na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz Menu ▼

Dovolená 55+, Spojené státy americké (USA) - first minute

více informací

Jsme specialisté na dovolenou pro seniory do USA pro seniory pro rok 2016. Využijte naší first – minute nabídky pro léto 2016 pro seniory 55 +. Navštívíte s námi Los Angeles, nakouknete pod pokličku filmařů v Universal Studios nebo můžete zkusit štěstí v některém z vyhlášených casin v Las Vegas.. Nevynecháme Grand Canyon ani dech beroucí Monument Valley a další úchvatná místa. Prohlédněte si naše first minute nabídky do USA pro rok 2016 a navštivte toto místo za výhodných podmínek pro seniory 55+.

USA
Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco
Exotický zájezd


Vypravte se s námi na „divoký západ” obdivovat životem překypující velkoměsta v čele s Los Angeles či jedinečným San Franciskem. Odvážní mohou dokonce zkusit štěstí v některém z vyhlášených kasin v Las Vegas. Zároveň poznáte rozlehlost a neuvěřitelnou rozmanitost místní krajiny, kterou zde v němém úžasu objevovali již první osadníci. Navštívíte Grand Canyon, dechberoucí Monument Valley, či další překrásné přírodní parky jako jsou Death Valley a jedinečné Yosemity.

Prohlédněte si fotoprůvodce naším zájezdem:

Termíny a ceny zájezdu USA – Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco

TermínDélkaStravováníDopravaPoznámkaCena od Rezervace
16. 10. – 30. 10. 2019 13 nocí 15 dní letecky odletělo68 990 Kč
20. 4. – 4. 5. 2020 13 nocí 15 dní letecky vyprodáno67 990 KčRezervovat
7. 5. – 21. 5. 2020 13 nocí 15 dní letecky
záloha 5 000 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 31.12.2019)
69 990 KčRezervovat
16. 10. – 30. 10. 2020 13 nocí 15 dní letecky
záloha 5 000 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 31.12.2019)
69 990 KčRezervovat

Podívejte se na naše další zájezdy.

Poznámka: Aktuální termíny a ceny naleznete na webu www.dovolenaproseniory.cz

Recenze zájezdu

Chtěla bych tímto poděkovat CK Delfín travel za úžasnou dovolenou. Vrátili jsme se 15.4. 2019 z Putování divokým západem USA. Náš velký zážitek byl umocněn úžasnou dvojicí průvodců pana Petra Froňka a jeho ženy Šárky. Tak obrovská znalost pana Petra o všech místech, které jsme navštívili, nebo jenom projížděli byla ohromující. Zvlášť způsob jakým nám informace nenásilně a přirozeně předával. Potřeba je také vyzvednou řidičské umění obou. Výborně se doplňovali a s velkou jistotou se pohybovali i v hustém provozu rušných ulic měst. Všude jsme byli včas a nikdy jsme nebloudili. Byla to jízda pohody a spokojenosti, stejně tak jako celý pobyt. Díky profesionalitě těchto průvodců byla tato dovolená krásným a nezapomenutelným zážitkem. Tato dvojice průvodců pro nás nebyla zcela neznámá. Byli jsme v lednu 2016 v Thajsku, jejich příkladná péče o klienty, příjemné a vstřícné vystupování, vynikající znalosti a orientace v místních poměrech, to vše bylo tenkrát pro nás něco úžasného. Tyto zkušenosti také vedly k tomu, že jsme si k uskutečnění naší dovolené v USA vybrali opět Delfín travel. S Delfínem jsme byli též ve Španělsku, Mar Menor, Krásy Andalusie, Krásy Albánie, Sardinie atd.. Všichni vaši průvodci jsou úžasní a vysoce profesionální. Ale Thajsko a USA a Petrem a Šárkou je TOP. Děkujeme ještě jednou vaší cestovní kanceláři a hlavně dvojici našich milých průvodců za krásnou dovolenou. Přejeme hodně takových spokojených klientů jako jsme my.

- USA - Velký okruh divokým západem a San Francisco, termín: jaro 2019

+ další recenze zájezdu

Na co se můžete těšit v USA

 • jedinečnou přírodu v rozlehlých národních parcích
 • honosné ulice slavné čtvrti Beverly Hills
 • přírodní zázrak Grand Canyon
 • hazardní hry ve městě hříchu Las Vegas 
 • cestu po slavné Route 66
 • Údolí smrti – nejžhavější místo Severní Ameriky

Velký okruh „divokým západem“ a San Francisco

 

Program zájezdu

1. den: ODLET PRAHA - LOS ANGELES

Odlet z Prahy do Los Angeles s jedním přestupem v Amsterdamu či Paříži. Transfer z letiště do hotelu, ubytování. Individuální program.

