na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz
Menu ▼

Thajsko 55+
Velký okruh jižním Thajskem
Exotický zájezd
Recenze zájezdu:

Minulý týden jsme se vrátili z poznávacího zájezdu po Thajsku - termín 6.3. - 23.3.2018. Toto byla již 3. dovolená s Vaší CK, kterou jsme si opět nesmírně užili. Velký dík patří Šárce a Petrovi, kteří se nám věnovali s maximální péčí a s neskutečnou trpělivostí, která je skutečně obdivuhodná. Jejich nadšení, znalosti a zapálení nám naši dovolenou ještě více zpříjemnily a putování po krásách Thajska jsme si opravdu vychutnali plnými doušky. Moc děkujeme za krásné chvíle a těšíme se na další dovolenou s Vaší CK.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2018
S vaší cestovní kanceláří jsem se zúčastnily zájezdu Velký okruh jižním Thajskem v únoru 2018. Byly jsem moc spokojené s celkovou organizací, ubytováním a v neposlední řadě i s přístupem delegátů Šárky a Petra. Moc děkujeme za úžasné zážitky.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2018
Dobrý den, byl jsem s vaší CK na dovolené po jižním Thajsku. Chci pouze poděkovat vaší organizaci za 100% organizaci a zajištění této akce. Pracuji 50 let ve službách, a proto vím jak těžké je vyhovět požadavkům klientů. Mohu říci za celou moji skupinku 6-ti osob, že jsme byli naprosto spokojeni s prací delegáta Petra, ubytováním a celkovou organizací zájezdu.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2018

Chtěli bychom touto cestou poděkovat delegátům Petru Froňkovi a Šárce Zelinkové, kteří nás provázeli během poznávacího zájezdu jižním Thajskem v době od 27.11 do 12.12.2017. Jsou to dva sympaťáci, kteří své profesionální znalosti dovedli krásně okořenit humorem, tudíž jsme se v jejich péči cítili bezpečně a přiblížili nám tuto krásnou zemi se vším všudy. Jen by to chtělo ještě více času, vše krásné uběhlo velmi rychle, ale jako krásná vzpomínka nikdy nevymizí.

- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: listopad-prosinec 2017
Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícnost při komunikaci a celé kanceláři Delfín Travel za zajištění našeho pobytu v Thajsku. Oba průvodci jsou skvělí a svůj pobyt jsme si opravdu užili.Rovněž posílám poděkování a pozdrav od své australské kamarádky, pro kterou bylo vše také zajištěno dle naší dohody. Vaše služby budu všude chválit a doporučovat.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2017

Letos v březnu jsem se zúčastnila zájezdu  vaší cestovní kanceláře Velký okruh jižním Thajskem. Musím ocenit bezvadnou koncepci zájezdu, organizaci, dopravu, ubytování a zejména práci obou průvodců pana Petra Froňka a slečny Šárky Zelinkové. Jsou to opravdoví profesionálové a je znát, že tato práce je opravdu baví. Na všech navštívených místech nám ukázali to nejzajímavější včetně poutavého výkladu, o což je návštěvník  při soukromých cestách  často ochuzen. Program byl bohatý a někdy i trochu náročný. Velkou výzvou například bylo vystoupat 1237 schodů na vyhlídku kláštera Tigercave… O to lepší pak byl pocit nahoře, jednak ze svého fyzického výkonu, ale hlavně z krásného mystického místa s výhledem na okolní krajinu. Chtěla bych poděkovat za báječnou dovolenou plnou zajímavých míst, zážitků, ale i odpočinku a setkání s příjemnými lidmi. Děkuji a snad zase brzy s vaší cestovní kanceláří na shledanou!

- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2017
V termínu od 19.2. do 6.3. 2017 jsem se s kamarádkou zúčastnila poznávacího zájezdu Velký okruh jižním Thajskem a jelikož mi v rozhodování o účasti velmi pomohly recenze účastníků, snad moje recenze pomůže zase jiným při rozhodování jestli ano či ne. Jednoznačně ANO! Zájezd je skvěle naplánován, už z Prahy s námi jel delegát, který řešil případné problémy a pohlídal nás, abychom se v Dubaji neztratili. Začali jsme Bangkokem krátce poté, co jsme se rozdělili na dvě skupiny a nás si převzal Petr Froněk. Skvělý Petr Froněk! Měl 14 dní na starosti 30 důchodců a skorodůchodců a vedl si skvěle. Pravda je, že jsme byli skvělá skupina a nikdy jsme se mu ani neopozdili, ale řídit se jeho „rozkazy“ byla radost. Zážitky z rušného Bangkoku, pak klidnější ostrov Krabi, pak ještě línější Lanta a nakonec bláznivý Phuket…….ještě teď mi běhá mráz po zádech……bylo to úžasné! Petr nás poučoval, bavil, informoval, radil, staral se o nás, zkrátka byl náš jakoby odjakživa.

