na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz
Menu ▼

Itálie, Kalábrie 55+
Špička italské boty


ceny a aktuální nabídku výletů pro váš zájezd naleznete u jednotlivých hotelů.

Nabídka výletů

Poznámka k výletům

  • Fakultativní výlety budou uskutečněny pouze za předpokladu naplnění minimálním počtem účastníků.
  • Změna programu vyhrazena.
  • Nabídka je orientační, aktuální nabídka na místě u delegáta.
  • Délka polodenního výletu je zpravidla 3-4 hodiny a celodenního výletu 8-10 hodin.

ROMANTICKÁ TROPEA


Středověké město Tropea se vypíná na skalnatém útesu zvaném Scoglio. Navštívíte katedrálu a kostelík Chiesa del Gesu a projdete si úzké uličky a náměstíčka plné obchůdků s typickými místními pochutinami. Nad hlavní promenádou se vám naskytne vyhlídka na nádhernou písečnou pláž Spiaggia di Tropea, u které se na vysoké skále zvané Isola Bella tyčí malebný kostel Santa Maria dell‘Isola.

Polodenní fakultativní výlet.

LIPARSKÉ OSTROVY

Výlet lodí na tři krásné a různorodé ostrovy vulkanického původu – Lipari, Vulcano a Stromboli. Na Lipari si projdete krásné historické centrum a promenádu lemovanou obchůdky. Na Vulcanu doporučujeme koupel v léčivém sirném jezírku. Na Stromboli pak koupání v naprosto čistém moři s černou pláží a nezapomenutelným pohledem na stále činnou sopku. Najdete zde exotickou přírodu, ale i útulné bary, hospůdky a množství obchodů.

Celodenní fakultativní výlet.

SCILLA A REGGIO DI CALABRIA

Ve Scille, opředené bájemi, si během procházky dosyta užijete úchvatných výhledů na křišťálově čisté moře, Messinskou úžinu, která odděluje Kalábrii od Sicílie, nebo hrad Castello di Ruffo. Poté se vydáte dál do města Reggio di Calabria, které je vstupní branou na ostrov Sicílie. Hlavním magnetem pro vás bude zajisté archeologické muzeum bronzových soch válečníků Bronzi di Riace a překrásná přímořská promenáda Lungomare.

Celodenní fakultativní výlet.

Hotely