na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz
Menu ▼

O nás

Delfín travel s.r.o.

jsme 18 let na trhu
do vybraných destinací vypravujeme vlastní charterové lety
ročně naše služby využívá přes 13 000 klientů

Do Španělska, Itálie a Albánie vypravujeme vlastní charterové lety, pro naše klienty zajišťujeme kompletní turistický servis pro všechny druhy zájezdů – pobytové, poznávací, firemní, školní či speciální odborné cesty.

V roce 2011 jsme se stali oficiálním zástupcem programu španělské vlády – Europe Senior Tourism, který se zaměřuje na podporu sociální evropské seniorské turistiky. Od roku 2015 jsme jedním z pěti výhradních zástupců tohoto programu a jeho jediným českým oficiálním zástupcem.

Jarem 2013 jsme otevřeli stále oblíbenější a krásnou destinaci Menorcu a stáváme se významným touroperátorem pro tuto destinaci.

V roce 2014 naši nabídku rozšiřujeme o letní pobytové zájezdy na Menorcu a zájezdy do Albánie v rámci programu senior 55+ a s tím související doplňkové programy.

Od ledna 2015 úspěšně realizujeme exotické zájezdy do Thajsko a Peru. Nově pak otevíráme destinace Madeira, západ USA a Spojené Arabské Emiráty.

V roce 2016 jsme naše portfolio zájezdů rozšířili například o řecký ostrov Rhodos, italskou Sardinii a další zajímavá místa v rámci Španělska.

Rok 2017 byl ve znamení novinek v exotických zájezdech.Poprvé jste se s námi mohli vydat na Srí Lanku, do Izraele, Mexika a New Yorku. Velké oblibě se však těšily i naše nové aktivní turistické zájezdy na Menorcu a Madeiru

V roce 2018 se naše nabídka rozšířila o velké množství aktivních zájezdů s turistikou a cvičením. Vydat jste se s námi mohli také do severských zemí – na Island a do Norska, nebo si odpočinout na termálním ostrově Ischia. Zlákat jste se mohli nechat též vzdálenou KubouČínou a Vietnamem.

Pomáháme

Staráme se o to aby naši klienti prožili příjemnou dovolenou. Myslíme ale i na ty, kteří s námi jet nemohou a kteří se mnohdy bez pomoci od druhých neobejdou. V minulosti jsme podpořili tyto projekty:

Domov pro seniory

A pomáhat hodláme dál…


CK Delfín travel je exklusivním partnerem španělské vlády pro program na podporu seniorské turistiky.

logo EST HorizontalLogo Ministerio SEGITTURTUESPAÑA-1

Delfín travel v České televizi

Reportáži 30. května 2018 v hlavní zpravodajské relaci – Událostech České televize.


Česká televize si 24. 2. 2016 pozvala ředitele cestovní kanceláře Delfín travel Tomáše Hubku, aby poradil seniorům, jak pohodlně a bezpečně cestovat do zahraničí. O specifických potřebách seniorů, jejich přáních, obavách, ale také nejoblíbenějších destinacích hovořil Tomáš v přímém přenosu v pořadu Dobré ráno s Českou televizí.

