na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz Menu ▼

O nás

Delfín travel s.r.o.

jsme 18 let na trhu
do vybraných destinací vypravujeme vlastní charterové lety
ročně naše služby využívá přes 13 000 klientů

Do Španělska, Itálie a Albánie vypravujeme vlastní charterové lety, pro naše klienty zajišťujeme kompletní turistický servis pro všechny druhy zájezdů – pobytové, poznávací, firemní, školní či speciální odborné cesty.

V roce 2011 jsme se stali oficiálním zástupcem programu španělské vlády – Europe Senior Tourism, který se zaměřuje na podporu sociální evropské seniorské turistiky. Od roku 2015 jsme jedním z pěti výhradních zástupců tohoto programu a jeho jediným českým oficiálním zástupcem.

Jarem 2013 jsme otevřeli stále oblíbenější a krásnou destinaci Menorcu a stáváme se významným touroperátorem pro tuto destinaci.

V roce 2014 naši nabídku rozšiřujeme o letní pobytové zájezdy na Menorcu a zájezdy do Albánie v rámci programu senior 55+ a s tím související doplňkové programy.

Od ledna 2015 úspěšně realizujeme exotické zájezdy do Thajsko a Peru. Nově pak otevíráme destinace Madeira, západ USA a Spojené Arabské Emiráty.

V roce 2016 jsme naše portfolio zájezdů rozšířili například o řecký ostrov Rhodos, italskou Sardinii a další zajímavá místa v rámci Španělska.

Rok 2017 byl ve znamení novinek v exotických zájezdech.Poprvé jste se s námi mohli vydat na Srí Lanku, do Izraele, Mexika a New Yorku. Velké oblibě se však těšily i naše nové aktivní turistické zájezdy na Menorcu a Madeiru

V roce 2018 se naše nabídka rozšířila o velké množství aktivních zájezdů s turistikou a cvičením. Vydat jste se s námi mohli také do severských zemí – na Island a do Norska, nebo si odpočinout na termálním ostrově Ischia. Zlákat jste se mohli nechat též vzdálenou KubouČínou a Vietnamem.

Podpořili jsme

  • v rámci projektu Ježíškova vnoučata jsme podpořili seniory DO Justynka v Hronově nákupem motomedu od firmy Madisson.

 


CK Delfín travel je exklusivním partnerem španělské vlády pro program na podporu seniorské turistiky.

logo EST Horizontal Logo Ministerio SEGITTUR TUESPAÑA-1

Delfín travel v České televizi

Reportáži 30. května 2018 v hlavní zpravodajské relaci – Událostech České televize.


Česká televize si 24. 2. 2016 pozvala ředitele cestovní kanceláře Delfín travel Tomáše Hubku, aby poradil seniorům, jak pohodlně a bezpečně cestovat do zahraničí. O specifických potřebách seniorů, jejich přáních, obavách, ale také nejoblíbenějších destinacích hovořil Tomáš v přímém přenosu v pořadu Dobré ráno s Českou televizí.

Číst celý článek


Naši klienti napsali

Chtěla bych touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou na ostrově Ischia ve dnech 25.5.-1.6.2019 - hotel ZARO. Ubytování, strravování , čistota a příjemný personál hotelu i přes první dva deštivé dny nám dodával dobrou náladu. Ischia je nádherný ostrov, dovolená tady byla krásná.Návštívili jsme termální lázně, botanickou zahradu. Chtěli bychom poděkovat p.J.Čepičkové, zástupce CK Delfín travel s.r.o., která vše vyřizovala.Vše bylo perfekně zorganizované počínaje letem z Prahy, doprava do hotelu a zpět přílet do Prahy.
- Ischia (Hotel Zaro), termín: 25. 5. - 1. 6. 2019
Minulý týden jsme se vrátili plni dojmů a nezapomenutelných zážitků ze zájezdu do New Yorku. Byla to naše první cesta do Ameriky a dojmy jsou báječné. Chceme touto cestou poděkovat CK  za perfektní obsah zájezdu a hlavně za práci našeho průvodce Tomáše Mikšovice, který řešil vše s úsměvem, ochotně, vstřícně a znalost města NY je opravdu na výši! Děkujeme a budeme na tuto cestu za velkou louži velmi rádi vzpomínat.
- New York (New York), termín: květen - červen 2019
Je to právě 10 dnů, co jsem se vrátila z poznávacího zájezdu za Krásami Andalusie. Program zájezdu byl pestrý, bohatý a velmi zajímavý a chtěla bych Vám ze srdce poděkovat za poznání nádherných oblastí Andalusie. Navštívili jsme světově proslulá místa s maurskou historií, jako jsou Granada, Sevilla, Cordoba a jiná zajímavá místa. Také jsme měli možnost poznat fakultativně Gibraltar a marocký Tanger - určitě stojí za poznání. Proto, abychom si odnesli nezapomenutelné dojmy se zasloužila především naše průvodkyně Žanetka Fikejzová. Velmi oceňuji její profesionální přístup, organizační schopnosti, bohaté informace, znalosti a přátelskou atmosféru, kterou nám vytvářela během zájezdu. Vždy byla ochotná podat pomocnou ruku a za to Žanetce patří velký dík. Ještě jednou moc děkuji a už se těším na další cesty s Vaší CK.
- Andalusie, Španělsko (Krásy Andalusie), termín: květen 2019
Chtěla jsem poděkovat za krásnou dovolenou s cestovní kanceláří Delfín Travel, vrátily jsme se s kamarádkou před týdnem z dovolené TOULKY MENORKOU. Trasy byly hezké s úžasnými výhledy na moře. Naše paní průvodkyně Zdenka Švarcová mi zůstane v srdci navždy. Paní Zdenka je tak milý, lidský člověk na kterého nejde zapomenout, díky ní bylo toulání se po Menorce úžasné. Přeji cestovní kanceláři Delfín Travel ať se dál tak daří, vloni jsem byla s Vámi v Albánii a z té krásy žiji dodnes. Děkuji za vše.
- Menorca (Toulky Menorcou), termín: květen 2019
Další reference