na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz Menu ▼

O nás

Delfín travel s.r.o.

jsme 18 let na trhu
do vybraných destinací vypravujeme vlastní charterové lety
ročně naše služby využívá přes 13 000 klientů

Do Španělska, Itálie a Albánie vypravujeme vlastní charterové lety, pro naše klienty zajišťujeme kompletní turistický servis pro všechny druhy zájezdů – pobytové, poznávací, firemní, školní či speciální odborné cesty.

V roce 2011 jsme se stali oficiálním zástupcem programu španělské vlády – Europe Senior Tourism, který se zaměřuje na podporu sociální evropské seniorské turistiky. Od roku 2015 jsme jedním z pěti výhradních zástupců tohoto programu a jeho jediným českým oficiálním zástupcem.

Jarem 2013 jsme otevřeli stále oblíbenější a krásnou destinaci Menorcu a stáváme se významným touroperátorem pro tuto destinaci.

V roce 2014 naši nabídku rozšiřujeme o letní pobytové zájezdy na Menorcu a zájezdy do Albánie v rámci programu senior 55+ a s tím související doplňkové programy.

Od ledna 2015 úspěšně realizujeme exotické zájezdy do Thajsko a Peru. Nově pak otevíráme destinace Madeira, západ USA a Spojené Arabské Emiráty.

V roce 2016 jsme naše portfolio zájezdů rozšířili například o řecký ostrov Rhodos, italskou Sardinii a další zajímavá místa v rámci Španělska.

Rok 2017 byl ve znamení novinek v exotických zájezdech.Poprvé jste se s námi mohli vydat na Srí Lanku, do Izraele, Mexika a New Yorku. Velké oblibě se však těšily i naše nové aktivní turistické zájezdy na Menorcu a Madeiru

V roce 2018 se naše nabídka rozšířila o velké množství aktivních zájezdů s turistikou a cvičením. Vydat jste se s námi mohli také do severských zemí – na Island a do Norska, nebo si odpočinout na termálním ostrově Ischia. Zlákat jste se mohli nechat též vzdálenou KubouČínou a Vietnamem.

Pomáháme

Staráme se o to aby naši klienti prožili příjemnou dovolenou. Myslíme ale i na ty, kteří s námi jet nemohou a kteří se mnohdy bez pomoci od druhých neobejdou. V minulosti jsme podpořili tyto projekty:

A pomáhat hodláme dál…


CK Delfín travel je exklusivním partnerem španělské vlády pro program na podporu seniorské turistiky.

logo EST Horizontal Logo Ministerio SEGITTUR TUESPAÑA-1

Delfín travel v České televizi

Reportáži 30. května 2018 v hlavní zpravodajské relaci – Událostech České televize.


Česká televize si 24. 2. 2016 pozvala ředitele cestovní kanceláře Delfín travel Tomáše Hubku, aby poradil seniorům, jak pohodlně a bezpečně cestovat do zahraničí. O specifických potřebách seniorů, jejich přáních, obavách, ale také nejoblíbenějších destinacích hovořil Tomáš v přímém přenosu v pořadu Dobré ráno s Českou televizí.

Číst celý článek


Naši klienti napsali

V neděli jsem se vrátila z toulek po Menorce, ale pracovní nasazení mi dovolilo na dovolenou reagovat až dnes. Chci moc poděkovat za skvělou organizaci zájezdu, báječný výběr lokalit k pěším túrám, úžasné ubytovací a stravovací služby v hotelu i počasí, které jste jistě speciálně zajistili a nenechali jste to jen na náhodě J Speciální poděkování patří naší průvodkyni, Tereze Kubíčkové, která svým výkonem jednoznačně umocnila celkový zážitek. Její informace k organizaci zájezdu byly stručné a jasné, komentář k jednotlivým toulkám velice zajímavý, praktický, nevtíravý a snadno zapamatovatelný. Absolvovala jsem již celou řadu zájezdů, s Vaší CK poprvé, a toulky Menorcou patří k těm nejlepším. Skvělá práce celého Vašeho týmu! Děkuji a už nyní se těším na další zájezd s Vaší CK.
- Toulky Menorcou (Toulky Menorcou), termín: říjen 2019
Ráda bych touto cestou poděkovala Vaší cestovní kanceláři za úžasnou dovolenou – Běh kolem Menorcy 55+ říjen 2019. Ač zatím ještě věkově nespadám do Vaší cílové klientely a jsem poněkud mladší. A měla jsem obavy, přiznávám, dovolená se seniory. Tak i nyní, s odstupem několika dní po návratu, jsem stále nadšená a ještě dlouho budu. Ať, už z úžasného zázemí a perfektní organizace zájezdu. Tak především z nádherné, rozmanité, čisté a klidné Menorcy, kterou určitě stojí za to navštívit a především si ji aktivně užít. To vše, by nebylo tak dokonalé, nebýt naší báječné průvodkyně paní Martiny Maděrové. Martino díky moc, za všechno Tvoje zajímavé a vtipné povídání o životních zkušenostech, jak z ostrova, tak i z pevniny. I za Tvoji stále pozitivní energii. Díky Tomáši Hubko za nápad s běháním. Jinak bych nic z toho nezažila, protože by mě nenapadlo se přihlásit. A že Punta Nati je peklo, tak o tom žádná a stále na tom trvám. :-) Ale nic z toho by také nebylo, bez ostatních členů naší, početné běžecko-chodecké skupiny. Nikdy bych nevěřila, že se může náhodně sejít parta lidí, ve které nikdo neprudí, nebrblá, na nikoho se nečeká a všichni si to užívají. Díky Vám všem, za naprosto fantastických několik dní. Před všemi hluboce smekám, jaké terény, převýšení, povrchy, vzdálenosti a že některé trasy byly hodně výživné. Jste stále čilí, usměvaví dávali jste to a někteří ještě se zdravotním handikepem. Stále platí, nesoudit knihu podle obalu a tady ta lekce byla 100%. Ať Vám to všem běhá a chodí ještě zatraceně dlouho a třeba se zase někdy potkáme buď znovu na Menorce nebo na některém z jiných, velice lákavých zájezdů, protože běhat a chodit se dá všude. :-)
- Menorca (Běh kolem Menorcy), termín: říjen 2019
V srpnu letošního roku jsme s manželem s Vámi absolvovali zájezd “Nespoutané Azorské ostrovy” a byli jsme moc spokojeni. Počasí sice nevyšlo úplně na 100 %, ale to samozřejmě není ve Vašich silách. :)  Na druhou stranu jsme byli moc spokojeni se službami paní průvodkyně Ivanky Tulpové, která flexibilně řešila změny programu dle aktuálního počasí a celkově se nám všem po celou dobu zájezdu maximálně věnovala. Rádi by jsme si naplánovali na příští rok opět dovolenou s “Delfínem”. :)
- Azorské ostrovy (Nespoutané Azorské ostrovy), termín: srpen 2019
Děkujeme za pěkný zájezd od 18 .9.- 25.9. 2019 v hotelu Izan Cavanna La Manga Mar Menor, byli jsme spokojeni s ubytováním, se stravou i s počasím.
- Mar Menor, Španělsko (Hotel Izán Cavanna), termín: září 2019
Další reference