na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz
Menu ▼

Thajsko 55+
pobytový zájezd a Bangkok
Ostrov Lanta - perla Andamanského moře
Exotický zájezd


Začněte nový rok netradičně a v teple! Zanechte zimu, plískanice i smog na chvíli doma a odleťte s námi do Thajska. Najdete tu nejen jedny z nejkrásnějších pláží světa, ale i jedinečnou asijskou kulturu a neobyčejně krásnou přírodu.

Na závěr zájezdu vás čeká třídenní prohlídka Bangkoku. Poznáte jeho každodenní život, kam patří životem pulsující ulice i překrásné buddhistické chrámy. Domů se pak vrátíte odpočinutí, prohřátí sluncem a plní výjimečných zážitků.Termíny a ceny zájezdu Thajsko – pobytový zájezd a Bangkok

TermínDélkaStravováníDopravaPoznámkaCena odRezervace

Připravujeme pro vás nové termíny. Podívejte se na naše další zájezdy.

Recenze zájezdu

V úterý jsme se vrátili z pobytového zájezdu vaší cestovní kanceláře na ostrově Lanta. Se všemi službami jsme byli nadmíru spokojeni. Děkujeme delegátce Terezce Kubíčkové za perfektní přístup a servis a vaší kanceláři za příjemnou dovolenou.


- Thajsko - pobytový zájezd, termín: leden-únor 2018

+ další recenze zájezdu

Na co se můžete těšit v Thajsku

 • Odpočinek na jedněch z nejkrásnějších pláží světa
 • Ideální poloha našeho hotelu přímo u pláže a zároveň poblíž hlavního města
 • Nevšední zážitky a odlišná asijská kultura
 • Bohatá nabídka výletů včetně 3 denní prohlídky Bangkoku při zpáteční cestě
 • Nadstandardní delegátskou péči po celou dobu zájezdu s doprovodem z Prahy

Program zájezdu

1. den: ODLET PRAHA – KRABI

Sraz 2,5 hodiny před časem odletu na letišti Václava Havla Praha (místo a přesný čas bude upřesněn v pokynech k zájezdu). Odlet letadlem společnosti Qatar Airways na Krabi s přestupem v Dauhá.

2. den: PŘÍLET KRABI – OSTROV LANTA

Transfer z letiště a ubytování v odpoledních hodinách. Po zbytek dne si můžete užít osobního volna a prvního koupání v Andamanském moři.

3. den - 12. den: OSTROV LANTA

Vaše dovolená je v plném proudu a na vás čeká záplava dnů plných odpočinku a koupání na vyhlášené pláži Long Beach, nebo také aktivní poznávání tohoto báječného ostrova. O společných fakultativních výletech vás bude na místě informovat delegát. Sami se můžete vypravit například do blízkého hlavního města Saladan, které nabízí všechna lákadla života v Thajsku na jednom místě.

13. den: ODLET KRABI – BANGKOK

Po snídani vás čeká transfer na letiště a vnitrostátní let do Bangkoku. Následuje příjezd do hotelu a ubytování. Po zbytek dne budete mít osobní volno. Pro zájemce je připravena společná procházka a první seznámení s Bangkokem. Vydáte se do proslulé uličky Khao San Road, která ve dne i v noci tepe životem. Budete moci ochutnávat delikatesy thajské kuchyně, nebo se ještě naposledy svěřit do rukou šikovných thajských masérů.

14. den: BANGKOK

Dnes se vydáte na celodenní prohlídku Bangkoku. Projdete Královskou cestou k chrámovému komplexu Wat Saket nacházejícího se přímo v centru Bangkoku společně se Zlatou horou (Golden Mountain) na jejímž vrcholku je překrásný výhled na uspěchané bangkocké město.

Nabídneme vám pohled na „opravdový“ Bangkok bez příkras. S námi zažijete klasické thajské cestování místními dopravními prostředky jako je loďka po zdejších kanálech, nadzemní dráha nebo metro, které nás zavezou do moderních a nejluxusnějších čtvrtí Bangkoku Siam a Silom i k bangkockému vlakovému nádraží Hua Lamphong.

Poté navštívíte chrám Zlatého Buddhy, Wat Traimit, s 3 metry vysokou a 5,5 tun těžkou sochou Buddhy z ryzího zlata. Na závěr navštívíte Čínskou čtvrt, kde Vám budou oči přecházet z množství rozmanitého zboží, které se na místních tržnicích prodává.

15. den: BANGKOK - ODLET

Poslední den v Thajsku zahájíte procházkou. Uvidíte park Sanam Lunang, okolí současného Královského paláce, řeku Chao Praya s výhledem na bývalý Královský palác Wat Arun a především navštívíte jeden z nejstarších bangkockých chrámů, chrám ležícího Buddhy Wat Pho.

Po prohlídce následuje osobní volno. Transfer na letiště v Bangkoku ve večerních hodinách a odlet letadlem společnosti Qatar Airways do Prahy s přestupem v Dauhá.

16. den: PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy.

 

Proč s námi?

 • Náš delegát se o Vás bude starat od samého začátku a po celou dobu pobytu Vám bude k dispozici. Nemusíte mít strach, že něco nezvládnete, někde zabloudíte, nedomluvíte se.
 • Užijete si pobyt na jednom z nekrásnějších ostrovů jižního Thajska s ubytováním přímo u pláže a budete mít možnost poznat i jeho okolí při některém z našich fakultativních výletů.

Cestovatelský magazín

Stáhněte si ZDARMA náš aktualizovaný cestovatelský magazín 43 stran o cestování Thajskem a přečtete si vše, co je potřeba vědět před cestou do této jedinečné země.

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu (včetně letištních poplatků ve výši 1 900 Kč): lety Praha – Krabi – Bangkok – Praha (s přestupem v Dauhá) letadlem společnosti Qatar Airways.
 • ubytování 11 nocí se snídaní v hotelu Nakara Long Beach Resort ve standardních dvoulůžkových bungalovech s příslušenstvím
 • ubytování 2 noci v 3* hotelu ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím v Bangkoku
 • 3 denní prohlídku Bangkoku při zpáteční cestě
 • transfery v místě pobytu: letiště – hotel – letiště
 • služby česky/ slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu s doprovodem z Prahy

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek 10 900 Kč za jednolůžkový pokoj
 • vstupy dle programu
 • fakultativní výlety a vstupy
 • MHD v Bangkoku (cca 200 BHT)
 • spropitné ani jiné vedlejší výdaje
 • cestovní pojištění
 • povinný jednorázový vstup na ostrov Lanta (cca 10 THB)
Kompletní ceník

Poznámka:

 • Minimální počet účastníků zájezdu: 20.
 • CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.
 • Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců!

Všeobecné smluvní podmínky:

Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdu -Exotika.pdf


  Načítání hotelů a termínů z databáze

  Rezervujte zde

  Letovisko


  Strava a způsob dopravy ,  Cestujete sami?
  Přiobjednejte si svoz

  Další služby


  Orientační cena celkem*

  *Orientační cena je počítána pro osoby 55+. Skutečná cena se může lišit.

  Zadejte kontakty na objednatele