na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz Menu ▼

Termíny 2020
Omán 55+
pobytový zájezd
Vůně orientu z pohádek Tisíce a jedné noci
 V roce 2020 pobytové zájezdy na 7 i 10 nocí!

Exotický zájezd
Recenze zájezdu:

V neděli 24.2.2019 jsme se vrátily s kamarádkou ze zájezdu pořádaného vaší cestovní kanceláří do Ománu, plné dojmů a nezapomenutelných zážitků. Nebyl to náš první zájezd s vámi (např. Mallorca, Mar Menor, Izrael) a spokojeny jsme byly vždy, ale tentokrát byl zájezd natolik skvělý, netradiční a vydařený, že vám chceme touto cestou poděkovat za perfektní služby. Ubytování v hotelu Juweira Boutique bylo příjemné a klidné, personál hotelu velmi milý a vstřícný, krásné upravené pláže, slunečníky, lehátka i ručníky vždy k dispozici, denně na pokoji balená voda, vše i pro zákazníky bez all inclusive. Samostatnou kapitolou je práce vaší průvodkyně, paní Simony Chromé, která řeší vše s úsměvem, ochotně a vstřícně, organizace zajímavých výletů i spolupráce s tamní partnerskou organizací je opravdu na výši. Je dobře že zájezd byl letos prodloužen na 12 dní z loňských 8, tolik zážitků by se tam těžko vešlo. Víme, že smlouvy s hotely nejsou jednoduchou záležitostí ve velmi konkurenčním prostředí, ale můžeme-li radit, je hotel Juweira určitě nejlepším místem pro dovolenou, další dva hotely v této oblasti jsou příliš velké, rušné a neosobní. Ještě jednou děkujeme za vynikající práci, budeme vždy vaši kancelář doporučovat a těšíme se na další dovolenou s vámi.
- Omán - Vůně orientu z pohádek Tisíce a jedné noci, termín: únor 2019
V březnu 2018 jsme se zúčastnili zájezdu do Ománu.  Zájezd se opravdu vydařil. Byli jsme poprvé v takové exotické zemi a byli jsme nadšeni. Nádherné a teplé moře, plno sluníčka a příjemní lidé. Ubytování v hotelu bylo bez chybičky. Jídlo bylo výborné. Velký výběr - maso na všechny způsoby, chutné přílohy, saláty, ovoce a vynikající zákusky. Zúčastnili jsme se i dvou výletů. Jeden do města Salalah a druhý do přírody. Byli to nádherné zážitky. Musím vyzdvihnout práci naší průvodkyně Simony Chromé (znali jsme ji z loňského zájezdu na Madeiru). Byli jsme nadšeni, že opět jede s námi. Je to perfektní průvodkyně. Je vždy moc příjemná, kdykoliv ochotně vše vysvětluje a informuje. Nikdy nezkazí žádnou legraci. Je radost s takovou průvodkyni absolvovat zájezdy. Díky Simoně byl náš zájezd perfektní. Je to nejlepší průvodkyně, se kterou jsme se kdy setkali. Doufám, že se s ní při našem cestování ještě setkáme. Díky vám všem za umožnění takového nádherného zájezdu!
- Omán - Vůně orientu z pohádek Tisíce a jedné noci, termín: březen 2018
Chtěla jsem moc poděkovat za nádhernou dovolenou, zvláštní poděkování patří i průvodkyni Simoně Chromé, která byla naprosto úžasná!!! S účastníky zájezdu jsme se shodli, že bychom se do Ománu chtěli opět vrátit.
- Omán - Vůně orientu z pohádek Tisíce a jedné noci, termín: březen 2018
Další recenze
Načítání hotelů a termínů z databáze

Rezervujte zde

Letovisko


Strava a způsob dopravy ,Cestujete sami?
Přiobjednejte si svoz

Další služby


Orientační cena celkem*

*Orientační cena je počítána pro osoby 55+. Skutečná cena se může lišit.

Zadejte kontakty na objednatele

Zájezdy podle typu

Všechny zájezdy podle destinací