na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním‎
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

Dovolená 55+, Slovinsko, Termální lázně Snovik - first minute

více informací

Jsme specialisté na dovolenou pro seniory do termálních lázní Snovik ve Slovinku pro seniory v roce 20167. Využijte naší first – minute nabídky pro léto 2016 pro seniory 55 +. Prohlédněte si naše first minute nabídky do termálních lázní Snovik ve Slovinsku pro rok 2017 a navštivte toto místo za výhodných podmínek pro seniory 55+.

Termální lázně Snovik, Slovinsko 55+
Za aktivním poznáním i odpočinkem


Slovinsko je zemí mnoha neobyčejných přírodních a kulturních krás. Poznejte s námi jeho nedotčenou přírodu, majestátní Alpy či průzračné hladiny slovinských jezer Bled a Bohinj. Milovníci historie zajisté ocení i půvaby “slovinských Benátek” – města Piran.

Každodenní zasloužený odpočinek pak nejdete v termálních lázních Snovik, které jsou od resortu vzdáleny maximálně 200 metrů. Okolí lázní je obklopeno krásnými zelenými lesy, které můžete objevovat díky množství turistických a cykloturistických tras.

Na co se můžete v lázních Snovik těšit?

 • pěší výlety a aktivity s průvodcem v rámci programu
 • 2x denně volný vstup do lázní po celou dobu pobytu
 • 2 x denně aquagymnastika
 • zapůjčení hůlek na nordic walking
 • procházky v okolí lázní po turistických trasách
 • slovinský folklorní večer s typickými místními pokrmy

Program zájezdu

1. den – ODJEZD DO SLOVINSKA, UBYTOVÁNÍ

V ranních hodinách odjezd z Prahy do Slovinska. Ubytování v hotelu
Eco Resort Spa Snovik 4*, možnost koupání.

2. den – Pěší výlet: TURISTIKA PO OKOLÍ KAMNIKUZDARMA

Objevte formou pěšího výletu největší zajímavosti oblasti Kamniku. Navštívíte městečko Kamnik, které je chráněno dvěma hrady: Starým a Malým. Projdete si jeho historické centrum se středověkou a barokní architekturou protkané úzkými uličkami. Dále se vydáte po pěší stezce do nejnavštěvovanější dendrologické zahrady Slovinska Arboreta Volčji Potok (za poplatek). Projdete si 80 hektarový park, který na jaře vyniká svou rozkvetlou květinovou výzdobou, a to hlavně nasrcisů, tulipánů, či rododendronů. Po návratu na hotel možnost koupání a odpočinku.

Fakultativně: LUBLAŇ20 EUR

V hlavním a zároveň největším slovinském městě si uděláte procházku po historickém centru. Ráz města do velké míry ovlivnil nám známý architekt Josip Plečnik. Symbolem Lublaně je drak, který se objevuje na několika jejích památkách, jako například na Dračím mostě. Nedaleko Dračího mostu se nachází ještě tzv.Trojmostí, které si představme jako tři mosty postavené v různých úhlech vedle sebe. Naproti Trojmostí stojí Katedrála sv. Mikuláše, kterou také navštívíme.

Polodenní fakultativní výlet.

Druhá varianta: pěší vycházky do okolí, či koupání v termálním bazénu.

3. den – Pěší výlet: JEZERO BLEDZDARMA

Poznejte nejznámější slovinské jezero Bled, které bývá přezdíváno “Ráj pod Triglavem“. Okolo jezera se vydáte pěší procházkou, během které si užijete atmosféru jeho břehů, jež obklopují majestátní hory. Uprostřed jezera stojí na malém ostrůvku kostelík, symbol tohoto jezera. Uvnitř kostela se nachází tzv. zvon splněných přání. K ostrůvku Blejsky otok budete moci podniknout vyjížďku lodičkou (za poplatek), a pak navštívíte strážní hrad, který se vypíná na skalním výběžku nad jezerem. Po návratu na hotel možnost koupání a odpočinku.

shutterstock_299125805

4. den – POBYT V LÁZNÍCH

Fakultativně: MĚSTO PIRAN25 EUR

Nechte se okouzlit městem Piran, které je pro mnohé nejkrásnějším slovinským městečkem při pobřeží Jadranu. Piran bývá často přezdíván slovinskými Benátkami. Město vás okouzlí úzkými křivolakými uličkami a neopakovatelnými výhledy z městského opevnění. Vzhledem k tomu, že Piran leží v blízkosti italských hranic, a že ho provázela italská minulost, bude vás zde doprovázet italská atmosféra na každém kroku. Dále uvidíte nejseverněji položené saliny Středozemního moře, kde se již po dlouhá léta těží výborná sůl. Po návratu na hotel možnost koupání a odpočinku.

Celodenní fakultativní výlet.

Druhá varianta: pěší vycházky do okolí, či koupání v termálním bazénu.

piran

5. den – Pěší výlet: NÁHORNÍ PLOŠINA VELKA PLANINAZDARMA

Nenechte si ujít pěší výlet (s možností využití lanovky – za poplatek) na náhorní plošinu Velka Planina, kde se dosud nacházejí tradiční pastýřské chýše a mezi nimi kostelík, který navrhl známý architekt Josip Plečnik. Planina nabízí úchvatné výhledy na Kamninské a Savinjské Alpy. Přímo v salaších pak budete moci ochutnávat typické místní speciality (za poplatek). Dále vás čeká procházka ledovcovým údolím řeky Kamniška Bistrica, která si vyřezala cestu scenérickou soutěskou obklopenou vrcholky Savinjských Alp. Po návratu na hotel možnost koupání a odpočinku.

velika planina

6. den – POBYT V LÁZNÍCH

Fakultativně: JEZERO BOHINJ40 EUR

Vydejte se k jezeru Bohinj, které leží v Triglavském národním parku a patří k nejvyhledávanějším přírodním lákadlům Slovinska. Bude na vás čekat vyhlídková plavba lodí napříč jezerem a jízda lanovkou na horu Vogel (1540 m n.m.). Z vrcholu této hory se vám naskytnou úžasné výhledy na jezero Bohinj. Dále se vydáte k vodopádu Savica, jehož kaskády dosahují převýšení 78 metrů. V ceně výletu je zahrnuta vyhlídková plavba lodí po jezeře, výjezd lanovkou na Vogel, tradiční horský oběd na Vogelu, vstupné k vodopádu Savica a návštěva kostela sv. Jana Křtitele. Po návratu na hotel možnost koupání a odpočinku.

