na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním‎
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

Dovolená 55+, Spojené státy americké (USA) - first minute

více informací

Jsme specialisté na dovolenou pro seniory do USA pro seniory pro rok 2016. Využijte naší first – minute nabídky pro léto 2016 pro seniory 55 +. Navštívíte s námi Los Angeles, nakouknete pod pokličku filmařů v Universal Studios nebo můžete zkusit štěstí v některém z vyhlášených casin v Las Vegas.. Nevynecháme Grand Canyon ani dech beroucí Monument Valley a další úchvatná místa. Prohlédněte si naše first minute nabídky do USA pro rok 2016 a navštivte toto místo za výhodných podmínek pro seniory 55+.

USA
Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco
Exotický zájezd


Vypravte se s námi na „divoký západ” obdivovat životem překypující velkoměsta v čele s Los Angeles či jedinečným San Franciskem. Odvážní mohou dokonce zkusit štěstí v některém z vyhlášených kasin v Las Vegas. Zároveň poznáte rozlehlost a neuvěřitelnou rozmanitost místní krajiny, kterou zde v němém úžasu objevovali již první osadníci. Navštívíte Grand Canyon, dechberoucí Monument Valley, či další překrásné přírodní parky jako jsou Death Valley a jedinečné Yosemity.

Náš průvodce se o vás bude starat od úplného začátku a po celý zájezd vám bude k dispozici. Nemusíte mít strach, že něco nezvládnete, někde zabloudíte, nedomluvíte se.

Prohlédněte si fotoprůvodce naším zájezdem:

Termíny a ceny zájezdu Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco

TermínDélkaStravováníDopravaPoznámkaCena od Rezervace
19. 4. – 3. 5. 2018 13 nocí 15 dní letecky poslední 2 místa 67 900 KčRezervovat
3. 5. – 17. 5. 2018 13 nocí 15 dní letecky vyprodáno67 900 KčRezervovat
8. 11. – 22. 11. 2018 13 nocí 15 dní letecky
záloha 5 000 Kč / osoba (při nákupu do 31.3.2018)
67 900 KčRezervovat

Podívejte se na naše další zájezdy.

Aktuální termíny a ceny naleznete na webu www.dovolenaproseniory.cz

Recenze zájezdu

5
Chtěla bych všem, kteří se podíleli na organizaci zájezdu USA - Velký okruh divokým západem mnohokrát poděkovat za krásnou dovolenou. Především moc děkujeme průvodci panu Petru Froňkovi, neboť  díky němu tato naše dovolená byla opravdu krásná. Je to naprostý profesionál, jenž má vynikající znalosti a přehled, orientaci v místních poměrech a bravurní řidičské umění, taktéž bezvadné organizační schopnosti a k tomu pohodové a vstřícné jednání. Ještě bych chtěla podotknout, že i další řidiči a organizátoři přímo v USA byli velice příjemní, milí a ochotní lidé, i těm bychom chtěli ještě dodatečně poděkovat za pohodu, kterou dokázali společně pro nás všechny na dovolené vytvořit. Navíc nám po celou dobu přálo krásné slunečné počasí, tak to byl bonus, který ještě naše zážitky umocnil. Těšíme se na další dovolenou s vaší CK v červnu do Norska a věřīme, že i tam bude skvělý průvodce a budeme mít opět krásné zážitky.
- USA - Velký okruh divokým západem, termín: listopad 2016

+ další recenze zájezdu

Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco


Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles s jedním přestupem v Amsterdamu či Paříži. Transfer z letiště do hotelu, ubytování. Individuální program.

2. den: Prohlídka Los Angeles – vyjížďka na Griffith observatory odkud je krásný výhled na město. Projdete se po chodníku slávy Walk of Fame na Hollywood Boulevard. Autem se projedete po slavném Sunset Boulevard a též zavítáte do ulic honosného Beverly Hills, kde mají své vily slavní herci. Podíváte se na Rodeo Drive, ulici plnou značkových obchodů, na níž nakupují americké „superstars“, navštívíte pobřeží a vydáte se po něm až k slavné Queen Mary 1 a válečné ponorce v jižní části Los Angeles. Odpoledne přejezd do Las Vegas. Ubytování. Společná projížďka po nejslavnějším bulváru, tzv. Stripu.

