na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz Menu ▼

Lázně Eger, Maďarsko
Termální lázně v srdci historického města


Odpočiňte si v lázních ležících v srdci nádherného středověkého města Eger. Zdejší termální prameny mají blahodárný vliv na lidský organismus a jsou skvělými pomocníky při léčbě onemocnění pohybového ústrojí, stejně jako při gynekologických či zažívacích problémech. Kromě relaxace si můžete naplno vychutnávat skvostné historické památky i pohodovou atmosféru typicky lázeňského městečka. 

Na co se můžete v lázních Eger těšit?

  • vchod do lázeňského areálu přímo z hotelu Hunguest Flora 3*
  • neomezený vstup do termálních bazénů a léčivých koupelí
  • pohodu v malebném barokním městě Eger
  • vyhřáté bazény s léčivou vodou, která ulevuje od bolestí pohybového aparátu

Maďarsko – země termálních vod

Maďarsko nabízí neskutečné množství termálních pramenů, a také spoustu historických památek, jež jsou často spojeny i s historií naší země. Během našeho zájezdu můžete navštívit i zdejší přírodní krásy a ochutnat trochu z maďarského kulturního bohatství. Vydejte se s námi na pobyt plný relaxace a hýčkání vašeho těla a mysli.

Eger

Tisíc let staré biskupské sídlo je jedním z nejkrásnějších barokních měst Maďarska, které láká na mnohé pozoruhodné historické památky. Za vidění rozhodně stojí středověký egerský hrad, klasicistní katedrála s největšími varhany v Maďarsku nebo Arcibiskupský palác, který slouží biskupům jako rezidence již 250 let. Jednou z dominant města je také minaret – nejseverněji položená stavba z období turecké nadvlády. 

Eger je ale znám nejen pro svou velkolepou historickou hodnotu, ale také díky lázním, které využívají k odpočinku místní i turisté. Neméně oblíbené je i zdejší víno. Ochutnat můžete především skvělé červené víno, jehož hrozny rostou přímo v okolí Egeru. 

Termální lázně Eger

Minerální vody ze zdejších termálních pramenů pomáhají především pacientům s onemocněním a bolestí pohybového ústrojí. Jsou vhodné při léčbě revmatických chorob, při opotřebení kloubů a páteře, nebo vegetativních problémech nervové soustavy. Vhodné jsou i při onemocnění kůže, trávicího ústrojí či při gynekologických problémech.

Lázeňský areál je vystavěn v zeleni a nabízí léčebnou část, zážitkovou část a tradiční turecké lázně. S léčbou tu pomáhají dva blahodárné prameny. První pramen s teplotou 28° C obsahuje radon, druhý o teplotě 47° C pak obsahuje síru. V areálu naleznete 10 bazénů s léčivou termální vodou. Turecké lázně (za poplatek) jsou přímo propojeny s lázněmi a můžete zde využít několik bazénů, léčebné procedury či sauny.

Hotel Hunguest Flóra je s lázeňským areálem propojen venkovní chodbou. Hosté se tak mohou kdykoli volně pohybovat mezi hotelovou halou a lázněmi. 


Termíny a ceny pobytových zájezdů

TermínDélkaStravováníDopravaHotelPoznámkaCena od

Připravujeme pro vás nové termíny. Podívejte se na naše další zájezdy.

Další zájezdy

PortugalskoPortugalsko

Zobrazit více informací

KalábrieItálie

Opomíjený kraj Středomoří

Nechte se svést krásou panenského pobřeží se zlatavými plážemi, které omývá čisté moře a nad kterými se pyšně tyčí horská krajina. Díky ideální poloze našeho hotelu budete moci navštívit krásy hned tří regionů jižní Itálie – Basilicata, Kalábrie a Kampánie.

Zobrazit více informací

Andalusie, Costa TropicalŠpanělsko

Zobrazit více informací

Mar MenorŠpanělsko

Zobrazit více informací

SardinieItálie

 

Zobrazit více informací

MenorcaŠpanělsko

Největší senzací je klid

Chcete vědět proč je Menorca nejlepším místem pro klidnou dovolenou? Objevte jeden z klenotů Středomoří. Poznejte zdejší sněhobílé pláže omývané blankytným mořem a všudypřítomnou nikdy nekončící pohodu.

Zobrazit více informací

Dračská riviéraAlbánie

Zapomenutá kráska s vlídným srdcem

Albánie je vzrušující zemí mnoha kontrastů, nádherné přírody, zemí majestátních orlů i vzácných pelikánů. Poznejte Albánii a vaše srdce již nikdy nebude k této zemi lhostejné.

Zobrazit více informací

IschiaItálie

Zobrazit více informací

Andalusie, Costa del SolŠpanělsko

Jižanský temperament a bohatá historie

Costa del Sol neboli Slunečné pobřeží tvoří u výběžků Sierry Nevady a Sierry Blanky tiché zálivy střežené skalami. Jsou zde desítky kilometrů rybářských vísek a městeček s bílými kostelíky a uzounkými uličkami. A hlavně smaragdově zbarvené, průzračné moře.

Zobrazit více informací

Andalusie, Costa de AlmeríaŠpanělsko

Zrcadlo moře

Klidná přímořská letoviska na pobřeží Středozemního moře i poklidné rybářské vesničky téměř nedotčené cestovním ruchem – takové je pobřeží Andalusie, nazývané Costa de Almería.

Zobrazit více informací

Termální lázně SnovikSlovinsko

Za poznáním i odpočinkem

Vydejte se s námi objevit neobyčejné přírodní a kulturní krásy Slovinska. Každý den vás navíc čeká i blahodárný odpočinek v termálních lázních Snovik, které jsou obklopeny hustými lesy.

Zobrazit více informací

Andalusie, Costa de la LuzŠpanělsko

Vůně Atlantiku a Kryštof Kolumbus

Oceán si prozpěvuje ve všech tóninách a rytmech a ovzduší je provoněné pásy borovic. V zátoce místní sbírají mušle. Costa de la Luz neboli Pobřeží světla jsou krásné a neuvěřitelně dlouhé pláže odkud kdysi vyplul Kryštof Kolumbus za svým snem.

Zobrazit více informací

Lázně TapolcaMaďarsko

Relax v termálních lázních a krasové jeskyni

Odpočiňte si v jedinečných lázních s vlastní léčebnou krasovou jeskyní v maďarském městě Tapolca. Nechte se nadchnout zdejší neopakovatelnou atmosférou, krásnou přírodou vulkanického původu a nekonečnými lány vinic, které město obklopují.

Zobrazit více informací

Lázně EgerMaďarsko

Zobrazit více informací