na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

Dovolená 55+, Jižní Thajsko - first minute

více informací

Jsme specialisté na dovolenou pro seniory do Jižního Thajska pro seniory pro podzim 2017. Využijte naší nabídky pro podzim 2017 pro seniory 55 +. Zrelaxujte se na jedněch z nejkrásnějších plážích světa v Jižním Thajsku v kombinaci s poznáním tak unikátně jiné asijské kultury. Poleťte s námi v zimě do Jižního Thajska a vraťte se odpočatí a plní zážitků. Prohlédněte si naše nabídky do Jižního Thajska pro podzim 2017 a navštivte toto místo za výhodných podmínek pro seniory 55+.

Thajsko 55+
Velký okruh Jižním Thajskem


Poleťte s námi do Thajska a užijte si odpočinek na jedněch z nejkrásnějších pláží světa v kombinaci s poznáváním půvabů asijské kultury. Čeká vás pozemský ráj plný slunce, odkud se vrátíte nejen odpočatí a nabití energií, ale také plni nezapomenutelných zážitků.

Proč s námi?

 • Náš delegát se o Vás bude starat od samého začátku a po celou dobu pobytu Vám bude k dispozici. Nemusíte mít strach, že něco nezvládnete, někde zabloudíte, nedomluvíte se.
 • Program je koncipován tak, abyste poznávali krásy jižního Thajska a zároveň relaxovali. Žádná náročná honička nabitého poznávacího zájezdu Vás nečeká ☺

Thajsko – Velký okruh jižním Thajskem

TermínCena od Poznámka
27. 11. – 12. 12. 201750 900 Kč poslední 4 místa
15. 1. – 30. 1. 201852 900 Kč
1. 2. – 16. 2. 201852 900 Kč
8. 2. – 23. 2. 201852 900 Kč
18. 2. – 5. 3. 201852 900 Kč
6. 3. – 21. 3. 201852 900 Kč

Podívejte se na naše další zájezdy.

Nezávazná rezervace

Načítání hotelů a termínů z databáze
načítání hotelů a termínů z databázePlease leave this field empty.


Cestujete sami?

TIP: Darujte zájezd jako dárkový poukaz


Program zájezdu

1. den: odlet PRAHA – BANGKOK

Sraz 2 hodiny před časem odletu na letišti Václava Havla Praha (místo a přesný čas bude upřesněn v pokynech k zájezdu). Odlet letadlem společnosti Emirates Airline do hlavního města Thajska – Bangkoku.

2. den: BANGKOK

Přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu a ubytování. Následně procházka po okolí. Uvidíte park Sanam Lunang, okolí současného Královského paláce, řeku Chao Praya s výhledem na bývalý Královský palác Wat Arun a především navštívíte jeden z nejstarších Bangkokských chrámů, chrám ležícího Buddhy Wat Pho. Po prohlídce následuje osobní volno.

3. den: BANGKOK

Snídaně. Celodenní prohlídka Bangkoku. Projdete Královskou cestou k chrámovému komplexu Wat Saket nacházejícího se přímo v centru Bangkoku společně se Zlatou horou (Golden Mountain) na jejímž vrcholku je překrásný výhled na uspěchané Bangkokské město.

Nabídneme Vám pohled na „opravdový“ Bangkok bez příkras. S námi zažijete klasické thajské cestování místními dopravními prostředky jako je loďka po zdejších kanálech, nadzemní dráha nebo metro, které nás zavezou do moderních a nejluxusnějších čtvrtí Bangkoku Siam a Silom i k bangkokskému vlakovému nádraží Hua Lamphong. Poté navštívíme chrám Zlatého Buddhy, Wat Traimit, s 3 m vysokou a 5,5 t těžkou sochou Buddhy z ryzího zlata. Na závěr navštívíte Čínskou čtvrt, kde Vám budou oči přecházet z množství rozmanitého zboží, které se na místních tržnicích prodává.