3. den: Ráno odjezd ze státu Nevada za tím nejkrásnějším, co nabízejí sousední státy Arizona a Utah, prohlídka gigantické přehrady Hoover Dam na řece Colorado. Cesta dále povede po historické Route 66, která kdysi spojovala východ se západem USA, zastávka v několika zapomenutých městech jako je Kingman nebo Hackberry, ubytování ve městě Williams.

4. den: Brzy ráno odjezd do nejnavštěvovanějšího národního parku Arizony – Grand Canyon. Až po prvním pohledu do kaňonu si teprve uvědomíte jeho velikost. Řeka Colorado zde za tisíce let vyhloubila místy až 1 800 m hluboký kaňon. Jeho šířka je od 5 do 30 kilometrů. Možnost přeletu vrtulníkem. Odpoledne zastávka v Cameron Trading Post – obchodu s originálními indiánskými výrobky. Odjezd na ubytování ve městě Kayenta.

5. den: Dopoledne prohlídka Monument Valley, asi nejznámějšího symbolu divokého západu, zastávka u skalního útvaru Mexican Hat, následuje prohlídka státního parku Goosenecks (husí krky) – výstižně pojmenované meandry řeky San Juan na dně hlubokého kaňonu. Průjezd Údolím Bohů (Valley of the Gods), příjezd do města Page. Ubytování.

6. den: Návštěva přehrady Glen Dam, následuje návštěva Horseshoe Bend – vyhlídkové místo na řeku Colorado. Kolem poledne odjezd do Antelope Canyonu – tento štěrbinový kaňon vznikl výhradně působením vody během záplav. Shora dopadající světlo do až 10 metrů hlubokého a 2 až 3 metry širokého kaňonu vytváří neuvěřitelnou hru barev hladkých růžových až červených stěn kaňonu. Nocleh ve stejném hotelu v Page.

7. den: Celodenní výlet do Utahu do národního parku Bryce Canyon, který se nachází v nadmořské výšce přes 2 400 m n. m. Nabízí jedinečnou podívanou v podobě tisíců jehlanů z červeného navažského pískovce, poté zastávka v Red Canyon s neuvěřitelně červenými skalami. Odjezd do města Kanab. Ubytování.

8. den: Dopoledne odjezd do národního parku Zion, jednoho z nekrásnějších v celé Americe. Překrásné skalní útvary a zelené borovicové háje působí jako svěží oáza uprostřed nehostinné pouštní krajiny. Poté přejezd zpět na jih Nevady do Las Vegas. Ubytování. Další část prohlídky tohoto nikdy neusínajícího města.

9. den: Ráno odjezd do národního parku Údolí smrti (Death Valley), jež je zároveň nejsušším, nejteplejším, ale i nejníže položeným místem celé Severní Ameriky. Spatříte zde jedinečné vyhlídky na pouštní krajinu pestrobarevných skal a dun. Odpoledne přejezd k Yosemitskému národnímu parku. Ubytování. 

10. den: Prohlídka Yosemitského národního parku, jednoho z nejdramatičtějších geologických útvarů na zemi – Yosemitské údolí, procházka k nejvyššímu odkrytému žulovému monolitu na světě El Capitan, vodopády pod skalní stěnou Half Dom. Ubytování. 

11. den: Ráno prohlídka největšího seskupení sekvojí obrovských v Yosemitech Mariposa Grove, jehož nejstarší strom má více než 2 700 let. Poté přejezd do San Francisca, jednoho z nekrásnějších měst USA. Ubytování.

