na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním‎
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz Menu ▼

O nás

Delfín travel s.r.o.

jsme 15 let na trhu
vypravili jsme 324 vlastních charterových letů
ročně naše služby využívá přes 13 000 klientů
v rámci projektu Ježíškova vnoučata jsme podpořili  seniory DO Justynka v Hronově nákupem motomedu od firmy Madisson.

Do Španělska, Itálie a Albánie vypravujeme vlastní charterové lety, pro naše klienty zajišťujeme kompletní turistický servis pro všechny druhy zájezdů – pobytové, poznávací, firemní, školní či speciální odborné cesty.

V roce 2011 jsme se stali oficiálním zástupcem programu španělské vlády – Europe Senior Tourism, který se zaměřuje na podporu sociální evropské seniorské turistiky. Od roku 2015 jsme jedním z pěti výhradních zástupců tohoto programu a jeho jediným českým oficiálním zástupcem.

Jarem 2013 jsme otevřeli stále oblíbenější a krásnou destinaci Menorcu a stáváme se významným touroperátorem pro tuto destinaci.

V roce 2014 naši nabídku rozšiřujeme o letní pobytové zájezdy na Menorcu a zájezdy do Albánie v rámci programu senior 55+ a s tím související doplňkové programy.

Od ledna 2015 úspěšně realizujeme exotické zájezdy do Thajsko a Peru. Nově pak otevíráme destinace Madeira, západ USA a Spojené Arabské Emiráty.

V roce 2016 jsme naše portfolio zájezdů rozšířili například o řecký ostrov Rhodos, italskou Sardinii a další zajímavá místa v rámci Španělska.

Rok 2017 byl ve znamení novinek v exotických zájezdech.Poprvé jste se s námi mohli vydat na Srí Lanku, do Izraele, Mexika a New Yorku. Velké oblibě se však těšily i naše nové aktivní turistické zájezdy na Menorcu a Madeiru. Na podzim pak otevřel své pomyslné brány náš internetový obchod Exelente.cz, kde najdete všechny výjimečné produkty z našich cest.


CK Delfín travel je exklusivním partnerem španělské vlády pro program na podporu seniorské turistiky.

logo EST Horizontal Logo Ministerio SEGITTUR TUESPAÑA-1

Delfín travel v České televizi

Reportáži 30. května 2018 v hlavní zpravodajské relaci – Událostech České televize.


Česká televize si 24. 2. 2016 pozvala ředitele cestovní kanceláře Delfín travel Tomáše Hubku, aby poradil seniorům, jak pohodlně a bezpečně cestovat do zahraničí. O specifických potřebách seniorů, jejich přáních, obavách, ale také nejoblíbenějších destinacích hovořil Tomáš v přímém přenosu v pořadu Dobré ráno s Českou televizí.

