na začátek stránky
Dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním‎
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

New York
Město, které nikdy nespí


New York. Vydejte se s námi prozkoumat toto jedinečné město, které nikdy nespí.

Nechte se okouzlit jeho kolosálními mrakodrapy, rozsáhlými parky nebo legendárními čtvrtěmi jako je například Čínská čtvrť a SoHo. Nepopsatelnou pulsující atmosféru města pak zažijete na vlastní kůži v  jeho rušných ulicích, které bez ustání křižují proslulé žluté taxíky.

Termíny a ceny zájezdu New York – Město, které nikdy nespí

TermínDélkaStravováníDopravaPoznámkaCena od Rezervace
6. 5. – 14. 5. 2018 9 dní / 7 nocí snídaně letecky vyprodáno39 990 KčRezervovat
5. 6. – 13. 6. 2018 9 dní / 7 nocí snídaně letecky vyprodáno39 990 KčRezervovat
1. 10. – 9. 10. 2018 9 dní / 7 nocí snídaně letecky
záloha 5 000 Kč / osoba (při nákupu do 31.3.2018)
39 990 KčRezervovat

Podívejte se na naše další zájezdy.

Recenze zájezdu

5
Dne 21. října 2017 jsme se vrátili  společně s manželem a dcerou z týdenního poznávacího zájezdu do New Yorku, který pořádala vaše cestovní kancelář. Rádi bychom poděkovali za skvělou organizaci zájezdu! Především bychom chtěli pochválit a poděkovat naši skvělou průvodkyni sl. Milenu Škorpilovou. Její znalosti, profesionální přístup, neustálý optimismus a ochota vyjít všem vstříc se všemi našimi požadavky nám umožnily užít si New York se vším všudy! Bylo to úžasné a moc děkujeme! Doufáme, že to nebyl náš poslední zájezd s vaší cestovní kanceláří.
- New York, termín: říjen 2017

+ další recenze zájezdu

New York 

Poznejte s námi New York:

 • nekonečné mrakodrapy jižního Manhattanu
 • pohled z ptačí perspektivy – jedna z nejvyšších budov NY
 • pocit svobody u Sochy Svobody
 • Genius Loci a památník 11. září 2001
 • všechna světla světa na Times Square
 • luxusní nákupy na 5th Avenue
 • oáza klidu v Central Parku

New York, New York

Proč s námi?

 • S námi máte jistotu, že vám náš průvodce bude k dispozici každý den. Nemusíte mít strach, že něco nezvládnete, někde zabloudíte, nedomluvíte se.
 • Program je koncipován tak, abyste poznali New York, ale v klidném a pohodovém tempu – žádná náročná honička nabitého poznávacího zájezdu vás nečeká.
 • Program je vhodný pro aktivní turisty.

Program zájezdu

1. den – PŘÍLET, TRANSFER, UBYTOVÁNÍ.
Sraz 2 hodiny před časem odletu na letišti Václava Havla v Praze (místo a přesný čas bude upřesněn v pokynech k zájezdu). Odlet z Prahy přímou linku na letiště John F. Kennedy International Airport v New Yorku. Transfer z letiště do hotelu, ubytování a seznámení s průvodcem, osobní volno.

2. den – MIDTOWN NORTH

Prohlídka hlavního nádraží Grand Central Terminal, které je denně branou do města pro stovky tisíc lidí. Pěší přesun k světoznámé budově vystavěné ve stylu art deco, Chrysler Building. Pokračovat budete podél 5th Avenue k St. Patrick´s Cathedral, která se díky svým rozměrům (101 m dlouhá a 53 m široká) řadí mezi největší katedrály světa. Zastávka u Rockefeller Center, města uprostřed města. Times Square, náměstí, které nikdy nespí. Přesun a procházka po Central Parku. Návrat do hotelu, osobní volno.

shutterstock_66966928

3. den – MIDTOWN SOUTH

Den začnete procházkou od Union Square po světoznámé Broadway až k Madison Square Park, který ohraničují tři známé mrakodrapy: New York Life Insurance Company Building, Metropolitan Life Insurance Company Building a elegantní a nezaměnitelná Flatiron Building. Po světoznámé 5th Avenue dorazíte k druhé nejvyšší budově New Yorku, Empire State Building. Vysokorychlostním výtahem vyjedete až do 86. poschodí, odkud budete mít možnost vidět New York téměř z ptačí perspektivy (vstupenka není zahrnuta v ceně zájezdu). Den zakončíte procházkou k Herald Square, a poté se projdete zpět po 5th Avenue. Návrat do hotelu, osobní volno.

shutterstock_129799142

4. den – CHINA TOWN, SOHO, BROADWAY

Čínská čtvrť se nachází v blízkém okolí jižního Manhattanu a kdysi bývala místem pro nové životy imigrantů z celého světa, zejména z Číny. Dnes je Chinatown místem, kde se mísí turisté z celého světa s původní čínskou komunitou, která má zde mnoho typických krámků a restaurací, které jistě stojí za zastávku a ochutnání. Na své si však přijdou i milovníci Itálie – čeká vás návštěva tzv. Little Italy, pozůstatek původního italského vlivu. Procházka po známé nákupní třídě Canal Street až do čtvrti SoHo (South of Houston Street), proslulou používáním velkého množství litiny pro stavbu domů, čímž je dnes oproti jiným čtvrtím New Yorku odlišná. Hlavní tepna této čtvrti, West Broadway, je lemovaná specializovanými obchody, restauracemi a galeriemi. Následuje procházka po historické čtvrti Greenwich Village, tiché obytné části New Yorku plné kouzelných zákoutí a uliček. Poslední zastávkou bude procházka veřejným parkem High Line Park, který je po vzoru Paříže postaven na historické železniční trati vyvýšené nad ulicemi Manhattanu. Návrat do hotelu, osobní volno.

