na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

Dovolená 55+, Spojené státy americké (USA) - first minute

více informací

Jsme specialisté na dovolenou pro seniory do USA pro seniory pro rok 2016. Využijte naší first – minute nabídky pro léto 2016 pro seniory 55 +. Navštívíte s námi Los Angeles, nakouknete pod pokličku filmařů v Universal Studios nebo můžete zkusit štěstí v některém z vyhlášených casin v Las Vegas.. Nevynecháme Grand Canyon ani dech beroucí Monument Valley a další úchvatná místa. Prohlédněte si naše first minute nabídky do USA pro rok 2016 a navštivte toto místo za výhodných podmínek pro seniory 55+.

USA
Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco


Vypravte se s námi na „divoký západ” obdivovat životem překypující velkoměsta v čele s Los Angeles či jedinečným San Franciskem. Odvážní mohou dokonce zkusit štěstí v některém z vyhlášených kasin v Las Vegas. Zároveň poznáte rozlehlost a neuvěřitelnou rozmanitost místní krajiny, kterou zde v němém úžasu objevovali již první osadníci. Navštívíte Grand Canyon, dechberoucí Monument Valley, či další překrásné přírodní parky jako jsou Death Valley a jedinečné Yosemity.

Náš průvodce se o vás bude starat od úplného začátku a po celý zájezd vám bude k dispozici. Nemusíte mít strach, že něco nezvládnete, někde zabloudíte, nedomluvíte se.

Prohlédněte si fotoprůvodce naším zájezdem:

Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco

akce Záloha za zájezd pouze 7 000 Kč/osoba*

*při zakoupení zájezdu do 16. 11. 2017

TermínCena od Poznámka
9. 11. – 23. 11. 201766 900 Kčvyprodáno
19. 4. – 3. 5. 201867 900 Kč
8. 11. – 22. 11. 201867 900 Kč

Podívejte se na naše další zájezdy.

Nezávazná rezervace

Načítání hotelů a termínů z databáze
načítání hotelů a termínů z databázePlease leave this field empty.


Cestujete sami?

TIP: Darujte zájezd jako dárkový poukaz


Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles s jedním přestupem v Amsterdamu či Paříži. Transfer z letiště do hotelu, ubytování. Individuální program.

2. den: Prohlídka Los Angeles – vyjížďka na Griffith observatory odkud je krásný výhled na město. Projdete se po chodníku slávy Walk of Fame na Hollywood Boulevard. Autem se projedete po slavném Sunset Boulevard a též zavítáte do ulic honosného Beverly Hills, kde mají své vily slavní herci. Podíváte se na Rodeo Drive, ulici plnou značkových obchodů, na níž nakupují americké „superstars“, navštívíte pobřeží a vydáte se po něm až k slavné Queen Mary 1 a válečné ponorce v jižní části Los Angeles. Odpoledne přejezd do Las Vegas. Ubytování. Společná projížďka po nejslavnějším bulváru, tzv. Stripu.

3. den: Ráno odjezd ze státu Nevada za tím nejkrásnějším, co nabízejí sousední státyArizona a Utah, prohlídka gigantické přehrady Hoover Dam na řece Colorado. Cesta dále povede po historické Route 66, která kdysi spojovala východ se západem USA, zastávka v několika zapomenutých městech jako je Kingman nebo Hackberry, ubytování ve městě Williams.

4. den: Brzy ráno odjezd do nejnavštěvovanějšího národního parku Arizony – Grand Canyon. Až po prvním pohledu do kaňonu si teprve uvědomíte jeho velikost. Řeka Colorado zde za tisíce let vyhloubila místy až 1 800 m hluboký kaňon. Jeho šířka je od 5 do 30 kilometrů. Možnost přeletu vrtulníkem. Odpoledne zastávka v Cameron Trading Post – obchodu s originálními indiánskými výrobky. Odjezd na ubytování ve městě Kayenta.