2. den: LOS ANGELES

Prohlídka Los Angeles – vyjížďka na Griffith observatory odkud je krásný výhled na město. Projdete se po chodníku slávy Walk of Fame na Hollywood Boulevard. Autem se projedete po slavném Sunset Boulevard a též zavítáte do ulic honosného Beverly Hills, kde mají své vily slavní herci. Podíváte se na Rodeo Drive, ulici plnou značkových obchodů, na níž nakupují americké „superstars“. navštívíte pobřeží Santa Monica a nejslavnější molo v Los Angeles. Odpoledne přejezd do Las Vegas. Ubytování. Společná projížďka po nejslavnějším bulváru, tzv. Stripu.

3. den: CESTA PO ROUTE 66

Ráno odjezd ze státu Nevada za tím nejkrásnějším, co nabízejí sousední státy Arizona a Utah, prohlídka gigantické přehrady Hoover Dam na řece Colorado. Cesta dále povede po historické Route 66, která kdysi spojovala východ se západem USA, zastávka v několika zapomenutých městech jako je Kingman nebo Hackberry, ubytování ve městě Williams.

4. den: GRAND CANYON

Brzy ráno odjezd do nejnavštěvovanějšího národního parku Arizony – Grand Canyon. Až po prvním pohledu do kaňonu si teprve uvědomíte jeho velikost. Řeka Colorado zde za tisíce let vyhloubila místy až 1 800 m hluboký kaňon. Jeho šířka je od 5 do 30 kilometrů. Možnost přeletu vrtulníkem. Odpoledne zastávka v Cameron Trading Post – obchodu s originálními indiánskými výrobky. Odjezd na ubytování ve městě Kayenta.

5. den: MONUMENT VALLEY

Dopoledne prohlídka Monument Valley, asi nejznámějšího symbolu divokého západu, zastávka u skalního útvaru Mexican Hat, následuje prohlídka státního parku Goosenecks (husí krky) – výstižně pojmenované meandry řeky San Juan na dně hlubokého kaňonu. Průjezd Údolím Bohů (Valley of the Gods), příjezd do města Page. Ubytování.

6. den: ANTELOPE CANYON A VYHLÍDKA HORSESHOE BEND

Návštěva přehrady Glen Dam, následuje návštěva Horseshoe Bend – vyhlídkové místo na řeku Colorado. Kolem poledne odjezd do Antelope Canyonu – tento štěrbinový kaňon vznikl výhradně působením vody během záplav. Shora dopadající světlo do až 10 metrů hlubokého a 2 až 3 metry širokého kaňonu vytváří neuvěřitelnou hru barev hladkých růžových až červených stěn kaňonu. Nocleh ve stejném hotelu v Page.

7. den: BRYCE CANYON

Celodenní výlet do Utahu do národního parku Bryce Canyon, který se nachází v nadmořské výšce přes 2 400 m n. m. Nabízí jedinečnou podívanou v podobě tisíců jehlanů z červeného navažského pískovce, poté zastávka v Red Canyon s neuvěřitelně červenými skalami. Odjezd do města Kanab. Ubytování.

8. den: NÁRODNÍ PARK ZION A LAS VEGAS

Dopoledne odjezd do národního parku Zion, jednoho z nekrásnějších v celé Americe. Překrásné skalní útvary a zelené borovicové háje působí jako svěží oáza uprostřed nehostinné pouštní krajiny. Poté přejezd zpět na jih Nevady do Las Vegas. Ubytování. Další část prohlídky tohoto nikdy neusínajícího města.

9. den: ÚDOLÍ SMRTI

Ráno odjezd do národního parku Údolí smrti (Death Valley), jež je zároveň nejsušším, nejteplejším, ale i nejníže položeným místem celé Severní Ameriky. Spatříte zde jedinečné vyhlídky na pouštní krajinu pestrobarevných skal a dun. Odpoledne přejezd k Yosemitskému národnímu parku. Ubytování.

10. den: YOSEMITSKÝ NÁRODNÍ PARK

Ráno prohlídka největšího seskupení sekvojí obrovských v Yosemitech Mariposa Grove, jehož nejstarší strom má více než 2 700 let. Poté prohlídka Yosemitského národního parku, jednoho z nejdramatičtějších geologických útvarů na zemi – Yosemitské údolí, procházka k nejvyššímu odkrytému žulovému monolitu na světě El Capitan, vodopády pod skalní stěnou Half Dom. Ubytování.

