na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz
Menu ▼

Čínské cvičení v Mariánských Lázních
Cvičení pro vaše zdraví


Mariánské Lázně jsou jedny z nejkrásnějších lázní České republiky. Jsou známé díky svému romantickému prostředí plné kolonád a fontán. Nechybí ani léčebné prameny vyvěrající v bezprostřední blízkosti a nespočet možností léčebných procedur. Nyní máte jedinečnou možnost si během vašeho pobytu navíc osvojit techniky cvičení zvaného čchi-kung. Díky kombinaci blahodárného čínského cvičení a lázeňských kúr se budete cítit plní energie a dokonale odpočinutí.

Termíny a ceny aktivního zájezdu Čínské cvičení v Mariánských Lázních

TermínDélkaStravováníDopravaPoznámkaCena odRezervace

Připravujeme pro vás nové termíny. Podívejte se na naše další zájezdy.

Na co se můžete těšit?

 • oblíbené cvičení čchi-kung i odpočinek v lázních
 • procházky malebnými ulicemi a kolonádou
 • volný vstup do wellness zóny hotelu
 • pohodovou atmosféru města
 • zajímavé fakultativní výlety za poznáním okolí

Program zájezdu

O cvičení Čchi-kung

Čchi-kung, je ozdravné energetické cvičení, které přispívá k lepšímu a delšímu životu. Je to jedno z nejstarších cvičení, které má své kořeny v tradiční čínské medicíně. Ta říká, že v těle každého člověka obíhá energie „čchi“ po energetických drahách, neboli meridiánech. Pokud v těle vznikne zdravotní problém, tato energie přestane proudit a v takovém případě může nastat nemoc.    

Cvičení pro zdraví a odbourání stresu

Cvičení Čchi – Kung, které má mnoho pozitivní ohlasů již po staletí napomáhá rozvíjet sílu v každém člověku, odbourává každodenní stres. Uvádí se, že cvičení je 3000 let staré.  

Spojení tohoto cvičení s harmonickým a klidným prostředím Mariánských lázní dopřeje vašemu tělu kombinaci tolik žádoucího pohybu se zotavujícím odpočinkem.

Účinky čínského cvičení na lidský organismus

Naše vnitřní síla dokáže být díky cvikům čchi-kung kultivována (kung) a rozprouděna v celém těle. Pomáhají tak udržovat energetické dráhy průchodné. Po cvičení se budete cítit v dobré náladě a nabiti energií.

Cvičením nejen zklidníte svou mysl, ale i posílíte svaly, získáte také větší rovnováhu. Nemusíte mít žádné obavy, že byste cviky nezvládali. Cvičení je vhodné pro každého, nehledě na věkové rozdíly. Lekce jsou fyzicky nenáročné. Pokud máte zájem naučit se pracovat se svou myslí dechem a tělem, pak je toto cvičení pro vás to pravé. Všichni zúčastnění získají informace o čchi-kung, seznámí se sestavou Osm kusů brokátu a se cvičením dle pěti elementů.

Seznamte se s lektorkou

Andrea Freiová

Andrea vede kurzy čchi-kung a grafoterapie po celé České republice. S čchi-kung se prvně setkala v roce 2006, kdy ze zvědavosti navštívila seminář Natalie Yadryshnikové z Ruska. Následovaly kurzy pravidelného cvičení u její žákyně Michaely Sklářové, dvouleté zájmové studium čchi-kung na Škole čchi-kung a v roce 2015 profesní studium oboru pro budoucí lektory akreditované MŠMT, zakončené certifikátem.

Stále se vzdělává v rámci zajímavých projektů a také spolupracuje s mistrem čchi-kung z Ruska Elenou Tomilinou. Andrea začala poznávat grafoterapii v roce 2013. Lektorské studium zakončila v roce 2015. Od té doby tuto metodu aktivně používá a vyučuje pro všechny, kteří mají chuť pro sebe něco udělat.

Webové stránky lektorky: http://www.andrea-frei.cz/cchi-kung/

Cena za osobu zahrnuje:

 • Autobusovou dopravu Praha – Mariánské Lázně – Praha
 • 5 nocí ve 4* hotelu Falkensteiner hotel Medspa Marienbad ve standardních dvojlůžkových pokojích 
 • Polopenzi
 • Volný vstup do wellness zóny hotelu – (vyhřívaný venkovní bazén, vnitřní bazén, bazén se slanou vodou a aktivní bazén; saunový svět – biosauna a infračervená sauna, vířivka, fitness)
 • Zapůjčení županu zdarma
 • Služby česky/slovensky hovořícího průvodce
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Navíc k ceně zájezdu ZDARMA

 • Lehký oběd

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek 2 000 Kč za jednolůžkový pokoj
 • případné fakultativní výlety a vstupy
 • příplatek 1 890 Kč za léčebné procedury (1x částečná masaž 20 min, 1x reflexní masáž nohou 20 min, 1x Alexandra koupel, 1x Hydroxeur – celotělová podvodní masáž, 1x Lymfodrenáž, 1x suchá plynová obálka CO2)
 • lázeňskou taxu 21 Kč/ osoba/ noc splatná na místě. Lázeňská taxa může být v roce 2020 změněna.
 • slevu 250 Kč za osobu při využití vlastní dopravy

Praktické informace:

Doporučujeme si s sebou vzít následující vybavení a potřeby na cvičení: pohodlné a prodyšné oblečení na cvičení (šortky, legíny, tričko, nátělník), sportovní obuv, podložku na cvičení a ručník. 


Načítání hotelů a termínů z databáze

Rezervujte zde

Letovisko


Strava a způsob dopravy ,Cestujete sami?
Přiobjednejte si svoz

Další služby


Orientační cena celkem*

*Orientační cena je počítána pro osoby 55+. Skutečná cena se může lišit.

Zadejte kontakty na objednatele