5. den: Dopoledne prohlídka Monument Valley, asi nejznámějšího symbolu divokého západu, zastávka u skalního útvaru Mexican Hat, následuje prohlídka státního parku Goosenecks (husí krky) – výstižně pojmenované meandry řeky San Juan na dně hlubokého kaňonu. Průjezd Údolím Bohů (Valley of the Gods), příjezd do města Page. Ubytování.

6. den: Návštěva přehrady Glen Dam, následuje návštěva Horseshoe Bend – vyhlídkové místo na řeku Colorado. Kolem poledne odjezd do Antelope Canyonu – tento štěrbinový kaňon vznikl výhradně působením vody během záplav. Shora dopadající světlo do až 10 metrů hlubokého a 2 až 3 metry širokého kaňonu vytváří neuvěřitelnou hru barev hladkých růžových až červených stěn kaňonu. Nocleh ve stejném hotelu v Page.

7. den: Celodenní výlet do Utahu do národního parku Bryce Canyon, který se nachází v nadmořské výšce přes 2 400 m n. m. Nabízí jedinečnou podívanou v podobě tisíců jehlanů z červeného navažského pískovce, poté zastávka v Red Canyon s neuvěřitelně červenými skalami. Odjezd do města Kanab. Ubytování.

8. den: Dopoledne odjezd do národního parku Zion, jednoho z nekrásnějších v celé Americe. Překrásné skalní útvary a zelené borovicové háje působí jako svěží oáza uprostřed nehostinné pouštní krajiny. Poté přejezd zpět na jih Nevady do Las Vegas. Ubytování. Další část prohlídky tohoto nikdy neusínajícího města.

9. den: Ráno odjezd do národního parku Údolí smrti (Death Valley), jež je zároveň nejsušším, nejteplejším, ale i nejníže položeným místem celé Severní Ameriky. Spatříte zde jedinečné vyhlídky na pouštní krajinu pestrobarevných skal a dun. Odpoledne přejezd k Yosemitskému národnímu parku. Ubytování. 

10. den: Prohlídka Yosemitského národního parku, jednoho z nejdramatičtějších geologických útvarů na zemi – Yosemitské údolí, procházka k nejvyššímu odkrytému žulovému monolitu na světě El Capitan, vodopády pod skalní stěnou Half Dom. Ubytování. 

11. den: Ráno prohlídka největšího seskupení sekvojí obrovských v Yosemitech Mariposa Grove, jehož nejstarší strom má více než 2 700 let. Poté přejezd do San Francisca, jednoho z nekrásnějších měst USA. Ubytování.

12. den: Prohlídka San Francisca, města kopců a osobitých čtvrtí. Budete mít možnost projít se po světoznámém mostě Golden Gate, navštívíte vyhlídku Twin Peaks s uchvatným výchledem na město, nejstrmější ulici Lombard street. Dále si projdete hlavní náměstí Union Square, Čínskou čtvrť a nábřeží Fisherman´s Wharf, budete se moci projet slavnou historickou tramvají Cable Car, taženou podpovrchovým lanem. Poté výlet lodí na ostrůvek Alcatraz a návštěva bývalé nejobávanější a nejstřeženější věznice USA. Návrat do hotelu.

13. den: Celodenní pobyt v San Franciscu.

14. den: Transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

15. den: Přílet do Prahy.

National Geographic – Amazing Flight Over The Grand Canyon


Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Los Angeles a San Francisco – Praha s jedním přestupem (včetně všech poplatků)
 • 13 nocí v hotelu ve dvoulůžkovém pokoji s TV, koupelnou, WC a klimatizací/topením v hotelovém řetězci Best Western, Days Inn, Super 8 nebo podobném
 • výlety dle programu včetně vstupů do všech národních a státních parků
 • lodní výlet na ostrov Alcatraz s návštěvou věznice
 • dopravu dle programu klimatizovaným minivanem
 • služby českého průvodce po celý pobyt (doprovod již z Prahy)

