na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním‎
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

O nás

Delfín travel s.r.o.

jsme 15 let na trhu
vypravili jsme 324 vlastních charterových letů
ročně naše služby využívá přes 13 000 klientů
v rámci projektu Ježíškova vnoučata jsme podpořili  seniory DO Justynka v Hronově nákupem motomedu od firmy Madisson.

Do Španělska, Itálie a Albánie vypravujeme vlastní charterové lety, pro naše klienty zajišťujeme kompletní turistický servis pro všechny druhy zájezdů – pobytové, poznávací, firemní, školní či speciální odborné cesty.

V roce 2011 jsme se stali oficiálním zástupcem programu španělské vlády – Europe Senior Tourism, který se zaměřuje na podporu sociální evropské seniorské turistiky. Od roku 2015 jsme jedním z pěti výhradních zástupců tohoto programu a jeho jediným českým oficiálním zástupcem.

Jarem 2013 jsme otevřeli stále oblíbenější a krásnou destinaci Menorcu a stáváme se významným touroperátorem pro tuto destinaci.

V roce 2014 naši nabídku rozšiřujeme o letní pobytové zájezdy na Menorcu a zájezdy do Albánie v rámci programu senior 55+ a s tím související doplňkové programy.

Od ledna 2015 úspěšně realizujeme exotické zájezdy do Thajsko a Peru. Nově pak otevíráme destinace Madeira, západ USA a Spojené Arabské Emiráty.

V roce 2016 jsme naše portfolio zájezdů rozšířili například o řecký ostrov Rhodos, italskou Sardinii a další zajímavá místa v rámci Španělska.

Rok 2017 byl ve znamení novinek v exotických zájezdech.Poprvé jste se s námi mohli vydat na Srí Lanku, do Izraele, Mexika a New Yorku. Velké oblibě se však těšily i naše nové aktivní turistické zájezdy na Menorcu a Madeiru. Na podzim pak otevřel své pomyslné brány náš internetový obchod Exelente.cz, kde najdete všechny vyjímečné produkty z našich cest.


CK Delfín travel je exklusivním partnerem španělské vlády pro program na podporu seniorské turistiky.

logo EST Horizontal Logo Ministerio SEGITTUR TUESPAÑA-1

Delfín travel v České televizi

Česká televize si 24. 2. 2016 pozvala ředitele cestovní kanceláře Delfín travel Tomáše Hubku, aby poradil seniorům, jak pohodlně a bezpečně cestovat do zahraničí. O specifických potřebách seniorů, jejich přáních, obavách, ale také nejoblíbenějších destinacích hovořil Tomáš v přímém přenosu v pořadu Dobré ráno s Českou televizí.

Číst celý článekNaši klienti napsali

Vrátili jsme se z Velkého putování Mexikem. Zájezd byl nejen krásný a perfektně organizovaný, ale díky průvodkyni Žanetě povýšen na dokonalost. Krásná, milá, vždy příjemná, ochotná a přívětivá o dokonalých znalostech prostředí a jazyka nemluvě. Ve spolupráci s místním Armandem lehce, v klidu a rozvahou vyřešeny všechny nástrahy - kufry, zdravotní problémy, program navíc i komplikovaná cesta zpět - stávka Air France. Žanetko, my všichni Vám moc a moc za vše děkujeme.
- Mexiko (Velké putování Mexikem), termín: jaro 2018
Tímto zájezdem jsme se rozhodli splnit si své cestovatelské sny  - vidět Machu Picchu !!! Obavy, zda vše zvládneme, se nakonec ukázaly jako liché. Po svém boku jsme měli silnou dvojku: paní profesorku Evu Farfánovou Barriosovou a pana Martina Zemana. Oba průvodci se zasloužili o to, že náš pobyt v Peru byl nejen bezpečný a bezproblémový, ale hlavně o to, že nám zprostředkovali krásné a nevšední zážitky, na které budeme rádi vzpomínat. Paní profesorka je opravdu hluboká studnice znalostí o Peru. Její výklady byly fundované, ale též milé a vtipné. Pan Martin je příjemný, neskonale trpělivý a ochotný mladý muž, který s úsměvem zvládl vše na 1!! Ustál ztracené pasy klientů, restauraci obsazenou německými turisty, zatoulaného člena výpravy, ale i zpoždění na letišti v Sao Paolu, kde už pro nás zajišťoval případný další spoj z Frankfurtu domů. Klobouk dolů! Celý zájezd byl velmi pěkně poskládaný a vymyšlený. Přes Limu, nádhernou přírodní rezervaci Paracas (s tučňáky, lachtany, pelikány), přes Nazcu (a její záhadné obrazce) a  Arequipu, kaňon Colca (kde na sebe kondoři nechali chvíli čekat, ale pak přeci jen přiletěli), přes jezero Titicaca a jeho rákosové ostrovy (které zklamaly tím, že už tu snad nikdo doopravdy nežije a které neuvěřitelně páchly), přes  Cuzco, posvátné údolí Inků a mnohá jiná zajímavá a krásná místa, jsme nakonec doputovali až k naší metě Machu Picchu, které vlastně bylo už jen pomyslnou třešničkou na tak skvělém a luxusním dortu! Děkujeme ještě jednou paní profesorce, Martinovi a CK Delfín travel.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018
Chtěla bych poděkovat za krásný zájezd . Není co vylepšovat, neměl chybu!! Děkuji průvodci Martinovi za profesionální přístup, výborné zorganizování, žádné prostoje. Byl vždy klidný, veselý a vstřícný - nad rámec svých povinností. Paní profesorce díky za vyčerpávající odborný výklad a humor při radách a odpovědích na naše všetečné otázky. Cestuji dost, ale takový přístup jsem nikdy nezažila. Užila jsem si to. Díky moc. Na cestách někdy na viděnou.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018
Od 8.3. 2018 do 23.3. 2018 jsem se zúčastnila zájezdu do Peru. Byl to neskutečný zážitek, ale velkým ba ohromným přínosem pro celou akci byla paní profesorka Farfánová - bezedná studnice  vědomostí, trpělivá a vstřícná. Nemohu také nevzpomenou našeho technického průvodce pana Martina Zemana - dlouho jsem se nesetkala s tak úžasným mladíkem. Byl absolutně spolehlivý, ochotný a zajišťoval věci i nad jeho rámec povinností. Ještě jednou Vám děkuji, pozdravujte Martina a někdy zase na shledanou.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: březen 2018
Další reference

 

Delfín travel s.r.o., cestovní kancelář
prodejce zájezdu

Prodejna (a sídlo firmy):
Biskupská 1754/3, 110 00 Praha 1 (Otevírací doba: Po – Pá: 8:00 – 18:00)

+420 222 937 627
zajezdy@delfinatravel.cz

www.dovolenaproseniory.cz

Více info: https://www.dovolenaproseniory.cz/o-nas/