na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním‎
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz Menu ▼


Novinka Hotel La Ginestra 

Itálie, Ischia ukázat na mapě

Detail zájezdu

Termíny a ceny zájezdů

Vybavení hotelu / pokoje

 • balkon

 • bazén venkovní

 • bus

 • free Wifi

 • hotelový bar

 • hotelový trezor

 • klimatizace

 • restaurace

 • telefon

 • TV na pokoji

 • WC a koupelna

Hotel La Ginestra ***

Termíny a ceny

TermínDélkaStravováníDopravaPoznámkaCena od Rezervace

Připravujeme pro vás nové termíny. Podívejte se na naše další zájezdy.

Kompletní ceník v PDF

(Kompletní ceník navíc uvádí ceny za 3. osobu na pokoji, slevy pro děti a příplatky za doplňkové služby.)

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Neapol – Praha včetně všech poplatků
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 3* hotelu La Ginestra *
 • polopenzi formou bufetové snídaně a servírovaných večeří včetně vody a vína
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště včetně plavby trajektem na ostrov Ischia a zpět

* Změna hotelu vyhrazena.

Navíc k ceně zájezdu ZDARMA

 • přípitek na uvítanou
 • procházka po nejbližším okolí s delegátem
 • ochutnávka italštiny
 • promítání dokumentárního filmu o Kampánii
 • nadstandardní delegátská péče zaměřená na potřeby klientů 55+

Cena za osobu nezahrnuje:

 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu: 325 Kč do 69 let / 775 Kč od 70 let
 • fakultativní výlety – aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
 • svoz z / na Letiště Václava Havla
 • povinnou pobytovou taxu (cca 2 EUR/osoba/den), která je splatná na místě v EUR. Upozorňujeme, že pobytová taxa může být kdykoli zavedena nebo její výše změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.

Popis hotelu

Tento příjemný a útulný hotel je vystavěn na panoramatickém místě s krásným výhledem na moře a na vzdálený ostrov Capri. Hotel se nachází přímo u klidného městečka Panza, kde poznáte ten pravý ostrovní život. V nedalekém zálivu Sorgeto vyvěrají termální prameny přímo do moře a nejjižnější výběžek ostrova Sant Angelo je od hotelu vzdálen jen cca 2 km. Sant Angelo je pěší zónou s malebným přístavem, romantickými obchůdky, restauracemi a cukrárnami.

Autobusová zastávka je přímo pod hotelem s dobrým spojením po celém ostrově. 

Transfer z letiště v Neapoli je cca 50 km a cca 1-1,5 hodiny plavby trajektem na ostrov Ischia.

V rámci hotelu La Ginestra 3* naleznete vybavení a servis:

 • 2-3 lůžkové pokoje
 • vstupní hala s recepcí
 • restaurace
 • bar
 • venkovní termální bazén o teplotě vody cca 35° C s lehátky a slunečníky zdarma
 • Wi-Fi připojení ve společenských prostorách zdarma
 • centrální trezor (zdarma)

POKOJE

Hotel svým klientům nabízí příjemné 2-3 lůžkové pokoje, které disponují balkonem nebo terasou. Pokoje s bočním a přímým výhledem na moře jsou na vyžádání (za poplatek).

Vybavení pokoje:

 • balkon nebo terasa
 • TV
 • WC, koupelna (sprcha)
 • klimatizace (za poplatek – sezónní od cca poloviny června do poloviny září)
 • telefon

PLÁŽ

Písečná pláž Cava Grado s výraznou termální aktivitou je vzdálena cca 1,5 km od hotelu a dostanete se na ní pohodlně hotelovým minibusem zdarma (nebo 2 zastávky veřejnou dopravou). U Sant Angela (cca 2 km) se nachází největší pláž ostrova Maronti, slavná horkými písky a starými římskými lázněmi Cava Scura.

Navštívit můžete též zátoku horkých pramenů Sorgeto, která je vzdálená cca 1 km (240 schodů, kamenná zátoka).

 

Letovisko

Městečko Panza, u kterého se hotel La Ginestra nachází, je místem, kde potkáte pravý nefalšovaný ostrovní život. Malé kavárničky plné překřikujících se domorodců, staříci posedávající a diskutující na ulici ve stínu piniových stromů, poklidné kostelíčky a chaotická směs zemědělských domků, vinic a historického centra Panzy Vám dá ochutnat tu pravou Itálii.

Blízké Sant Angelo je přezdívané jako ischitánské Amalfi. Pitoreskní městečko, které si oblíbil český zpěvák Karel Gott, je umístěné mezi vulkanickými svahy přímo nad pláží a malebným přístavem a do dnešní doby je z něj cítit ráz původně rybářské vesničky. 