11. den: SAN FRANCISCO

Přejezd do San Francisca, jednoho z nekrásnějších měst USA. Ubytování a individuální program.

12. den: SAN FRANCISCO

Prohlídka San Francisca, města kopců a osobitých čtvrtí. Budete mít možnost projít se po světoznámém mostě Golden Gate, navštívíte vyhlídku Twin Peaks s uchvatným výchledem na město, nejstrmější ulici Lombard street. Dále si projdete hlavní náměstí Union Square, Čínskou čtvrť a nábřeží Fisherman´s Wharf, budete se moci projet slavnou historickou tramvají Cable Car, taženou podpovrchovým lanem.  Návrat do hotelu a individuální program.

13. den: SAN FRANCISCO - ALCATRAZ + OSOBNÍ VOLNO

Dopoledne výlet lodí na ostrůvek Alcatraz a návštěva bývalé nejobávanější a nejstřeženější věznice USA. Odpoledne volno v San Franciscu.

14. den: ODLET

Transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

15. den: PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy.

National Geographic – Amazing Flight Over The Grand Canyon

Proč s námi?

 • Náš delegát se o Vás bude starat od samého začátku a po celou dobu pobytu Vám bude k dispozici. Nemusíte mít strach, že něco nezvládnete, někde zabloudíte, nedomluvíte se.
 • Program je koncipován tak, abyste poznávali krásy USA a zároveň relaxovali. Žádná náročná honička nabitého poznávacího zájezdu Vás nečeká ☺

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Los Angeles a San Francisco – Praha s jedním přestupem (včetně všech poplatků)
 • 13 nocí v hotelu ve dvoulůžkovém pokoji s TV, koupelnou, WC a klimatizací/topením v hotelovém řetězci Best Western, Days Inn, Super 8 nebo podobném
 • výlety dle programu včetně vstupů do všech národních a státních parků
 • lodní výlet na ostrov Alcatraz s návštěvou věznice
 • dopravu dle programu klimatizovaným minivanem
 • služby českého průvodce po celý pobyt (doprovod již z Prahy)

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 20 990 Kč
 • stravování
 • vyřízení vstupní registrace na území USA (ESTA) v hodnotě 14 USD
 • vstupy do soukromých objektů a památek
 • vstup do Antelope Canyonu (1 300 Kč)
 • přelet vrtulníkem nad Grand Canyonem (od 6 700 Kč), v případě osobní hmotnosti nad 130 kg nutno počítat s dalším příplatkem 5 000 Kč
 • cestovní pojištění
Kompletní ceník

Poznámka:

 • Minimální počet účastníků zájezdu: 15.
 • Změna programu vyhrazena.
 • Změna odletového dne vyhrazena.
 • CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.
 • Doporučené kapesné na vstupy cca 150 USD.
 • Doprava v místě pobytu minivany, zakázané zavazadlo pevný velký kufr, povolené zavazadlo velká sportovní taška na kolečkách
 • Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců!
 • Od 21.1.2016 platí změněné podmínky pro cestování v rámci bezvízového styku. Pokud občan ČR cestoval kdykoliv po 1.3.2011 do Iráku, Jemenu, Libie, Sýrie, Somálska, Súdánu nebo Íránu, nemůže k cestě do USA využít Visa Waiver Program resp. ESTA, ale musí na Velvyslanectví USA požádat o vízum!

Stravování
V ceně zájezdu není zahrnuto stravování. Většina hotelů nabízí ráno jednoduchou snídani v podobě kávy a sladkého pečiva (zahrnutou v ceně ubytování). Každé ráno bude typická vydatná americká snídaně v některém z řetězců rychlého občerstvení (snídaně od 4 USD). Večeře většinou v bufetových restauracích systému „all you can eat“ neboli „sněz, kolik chceš“ – restaurace různého druhu (steak restaurant, asijská kuchyně, italská kuchyně apod.). Cena za večeři formou bufetu se pohybuje od 13 do 20 USD (dle typu a dne v týdnu).

Všeobecné smluvní podmínky:

Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdu – Exotika.pdf


Načítání hotelů a termínů z databáze

Rezervujte zde

Letovisko


Strava a způsob dopravy ,Cestujete sami?
Přiobjednejte si svoz

Další služby


Orientační cena celkem*

*Orientační cena je počítána pro osoby 55+. Skutečná cena se může lišit.

Zadejte kontakty na objednatele

Zájezdy podle typu

Všechny zájezdy podle destinací