Po zbytek dne následuje osobní volno, které je možné využít k individuální návštěvě Královského paláce. Večer doporučujeme individuální procházku po tzv. „ulici baťůžkářů“ Khao San Road, kde naleznete spoustu barů, restaurací a masážních salónů.

4. den: BANGKOK – KRABI

Snídaně. Transfer na letiště a odlet do provincie Krabi, transfer do hotelu a ubytování s následným volnem na koupání, relax… Provincie Krabi je jedno z nejznámějších a nejfotografovanější oblastí v Thajsku pro překrásné vápencové skály, které se nalézají jak na pevnině, tak v moři. Turistická oblast Ao-Nang je výborným výchozím místem pro lodní výlety k mnoha krásným zátokám a ostrůvkům, kde naleznete pláže s jemným korálovým pískem. Možnost šnorchlování.

5. den: KRABI – RAILAY BEACH a PHRANANG BEACH

Po snídani se vydáte na celodenní výlet lodí do zátoky Railay Beach – jednoho z nejkrásnějších míst této oblasti s významnými krasovými útvary vystupujícími z modravě zelenavých vod. Volný čas můžete využít ke koupání a šnorchlování nebo k projížďce na kajaku kolem krasových ostrůvků. Odpoledne se přesunete procházkou do vedlejší zátoky Phranang beach, kde budete moci obdivovat neuvěřitelné vápencové útvary a strávit zbytek dne na pláži.

6. den: KRABI – ostrov PODA

Snídaně. Pobyt u moře nebo možnost celodenního fakultativního výletu na ostrov Koh Poda s nádhernou pláží a projížďkou kolem nedalekých ostrůvků Chicken Island. Kolem ostrovů je mnoho korálových útesů s nádhernou podmořskou faunou, ideální místo pro šnorchlování nebo potápění.

7. den: KRABI – PŘÍRODNÍ BAZÉN EMERALD a TYGŘÍ JESKYNĚ

Snídaně. Pobyt u moře nebo celodenní fakultativní výlet do okolí – hodinu jízdy od Ao Nang leží tropický deštný prales a nížina Kao Prak Národního parku Bang. Zde se vydáte na krásnou procházku thajskou džunglí až k přírodnímu bazénu Emerald, kde si můžete zaplavat v tyrkysové minerální vodě nebo prozkoumat okolí velice hezké a specifické přírody.

Dále se vydáte k regionu s významným chrámem Wat Tham Sua – Tiger Cave Temple. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších klášterů v jižním Thajsku, kde se lze setkat s mnichy a vidět jejich typický způsob života v přírodě. Pokud se na to budete cítit, můžete se vydat nahoru po 1237 schodech a dostat se až na vrchol tohoto duchovního místa. Za odměnu Vás ohromí dechberoucí panoramatický výhled do širého okolí.

8. den: KRABI – ostrov LANTA

Snídaně. Ráno transfer minibusem do blízkého přístavu, odkud vás čeká plavba klimatizovanou lodí na krásný a romantický ostrov Koh Lanta. Plavba trvá asi 2 hodiny, po příjezdu transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne volno, koupání, relaxace na pláži.

9. den: ostrov LANTA

Snídaně. Volný den vhodný k poznávání ostrova, koupání, relaxace na pláži. Večer možnost fakultativní návštěvy hlavního města Saladan, kde budete mít možnost ochutnat mořské plody v některé z typických restaurací vystavěných na kůlech, zajít si na masáž nebo se projít po tržnici.

10. den: ostrov PHI PHI a zátoka MAYA BAY

Snídaně. Celodenní výlet lodí na jeden ze sedmi nejkrásnějších ostrovů světa Koh Phi Phi. Ráno odjezd lodí z přístavu Saladan na Lantě. Plavba trvá cca 1 hodinu. Poté prohlídka hlavního města Phi Phi Don a fakultativní výstup na nejkrásnější vyhlídku ostrova. Odpoledne plavba k ostrovu Phi Phi Lee, jenž je známý zátokou Maya Bay, kde se natáčel slavný holywoodský film Pláž. Poté možnost šnorchlování v zátoce Losama Bay. Při cestě zpět uvidíte zátoku Vikingů.

