na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz
Menu ▼

USA
Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco
Exotický zájezd


Vypravte se s námi na „divoký západ” obdivovat životem překypující velkoměsta v čele s Los Angeles či jedinečným San Franciskem. Odvážní mohou dokonce zkusit štěstí v některém z vyhlášených kasin v Las Vegas. Zároveň poznáte rozlehlost a neuvěřitelnou rozmanitost místní krajiny, kterou zde v němém úžasu objevovali již první osadníci. Navštívíte Grand Canyon, dechberoucí Monument Valley, či další překrásné přírodní parky jako jsou Death Valley a jedinečný Yosemite.

Prohlédněte si fotoprůvodce naším zájezdem:

Termíny a ceny zájezdu USA – Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco

TermínDélkaStravováníDopravaPoznámkaCena odRezervace
20. 4. – 4. 5. 202013 nocí 15 dníleteckyPoslední 1 místo67 990 KčRezervovat
7. 5. – 21. 5. 202013 nocí 15 dníleteckyvyprodáno69 990 KčRezervovat
14. 10. – 28. 10. 202013 nocí 15 dníletecky
záloha 5 000 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 31.05.2020)
69 990 KčRezervovat
20. 4. – 4. 5. 202113 nocí 15 dníletecky
záloha 5 000 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 31.12.2020)
68 990 KčRezervovat

Podívejte se na naše další zájezdy.

Poznámka: Aktuální termíny a ceny naleznete na webu www.dovolenaproseniory.cz

Recenze zájezdu

Dne 30.10.2019 jsme se vrátily z poznávacího zájezdu po Spojených státech amerických s Vaší CK Delfín travel. Naším průvodcem byl Petr Froněk a jeho tým složený z jeho ženy Šárky Froněk Zelinkové a Alexandra Francírka. Rády bychom Vás požádaly, zda by jste výše uvedeným naším jménem vyřídili poděkování za více než 100% služby, které překračovaly rámec jejich povinností. Velký dík patří Petrovi, který byl skvělým organizátorem a znalcem navštívených lokalit. Zvládat skupinu 30ti seniorů po celý den, není jednoduché. Obě dvě máme zkušenosti s jinými CK,  nicméně jsme se shodly  na tom, že jsme se s takto dobře připravenými průvodci, ještě nesetkaly. Také jsme byly velice spokojené s výběrem ubytovacích hotelů a motelů. Pěkné počasí, které nás provázelo po celých 14 dní našeho putování už bylo jen třešničkou na pomyslném dortu. A v neposlední řadě jsme poznaly mnoho velice příjemných lidí – spolucestovatelů.

Díky patří i všem, kteří se na přípravě tohoto zájezdu podíleli a nebyli vidět. Velice Vaši práci oceňujeme, budeme Vás rozhodně doporučovat všem svým známým a kamarádům a když na další zájezd, tak určitě s Vaší CK.

Přejeme Vám hodně spokojených klientů a ať se Vám daří nejen v práci, ale i v osobním životě.

- USA - Velký okruh divokým západem a San Francisco, termín: 16 - 30. 10. 2019

+ další recenze zájezdu

Na co se můžete těšit v USA

 • přírodní zázrak Grand Canyon
 • hazardní hry ve městě hříchu Las Vegas 
 • cestu po slavné Route 66
 • Údolí smrti – nejžhavější místo Severní Ameriky
 • honosné ulice slavné čtvrti Beverly Hills

Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco

Program zájezdu

1. den: ODLET PRAHA - LOS ANGELES

Odlet z Prahy do Los Angeles s jedním přestupem v Amsterdamu či Paříži. Transfer z letiště do hotelu, ubytování. Individuální program.

2. den: LOS ANGELES - LAS VEGAS

Prohlídka Los Angeles – vyjížďka na Griffith observatory odkud je krásný výhled na město. Projdete se po chodníku slávy Walk of Fame na Hollywood Boulevard. Autem se projedete po slavném Sunset Boulevard a též zavítáte do ulic honosného Beverly Hills, kde mají své vily slavní herci. Podíváte se na Rodeo Drive, ulici plnou značkových obchodů, na níž nakupují americké „superstars“. navštívíte pobřeží Santa Monica a nejslavnější molo v Los Angeles. Odpoledne přejezd do Las Vegas, ubytování a poté společná projížďka po nejslavnějším bulváru, tzv. Stripu.

