Dovolená pro seniory 55+
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

O nás

Delfín travel s.r.o.

jsme 15 let na trhu
vypravili jsme 324 vlastních charterových letů
ročně naše služby využívá přes 13 000 klientů
finančně podporujeme projekt Cesta domů

Do Španělska, Itálie a Albánie vypravujeme vlastní charterové lety, pro naše klienty zajišťujeme kompletní turistický servis pro všechny druhy zájezdů – pobytové, poznávací, firemní, školní či speciální odborné cesty.

V roce 2011 jsme se stali oficiálním zástupcem programu španělské vlády – Europe Senior Tourism, který se zaměřuje na podporu sociální evropské seniorské turistiky. Od roku 2015 jsme jedním z pěti výhradních zástupců tohoto programu a jeho jediným českým oficiálním zástupcem.

Jarem 2013 jsme otevřeli stále oblíbenější a krásnou destinaci Menorcu a stáváme se významným touroperátorem pro tuto destinaci.

V roce 2014 naši nabídku rozšiřujeme o letní pobytové zájezdy na Menorcu a zájezdy do Albánie v rámci programu senior 55+ a s tím související doplňkové programy.

Od ledna 2015 úspěšně realizujeme exotické zájezdy do Thajsko a Peru. Nově pak otevíráme destinace Madeira, západ USA a Spojené Arbské Emiráty.

V roce 2016 jsme naše portfolio zájezdů rozšířili například o řecký ostrov Rhodos, italskou Sardínie a další zajímavá místa v rámci Španělska.


CK Delfín travel je exklusivním partnerem španělské vlády pro program na podporu seniorské turistiky.

logo EST Horizontal Logo Ministerio SEGITTUR TUESPAÑA-1

Delfín travel v České televizi

Česká televize si 24. 2. 2016 pozvala ředitele cestovní kanceláře Delfín travel Tomáše Hubku, aby poradil seniorům, jak pohodlně a bezpečně cestovat do zahraničí. O specifických potřebách seniorů, jejich přáních, obavách, ale také nejoblíbenějších destinacích hovořil Tomáš v přímém přenosu v pořadu Dobré ráno s Českou televizí.

Číst celý článek


Naši klienti napsali

5
Obdrželi jsme od vás Certifikát za absolvování pochodu kolem Menorcy. Jak se říká "Maličkost potěší" a nás opravdu potěšila. Chceme ještě poděkovat naší průvodkyni Marice Višňové. Vzorně se o nás starala a má dar něčeho, co zejména seniory 55+ potěší, a to je úžasný smysl pro humor. Rádi s vámi zase někam vyrazíme.
- Menorca, termín: květen 2017
5
Byla jsem účastnicí vámi pořádaného Pochodu kolem Menorky. Před dvěma týdny jsme se vrátili, ale pořád z toho žiju – nabila jsem se tam ohromnou energií. Dnes mě potěšil i diplom, který jsem nečekala, a za který děkuji.

Objela jsem už půlku světa s různými cestovkami, a kdybych už své úspory neprocestovala a nebylo mi právě pětasedmdesát, jezdila bych jenom s vámi.

Byla jsem ve skupince rychlochodců, někdy to bylo i akční a náročné, ale jsem trénovaná, ušla bych i víc. Přikládám svou fotozprávu s krátkými texty, kterou posílám všem svým kamarádům a známým, abych si ušetřila nevýstižnou odpověď na jejich otázku: Jaké to tam bylo? Je tam hodně obrázků, málo textu – tu krásu nelze popsat slovy…

Zvláštní poděkování patří CK Delfin travel a skvělé veselé průvodkyni a organizátorce Marice Višňové. Jediné, co mi trochu kazí vzpomínku, že jsem při své skleróze zapomněla při odjezdu své tři náhrdelníky viset na lampičce v pokoji a že se zřejmě nenašly. Nevadí, přišla jsem v životě o víc…

Moc se mi na tomto putování líbilo, že jsem si neznámou krajinu mohla skutečně pošlapat vlastníma nohama, očmuchat, ochutnat, užít a zažít… Výborný byl odpočinkový třetí den i oba závěrečné - pláže byly naše! Děkuju moc!
- Menorca, termín: květen-červen 2017
5
Chtěla bych poděkovat panu Janu Kubištovi a Šárce, za skvělou organizaci zájezdu na Madeiru v červnu 2017. Je to úžasný průvodce, milý člověk, který nás okouzloval svými znalostmi ostrova. Organizace neměla jedinou chybu. Velice nám všem vyhovoval malý mikrobus, který ovládal místní pan řidič Karluš, který byl s panem Kubištou velice sehraný, nikdy jsme nemuseli čekat. Také díky znalostem pana Kubišty a jeho vynikající řeči v místním jazyce. To, že nás bylo málo v buse, všichni dochvilní, přispělo k další spokojenosti. Ostrov je nádherný a všem doporučuji jet a setkat se s panem Kubištou. Přeji Vaši CK spoustu kvalitních průvodců a těším se na další zájezd.
- Madeira, termín: červen 2017
5
Poznávací zájezd "Pěší turistika na Madeiře" jsem si vybrala hlavně kvůli průvodcům, Janu Kubištovi a Šárce Cerhové. Jsou skvělí!!!!! Profesionálně a se sociální kompetencí na vysoké úrovni nám zprostředkovali kulturu, historii, flóru a faunu Madeiry, také Portugalska a Azorských ostrovů, portugalštinu, nádherné treky v horách, kolem levad a všechna místa, která jsme navštívili. Pokud jsem na něco zapomněla, tak ať mi prominou :-))))). Cestovní kanceláři pak gratuluji k výběru takových průvodců. Honzo a Šárko, mnohokrát Vám děkuji! Byl to nádherný čas.
- Madeira, termín: červen 2017
Další reference