Takže pro ještě váhavé: ano, nádherný výlet, spousta zážitků, úžasný Petr, v neposlední řadě i super jednání cestovní kanceláře (proč jsem si ji nevšimla dříve??) Díky za celou skupinu!
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor - březen 2017
Rád bych poděkoval touto cestou průvodkyni Velkým okruhem Jižním Thajském  2-22.2 2017 paní Žanetě Fikejzové za obětavý a kamarádský přístup ke všem účastníkům zájezdu. Je málo tak obětavých průvodců, kteří všechen volný čas věnují starším účastníkům zájezdu. Ještě jednou díky.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
Chtěla bych touto cestou poděkovat průvodkyni Žanetě Fikejzové, která nás provázela při našem okruhu jižním Thajskem 7.-22.2.2017. Byla nám oporou i rádkyní a cítili jsme se opravdu fajn. Po celou dobu nám byla k dispozici, svou dovolenou jsme si tak mohli dokonale užít, díky ní jsme mohli poznat místa, kde bychom se bez znalostí jazyka sami nepodívali. Byla to krásná a poučná dovolená a určitě ne poslední. S vaší CK se rádi vydáme i příště.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
Zúčastnili jsme se s Vaší společností zájezdu do Thajska od 7. 2. 2017. Se zájezdem jsme byli velice spokojeni, viděli jsme spoustu zajímavých věcí. Je to jiný svět a pro Evropana něco nového. Hlavně také záleží na průvodci, jak se o vás stará a co vám poví. Chtěli bychom touto cestou poděkovat naší průvodkyni Žanetě za profesionální práci a velice milé chování. Takový zájezd je celkem náročný. Tak ještě jednou, děkujeme paní Žanetě.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017

Díky vaší cestovní kanceláři už po třetí... Byla to nádherná dovolená od 1.2 . do 16.2. 2017, neuvěřitelně obětavý Petr Froněk a slečna Šárka. Zaslouží obrovskou pochvalu, jak se nám věnovali. Jejich rady a znalosti tak překrásné země.

Chci ještě poděkovat Petrovi, že mě přesvědčil proplout jeskyní i když bohužel neumím plavat - ve vestě, nepopsatelný zážitek... A splnila jsme si sen - jízdu na slonovi.

Mnoho dalších spokojených klientů Vám přeji.

- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
Zúčastnili jsme se poznávacího zájezdu do Thajska v termínu 1. - 16.2.2017. Chceme vám touto cestou poděkovat za nádherné zážitky, výbornou organizaci zájezdu, včetně organizace výletů. Zvláštní poděkování patří paní Šárce Zelinkové, která měla na starosti naši skupinu. Paní Šárka se po celou dobu našeho pobytu o nás všechny vzorně starala, poskytla nezbytné, ale i zajímavé informace z vlastní zkušenosti o místech, která jsme navštívili. Ochotně řešila i drobné problémy, které se při podobné cestě vždy vyskytnou.

Rádi bychom jí rovněž vyjádřili poděkování za velice lidský přístup k mé partnerce, které nabídkou osobní asistence pomohla překonat obavu z plavání mořskou jeskyní do kráteru na ostrově Koh Muk. Díky její pomoci jsme si tak mohli tento zážitek vychutnat oba společně. Jedním slovem, Šárka byla prostě úžasná 🙂 

Těšíme se, že i v budoucnu budeme moci využít nabídek Vaší cestovní kanceláře a navštívit další zajímavá místa. Děkujeme za krásnou dovolenou.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
Od 1.2. do 16.2. jsme se zúčastnili poznávacího zájezdu do Thajska, náš průvodce byl pan Petr Froněk. Protože jsme se při odletu z Phuketu nestihli osobně rozloučit a poděkovat za vynikající lidský i profesionální přístup, prosím, vyřiďte  mu náš dík alespoň touto cestou. Celý pobyt v Thajsku byl jedním zážitkem za druhým, program byl sestaven perfektně, se znalostí potřeb a přání členů zájezdu. Ještě jednou tedy Petrovi upřímně děkujme! Vaši kancelář doporučujeme, kudy chodíme :-).
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
Zúčastnili jsme se poznávacího zájezdu do Thajska v termínu 1. - 16.2.2017. Chceme vám touto cestou poděkovat za nádherné zážitky, výbornou organizaci zájezdu, včetně organizace výletů. Náš průvodce byl pan Petr Froněk. Zvláště mu chci poděkovat za pomoc kterou mi poskytoval po celou cestu a zvláště potom když řešil můj úraz. Ještě nikdy jsem se nesetkal s takovým profesionálním přístupem. Petr Froňek je absolutní jednička. Prosím vyřiďte mu moje vřelé díky.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
Tímto bychom chtěli poděkovat vaší CK Delfin travel, s kterou jsme podnikli Poznávací zájezd Thajsko 2017 v termínu 16. - 31.1. Příroda překrásná, program zahrnoval jistě průřez tím nejlepším z Thajska, co jsme mohli v krátkém časovém horizontu vidět a obsáhnout. Cestovali jsme minibusem, metrem, taxi, lodí i přívozem. V souhrnu všemi dostupnými dopravními prostředky, které Thajsko nabízí. Nemohu opomenout i jízdu na slonu, a vše bylo Ok. Stravovali jsme se převážně sami, takže byla dobrá možnost poznat výbornou thajskou kuchyni. Program zájezdu splnil naše očekávání hlavně díky průvodcům Petrovi Froňkovi a Šárce Zelinkové. My osobně jsme patřili do skupiny Petra, ale bylo by seriózní poděkovat a vyzdvihnout současně oba dva, za skutečně profesionální a  obětavý přístup ke všem členům tohoto velmi početného zájezdu. Převzít odpovědnost za 60 "rodičů, babiček a dědů", kteří věkový průměr 55+ bohatě překonali, není maličkost. Jako bývalý pedagog mám nějaké zkušenosti.

