na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz
Menu ▼

Delfín travel v České televizi

Česká televize si 24. 2. 2016 pozvala ředitele cestovní kanceláře Delfín travel Tomáše Hubku, aby poradil seniorům, jak pohodlně a bezpečně cestovat do zahraničí. O specifických potřebách seniorů, jejich přáních, obavách, ale také nejoblíbenějších destinacích hovořil Tomáš v přímém přenosu v pořadu Dobré ráno s Českou televizí. Vysílání brněnského studia bylo celoplošné, rady a tipy šéfa Delfín travel tedy sledovali diváci v celé České republice.

Screenshot 2016-03-14 10.04.58

Česká televize potvrdila, že cestování seniorů je opravdu významným trendem, když zařadila toto téma do jednoho ze svých dlouhodobě nejsledovanějších pořadů. Ve středu 24. 2.2016 vystoupil v pořadu Dobré ráno s Českou televizí ředitel cestovní kanceláře Delfín travel Tomáš Hubka a v několika přímých vstupech odpovídal na otázky moderátorů. Diváci se mj. dověděli, jak si lze i z důchodu komfortně uspořit na zahraniční dovolenou, nebo že k nejoblíbenějším destinacím seniorů patří už několik let Andalusie a Sicílie. Tomáš také připomněl, že Delfín travel je jedinou českou cestovní kanceláří, vybranou do prestižního programu European Senior Tourism, který spustila španělská vláda s podporou Evropské komise a díky jemuž si mohou i běžní čeští senioři dopřávat pobyt u moře ve čtyřhvězdičkových hotelech a nadstandardní servis.

Skutečnost, že volba veřejnoprávní televize padla mezi všemi tuzemskými cestovními kancelářemi právě na představitele CK Delfín travel, je nejen oceněním práce celého našeho týmu, ale také potvrzením, že mezi cestovními kancelářemi pro seniory se těší právě Delfín travel nejlepšímu renomé.