Celodenní fakultativní výlet. Vstupy v ceně.

Druhá varianta: pěší vycházky do okolí, či koupání v termálním bazénu.

bohinj lake

7. den – ODJEZD DO ČESKÉ REPUBLIKY

Po snídani odjezd zpět do České republiky.

Poznámka k programu:

 • Fakultativní výlety budou uskutečněny pouze za předpokladu naplnění minimálním počtem účastníků.
 • Změna programu vyhrazena.
 • Nabídka a ceny jsou orientační, aktuální nabídka na místě u delegáta.
 • V cenách nejsou zahrnuty vstupy. Orientační kapesné na vstupy 48 EUR.
 • Délka polodenního výletu je zpravidla 3-4 hodiny a celodenního výletu 8-10 hodin.

Termíny a ceny pobytových zájezdů

TermínDélkaStravováníDopravaHotelPoznámkaCena od
9. 6. – 15. 6. 2018 7 dní / 6 nocí polopenze, možné přikoupit plnou penzi autobusem Resort Eco Spa Snovik 4* 11 990 KčVíce info
16. 6. – 22. 6. 2018 7 dní / 6 nocí polopenze, možné přikoupit plnou penzi autobusem Resort Eco Spa Snovik 4* 12 490 KčVíce info
15. 9. – 21. 9. 2018 7 dní / 6 nocí polopenze, možné přikoupit plnou penzi autobusem Resort Eco Spa Snovik 4* 12 490 KčVíce info
24. 9. – 30. 9. 2018 7 dní / 6 nocí polopenze, možné přikoupit plnou penzi autobusem Resort Eco Spa Snovik 4* 11 990 KčVíce info

Podívejte se na naše další zájezdy.

Další zájezdy

IschiaItálie

Zobrazit více informací

KalábrieItálie

Opomíjený kraj Středomoří

Nechte se svést krásou panenského pobřeží se zlatavými plážemi, které omývá čisté moře a nad kterými se pyšně tyčí horská krajina. Díky ideální poloze našeho hotelu budete moci navštívit krásy hned tří regionů jižní Itálie – Basilicata, Kalábrie a Kampánie.

Zobrazit více informací

Lázně BükfürdőMaďarsko

Zabalte se do odpočinku

Zrelaxujte se v maďarských termálních lázních Bükfürdő, které patří dle oficiálních turistických stránek lázní mezi jedny z nejoblíbenějších lázní v Evropě.

Zobrazit více informací

Mar MenorŠpanělsko

Bahenní lázně pod širým nebem

Laguna Mar Menor je nazývána španělským „Mrtvým mořem“. Jeho proslulé léčivé bahno a velmi slaná voda mají blahodárný vliv na lidské zdraví.

Zobrazit více informací

SardinieItálie

 

Zobrazit více informací

Andalusie, Costa del SolŠpanělsko

Jižanský temperament a bohatá historie

Costa del Sol neboli Slunečné pobřeží tvoří u výběžků Sierry Nevady a Sierry Blanky tiché zálivy střežené skalami. Jsou zde desítky kilometrů rybářských vísek a městeček s bílými kostelíky a uzounkými uličkami. A hlavně smaragdově zbarvené, průzračné moře.

Zobrazit více informací

MenorcaŠpanělsko

Největší senzací je klid

Chcete vědět proč je Menorca nejlepším místem pro klidnou dovolenou? Objevte jeden z klenotů Středomoří. Poznejte zdejší sněhobílé pláže omývané blankytným mořem a všudypřítomnou nikdy nekončící pohodu.

Zobrazit více informací

AlbánieLetovisko Durrës

Zapomenutá kráska s vlídným srdcem

Albánie je vzrušující zemí mnoha kontrastů, nádherné přírody, zemí majestátních orlů i vzácných pelikánů. Poznejte Albánii a vaše srdce již nikdy nebude k této zemi lhostejné.

Zobrazit více informací

MadeiraPortugalsko

Ostrovní zahrada na vlnách Atlantiku

Ostrov květin Madeira, perla Atlantiku, zelený ráj. Máte-li rádi aktivní dovolenou, vydejte se na Madeiru a vrátíte se s nezapomenutelnými zážitky.

Zobrazit více informací

Lázně TapolcaMaďarsko

Relax v termálních lázních a krasové jeskyni

Odpočiňte si v jedinečných lázních s vlastní léčebnou krasovou jeskyní v maďarském městě Tapolca. Nechte se nadchnout zdejší neopakovatelnou atmosférou, krásnou přírodou vulkanického původu a nekonečnými lány vinic, které město obklopují.

Zobrazit více informací

Andalusie, Costa de AlmeríaŠpanělsko

Zrcadlo moře

Klidná přímořská letoviska na pobřeží Středozemního moře i poklidné rybářské vesničky téměř nedotčené cestovním ruchem – takové je pobřeží Andalusie, nazývané Costa de Almería.

Zobrazit více informací