11. den: ostrov LANTA

Snídaně. Odpočinkový den na pláži, relaxace. Dopoledne možnost výletu do jižní části ostrova, kde zažijete projížďku na slonech pravým tropickým deštným pralesem.

12. den: ostrov LANTA – 4 ostrovy

Snídaně. Možnost celodenního fakultativního výletu rychlolodí na 4 nádherné ostrovy – Koh Kradan, Koh Chauek, Koh Hai, Koh Muk. Během výletu navštívíte mořskou jeskyni a několikrát se zastavíte na šnorchlování a koupání. V ceně výletu je i typický thajský oběd.

13. den: ostrov LANTA

Snídaně. Poslední den na ostrově Lanta, který každý tráví dle své chuti…

14. den: ostrov LANTA – ostrov PHUKET

Snídaně. Přejezd minivany podél pobřeží na ostrov Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Ubytování s následným volnem na koupání a relax.

15. den: ostrov PHUKET

Snídaně. Volný čas na koupání, relax, poznání, sport… Ostrov Phuket se nalézá 900 km jižně od Bangkoku. Je největší a zároveň nejdražší z thajských ostrovů, který je vyhledáván turisty z celého světa. Poslední volný den můžete využít k odpočinku na pláži, vodním sportům nebo k posledním nákupům. Jsou zde tržnice s různým zbožím za dobré ceny a nespočet masážních salónů. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odbavení.

16. den: odlet PHUKET – PRAHA

Přílet do Prahy.

ORIENTAČNÍ CENY FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ A VSTUPŮ:

 • Přírodní bazén Emerald + Tiger Cave: 550 bahtů + 200 bahtů vstupné do areálu Emerald pool.
 • Výlet na ostrov Koh Poda: 500 bahtů + 400 bahtů vstupné do Národního parku souostroví Koh Poda.
 • Výlet „4 ostrovy“: 1800 bahtů* vč. oběda.
 • Výlet na slonech: 700 bahtů.
 • Bangkok vstupy: Wat Saket 20 THB, Wat Pho 100 THB, Wat Trimit 40 THB, Královský palác 500 THB (individuální prohlídka), místní doprava 200 THB.
 • Vstupné na ostrov Lanta 10 THB, vstup na ostov PHI PHI 20 THB.

*Orientační kurz: 1 baht = cca 0,75 CZK

Cestovatelský magazín

Stáhněte si ZDARMA náš cestovatelský magazín Jak za 2 týdny poznat to nejlepší z jižního Thajska. Na téměř 30 stranách si přečtete vše, co je potřeba vědět před cestou do této jedinečné země.

Cena za osobu zahrnuje:

 • ubytování 13 nocí se snídaní v příjemných hotelech 3*, ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • leteckou dopravu (včetně letištních poplatků ve výši 2 400 Kč): lety Praha – Bangkok a Phuket – Praha (s přestupem v Dubaji) s leteckou společností Emirates Airline + místní přelet Bangkok – Krabi
 • transfery dle programu
 • výlet do zátoky Railay Beach a Phranang Beach
 • výlet na ostrov Phi Phi a zátoky Maya Bay
 • služby českého delegáta během celého pobytu

Cena za osobu nezahrnuje:

 • cestovní pojištění (840 Kč/pobyt pro osoby 0-69 let; 1 500 Kč/pobyt pro osoby starší 70 let)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj (11 200 Kč)
 • fakultativní výlety
 • vstupy
 • MHD v Bangkoku (cca 200 BHT)
 • spropitné ani jiné vedlejší výdaje

Poznámka:

Minimální počet účastníků zájezdu: 15

Změna programu vyhrazena.

Pořadí navštívených míst může být změněno.

CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.

Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců!