12. den: Prohlídka San Francisca, města kopců a osobitých čtvrtí. Budete mít možnost projít se po světoznámém mostě Golden Gate, navštívíte vyhlídku Twin Peaks s uchvatným výchledem na město, nejstrmější ulici Lombard street. Dále si projdete hlavní náměstí Union Square, Čínskou čtvrť a nábřeží Fisherman´s Wharf, budete se moci projet slavnou historickou tramvají Cable Car, taženou podpovrchovým lanem. Poté výlet lodí na ostrůvek Alcatraz a návštěva bývalé nejobávanější a nejstřeženější věznice USA. Návrat do hotelu.

13. den: Celodenní pobyt v San Franciscu.

14. den: Transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

15. den: Přílet do Prahy.

National Geographic – Amazing Flight Over The Grand Canyon


Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Los Angeles a San Francisco – Praha s jedním přestupem (včetně všech poplatků)
 • 13 nocí v hotelu ve dvoulůžkovém pokoji s TV, koupelnou, WC a klimatizací/topením v hotelovém řetězci Best Western, Days Inn, Super 8 nebo podobném
 • výlety dle programu včetně vstupů do všech národních a státních parků
 • lodní výlet na ostrov Alcatraz s návštěvou věznice
 • dopravu dle programu klimatizovaným minivanem
 • služby českého průvodce po celý pobyt (doprovod již z Prahy)

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 19 900 Kč
 • stravování
 • vyřízení vstupní registrace na území USA (ESTA) v hodnotě 14 USD
 • vstupy do soukromých objektů a památek
 • vstup do Antelope Canyonu (1 300 Kč)
 • přelet vrtulníkem nad Grand Canyonem (6 200 Kč)
 • cestovní pojištění 1 220 Kč/pobyt/osoba do 69 let, 1 880 Kč/pobyt/osoba nad 70 let

Poznámka:

 • Minimální počet účastníků zájezdu: 15.
 • Změna programu vyhrazena.
 • Změna odletového dne vyhrazena.
 • CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.
 • Doporučené kapesné na vstupy cca 150 USD.
 • Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců!
 • Od 21.1.2016 platí změněné podmínky pro cestování v rámci bezvízového styku. Pokud občan ČR cestoval kdykoliv po 1.3.2011 do Iráku, Sýrie, Súdánu nebo Íránu, nemůže k cestě do USA využít Visa Waiver Program resp. ESTA, ale musí na Velvyslanectví USA požádat o vízum!

Stravování
V ceně zájezdu není zahrnuto stravování. Většina hotelů nabízí ráno jednoduchou snídani v podobě kávy a sladkého pečiva (zahrnutou v ceně ubytování). Každé ráno bude typická vydatná americká snídaně v některém z řetězců rychlého občerstvení (snídaně od 4 USD). Večeře většinou v bufetových restauracích systému „all you can eat“ neboli „sněz, kolik chceš“ – restaurace různého druhu (steak restaurant, asijská kuchyně, italská kuchyně apod.). Cena za večeři formou bufetu se pohybuje od 13 do 20 USD (dle typu a dne v týdnu).

Všeobecné smluvní podmínky:

Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdu –Exotika 2017.pdf


Načítání hotelů a termínů z databáze

Rezervujte zde

Letovisko


Strava a způsob dopravy ,Cestujete sami?
Přiobjednejte si svoz

Další služby


Orientační cena*

*Orientační cena je počítána pro osoby 55+. Skutečná cena se může lišit.

Zadejte kontakty na objednatele

Zájezdy podle typu

Všechny zájezdy podle destinací


 

Delfín travel s.r.o., cestovní kancelář
prodejce zájezdu

Prodejna (a sídlo firmy):
Biskupská 1754/3, 110 00 Praha 1 (Otevírací doba: Po – Pá: 8:00 – 18:00)

+420 222 937 627
zajezdy@delfinatravel.cz

www.dovolenaproseniory.cz

Více info: https://www.dovolenaproseniory.cz/destinace/usa-velky-okruh-divokym-zapadem-san-francisco/?utm_source=novinky&utm_campaign=exotika_2017&utm_medium=text