Sant Angelo je zároveň místo s nejsilnější termální aktivitou na ostrově. Termální horkost zde takřka prýští ze země. Nachází se zde zátoka horkých pramenů Sorgeto, kde ze skály vyvěrající termální vody ohřívají moře na 35 stupňů celoročně. Na pláži Maronti horké vyvěrající páry přímo uprostřed pláže rozehřívají písek až na 100 °C. Využijte této rarity a dejte si v blízké restauraci rybu nebo kuře uvařené v horkém písku.

Léčivé vody Sant Angela pomáhají při problémech s revmatismem a artritidou, onemocnění kůže a dýchacími potížemi. Jsou mírně radioaktivní a při pravidelných koupelích dochází k výraznému zlepšení funkce pohybového aparátu. V Sant Angelo se nachází dva slavné termální parky – Tropical a Aftodite Apollon, které Vám rozhodně doporučujeme navštívit.  Také zde začíná největší pláž ostrova, Maronti. Do termálních parků můžete získat zlevněné vstupné (info u delegáta).

Sant Angelo je uzavřené dopravě, je zde pouze pěší zóna, což je ideální pro milovníky dopravou nerušené jihoitalské atmosféry. 

 

Adresa hotelu La Ginestra

Via Provinciale Panza – Succhivo, 80075 Forio NA, Itálie

Stránky hotelu v angličtině nebo italštině: http://www.hotellaginestra.it/

Nabídka fakultativních výletů

OKRUH KOLEM ISCHIE AUTOBUSEM

Vydáte se na odpolední výlet kolem ostrova Ischia spolu s průvodcem. Zastavíte se v malebných ostrovních městečkách Laco Ameno a Casamicciola. Z panoramatického místa si prohlédnete Aragonský hrad a následně si uděláte zastávku v nejvýše položené vesnici Fontana. Nakonec zavítáte do romantické rybářské vesničky Sant´Angelo s jejími typickými barevnými domy. 

Polodenní fakultativní výlet.

22 EUR

TERMÁLNÍ PARK TROPICAL

Tento den si užijete celodenní odpočinek v termálním parku Tropical na krásném místě přímo nad městečkem Sant ´Angel. Vyvěrají zde mírně radioaktivní slané prameny s alkalicko-sirno-železitou termální vodou, které mají pozitivní vliv na lidské zdraví. Celý den se tak můžete dosyta vyžívat v bazénech o teplotě od 20 °C do 40 °C, sauně, tureckých lázních nebo vířivce. Lehátka a slunečníky jsou zahrnuty v ceně. Upozorňujeme, že při návštěvě parku je nutné mít koupací čepici (možno zakoupit na místě).

Celodenní fakultativní výlet.

24 EUR

OSTROV CAPRI – PERLA TYRHÉNSKÉHO MOŘE

Vydáte se na výlet na ostrov římských císařů Capri. Dopoledne si nejprve prohlédnete město Anacapri, kde můžete navštívit kostel Sv. Michala s věhlasnou majolikovou podlahou, obrazárnu Casa Rosa nebo vilu San Michelle proslulého švédského spisovatele a lékaře Axela Muntheho. Můžete také vyjet lanovkou na nejvyšší horu Capri Monte Solaro, odkud se vám naskytnou nádherné výhledy na dva zálivy.

Odpoledne si prohlédnete hlavní město ostrova a projdete si jeho starobylou čtvrť s Hodinovou věží, slavným hotelem Quisisana až ke klášteru sv. Jakuba. Odtud vede slavná ulička Via Krupp, po níž dojdete až do unikátních Augustových zahrad. Terasovité zahrady s mnoha druhy květin a překrásnými výhledy do okolní krajiny jsou opravdovým unikátem ostrova. Na závěr se můžete vydat na lodní výlet, během něhož navštívíte jeskyně Grotta Bianca, Grotta Verde či světoznámou Modrou jeskyni.

jeskyni.

Celodenní fakultativní výlet.

75 EUR

TERMÁLNÍ PARK OASI CASTIGLIONE

Celý den strávíte v malebném termálním parku Oasi Castiglione, který je proslulý mírně radioaktivní slanou bromo-jodovou vodou s mírným obsahem síry. Ta má léčivé účinky na pohybové ústrojí i na kůži. Park nabízí 11 bazénů, turecké lázně, přírodní saunu, hydromasáže a vířivky. Po dřevěném molu se lze odsud dostat přímo do moře. Upozorňujeme, že při návštěvě parku je nutné mít koupací čepici.

Celodenní fakultativní výlet.

30 EUR

TERMÁLNÍ PARK POSEIDONOVY ZAHRADY

Největší a nejznámější termální park ostrova Ischia se nachází přímo na pláži Citara. Park využívá podzemní léčivé prameny, které napájí dvacet bazénů s teplotou vody od 28 °C do 40 °C. Složení zdejší termální vody je vhodné k léčbě pohybového a dýchacího ústrojí či chronických revmatických onemocnění.

