na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz
Menu ▼

Krásy Andalusie
poznávací zájezd
Poznávací zájezd
Recenze zájezdu:

Na začátku letošního roku jsem hledal nějaký zájezd k životnímu výročí mé ženy. Z mnoha nabídek mě zaujal poznávací zájezd „Krásy Andalusie“. Vydat se na první zájezd s novou cestovkou zpravidla znamená se informovat nejen na stránkách této kanceláře, ale i přečíst nějaké recenze. To jsem také udělal. U takto náročného zájezdu musí člověk počítat s tím, že nemusí vše vyjít na 100%. S tímto  předpokladem jsme se vydali do rukou vaší cestovní kanceláře. Naše očekávání se nepotvrdily. Vše proběhlo ne na 100 ale minimálně na 110%. Organizace z vaší strany výborná, průvodkyně paní Pavla Kulhánková vynikající. K tomu se přidala i výborná parta účastníků, ve které se na nikoho nikde nečekalo, vše bylo vždy podle plánu. Jednoznačně fantastická dovolená. Jsem přesvědčen o tom, že nezůstane pouze u tohoto jednoho zájezdu s vaší kanceláří.
- Andalusie, Španělsko, termín: 24. 9. - 4. 10. 2019

Chceli by sme sa Vam podakovat za výbornu dovolenku, vsetko prebehlo podla dohody. Cítili sme sa velmi dobre. Pani Martina Kotoučová je milá a šikovná sprievodkyna, vo vsetkom pomohla, poradila. Myslim si, ze to nebola posledna cesta s Vasou CA, ze aj v buducnosti Vas oslovíme s dalšou poziadavkou. Prajeme Vam vela uspechov v práci.

- Andalusie, Španělsko, termín: září 2019
Je to právě 10 dnů, co jsem se vrátila z poznávacího zájezdu za Krásami Andalusie. Program zájezdu byl pestrý, bohatý a velmi zajímavý a chtěla bych Vám ze srdce poděkovat za poznání nádherných oblastí Andalusie. Navštívili jsme světově proslulá místa s maurskou historií, jako jsou Granada, Sevilla, Cordoba a jiná zajímavá místa. Také jsme měli možnost poznat fakultativně Gibraltar a marocký Tanger - určitě stojí za poznání. Proto, abychom si odnesli nezapomenutelné dojmy se zasloužila především naše průvodkyně Žanetka Fikejzová. Velmi oceňuji její profesionální přístup, organizační schopnosti, bohaté informace, znalosti a přátelskou atmosféru, kterou nám vytvářela během zájezdu. Vždy byla ochotná podat pomocnou ruku a za to Žanetce patří velký dík. Ještě jednou moc děkuji a už se těším na další cesty s Vaší CK.
- Andalusie, Španělsko, termín: květen 2019
Byla jsem s Vaší CK na dovolené - zájezd " Krásy Andalusie " - v termínu od 19.9.-25.9.2017. Zájezd byl opravdu moc krásný, hodně jsme viděli, ubytování a jídlo bylo výborné, průvodkyně paní Žaneta Kvapilová byla moc ochotná a příjemná, starala se o nás po celou dobu pobytu, mohli jsme jí kdykoliv zavolat a nikdo se tak nemusel obávat, že se případně někde "zamotá". O Španělsku nám řekla spoustu zajímavých informací. Takže za mě - velká pochvala pro  paní Žanetu. Andalusie se mi moc líbila, má mnoho pestrých míst, krásných historických památek i přírody, je skutečně krásná. Děkuji vám všem za přípravu zájezdu, přeji mnoho spokojených klientů a doufám, že s vaší CK opět někam pojedu.
- Andalusie, Španělsko, termín: září 2017
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za poznávací zájezd Krásy Andalusie. Místa, která pro nás byla jen vzdálenou představou, nabyla konkrétní obrysy. Víme dnes hodně o jejich historii, přírodních krásách i současnosti. Zájezd neměl po žádné stránce chybu, vše plynulo v klidu a pohodě. Moc tímto oceňujeme naši milou průvodkyni paní Žanetu Kvapilovou, která s námi pobývala celou dobu pobytu, věděla o Andalusii snad vše a skvěle se o nás, starší, starala. Díky, zájezd v její organizaci (šlo téměř o padesát lidí), byl bezproblémový a je pro nás nezapomenutelným zážitkem.
- Andalusie, Španělsko, termín: září 2017
Dnes brzy ráno jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Krásy Andalusie. Chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za perfektní organizaci zájezdu, výběr hotelu, za možnost místo pozdní večeře končit obědem a ještě tento poslední den mít možnost poznat další místa. V neposlední řadě bychom rádi vyjádřili velkou chválu za služby průvodkyně Mgr. Lucie Frnochové, která se nám opravdu od rána až do večera věnovala a její výklad byl skvělý. Služby vaší kanceláře po této zkušenosti můžeme jen doporučit!!
- Andalusie, Španělsko, termín: květen 2017
Rádi bychom poděkovali za nádherné chvíle strávené na Vámi pořádaném poznávacím zájezdu „Krásy Andalusie“. Paní Zdenička Švarcová, která se o nás starala, zaslouží velikánskou pochvalu a jedničku s hvězdičkou za práci, kterou odvedla. Vysoce hodnotíme jak její odborné znalosti, tak i úžasný přístup ke každému klientovi. Díky její snaze ukázat nám co nejvíc ze země, kterou miluje, její laskavosti, optimizmu a nepředstíranému pochopení pro "starší generaci", byl tento zájezd pro nás a myslím, že i pro ostatní účastníky, mimořádným zážitkem.
- Andalusie, Španělsko, termín: září 2015
Právě jsme se vrátili s poznávacího zájezdu Krásy Andalusie 55+. Zájezd se nám opravdu velice líbil, vše bylo výborně zorganizované. Naše průvodkyně paní Zdeňka Švarcová nás mile překvapila svým příjemným, klidným, vstřícným a empatickým vystupováním. Také bychom chtěli vyzdvihnout její znalosti o Andalusii, které nám s velkým zápalem předávala.
- Andalusie, Španělsko, termín: září 2015
Další recenze
Načítání hotelů a termínů z databáze

Rezervujte zde

Letovisko


Strava a způsob dopravy ,Cestujete sami?
Přiobjednejte si svoz

Další služby


Orientační cena celkem*

*Orientační cena je počítána pro osoby 55+. Skutečná cena se může lišit.

Zadejte kontakty na objednatele

Další zájezdy - Španělsko