na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz
Menu ▼

O nás

Delfín travel s.r.o.

jsme 18 let na trhu
do vybraných destinací vypravujeme vlastní charterové lety
ročně naše služby využívá přes 13 000 klientů

Do Španělska, Itálie a Albánie vypravujeme vlastní charterové lety, pro naše klienty zajišťujeme kompletní turistický servis pro všechny druhy zájezdů – pobytové, poznávací, firemní, školní či speciální odborné cesty.

V roce 2011 jsme se stali oficiálním zástupcem programu španělské vlády – Europe Senior Tourism, který se zaměřuje na podporu sociální evropské seniorské turistiky. Od roku 2015 jsme jedním z pěti výhradních zástupců tohoto programu a jeho jediným českým oficiálním zástupcem.

Jarem 2013 jsme otevřeli stále oblíbenější a krásnou destinaci Menorcu a stáváme se významným touroperátorem pro tuto destinaci.

V roce 2014 naši nabídku rozšiřujeme o letní pobytové zájezdy na Menorcu a zájezdy do Albánie v rámci programu senior 55+ a s tím související doplňkové programy.

Od ledna 2015 úspěšně realizujeme exotické zájezdy do Thajsko a Peru. Nově pak otevíráme destinace Madeira, západ USA a Spojené Arabské Emiráty.

V roce 2016 jsme naše portfolio zájezdů rozšířili například o řecký ostrov Rhodos, italskou Sardinii a další zajímavá místa v rámci Španělska.

Rok 2017 byl ve znamení novinek v exotických zájezdech.Poprvé jste se s námi mohli vydat na Srí Lanku, do Izraele, Mexika a New Yorku. Velké oblibě se však těšily i naše nové aktivní turistické zájezdy na Menorcu a Madeiru

V roce 2018 se naše nabídka rozšířila o velké množství aktivních zájezdů s turistikou a cvičením. Vydat jste se s námi mohli také do severských zemí – na Island a do Norska, nebo si odpočinout na termálním ostrově Ischia. Zlákat jste se mohli nechat též vzdálenou KubouČínou a Vietnamem.

Pomáháme

Staráme se o to aby naši klienti prožili příjemnou dovolenou. Myslíme ale i na ty, kteří s námi jet nemohou a kteří se mnohdy bez pomoci od druhých neobejdou. V minulosti jsme podpořili tyto projekty:

Domov pro seniory

A pomáhat hodláme dál…


CK Delfín travel je exklusivním partnerem španělské vlády pro program na podporu seniorské turistiky.

logo EST HorizontalLogo Ministerio SEGITTURTUESPAÑA-1

Delfín travel v České televizi

Reportáži 30. května 2018 v hlavní zpravodajské relaci – Událostech České televize.


Česká televize si 24. 2. 2016 pozvala ředitele cestovní kanceláře Delfín travel Tomáše Hubku, aby poradil seniorům, jak pohodlně a bezpečně cestovat do zahraničí. O specifických potřebách seniorů, jejich přáních, obavách, ale také nejoblíbenějších destinacích hovořil Tomáš v přímém přenosu v pořadu Dobré ráno s Českou televizí.

Číst celý článek


Naši klienti napsali

Dovolená to byla úžasná, určitě své sehrálo i báječné počasí. Ale největší dík patří naší delegátce, paní Tereze Vítové. Úžasné bylo Znojmo i výlety s ním spojené, návštěva kláštera v Louce, poté cesta přes Popice, Konice zpět k autobusu, od kterého byl nádherný pohled na Znojemský zámek. Druhý den opět báječný program, cesta ke zbytkům železné opony v Čížově, cesta k vyhlídce na rakouský hrad Hardegg a potom pašerácká stezka do Vranova nad Dyjí. Od středy do pátku jsme byli ubytování v Mikulově, tady jsou všechna slova zbytečná, prostě ÚŽASNÉ – prohlídka samotného města, cesta přes Pálavské vrchy a na závěr cesta z Lednice do Valtic. Ale hlavně co si předem v itineráři nepřečtete. Paní delegátka se snažila na 200%, reagovala na vzniklou situaci, připravovala více variant cest, kratší, delší, tak aby všichni byli spokojeni. Báječný byl i pan řidič autobusu, který pro nás zajel, kam bylo potřeba. A hlavně jsme se dozvěděli o všech navštívených místech mnoho zajímavostí díky paní Terezce.
- Pěšky mezi moravskými vinicemi (Pěšky za moravským vínem), termín: říjen 2020
5.-9.10.2020 jsme se zúčastnily zájezdu "Pěšky mezi moravskými vinicemi". Moc se nám líbila náplň celého programu, velmi jsme ocenily přístup průvodkyně Terezy Vítové, která svou organizací, přizpůsobila délku plánovaných túr, naším schopnostem. Zajímavým výkladem o historii Znojma, Mikulova, Lednice, Valtic a okolí obohatila naše povědomí o Jižní Moravě. K tomu přispělo krásné počasí. Všem rády doporučíme Vás i vaši cestovní kancelář.
- Pěšky mezi moravskými vinicemi (Pěšky za moravským vínem), termín: říjen 2020
Se zájezdem jsme byli spokojeni, vše bylo skvěle připraveno a zorganizováno. Výklady paní průvodkyně Terezy byly velmi dobře přichystány a prezentovány. Připomínku máme k termínu, který by byl vhodnější v druhé polovině září, ale i tak "Putování" doporučujeme.
- Pěšky mezi moravskými vinicemi (Pěšky za moravským vínem), termín: říjen 2020
Naše průvodkyně Tereza Vítová byla velice ochotná, stále energická, optimistická, pohodová a snažila se nám vyplnit každé přání. O místopisu i historii mluvila s velkým přehledem a přitom pro nás srozumitelně. Každý den byl v úplné pohodě, přitom jsme toho tolik viděli a nachodili. Bylo o nás dobře postaráno a mohli jsme si plně užívat dovolenou. Nejlepší průvodkyně, kterou jsem kdy zažila zaslouží můj velký obdiv. Všem tento zájem vřele doporučuji.
- Pěšky mezi moravskými vinicemi (Pěšky za moravským vínem), termín: říjen 2020
Další reference