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 19 900 Kč
 • stravování
 • vyřízení vstupní registrace na území USA (ESTA) v hodnotě 14 USD
 • vstupy do soukromých objektů a památek ( Antelope Canyon, muzea atd.)
 • přelet vrtulníkem nad Grand Canyonem (cca 300 USD)
 • cestovní pojištění 1 220 Kč/pobyt/osoba do 69 let, 1 880 Kč/pobyt/osoba nad 70 let (pro rok 2017 – 1 380 Kč/pobyt/osoba do 69 let, 2 040 Kč/pobyt/osoba nad 70 let)

Poznámka:

 • Minimální počet účastníků zájezdu: 15.
 • Změna programu vyhrazena.
 • Změna odletového dne vyhrazena.
 • CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.
 • Doporučené kapesné na vstupy cca 150 USD.
 • Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců!
 • Od 21.1.2016 platí změněné podmínky pro cestování v rámci bezvízového styku. Pokud občan ČR cestoval kdykoliv po 1.3.2011 do Iráku, Sýrie, Súdánu nebo Íránu, nemůže k cestě do USA využít Visa Waiver Program resp. ESTA, ale musí na Velvyslanectví USA požádat o vízum!

Stravování
V ceně zájezdu není zahrnuto stravování. Většina hotelů nabízí ráno jednoduchou snídani v podobě kávy a sladkého pečiva (zahrnutou v ceně ubytování). Každé ráno bude typická vydatná americká snídaně v některém z řetězců rychlého občerstvení (snídaně od 4 USD). Večeře většinou v bufetových restauracích systému „all you can eat“ neboli „sněz, kolik chceš“ – restaurace různého druhu (steak restaurant, asijská kuchyně, italská kuchyně apod.). Cena za večeři formou bufetu se pohybuje od 13 do 20 USD (dle typu a dne v týdnu).

Všeobecné smluvní podmínky:

Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdu –Exotika 2017.pdfRecenze zájezdu:

5
Chtěla bych všem, kteří se podíleli na organizaci zájezdu USA - Velký okruh divokým západem mnohokrát poděkovat za krásnou dovolenou. Především moc děkujeme průvodci panu Petru Froňkovi, neboť  díky němu tato naše dovolená byla opravdu krásná. Je to naprostý profesionál, jenž má vynikající znalosti a přehled, orientaci v místních poměrech a bravurní řidičské umění, taktéž bezvadné organizační schopnosti a k tomu pohodové a vstřícné jednání. Ještě bych chtěla podotknout, že i další řidiči a organizátoři přímo v USA byli velice příjemní, milí a ochotní lidé, i těm bychom chtěli ještě dodatečně poděkovat za pohodu, kterou dokázali společně pro nás všechny na dovolené vytvořit. Navíc nám po celou dobu přálo krásné slunečné počasí, tak to byl bonus, který ještě naše zážitky umocnil. Těšíme se na další dovolenou s vaší CK v červnu do Norska a věřīme, že i tam bude skvělý průvodce a budeme mít opět krásné zážitky.
- USA - Velký okruh divokým západem, termín: listopad 2016
5
Vrátili jsme se ze zájezdu do USA, který jsme si objednali u CK Delfín travel. Všichni průvodci vystupovali velmi profesionálně a byli velmi dobře připraveni na takto náročný zájezd. Ještě jednou, prostřednictví Vaší cestovní kanceláře, chceme všem třem průvodcům poděkovat za jejich perfektně odvedenou práci v rámci odborných průvodců po celý čas zájezdu. Hlavně pan Petr Froněk prokázal vysokou odbornost ve svém oboru a velkou znalost celé destinace kterou jsme navštívili. Svým vystupováním a jednáním přispěli všichni průvodci k našemu krásnému zážitku a příjemně prožitým dnům naší dovolené.
- USA - Velký okruh divokým západem, termín: listopad 2016
5
Již jsem vám to říkala v letadle, nicméně cítím potřebu to ještě jednou zdůraznit. Byla to od vás všech skvělá práce. Stálo to opravdu za to, bylo nám prima a skvěle. Věřím, že to nebyl poslední zájezd s vaší CK, kterého jsme se zúčastnili.
- USA - Velký okruh divokým západem, termín: listopad 2015
5
Dovolte mi, abychom vám ještě jednou touto cestou poděkovali za krásně prožitých 14 dnů na cestě po USA. Vzpomínám na náš zájezd s nadšením, kolik jsme toho viděli za tak krátkou dobu. Udělaly jsme si nádhernou knihu fotografií z cesty, vyšlo neuvěřitelné počasí na měsíc listopad, máme krásnou vzpomínku! Moc děkuji.
- USA - Velký okruh divokým západem, termín: listopad 2015
Další reference