3. den: HOOVER DAM - CESTA PO ROUTE 66

Ráno se přesunete ze státu Nevada za tím nejkrásnějším, co nabízejí sousední státy Arizona a Utah, a to za gigantickou přehradou Hoover Dam na řece Colorado. Vaše cesta dále povede po historické Route 66, která kdysi spojovala východ se západem USA, a zastávíte se také v několika zapomenutých městech jako je Kingman nebo Hackberry. Ubytování ve městě Williams.

4. den: GRAND CANYON

Brzy ráno vás čeká odjezd do nejnavštěvovanějšího národního parku Arizony – Grand Canyon. Až po prvním pohledu do kaňonu si teprve uvědomíte jeho velikost. Řeka Colorado zde za tisíce let vyhloubila místy až 1 800 m hluboký kaňon, jehož šířka je od 5 do 30 kilometrů. V případě zájmu budete mít možnost přeletu vrtulníkem nad Grand Canyon. Odpoledne zastávka v Cameron Trading Post – obchodu s originálními indiánskými výrobky. Ubytování ve městě Kayenta.

5. den: MONUMENT VALLEY

Dopoledne si prohlédnete Monument Valley, asi nejznámější symbol divokého západu, a zastavíte se u skalního útvaru Mexican Hat. Poté navštívíte státní park Goosenecks (husí krky) – výstižně pojmenované meandry řeky San Juan na dně hlubokého kaňonu. Projedete Údolím Bohů (Valley of the Gods) a přesunete se do města Page, kde se ubytujete.

6. den: ANTELOPE CANYON A VYHLÍDKA HORSESHOE BEND

V tomto dni navštívíte štěrbinový kaňon Antelope Canyon, který vznikl výhradně působením vody během záplav. Shora dopadající světlo do až 10 metrů hlubokého a 2 až 3 metry širokého kaňonu vytváří neuvěřitelnou hru barev hladkých růžových až červených stěn kaňonu. Poté návštěva přehrady Glen Dam a vyhlídkového místa na řeku Colorado – Horsehoe Bend.

Odpoledne volno, pro zájemce možnost přeletu nad překrásnou oblastí meandrů řeky Colorado, přehrady Glen Dam a největšího skalního oblouku světa Rainbow Bridge. Oblast je často vybírána filmovým Hollywoodem pro svou impozantní krajinu.

7. den: BRYCE CANYON - RED CANYON

Dnes se můžete těšit na celodenní výlet do Utahu do národního parku Bryce Canyon, který se nachází v nadmořské výšce přes 2 400 m. n. m. Nabízí jedinečnou podívanou v podobě tisíců jehlanů z červeného navažského pískovce. Poté se zastavíte v Red Canyon s neuvěřitelně červenými skalami a nakonec se přesunete do města Kanab, kde se ubytujete.

8. den: NÁRODNÍ PARK ZION A LAS VEGAS

Dopoledne se vydáte do národního parku Zion, jednoho z nekrásnějších v celé Americe. Překrásné skalní útvary a zelené borovicové háje působí jako svěží oáza uprostřed nehostinné pouštní krajiny. Poté pojedete zpět na jih Nevady do Las Vegas, kde se ubytujete a užijete si další část prohlídky tohoto nikdy neusínajícího města.

9. den: ÚDOLÍ SMRTI

Ráno vás čeká návštěva Údolí smrti (Death Valley), jež je zároveň nejsušším, nejteplejším, ale i nejníže položeným místem celé Severní Ameriky. Spatříte zde jedinečné vyhlídky na pouštní krajinu pestrobarevných skal a dun. Odpoledne pojedete do Yosemitského národnímu parku, kde se ubytujete.

10. den: YOSEMITSKÝ NÁRODNÍ PARK

Nejdříve si prohlédnete největší seskupení sekvojí obrovských v Yosemitech Mariposa Grove, jehož nejstarší strom má více než 2 700 let. Poté navštívíte Yosemitský národní park a jeden z nejdramatičtějších geologických útvarů na zemi – Yosemitské údolí, kde uvidíte nejvyšší odkrytý žulový monolit na světě El Capitan a vodopády pod skalní stěnou Half Dom.

