobře zorganizováno a zajištěno, velmi dobrý program, kvalitní hotely. Děkujeme a doporučíme Vaši cestovní kancelář svým známým. Zvláště Vám však blahopřejeme k vynikající průvodkyni Mileně Škorpilové. Má výbornou rétoriku i vyjadřovací a organizační schopnosti. Zajistila i několik příjemných zastávek na pěkných místech mimo oficiální program a věnovala se nám s plným nasazením. Měli jsme vždy štěstí na dobré průvodce, ale tak vynikající průvodkyni jsme nikdy nezažili. Všichni účastníci ji odměnili při rozloučení bouřlivým potleskem a někteří se dotazovali, na kterých dalších zájezdech bude působit, aby se přihlásili na zájezd, který povede právě ona. Prosím dejte jí najevo naše ocenění a poděkování, které myslím můžeme vyjádřit i za dalších 38 účastníků. Ještě jednou díky a přejeme mnoho úspěchů.
- Norsko, termín: srpen 2017
Celkový dojem ze zájezdu byl výborný, průvodkyně sl. Škorpilová je vynikající. Nejen, že podává množství informací způsobem při kterém klienti neusínají, ale zjistí dodatečně i mnoho velmi specifických informací, na které se přítomní ptají. Z hlediska organizace je schopná dokonce i měnit detaily (třeba posloupnost) jednotlivých akcí tak, aby se maximálně využil čas a "mezery mezi přeháňkami". Jediný nedostatek (ale ne její vinou) byla neexaktně definovaná váha zavazadel. Ale tím, že jsem se vešel i do nejhoršího možného výkladu, to nebyl až tak zásadní problém. Vzhledem k tomu, že váha zavazadel je závislá i na druhu letenek (a ten jsem v rychlé přípravě na odjezd nenašel) nebyl tento údaj jasný. Ale při odletu do Prahy podala sl. Škorpilová přesnou a jasnou informaci. Nemám čas se vracet k nabídkám Vašich zájezdů, takže nevím jestli to tam není uvedeno, ale přivítal bych uvedení jména pravděpodobného průvodce co nejdříve. Po zkušenostech s tímto zájezdem by pro mne uvedení sl. Škorpilové, coby předpokládaného průvodce, určitě bylo jedním z důležitých vodítek při rozhodování.
- Norsko, termín: srpen 2017
Minulý týden jsem byla na poznávacím zájezdu v Norsku. Byl to krásný zájezd. Hodně se o to zasloužila průvodkyně slečna Ing. M. Škorpilová. Je velmi zodpovědná, vstřícná, ohleduplná a laskavá. Měla připraveno takové množství informací a zajímavostí o Norsku, různých zpestření, že cesta byla stále poutavá. Měli jste šťastnou ruku, že jste si ji vybrali jako spolupracovnici. Zaslouží si velikou pochvalu a poděkování. Poděkování patří i vám, za zorganizování takové cesty.
- Norsko, termín: srpen 2017
Chtěla bych pochválit vaši průvodkyni (sl. Škorpilovou), se kterou jsme teď absolvovali Norsko. Moc se nám všem věnovala a byla velice ochotná.
- Norsko, termín: srpen 2017
Poznávací zájezd do Norska neměl naprosto žádnou chybu. Poznávací zájezdy absolvujeme cca 25 let ale s takovouto organizací zájezdu se setkáváme zcela výjimečně. Zvláště bychom chtěli vyjádřit poděkování Vaší průvodkyni, paní Mileně, která byla naprosto fantasticky schopná odpovědět na jakoukoliv otázku ohledně Norska. Musíme vyzdvihnout její milé a vstřícné chování, a zvláště snahu vždy vyhovět přání klientů.
- Norsko, termín: červenec 2017
Dnes jsem se vrátila z vašeho zájezdu do Norska. Píši hned plna dojmů, protože zítra zase odjíždím na jiný pobyt. Chci poděkovat, zájezd se mi velmi líbil, cesta Norskem byla nádherná. Na celý zájezd nasadila vysokou laťku průvodkyně paní Procházková, která byla SKVĚLÁ!!! Byla velmi akční, má velmi dobré organizační schopnosti a zejména bylo vidět, že Norsko opravdu zná, že ho nemá jenom "naučené". Svým přístupem a jednáním velmi přispěla k dobré pohodě celé skupiny a k vysoké úrovni zájezdu. A velmi dobrý byl také řidič autobusu, který s námi celý týden jezdil. Z mého pohledu to nemělo chybu! Ještě jednou děkuji a s cestovní kanceláří Delfín travel zase příště ráda pojedu.
- Norsko, termín: červen 2017
Dovoluji si Vám vyjádřit pochvalu za skvělý zájezd Norsko - Velká cesta zemí fjordů, který se konal ve dnech 15.6. - 22.6.2017. Vše bylo skvěle zorganizované zcela bez chyby a průvodkyně paní Milena Procházková byla prostě úplně super !!! Byli jsme s manželkou s Vámi poprvé, ale předpokládám, že ne naposledy. Získali jste si v nás určitě příští zákazníky. Díky.
- Norsko, termín: červen 2017
Další recenze
Načítání hotelů a termínů z databáze

Rezervujte zde

Letovisko


Strava a způsob dopravy ,Cestujete sami?
Přiobjednejte si svoz

Další služby


Orientační cena celkem*

*Orientační cena je počítána pro osoby 55+. Skutečná cena se může lišit.

Zadejte kontakty na objednatele