Číst celý článek


Naši klienti napsali

Chtěla bych za celou naši rodinu poděkovat za velmi dobře organizovaný zájezd do Španělska, který jsem podnikli s vaší CK  v době od 4.9.- 11.9.2018 v hotelu VIK Gran Hotel Costa del Sol. Pouze v úvodu, ještě na pražském letišti, jsme nemohli najít delegáta, který měl být na vámi určeném místě, tam nebyl, teprve po cca 1/2 hodině se nám podařilo se s ním spojit telefonem a mohli jsme se odbavit. Přestože jsme na letišti byli včas, odbaveni jsme byli až úplně poslední, tomu také odpovídalo umístění v letadle. Naštěstí další průběh zájezdu dal na tuto nepříjemnost zapomenout. Den po příletu jsme navštívili Alhambru s Granadou, až na místě jsme pochopili, proč jsme odjížděli tak brzo ráno (prohlídka byla ještě po ránu v příjemném chládku a také hustota návštěvníků rostla s přibývajícími hodinami). Výklad se sluchátky byl velmi příjemný, nikdo nikoho nerušil. Alhambra je nádherná, můžeme doporučit. Další výlet jsme absolvovali na Gibraltar, také neměl chybu. Hotel velmi příjemný, čistý, jídlo dobré, vždy doplněné, velký výběr. Personál ochotný, drobné chybičky ( neměli jsme na pokoji osušky, ani ručníky) byly vždy velmi rychle napraveny. Trochu škoda, že moře bylo poměrně chladné, jen 22 stupňů, poslední dva dny velké vlny, takže koupání bylo trochu nebezpečné. Dva dny pršelo,což udělalo radost "domorodcům", nám na dovolené již méně. Bazén malý a mělký, plavat se v něm nedá, voda ale příjemně teplá. Pláž uklizená, asi vzhledem k  počasí téměř prázdná. Největší pochvalu zaslouží naše paní delegátka (myslím, že paní Martina Kotoučová). Velmi příjemná, ochotná, vždy k disposici, nefungoval jí služební telefon a dala nám k disposici číslo na soukromý telefon, pro případ potřeby. Ta snad ani nespala, protože jsme ji měli pořád k disposici. Celý zájezd hodnotíme na jedničku, jen škoda, že to tak rychle uteklo, 7 dnů je velmi málo.<
- Andalusie, Španělsko (VIK Gran Hotel Costa del Sol), termín: září 2018
V pátek 12. října jsem se vrátila z dovolené na překrásné Madeiře. Ve vaší cestovní kanceláři máte mimořádnou schopnost vybírat ty nejfundovanější a nejpříjemnější průvodce. Po loňské Menorce se všechno povedlo i letos na dalším ostrově. Výlety byly trochu náročnější nežli vloni, ale asi to bude i tím, že jsem o rok starší. Naše průvodkyně Katka se o nás vzorně starala a seznámila nás s historií i současností ostrova, s výborným jídlem i pitím. Návštěva destilerie byla velmi poučná. Další bonus byla moc prima parta, která se sešla. Strávili jsme krásné chvíle s příjemnými lidmi v nádherné přírodě. Díky za krásnou dovolenou a přáním "jen tak dále".
- Madeira (Pěší turistika na Madeiře), termín: říjen 2018
V termínu 15.9. – 22.9.2018 jsem se zúčastnila zájezdu Toskánskem po francké cestě. Chtěla bych poděkovat CK Delfín Travel za krásný a svým způsobem netradiční zájezd. Navštívili jsme nejznámější a takřka povinná města Toskánska, jako je krásná Florencie se svými renesančními památkami, sochami, kostely a paláci, středověká hnědočervená Siena s Dómem, náměstím Piazza del Campo a spletí křivolakých uliček, San Gimignano se svými pověstnými věžemi a nádherným výhledem z hradeb na okolní typickou krajinu, Pisa a její Náměstí zázraků. Na jeden den jsme si odskočili do Ligurie podívat se na další romantický kout Itálie, barevné a malebné Cinque Terre, kde jsme si zkusili i krátký trek stezkou po úbočí zdejšího hornatého pobřeží do městečka Vernazza. Všechna tato místa jsou plná turistů. My jsme však při našem dalším putování Toskánskem po vybraných úsecích Via francigena navštívili i další starobylá města a vesnice, která nejsou tak turisticky navštěvovaná a tím jsme mohli poznat i běžný život obyvatel těchto míst. Namátkou např. Colle di Val d´Elsa, opevněné Monteriggioni, San Quirico d´Orcia, Montepulciano. Naše pěší pouť vedla vinicemi, olivovými háji a toskánskou přírodou kolem zemědělských usedlostí,vinařství, poutních kostelů a středověkých klášterů, které dodnes poskytují přístřeší pro poutníky. Samostatným zážitkem bylo putování krajem Val d´Orcia, typickou romantickou a fotogenickou krajinou známou ze všech knih a filmů o Toskánsku a zakončené v městě středověkých termálních lázní Bagno Vignoni. Po celou dobu našeho pobytu a putování po Toskánsku se nám věnoval náš báječný průvodce pan Richard Machan, který svými hlubokými znalostmi z oblasti historie, umění, ale i současného života Italů přispěl k tomu, že ve mně tento zájezd zanechal nezapomenutelné krásné zážitky. Ještě jednou bych chtěla poděkovat za koncepci zájezdu, za skvělého, sympatického a vstřícného průvodce a snad zase někdy s vaší cestovní kanceláří na shledanou.
- Toskánskem po Francké cestě (Toskánskem po Francké cestě), termín: září 2018
Včera jsme se vrátili ze zájezdu z Peru s paní profesorkou Farfánovou a paní Žanetou. Jedním slovem naprosto profesionální po stránce organizační a samozřejmě profesní. Ubytování senzační, doprava skvělá a dokonce ani žádné pozdní lety.
- Peru - po stopách dávných civilizacích (Po stopách dávných civilizací), termín: podzim 2018
Další reference

 

Delfín travel s.r.o., cestovní kancelář
prodejce zájezdu

Prodejna (a sídlo firmy):
Biskupská 1754/3, 110 00 Praha 1 (Otevírací doba: Po – Pá: 8:00 – 18:00)

+420 222 937 627
zajezdy@delfinatravel.cz

www.dovolenaproseniory.cz

Více info: https://www.dovolenaproseniory.cz/o-nas/