Brooklyn Heights

5. den – WALL STREET, GROUND ZERO

Přesun městskou hromadnou dopravou do historického bloku Manhattanu, Fraunces Tavern, odkazující na dobu starých koloniálních časů. Pěší přesun do nejznámější finanční čtvrti světa, kde se nachází Wall Street, Trinity Church, New York Stock Exchange nebo Federal Hall. V malém parku Bowling Green objevíte ikonu newyorské burzy, masivního bronzového býka, typický symbol této finanční čtvrti. Pěší přesun k národnímu památníku 11. září, na místo původních dvou věží Světového obchodního centra (Ground Zero), kde se nyní nachází památník obětem tohoto útoku (v době prodeje zájezdu bylo dobrovolné vstupné). Volný čas na návštěvu muzea 9/II Memorial, příp. na návštěvu nové věže Světového obchodního centra, One World Trade Center, nejvyššího mrakodrapu New Yorku (vstupné není zahrnuto v ceně zájezdu). Volný čas můžete využít i pro nákupy ve světoznámém nákupním centru Century 21. Prohlídku Manhattanu zakončíte v City Hall Park, kde navštívíte St. Paul´s Chapel, která od roku 2001 slouží zejména jako upomínka obětí teroristického útoku z 11. září 2001. Návrat do hotelu, osobní volno.

shutterstock_106467167

6. den – VOLNO – NÁKUPY, NÁVŠTĚVA MUZEÍ

Volný den vhodný k návštěvě muzeí a k nakupování.

shutterstock_177684527

7. den – LOWER MANHATTAN

Procházka po čtvrti Brooklyn: Borough, katedrála Our Lady of Lebanon Cathedral, promenáda Brooklyn Heights Promenade. Pěší přesun po Brooklynském mostu směrem k jižnímu Manhattanu. Zde vás čeká prohlídka newyorského přístavu South Street Seaport a procházka po pobřeží až směrem k Battery Park, nejjižnějšímu cípu Manhattan Islandu. Lodí se projedete také kolem sochy Svobody. Komu bude pohled na sochu Svobody stačit z lodi, může poté navštívit jednu z restaurací nebo kaváren či se jen procházet po této klidné části Manhattanu, příp. navštívit jedno z muzeí (např. Museum of Jewich Heritage, Indiánské muzeum) nebo hlavní budovu Battery, Castle Clinton. Návrat do hotelu, osobní volno.

Ti, kteří budou mít zájem spatřit Sochu Svobodu zblízka a na pár minut “zakotvit” na Ostrově Svobody, budou moci fakultativně na závěr programu tohoto dne.

shutterstock_225972913

8. den – ODLET

Check-out. Dopoledne volný program, transfer na letiště JFK v odpoledních hodinách a odlet do Prahy*.

9. den – PŘÍLET

Přílet do Prahy na Letiště Václava Havla v dopoledních hodinách.

* Zpáteční let 13.6. 2018 s přestupem v Amsterdamu.

Cena za osobu zahrnuje:

 • ubytování 7 nocí se snídaní v 3* hotelu Brooklyn Way ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 
 • leteckou dopravu:
  Praha – New York (JFK) – Praha *
 • transfer v místě pobytu:
 • letiště – hotel – letiště
 • služby českého průvodce během celého zájezdu
 • výlety dle programu

Cena za osobu nezahrnuje:

 • cestovní pojištění Generalli
  (840 Kč/pobyt pro osoby 0-69 let;
  1 500 Kč/pobyt pro osoby starší 70 let)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj
  15 000 Kč 
 • vstupy dle programu
 • vyřízení vstupní registrace na území USA (ESTA) v hodnotě 14 USD
 • předplacenou City Pass kartu (nutná pro absolvování zájezdu) **
 • kapesné
 • spropitné ani jiné vedlejší výdaje

*Zpáteční let 13.6. 2018 s přestupem v Amsterdamu.

**Zakoupením předplacené karty City Pass New York získáte vstupy do objektů, které v rámci programu navštívíte, a to za zvýhodněné ceny. Zakoupení této karty je nutné pro absolvování celého zájezdu.

Kompletní ceník v PDF

(Kompletní ceník navíc uvádí ceny za 3. osobu na pokoji, slevy pro děti a příplatky za doplňkové služby.)

Poznámka:

Minimální počet účastníků zájezdu: 15.

Změna programu vyhrazena.

Pořadí navštívených míst může být změněno.

CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.

Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců!

Všeobecné podmínky:

Všeobecné podmínky účasti na zájezdu –Exotika 2017.pdf


Načítání hotelů a termínů z databáze

Rezervujte zde

Letovisko


Strava a způsob dopravy ,Cestujete sami?
Přiobjednejte si svoz

Další služby


Orientační cena*

*Orientační cena je počítána pro osoby 55+ při ideálním obsazení pokojů. Skutečná cena se může lišit.

Zadejte kontakty na objednatele