Další zájezdy

To nejlepší z „ostrova svobody“Kuba

Zobrazit více informací

Cesta za Perlou Indického oceánuSrí Lanka

Poznejte ráj na Zemi

Příroda Srí Lanky je okouzlující, nezapomenutelná, jedinečná. Vydejte se s námi odhalit všechny její krásy od sytě zelených čajovníkových plantáží, přes skály a hory ukrývající chrámy zapsané v UNESCO až po přírodní rezervace, které poskytují útočiště vzácným druhům zvířat.

Zobrazit více informací

Velký okruh jižním ThajskemThajsko

Zobrazit více informací

Ostrov bohů a tisíce chrámůBali

Pobytově-poznávací zájezd na Bali – ostrov s neopakovatelnou atmosférou

Máme pro vás „božskou“ novinku mezi exotickými zájezdy. „Ostrov bohů a tisíce chrámů“ – BALI. Tento úchvatný indonéský ostrov, opředený dávnými legendami a prastarými hinduistickými rituály, nabízí nejen obdivuhodnou přírodu, ale také jedinečnou přátelskou kulturu a pozitivní energii.

Zobrazit více informací

Velké putování MexikemMexiko

Výprava za největšími skvosty země Mayů a Aztéků

Přírodní bohatství, vynikající gastronomie i rajské pláže Karibského moře. Poznejte Mexiko, zemi plnou proslulých památek a dávné i současné indiánské kultury. Na závěr zájezdu vás čeká zasloužený odpočinek v resortu s programem all inclusive.

Zobrazit více informací

New YorkUSA

 

Zobrazit více informací

Po stopách dávných civilizacíPeru

Unikátní zájezd s archeoložkou PhDr. Evou Farfánovou Barriosovou

Poznejte mýtické Peru s odbornicí, která zde vedla archeologické výzkumy. Uvidíte Machu Picchu, pevnost Sacsayhuaman, starobylé město Cuzco, planinu Nazca se svými záhadnými obrazci, bájné jezero Titicaca a mnoho dalšího.

Zobrazit více informací

Velká cesta do Svaté země Izrael

Zobrazit více informací

Putování na rovníkuEkvádor

Vydejte se do Ekvádoru – nejrozmanitější země naší planety

Ekvádor je zemí, která si doposud zachovala svůj indiánských charakter. Na každém kroku budete fascinováni jeho panenskou přírodou a pestrostí všudypřítomných barev, které jakoby zrcadlily vřelou povahu místních obyvatel. Navíc objevíte i kouzlo zdejších koloniálních měst a starobylých inckých památek.

Zobrazit více informací

Velký okruh divokým západem a San FranciscoUSA

To nejlepší ze západu Spojených států

Los Angeles a filmové umění v Universal Studios, kasina v Las Vegas, přírodní parky jako Grand Canyon a Monument Valley, městečka z dob divokého západu. Jednoduše poznejte západ USA, tentokrát i s návštěvou San Franciska, Death Valley a jedinčného Yosemitského národního parku.

Zobrazit více informací

Thajsko, pobytový zájezdThajsko

Ostrov Lanta – perla Andamanského moře

Splňte si svůj sen! Prožijte alespoň část zimy v teple, na sluncem vyhřátých plážích, obklopeni krásnou thajskou přírodou ostrova Lanta.

Zobrazit více informací