na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz
Menu ▼

PERU
Po stopách dávných civilizací
s PhDr. Evou Farfánovou Barriosovou

Exotický zájezd


Povídání o Peru s archeoložkou PhDr. Evy Farfánové Barriosové

Povídání o Peru a o vydařené expedici z jara roku 2016 (záznam živého vysílání z 15. 11. 2016)

 

Pozvánka do Peru

Video ze zájezdu – jaro 2017


Seznamte se s našimi průvodci:

100_5693

PhDr. Eva Farfánová Barriosová
archeoložka a spisovatelka

Narodila se v Chrudimi. Studovala prehistorii a etnografii na Karlově univerzitě v Praze. Ve studiu pokračovala na univerzitě v Utahu v USA a dokončila je na Univerzitě svatého Marka v peruánské Limě. Zaměřila se na peruánskou archeologii a etnografii And. Řídila několik archeologických výzkumů na peruánském pobřeží, v Cuzcu, na Machu Picchu a studovala současné obyvatele And a jejich zvyky přežívající ještě z dob Inků. Vyučovala na dvou vysokých školách v Limě.

V Peru strávila dvacet osm let a koncem roku 2001 se vrátila do Čech. Žije v Praze a publikuje články o Peru v novinách a časopisech. Je autorkou knih Peruánské obrázky, Pohřbená tajemství starého Peru a Sexuální život ve starém Peru.

Martin Zeman
průvodce CK Delfín travel

Vystudoval cestovní ruch v Praze, a poté pracoval na archeologických nalezištích v rodném Polabí. Přes krátký pobyt v Anglii se vydal do Jižní Ameriky. Po několikaletém pobytu v Ekvádoru a Peru, během něhož se vzdělával v oblasti cestovního ruchu, absolvoval stáže v místních agenturách, zde také našel svou životní lásku. Při opakovaných návratech se vydával do vzdálených neobydlených oblastí mezi nejaktivnější sopky světa, poznával život opravdových indiánů a věnoval se oblíbené archeologii. Po svém návratu se věnoval psaní cestopisů do odborných časopisů a pořádání cestopisných přednášek ze svých cest. Nyní pracuje již 7 let jako odborník v cestovní kanceláři.

Načítání hotelů a termínů z databáze

Rezervujte zde

Letovisko


Strava a způsob dopravy ,Cestujete sami?
Přiobjednejte si svoz

Další služby


Orientační cena celkem*

*Orientační cena je počítána pro osoby 55+. Skutečná cena se může lišit.

Zadejte kontakty na objednatele