Číst celý článek


Naši klienti napsali

Chtěla bych alespoň touto cestou Vám všem poděkovat za přípravu naší nádherné dovolené. Vám patří také velké díky, Vám, kteří jste to celé tak pěkně naplánovali a zajistili, samozřejmě, že pro nás byla stěžejní osoba Terezka, ale rozhodně Vy na tom mátě velkou zásluhu. Je to teď velmi těžká doba pro nás všechny a o další dovolené si můžeme nechat pouze zdát, ale až to bude zase možné rádi se zase k Vám přidáme. Nemohu nezmínit, jak úžasná byla naše (Vaše) Terezka, fakt bez nadsázky mohu říct, že to byla nejlepší průvodkyně zájezdu, na kterém jsme byli. Ona je nejenom velmi vzdělaná, chytrá , ale i lidsky úžasná bytost, která nás nabíjela pozitivní energií při těch špatných zprávách z domova. Neexistovalo, že by někoho nějak odbyla, že by nevyhověla. Pro každého měla vlídné slovo a prakticky jí úsměv nezmizel z tváře celou dobu. Já prostě mám v paměti tu větu, když jsme jeli na letiště už domů…Tu rozesmátou tvář..jak říká: „Přátelé no řekněte, kdo může říct, že se koupal na Copacabaně a kdo může říct, že……., a já teď používám její slogan a říkám svým známým to samé. Zájezd byl opravdu pěkný, jeden z TOP dovolených, jsem šťastná, že jsem to viděla, ačkoliv můj manžel nejdřív pro tuto oblast nebyl nakloněn, ale já jsem ho zpracovala (jako vždy nakonec) a teď je stejně šťastný jako já!!! Vše jste měli pěkně zorganizováno, ty dva volné dny, které jsme měli pro sebe byly velmi příjemné. To, že nám v BA jeden den pršelo, za to nikdo nemůže, ale i tak super den!! Nooo stihli jsme to opravdu na poslední chvíli, jak cestu tam, tak i návrat, hurá..!!! A ty steaky, jééé my vzpomínáme, nejlepší steaky byly ty, na které nás vzala Terezka poslední večer – to byl luxus opravdu. Nejedla jsem lepší. Všechny dny byly skvělé, třeba ten ranč v přírodě, to bylo taky tak velmi příjemné, to vínečko a jídlo, vše super. Škoda, že je to trochu daleko. Až jednou vyhraju, koupím si letenku první třídy a poletíme do BA na steaky. Držme si všichni palce, aby ta situace, kterou procházíme byla brzy na námi a vše fungovalo v normálu.
- Brazílie a Argentina (Jižní Amerikou v rytmu samby a tanga), termín: březen 2020
Minulý týden jsme se vrátili ze zájezdu do Brazílie a Argentiny pořádaný vaší společností Delfín travel. Jsme nadšeni jak byl zájezd naprosto perfektně připraven, časovou organizací s maximálním využití shlédnutí všech dominantních bodů v dané oblasti/ odpočinkem a vyčerpávajícími informacemi ze strany naší úžasné průvodkyně Terezky Vítové. Ještě jednou díky celému týmu a přejeme hodně úspěchu v této nelehké době.
- Brazílie a Argentina (Jižní Amerikou v rytmu samby a tanga), termín: březen 2020
Včera jsem se vrátil ze zájezdu pořádaného vaší cestovní kanceláří - Brazílie, Argentina. Děkuji Vám za vynikající, plnohodnotný a zážitky protkaný zájezd. Obrovskou zásluhu na zdárném a úspěšném cestování má rozhodně slečna Terezka Vítová, která nás provedla s obrovským nasazením a vysokou profesionalitou celým Vámi pořádaným zájezdem. Ještě jednou Vám všem děkuji.
- Brazílie a Argentina (Jižní Amerikou v rytmu samby a tanga), termín: březen 2020
Ve středu 4.3. 2020 jsme se vrátili z putování po ostrově Svobody. Chtěli jsme se podělit o zážitky z naší dovolené. Dovolená proběhla na jedničku bez sebemenších komplikací. Naše průvodkyně Štěpánka Pařízková byla naprosto skvělá a představila nám Kubu jaká skutečně je. Celou dobu pobytu se o nás starala po všech stránkách ať se jednalo o objednání jídla, drinku, ubytování a pak následnou naši spokojenost s ubytováním, tak i kde můžeme vidět něco navíc či můžeme koupit suvenýry. Její znalosti o Kubě jsou výtečné, tolik jsme se od ní dozvěděli a celou dobu se i nasmáli, protože jsme se tam sešli perfektní parta lidí. Jediné malé výtky máme snad jen k ubytování, ale i to jsme nějak skousli když jsme pochopili myšlení a přístup Kubánců. Když si člověk nekazí dovolenou malichernostmi, tak i na Kubě prožije nádhernou dovolenou plnou poznání, dobrého rumu a voňavých doutníků. Máme na co vzpomínat a už teď víme, že až zase někam vyrazíme, tak to bude opět s Delfínem 55+. Ještě jednou dík naší průvodkyni Štěpánce a těšíme se na další cesty.
- Kuba (To nejlepší z „ostrova svobody“), termín: 16. 2. - 4. 3. 2020
Další reference