Všeobecné smluvní podmínky:

Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdu – Exotika 2017.pdfRecenze zájezdu:

5
Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícnost při komunikaci a celé kanceláři Delfín Travel za zajištění našeho pobytu v Thajsku. Oba průvodci jsou skvělí a svůj pobyt jsme si opravdu užili.Rovněž posílám poděkování a pozdrav od své australské kamarádky, pro kterou bylo vše také zajištěno dle naší dohody. Vaše služby budu všude chválit a doporučovat.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2017
5
Letos v březnu jsem se zúčastnila zájezdu  vaší cestovní kanceláře Velký okruh jižním Thajskem. Musím ocenit bezvadnou koncepci zájezdu, organizaci, dopravu, ubytování a zejména práci obou průvodců pana Petra Froňka a slečny Šárky Zelinkové. Jsou to opravdoví profesionálové a je znát, že tato práce je opravdu baví. Na všech navštívených místech nám ukázali to nejzajímavější včetně poutavého výkladu, o což je návštěvník  při soukromých cestách  často ochuzen. Program byl bohatý a někdy i trochu náročný. Velkou výzvou například bylo vystoupat 1237 schodů na vyhlídku kláštera Tigercave… O to lepší pak byl pocit nahoře, jednak ze svého fyzického výkonu, ale hlavně z krásného mystického místa s výhledem na okolní krajinu. Chtěla bych poděkovat za báječnou dovolenou plnou zajímavých míst, zážitků, ale i odpočinku a setkání s příjemnými lidmi. Děkuji a snad zase brzy s vaší cestovní kanceláří na shledanou!
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2017
5
V termínu od 19.2. do 6.3. 2017 jsem se s kamarádkou zúčastnila poznávacího zájezdu Velký okruh jižním Thajskem a jelikož mi v rozhodování o účasti velmi pomohly recenze účastníků, snad moje recenze pomůže zase jiným při rozhodování jestli ano či ne. Jednoznačně ANO! Zájezd je skvěle naplánován, už z Prahy s námi jel delegát, který řešil případné problémy a pohlídal nás, abychom se v Dubaji neztratili. Začali jsme Bangkokem krátce poté, co jsme se rozdělili na dvě skupiny a nás si převzal Petr Froněk. Skvělý Petr Froněk! Měl 14 dní na starosti 30 důchodců a skorodůchodců a vedl si skvěle. Pravda je, že jsme byli skvělá skupina a nikdy jsme se mu ani neopozdili, ale řídit se jeho „rozkazy“ byla radost. Zážitky z rušného Bangkoku, pak klidnější ostrov Krabi, pak ještě línější Lanta a nakonec bláznivý Phuket…….ještě teď mi běhá mráz po zádech……bylo to úžasné! Petr nás poučoval, bavil, informoval, radil, staral se o nás, zkrátka byl náš jakoby odjakživa.

Takže pro ještě váhavé: ano, nádherný výlet, spousta zážitků, úžasný Petr, v neposlední řadě i super jednání cestovní kanceláře (proč jsem si ji nevšimla dříve??) Díky za celou skupinu!
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor - březen 2017
5
Rád bych poděkoval touto cestou průvodkyni Velkým okruhem Jižním Thajském  2-22.2 2017 paní Žanetě Fikejzové za obětavý a kamarádský přístup ke všem účastníkům zájezdu. Je málo tak obětavých průvodců, kteří všechen volný čas věnují starším účastníkům zájezdu. Ještě jednou díky.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
5
Chtěla bych touto cestou poděkovat průvodkyni Žanetě Fikejzové, která nás provázela při našem okruhu jižním Thajskem 7.-22.2.2017. Byla nám oporou i rádkyní a cítili jsme se opravdu fajn. Po celou dobu nám byla k dispozici, svou dovolenou jsme si tak mohli dokonale užít, díky ní jsme mohli poznat místa, kde bychom se bez znalostí jazyka sami nepodívali. Byla to krásná a poučná dovolená a určitě ne poslední. S vaší CK se rádi vydáme i příště.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
5
Zúčastnili jsme se s Vaší společností zájezdu do Thajska od 7. 2. 2017. Se zájezdem jsme byli velice spokojeni, viděli jsme spoustu zajímavých věcí. Je to jiný svět a pro Evropana něco nového. Hlavně také záleží na průvodci, jak se o vás stará a co vám poví. Chtěli bychom touto cestou poděkovat naší průvodkyni Žanetě za profesionální práci a velice milé chování. Takový zájezd je celkem náročný. Tak ještě jednou, děkujeme paní Žanetě.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
5
Díky vaší cestovní kanceláři už po třetí... Byla to nádherná dovolená od 1.2 . do 16.2. 2017, neuvěřitelně obětavý Petr Froněk a slečna Šárka. Zaslouží obrovskou pochvalu, jak se nám věnovali. Jejich rady a znalosti tak překrásné země.