11. den: SAN FRANCISCO

Jedenáctý den vašeho zájezdu se přesunete do San Francisca, jednoho z nekrásnějších měst USA. Po ubytování bude následovat individuální program.

12. den: SAN FRANCISCO

Prohlédnete si San Francisco, město kopců a osobitých čtvrtí. Budete mít možnost projít se po světoznámém mostě Golden Gate, navštívíte vyhlídku Twin Peaks s uchvatným výhledem na město a chybět nebude ani nejstrmější ulice Lombard Street. Dále si projdete hlavní náměstí Union Square, Čínskou čtvrť a nábřeží Fisherman´s Wharf, kde se budete moci projet slavnou historickou tramvají Cable Car, taženou podpovrchovým lanem.

13. den: SAN FRANCISCO - ALCATRAZ + OSOBNÍ VOLNO

Dopoledne poplujete lodí na ostrůvek Alcatraz a návštívíte bývalou nejobávanější a nejstřeženější věznici USA. Odpoledne budete mít volný program, který můžete využít k procházce po městě či nákupu suvenýrů.

14. den: ODLET

Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

15. den: PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy.

National Geographic – Amazing Flight Over The Grand Canyon

Proč s námi?

 • Náš delegát se o Vás bude starat od samého začátku a po celou dobu pobytu Vám bude k dispozici. Nemusíte mít strach, že něco nezvládnete, někde zabloudíte, nedomluvíte se.
 • Program je koncipován tak, abyste poznávali krásy USA a zároveň relaxovali. Žádná náročná honička nabitého poznávacího zájezdu Vás nečeká ☺

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Los Angeles a San Francisco – Praha s jedním přestupem (včetně všech poplatků)
 • 13 nocí v hotelu ve dvoulůžkovém pokoji s TV, koupelnou, WC a klimatizací/topením v hotelovém řetězci Best Western, Days Inn, Super 8 nebo podobném
 • výlety dle programu včetně vstupů do všech národních a státních parků
 • lodní výlet na ostrov Alcatraz s návštěvou věznice
 • dopravu dle programu klimatizovaným minivanem
 • služby českého průvodce po celý pobyt (doprovod již z Prahy)

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 20 990 Kč
 • stravování
 • vyřízení vstupní registrace na území USA (ESTA) v hodnotě 14 USD
 • vstupy do soukromých objektů a památek
 • vstup do Antelope Canyonu (1 300 Kč)
 • přelet vrtulníkem nad Grand Canyonem (od 6 700 Kč), v případě osobní hmotnosti nad 130 kg nutno počítat s dalším příplatkem 5 000 Kč
 • přelet cessnou nad oblastí Page ( od 180 USD)
 • cestovní pojištění
Kompletní ceník

Poznámka:

 • Minimální počet účastníků zájezdu: 15.
 • Změna programu vyhrazena.
 • Změna odletového dne vyhrazena.
 • CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.
 • Doporučené kapesné na vstupy cca 150 USD.
 • Doprava v místě pobytu minivany, zakázané zavazadlo pevný velký kufr, povolené zavazadlo velká sportovní taška na kolečkách
 • Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců!
 • Od 21.1.2016 platí změněné podmínky pro cestování v rámci bezvízového styku. Pokud občan ČR cestoval kdykoliv po 1.3.2011 do Iráku, Jemenu, Libie, Sýrie, Somálska, Súdánu nebo Íránu, nemůže k cestě do USA využít Visa Waiver Program resp. ESTA, ale musí na Velvyslanectví USA požádat o vízum!

Všeobecné smluvní podmínky:

Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdu – Exotika.pdf


Načítání hotelů a termínů z databáze

Rezervujte zde

Letovisko


Strava a způsob dopravy ,Cestujete sami?
Přiobjednejte si svoz

Další služby


Orientační cena celkem*

*Orientační cena je počítána pro osoby 55+. Skutečná cena se může lišit.

Zadejte kontakty na objednatele