na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz
Menu ▼

O nás

Delfín travel s.r.o.

jsme 18 let na trhu
do vybraných destinací vypravujeme vlastní charterové lety
ročně naše služby využívá přes 13 000 klientů

Do Španělska, Itálie a Albánie vypravujeme vlastní charterové lety, pro naše klienty zajišťujeme kompletní turistický servis pro všechny druhy zájezdů – pobytové, poznávací, firemní, školní či speciální odborné cesty.

V roce 2011 jsme se stali oficiálním zástupcem programu španělské vlády – Europe Senior Tourism, který se zaměřuje na podporu sociální evropské seniorské turistiky. Od roku 2015 jsme jedním z pěti výhradních zástupců tohoto programu a jeho jediným českým oficiálním zástupcem.

Jarem 2013 jsme otevřeli stále oblíbenější a krásnou destinaci Menorcu a stáváme se významným touroperátorem pro tuto destinaci.

V roce 2014 naši nabídku rozšiřujeme o letní pobytové zájezdy na Menorcu a zájezdy do Albánie v rámci programu senior 55+ a s tím související doplňkové programy.

Od ledna 2015 úspěšně realizujeme exotické zájezdy do Thajsko a Peru. Nově pak otevíráme destinace Madeira, západ USA a Spojené Arabské Emiráty.

V roce 2016 jsme naše portfolio zájezdů rozšířili například o řecký ostrov Rhodos, italskou Sardinii a další zajímavá místa v rámci Španělska.

Rok 2017 byl ve znamení novinek v exotických zájezdech.Poprvé jste se s námi mohli vydat na Srí Lanku, do Izraele, Mexika a New Yorku. Velké oblibě se však těšily i naše nové aktivní turistické zájezdy na Menorcu a Madeiru

V roce 2018 se naše nabídka rozšířila o velké množství aktivních zájezdů s turistikou a cvičením. Vydat jste se s námi mohli také do severských zemí – na Island a do Norska, nebo si odpočinout na termálním ostrově Ischia. Zlákat jste se mohli nechat též vzdálenou KubouČínou a Vietnamem.

Pomáháme

Staráme se o to aby naši klienti prožili příjemnou dovolenou. Myslíme ale i na ty, kteří s námi jet nemohou a kteří se mnohdy bez pomoci od druhých neobejdou. V minulosti jsme podpořili tyto projekty:

Domov pro seniory

A pomáhat hodláme dál…


CK Delfín travel je exklusivním partnerem španělské vlády pro program na podporu seniorské turistiky.

logo EST HorizontalLogo Ministerio SEGITTURTUESPAÑA-1

Delfín travel v České televizi

Reportáži 30. května 2018 v hlavní zpravodajské relaci – Událostech České televize.


Česká televize si 24. 2. 2016 pozvala ředitele cestovní kanceláře Delfín travel Tomáše Hubku, aby poradil seniorům, jak pohodlně a bezpečně cestovat do zahraničí. O specifických potřebách seniorů, jejich přáních, obavách, ale také nejoblíbenějších destinacích hovořil Tomáš v přímém přenosu v pořadu Dobré ráno s Českou televizí.

Číst celý článek


Naši klienti napsali

Zúčastnila jsem se zájezdu "cestování za vínem na Moravě! Počasí nádherné, obsah všech dnů perfektně propracovaný Terezkou Vítovou. Vše zalité sluncem. Nejkrásnější, pojedeme s kámoškama opět.
- Pěšky mezi moravskými vinicemi (Pěšky mezi moravskými vinicemi), termín: říjen 2020
Velmi dobře a hezky naplánovaný zájezd. Všechny trasy splnily očekávání: dostatek pohybu, krásná krajina a příroda, zajímavá místa. Průvodkyně Tereza Vítová skvělá, velmi dobře informovaná o uvedené oblasti, její historii i současnosti. Mimo uvedený program přidala ještě po prvním dnu večerní procházku Znojmem s výkladem. Reagovala pružně na přání účastníků, podle jejich možností uzpůsobovala jednotlivcům délku tras, aniž by ostatní „ochudila“ o původně plánovaný program. S účastníky byla v neustálém kontaktu, konzultovala případné změny. Jako smysluplné se ukázalo přehození programu 3. a 4. dne, kdy 3. den byl méně náročný po předchozích dvou túrách. Ubytování: hotel Bermuda s výhradou, povlečení vypadalo jako použité, hotel Maroli bez výhrad, čisto. Strava: bez výhrad. Doprava: pohodlná, příjemný a spolehlivý řidič.
- Pěšky mezi moravskými vinicemi (Pěšky mezi moravskými vinicemi), termín: říjen 2020
Chtěl bych poděkovat za krásný zážitek, který jsme si prožili díky zájezdu "Pěšky jižním Portugalskem" 28.9.-5.10. I když zájezd vyžadoval určité fyzické úsilí, po psychické stránce jsme si odpočinuli, jak už dlouho nepamatujeme. Velký dík za to patří i naší průvodkyni Lucii Benešové, která svým bezprostředním a milým vystupováním si získala snad srdce všech.
- Portugalsko (Pěšky jižním Portugalskem), termín: 28.9.-5.10.2020
V pořádku jsme se vrátili z dovolené na Sardinii a chtěla bych Vám všem opět poděkovat. Jednak za neuvěřitelnou trpělivost při přípravě k odletu (testy ne, testy ano, testy ne a stovky našich dotazů...). Kde jste brali navíc ještě nadhled a pozitivní přístup, to je buď zázrak, nebo profesionalita té nejvyšší možné úrovně. Děkuji také našemu delegátovi Leošovi. Neměl to právě jednoduché - počasí nám úplně nepřálo, a tak docházelo ke změnám plánovaných výletů i jejich termínům. Přesto jsme viděli mnohé - a krásné - kouty ostrova. Mrzí mě, že se nedal realizovat zájezd na Barumini, ale třeba je to impuls pro opakovanou návštěvu. Díky a těším se zase příště na dovolenou s Vámi.
- Sardinie, Itálie, termín: září 2020
Další reference