Chci ještě poděkovat Petrovi, že mě přesvědčil proplout jeskyní i když bohužel neumím plavat - ve vestě, nepopsatelný zážitek... A splnila jsme si sen - jízdu na slonovi.

Mnoho dalších spokojených klientů Vám přeji.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
5
Zúčastnili jsme se poznávacího zájezdu do Thajska v termínu 1. - 16.2.2017. Chceme vám touto cestou poděkovat za nádherné zážitky, výbornou organizaci zájezdu, včetně organizace výletů. Zvláštní poděkování patří paní Šárce Zelinkové, která měla na starosti naši skupinu. Paní Šárka se po celou dobu našeho pobytu o nás všechny vzorně starala, poskytla nezbytné, ale i zajímavé informace z vlastní zkušenosti o místech, která jsme navštívili. Ochotně řešila i drobné problémy, které se při podobné cestě vždy vyskytnou.

Rádi bychom jí rovněž vyjádřili poděkování za velice lidský přístup k mé partnerce, které nabídkou osobní asistence pomohla překonat obavu z plavání mořskou jeskyní do kráteru na ostrově Koh Muk. Díky její pomoci jsme si tak mohli tento zážitek vychutnat oba společně. Jedním slovem, Šárka byla prostě úžasná :-) 

Těšíme se, že i v budoucnu budeme moci využít nabídek Vaší cestovní kanceláře a navštívit další zajímavá místa. Děkujeme za krásnou dovolenou.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
5
Od 1.2. do 16.2. jsme se zúčastnili poznávacího zájezdu do Thajska, náš průvodce byl pan Petr Froněk. Protože jsme se při odletu z Phuketu nestihli osobně rozloučit a poděkovat za vynikající lidský i profesionální přístup, prosím, vyřiďte  mu náš dík alespoň touto cestou. Celý pobyt v Thajsku byl jedním zážitkem za druhým, program byl sestaven perfektně, se znalostí potřeb a přání členů zájezdu. Ještě jednou tedy Petrovi upřímně děkujme! Vaši kancelář doporučujeme, kudy chodíme :-).
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
5
Zúčastnili jsme se poznávacího zájezdu do Thajska v termínu 1. - 16.2.2017. Chceme vám touto cestou poděkovat za nádherné zážitky, výbornou organizaci zájezdu, včetně organizace výletů. Náš průvodce byl pan Petr Froněk. Zvláště mu chci poděkovat za pomoc kterou mi poskytoval po celou cestu a zvláště potom když řešil můj úraz. Ještě nikdy jsem se nesetkal s takovým profesionálním přístupem. Petr Froňek je absolutní jednička. Prosím vyřiďte mu moje vřelé díky.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor 2017
5
Tímto bychom chtěli poděkovat vaší CK Delfin travel, s kterou jsme podnikli Poznávací zájezd Thajsko 2017 v termínu 16. - 31.1. Příroda překrásná, program zahrnoval jistě průřez tím nejlepším z Thajska, co jsme mohli v krátkém časovém horizontu vidět a obsáhnout. Cestovali jsme minibusem, metrem, taxi, lodí i přívozem. V souhrnu všemi dostupnými dopravními prostředky, které Thajsko nabízí. Nemohu opomenout i jízdu na slonu, a vše bylo Ok. Stravovali jsme se převážně sami, takže byla dobrá možnost poznat výbornou thajskou kuchyni. Program zájezdu splnil naše očekávání hlavně díky průvodcům Petrovi Froňkovi a Šárce Zelinkové. My osobně jsme patřili do skupiny Petra, ale bylo by seriózní poděkovat a vyzdvihnout současně oba dva, za skutečně profesionální a  obětavý přístup ke všem členům tohoto velmi početného zájezdu. Převzít odpovědnost za 60 "rodičů, babiček a dědů", kteří věkový průměr 55+ bohatě překonali, není maličkost. Jako bývalý pedagog mám nějaké zkušenosti.