Je patrné, že průvodcovství se pro ně stalo nejen zodpovědným povoláním, ale hlavně koníčkem. Obětavost a ochota pomoci v každé situaci, to byl už takový bonus při zajištění perfektních služeb. Byli perfektně připravení, znalí místních poměrů, a proto nám mohli zprostředkovat ty nejlepší zážitky – díky Petře i Šárko!

Je pravdou, že takový skvělý a profesionální přístup jsme v podstatě zažili jen jednou, a to už máme za náš život něco najeto. Bezchybná organizace, osobní angažovanost, obrovské znalosti země a historie nejen Thajska, přispěly k bezchybnému průběhu zájezdu. Prostě jednička. Zájezd dle našeho názoru dělá průvodce. Je na něm, aby návštěvníka získal pro tu kterou zemi, aby ji představil v celé možné rozmanitosti. A to se Petrovi  podařilo beze zbytku. Samotný program zájezdu je velmi hezky a barvitě postavený, a za to patří poděkování Vám, cestovní kanceláři. Zájezd uspokojil jak nadšence pamětihodností, tak obdivovatele přírody i slunění na pláži. Na své si přišli i "ochutnávači".

Tedy ještě jednou děkujeme za to, že jsme mohli prožít mrazivé lednové dny s Vámi. Hodně podobných zájezdů i konečných hodnocení, a především stejně skvělých průvodců.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: leden 2017
Chtěla bych touto cestou poděkovat za úžasný zájezd do Thajska. Velké poděkování si zaslouží pan průvodce Petr Froněk. Absolutně dokonalá organizace zájezdu, vědomosti, příjemný výklad o dané lokalitě. Děkujeme.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor – březen 2016
Ráda bych Vám napsala, že náš zájezd do Thajska 55+ byl naprosto úžasný a to zejména díky našemu senzačnímu průvodci Petru Froňkovi. Ten nám zpestřil program svojí úžasnou invencí a talentem dokázat nám ne nejmladším, co vše ještě dokážeme. Senzačně jsme si to užili, ani den jsme se nenudili. Připravit zájezd tímto způsobem, pro věkově si blízké účastníky je dobrý nápad.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
Chceme Delfínu poděkovat: senzačně sestavený program, vše klapalo, organizace na jedničku. Jestli je všeobecně známo, že úspěšný zájezd záleží mj. na průvodci, pak toto mohu jednoznačně potvrdit. Naše průvodkyně Šárka Zelinková je prostě prima. Vždy dobře a sugestivně naladěna zvládla s úsměvem i "zapeklité" situace a co se týká odbornosti a znalostí o Thajsku byla výborná. Myslím, že by vám ji měly jiné CK hodně závidět.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
Jsme naprosto nadšeni z dovolené poznávacího zájezdu jižním Thajskem. Chci touto cestou poděkovat a hlavně pogratulovat vaší cestovní kanceláři k získání takového delegáta jako je Petr Froněk. Byl naprosto nejlepší delegát, kterého jsme kdy poznali. Staral se o nás nad rámec svých povinností, okamžitě stmelil účastníky zájezdu v dobrou partu a připravil nám tak pestrý program, že na něj nikdy nezapomeneme.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
Zájezd se nám velice líbil, byla to dovolená našich snů. Třešničkou na dortu byla delegátka Žaneta Kvapilová, která se o nás vzorově starala od letiště v Praze až do konce dovolené. Její starostlivost byla až mateřská a plnila všechna naše přání. Také její znalosti, vědomosti a orientace v místních podmínkách byla úžasná. Chtěli bychom jí ještě jednou poděkovat.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
Chtěla bych vám poděkovat za skvělé zážitky při naší dovolené v Thajsku, přijeli jsme opravdu nadšeni, celá cesta proběhla v pořádku hlavně také díky naší průvodkyni Žanetě.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
Další recenze

  Načítání hotelů a termínů z databáze

  Rezervujte zde

  Letovisko


  Strava a způsob dopravy ,  Cestujete sami?
  Přiobjednejte si svoz

  Další služby


  Orientační cena celkem*

  *Orientační cena je počítána pro osoby 55+. Skutečná cena se může lišit.

  Zadejte kontakty na objednatele