na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz
Menu ▼

Lázně Bükfürdő, Maďarsko
Zabalte se do odpočinku


Zrelaxujte se v termálních lázních Bükfürdő, které patří dle oficiálních turistických stránek lázní mezi jedny z nejoblíbenějších lázní v Evropě a díky své rozloze se řadí mezi druhé největší v Maďarsku. Léčivá voda těchto lázní je díky vysokému obsahu vápníku, hořčíku a kyseliny uhličité mimořádně vhodná především pro osoby s onemocněním pohybového aparátu, ale také slouží k léčení gynekologických a urologických potíží, vč. onemocnění žaludku a poruch trávení.

Na co se můžete v lázních Bükfürdő těšit?

  • na 3 denní vstupenku do lázní Bükfürdő (neplatí pro vstup do zážitkových oblastí a saunového světa)
  • neomezený vstup do wellness zóny hotelu Piroska 4*
  • odpočinek, pohodu a vynikající maďarskou gastronomii

Maďarsko - země termálních vod

Maďarsko nabízí neskutečné bohatství termálních pramenů a také spoustu historických památek, jež jsou často spojeny i s historií naší země a které budete moci v rámci programu našeho zájezdu navštívit. Vydejte se s námi na pobyt plný relaxace, hýčkání a rozmazlování vašeho těla, které si zajisté zaslouží vydatný odpočinek.

Bük

Lázeňské městečko Bük se nachází v severozápadní části Maďarska, na rozhraní podhůří Alp a Malé uherské nížiny. Termální lázně, které toto městečko proslavily po celé Evropě, vděčí za svůj vznik šťastné náhodě, když v polovině 50. let minulého století během ropných vrtů vytryskl na povrch z hloubky 1 282 metrů vodní sloupec, vysoký asi 70 m. Díky tomuto 58 stupňů Celsia horkému pramenu se do té doby neznámé městečko Bük stalo jednou z nejnavštěvovanějších oblastí Maďarska.

Hotel

Hotely pro pobytové zájezdyPrůvodkyně Lenka Unzeitigová

Co Vás na průvodcování baví?
Průvodcování a cestování u mně už dávno není jen o tom, že by mě bavilo. Tato práce mě naplňuje. Dává mi pocit úplnosti. Dodává mi pocit štěstí a radosti. Dává mi pochopení, pocit soucitu a porozumění. Je součástí mého života. 
 
Jaké je Vaše životní motto?
Nikdy nevzdávej své sny a nikdy neříkej nikdy. 

Co našemu klientovi můžete právě Vy za sebe na daném zájezdu nabídnout?
Klientům velmi ráda nabídnu svou znalost destinace a její historii. Každému kdo o to stojí věnuji péči a milý úsměv :-). Na zájezd se nejezdí kvůli průvodci nebo delegátovi, ale ve finále pro mnohé tvoří důležitý “prvek. O to se já osobně vždy snažím.


Průvodkyně Ildikó Cséfalvayová

Co Vás na průvodcování baví?
Jsem průvodkyní už od roku 1995, a neumím si představit lepší práci. Miluji různorodost, pohyb, poznávání nových míst, ale hlavně lidí. Průvodce může vždy ovlivnit průběh a kvalitu zájezdu a já velmi ráda předávám „svým turistům“ dobrou náladu a optimismus za všech okolností, i když náhodou prší…
 
Jaké je Vaše životní motto?
Žít v přítomnosti, najít každý den nějakou maličkost, z čeho mohu mít radost.

Co našemu klientovi můžete právě Vy za sebe na daném zájezdu nabídnout?
Maďarsko znám skrz na skrz, je to má oblíbená destinace. Když pojedete se mnou do Maďarska, tak vás naučím pár slov z maďarštiny, základní kroky čardáše anebo prozradím tajemství dobrého maďarského guláše. Viszontlátásra!

Termíny a ceny pobytových zájezdů

TermínDélkaStravováníDopravaHotelPoznámkaCena od

Připravujeme pro vás nové termíny. Podívejte se na naše další zájezdy.

Hotely pro pobytové zájezdy

Další zájezdy

Mariánské LázněČeská republika

Františkovy LázněČeská republika

Mar MenorŠpanělsko


SardinieItálie

 

KalábrieItálie

Opomíjený kraj Středomoří

Nechte se svést krásou panenského pobřeží se zlatavými plážemi, které omývá čisté moře a nad kterými se pyšně tyčí horská krajina. Díky ideální poloze našeho hotelu budete moci navštívit krásy hned tří regionů jižní Itálie - Basilicata, Kalábrie a Kampánie.

MenorcaŠpanělsko

Největší senzací je klid

Chcete vědět proč je Menorca nejlepším místem pro klidnou dovolenou? Objevte jeden z klenotů Středomoří. Poznejte zdejší sněhobílé pláže omývané blankytným mořem a všudypřítomnou nikdy nekončící pohodu.


IschiaItálie

Dračská riviéraAlbánie

Zapomenutá kráska s vlídným srdcem

Albánie je vzrušující zemí mnoha kontrastů, nádherné přírody, zemí majestátních orlů i vzácných pelikánů. Poznejte Albánii a vaše srdce již nikdy nebude k této zemi lhostejné.

Lázně TapolcaMaďarsko

Relax v termálních lázních a krasové jeskyni

Odpočiňte si v jedinečných lázních s vlastní léčebnou krasovou jeskyní v maďarském městě Tapolca. Nechte se nadchnout zdejší neopakovatelnou atmosférou, krásnou přírodou vulkanického původu a nekonečnými lány vinic, které město obklopují.


Lázně PiešťanySlovensko

Lovecký zámeček LužecČeská republika

Termální lázně SnovikSlovinsko

Za poznáním i odpočinkem

Vydejte se s námi objevit neobyčejné přírodní a kulturní krásy Slovinska. Každý den vás navíc čeká i blahodárný odpočinek v termálních lázních Snovik, které jsou obklopeny hustými lesy.