Je patrné, že průvodcovství se pro ně stalo nejen zodpovědným povoláním, ale hlavně koníčkem. Obětavost a ochota pomoci v každé situaci, to byl už takový bonus při zajištění perfektních služeb. Byli perfektně připravení, znalí místních poměrů, a proto nám mohli zprostředkovat ty nejlepší zážitky – díky Petře i Šárko!

Je pravdou, že takový skvělý a profesionální přístup jsme v podstatě zažili jen jednou, a to už máme za náš život něco najeto. Bezchybná organizace, osobní angažovanost, obrovské znalosti země a historie nejen Thajska, přispěly k bezchybnému průběhu zájezdu. Prostě jednička. Zájezd dle našeho názoru dělá průvodce. Je na něm, aby návštěvníka získal pro tu kterou zemi, aby ji představil v celé možné rozmanitosti. A to se Petrovi  podařilo beze zbytku. Samotný program zájezdu je velmi hezky a barvitě postavený, a za to patří poděkování Vám, cestovní kanceláři. Zájezd uspokojil jak nadšence pamětihodností, tak obdivovatele přírody i slunění na pláži. Na své si přišli i "ochutnávači".

Tedy ještě jednou děkujeme za to, že jsme mohli prožít mrazivé lednové dny s Vámi. Hodně podobných zájezdů i konečných hodnocení, a především stejně skvělých průvodců.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: leden 2017
5
Chtěla bych touto cestou poděkovat za úžasný zájezd do Thajska. Velké poděkování si zaslouží pan průvodce Petr Froněk. Absolutně dokonalá organizace zájezdu, vědomosti, příjemný výklad o dané lokalitě. Děkujeme.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor – březen 2016
5
Ráda bych Vám napsala, že náš zájezd do Thajska 55+ byl naprosto úžasný a to zejména díky našemu senzačnímu průvodci Petru Froňkovi. Ten nám zpestřil program svojí úžasnou invencí a talentem dokázat nám ne nejmladším, co vše ještě dokážeme. Senzačně jsme si to užili, ani den jsme se nenudili. Připravit zájezd tímto způsobem, pro věkově si blízké účastníky je dobrý nápad.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
5
Chceme Delfínu poděkovat: senzačně sestavený program, vše klapalo, organizace na jedničku. Jestli je všeobecně známo, že úspěšný zájezd záleží mj. na průvodci, pak toto mohu jednoznačně potvrdit. Naše průvodkyně Šárka Zelinková je prostě prima. Vždy dobře a sugestivně naladěna zvládla s úsměvem i "zapeklité" situace a co se týká odbornosti a znalostí o Thajsku byla výborná. Myslím, že by vám ji měly jiné CK hodně závidět.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
5
Jsme naprosto nadšeni z dovolené poznávacího zájezdu jižním Thajskem. Chci touto cestou poděkovat a hlavně pogratulovat vaší cestovní kanceláři k získání takového delegáta jako je Petr Froněk. Byl naprosto nejlepší delegát, kterého jsme kdy poznali. Staral se o nás nad rámec svých povinností, okamžitě stmelil účastníky zájezdu v dobrou partu a připravil nám tak pestrý program, že na něj nikdy nezapomeneme.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
5
Zájezd se nám velice líbil, byla to dovolená našich snů. Třešničkou na dortu byla delegátka Žaneta Kvapilová, která se o nás vzorově starala od letiště v Praze až do konce dovolené. Její starostlivost byla až mateřská a plnila všechna naše přání. Také její znalosti, vědomosti a orientace v místních podmínkách byla úžasná. Chtěli bychom jí ještě jednou poděkovat.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
5
Chtěla bych vám poděkovat za skvělé zážitky při naší dovolené v Thajsku, přijeli jsme opravdu nadšeni, celá cesta proběhla v pořádku hlavně také díky naší průvodkyni Žanetě.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
Další reference