Kromě termálních bazénů zde najdete také Kneippovy lázně, hydromasáže, japonskou lázeň nebo přírodní saunu. Lehátka a slunečníky jsou pro vás v areálu zahrad zdarma, za poplatek pak můžete využít lázeňské procedury a šatny. Dětem není povolen vstup do termální zóny! Upozorňujeme, že při návštěvě parku je nutné mít koupací čepici (možno zakoupit na místě).

Celodenní fakultativní výlet.

38 EUR

PO STOPÁCH ZKÁZY POMPEJÍ

Brzy ráno se vydáte autobusem do slavného města Pompeje, které se do historie nesmazatelně zapsalo v roce 79 n. l., kdy bylo zničeno erupcí blízké sopky Vesuv. Během tohoto výletu si prohlédnete zbytky města, z nichž můžete poznat život starých Římanů té doby. 

Odpoledne vyjedete na stále aktivní vulkán Vesuv a ocitnete se přímo pod jeho kráterem v cca. 1 000 m. n. m. Odtud se můžete dostat přímo do Národního parku Vesuv a vystoupit až samotnému kráteru sopky (převýšení asi 200 m). Nutná je turistická obuv.

Celodenní fakultativní výlet.

55 EUR

LODNÍ VÝLET KOLEM ISCHIE S KOUPÁNÍM A OBĚDEM

Vypravíte se na nezapomenutelnou plavbu kolem ostrova na romantické plachetnici. Koupací loď objíždí celý ostrov a zastavuje v četných zátokách. Přímo z paluby tak máte možnost koupání či šnorchlování v průzračně čisté vodě. Po celý den budete mít na lodi k dispozici občerstvení s neomezenou konzumací vody a vína a také vynikající oběd o několika chodech.

Celodenní fakultativní výlet.

57 EUR

ARAGONSKÝ HRAD A ISCHIA PONTE

Malebná, původně rybářská vesnička Borgo di Celsa, dnes nese název Ischia Ponte. Společně s průvodcem se vydáte na procházku městečkem a následně vyjedete výtahem na skalní výběžek, na němž se rozkládá slavný Aragonský hrad. Kolem se rozprostírá i několik kostelů, paláců, klášterů či pohřebních místností jeptišek Klarisek. Hrad s dlouhou historií byl založen v roce 474 př. n. l. a vy si budete jeho část moci prohlédnout. Následuje individuální volno, které můžete strávit další prohlídkou hradu, městečka Ischia Ponte či nákupy suvenýrů.

Polodenní fakultativní výlet.

15 EUR

Poznámky k výletům

 • Fakultativní výlety budou uskutečněny pouze za předpokladu naplnění minimálním počtem účastníků.
 • Změna programu vyhrazena.
 • Nabídka a ceny jsou orientační, aktuální nabídka na místě u delegáta.
 • V cenách nejsou zahrnuty vstupy.
 • Délka polodenního výletu je zpravidla 3-4 hodiny a celodenního výletu 8-10 hodin.

Předběžný letový řád

Jedná se o předběžný letový řád. Přesné časy letů budou uvedeny v pokynech k odletu, které obdržíte cca 10 dní před odletem.

 

ODLET DO DESTINACE

NÁVRAT DO PRAHY

Termín Číslo letu Odlet Přílet Číslo letu Odlet Přílet
20. 9. – 27. 9. 2018 ENT709 09:00 Praha 10:50 Neapol ENT710 11:50 Neapol 13:40 Praha

Letecká společnost Enter Air

Enter Air (ICAO kód společnosti: ENT) je největší polská charterová letecká společnost a druhá největší charterová letecká společnost v regionu střední a východní Evropy. Patří mezi nejlepší dopravce v regionu, což dokazují prestižní ceny, které každoročně získává.

Přejeme Vám pohodový let s Enter Air. Více info na www.enterair.pl.

Palubní zavazadla

Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55 × 40 × 20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 × 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 32 kg.

Příplatky

Aktuální ceník příplatků společnosti Enter Air

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení Vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý Váš mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.dovolenaproseniory.cz/dokumenty/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

Tato destinace je novinkou v naší nabídce, a proto zde zatím nemáme žádné recenze našich klientů.
Načítání hotelů a termínů z databáze

Rezervujte zde

Letovisko


Strava a způsob dopravy ,Cestujete sami?
Přiobjednejte si svoz

Další služby


Orientační cena*

*Orientační cena je počítána pro osoby 55+. Skutečná cena se může lišit.

Zadejte kontakty na objednatele

Další zájezdy - Itálie

Zájezdy podle typu

Všechny zájezdy podle destinací