Další zájezdy

To nejlepší z „ostrova svobody“Kuba

Zobrazit více informací

Cesta za Perlou Indického oceánuSrí Lanka

Poznejte ráj na Zemi

Příroda Srí Lanky je okouzlující, nezapomenutelná, jedinečná. Vydejte se s námi odhalit všechny její krásy od sytě zelených čajovníkových plantáží, přes skály a hory ukrývající chrámy zapsané v UNESCO až po přírodní rezervace, které poskytují útočiště vzácným druhům zvířat.

Zobrazit více informací

Ostrov bohů a tisíce chrámůBali

Pobytově-poznávací zájezd na Bali – ostrov s neopakovatelnou atmosférou

Máme pro vás „božskou“ novinku mezi exotickými zájezdy. „Ostrov bohů a tisíce chrámů“ – BALI. Tento úchvatný indonéský ostrov, opředený dávnými legendami a prastarými hinduistickými rituály, nabízí nejen obdivuhodnou přírodu, ale také jedinečnou přátelskou kulturu a pozitivní energii.

Zobrazit více informací

Velké putování MexikemMexiko

Výprava za největšími skvosty země Mayů a Aztéků

Přírodní bohatství, vynikající gastronomie i rajské pláže Karibského moře. Poznejte Mexiko, zemi plnou proslulých památek a dávné i současné indiánské kultury. Na závěr zájezdu vás čeká zasloužený odpočinek v resortu s programem all inclusive.

Zobrazit více informací

New YorkUSA

 

Zobrazit více informací

Po stopách dávných civilizacíPeru

Unikátní zájezd s archeoložkou PhDr. Evou Farfánovou Barriosovou

Poznejte mýtické Peru s odbornicí, která zde vedla archeologické výzkumy. Uvidíte Machu Picchu, pevnost Sacsayhuaman, starobylé město Cuzco, planinu Nazca se svými záhadnými obrazci, bájné jezero Titicaca a mnoho dalšího.

Zobrazit více informací

Velká cesta do Svaté zeměIzrael

Nejkrásnější památky Izraele a koupání v Mrtvém moři

Vydejte se s námi do Izraele a zažijte jeho jedinečnou atmosféru. Například když vystoupáte na bájnou Olivetskou horu a pod sebou uvidíte celé svaté město Jeruzalém jako na dlani. Pocit, na který nikdy nezapomenete.

Zobrazit více informací

Putování na rovníkuEkvádor

Vydejte se do Ekvádoru – nejrozmanitější země naší planety

Ekvádor je zemí, která si doposud zachovala svůj indiánských charakter. Na každém kroku budete fascinováni jeho panenskou přírodou a pestrostí všudypřítomných barev, které jakoby zrcadlily vřelou povahu místních obyvatel. Navíc objevíte i kouzlo zdejších koloniálních měst a starobylých inckých památek.

Zobrazit více informací

Velký okruh divokým západem a San FranciscoUSA

To nejlepší ze západu Spojených států

Los Angeles a filmové umění v Universal Studios, kasina v Las Vegas, přírodní parky jako Grand Canyon a Monument Valley, městečka z dob divokého západu. Jednoduše poznejte západ USA, tentokrát i s návštěvou San Franciska, Death Valley a jedinčného Yosemitského národního parku.

Zobrazit více informací

Thajsko, pobytový zájezdThajsko

Ostrov Lanta – perla Andamanského moře

Splňte si svůj sen! Prožijte alespoň část zimy v teple, na sluncem vyhřátých plážích, obklopeni krásnou thajskou přírodou ostrova Lanta.

Zobrazit více informací