na začátek stránky
Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním
+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz
Menu ▼

Aktuální informace k cestování (Covid-19)

Vážení cestovatelé,

jestliže u nás máte zakoupený zájezd na rok 2020, a nebo se chystáte ke koupi nového zájezdu, níže naleznete několik bodů pro lepší orientaci v současné situaci.

Zálohy a doplatky na již zakoupené zájezdy

 • Až do odvolání  nevybíráme žádné doplatky na zájezdy v roce 2020 ve standardních splátkových termínech. Jakmile se nachýlí čas pro doplatek Vašeho zájezdu, budete předem osloveni pracovníky naší kanceláře a následně po odsouhlasení Vaší účasti na zájezdu budete vyzváni k doplatku ceny zájezdu.
 • Nově platí, že všechny budoucí zálohy a doplatky za zájezdy musí být směrovány pouze na účet Delfín travel, nikoliv na účet našich spolupracujících prodejních kanceláří.

Chci si koupit nový zájezd

 • Vše nasvědčuje tomu, že od 1.9.2020 již bude možné realizovat řadu plánovaných zájezdů, které máme zveřejněné na našich www stránkách.
 • Dále pozvolna spouštíme prodej zájezdů na rok 2021.
 • Na všechny zakoupené zájezdy pro období 1.9.2020 až 31.12. 2021 garantujeme vrácení peněz v případě, že se zájezd neodjede. Platí pro všechny naše klienty bez omezení věku.

Mám zakoupený zájezd s datem odletu/odjezdu od 1.9.2020 a dále

 • V takovém případě, prosíme, nespěchejte a vyčkejte až Vás oslovíme. Žádné další finanční prostředky po Vás nebudou žádány do doby, než od nás obdržíte informaci o tom, že se Váš zájezd uskuteční.  Toto sdělení můžete očekávat v první polovině měsíce srpna a u zájezdů s datem odjezdu/odletu od 15.9. dále, pak očekávejte naše sdělení v druhé polovině srpna.
 • Pokud již s předstihem víte, že se zájezdu nebudete chtít účastnit, a to i v případě, že se zájezd uskuteční, můžete přistoupit ke stornu zájezdu. Na tyto případy se však vztahují stornopoplatky dle Všeobecných smluvních podmínek.
  • Po odečtení storna můžete zbylou část Vaší úhrady převést na poukaz/voucher se stejnými pravidly viz výše.
  • Nebo po odečtení storna můžete požadovat proplacení zbylé částky zpět na Váš účet.

Mám zakoupený zájezd, který byl zrušen

 • V předstihu Vás osloví pracovníci naší cestovní kanceláře či partnerské prodejní kanceláře a budou Vás o zrušení zájezdu informovat e-mailem či telefonicky.
 • S ohledem na aktuální vývoj situace v ČR a v konkrétní destinaci jsme schopni Vás informovat o zrušení Vašeho zájezdu měsíc až čtrnáct dní před odletem/odjezdem.
 • Z tohoto důvodu, prosím, nespěchejte na odpovědi ohledně zájezdů, které se mají uskutečnit až v delším časovém horizontu a vyčkejte na naše sdělení.
 • S uhrazenými finančními prostředky za zájezd můžete naložit následovně:
  • Převést uhrazenou cenu zájezdu, nebo její část do poukazu neboli “voucheru”, který si budete moci vyčerpat až do konce roku 2021. Poukazy/vouchery jsou pojištěné proti úpadku CK.
  • Poukazy/vouchery jsou přenosné na jinou osobu a v případě žádosti je možné prodloužit platnost poukazu až do roku 2022.
  • Poukaz nelze směňovat za peníze a je třeba vyčerpat celou jeho hodnotu. Hodnotu poukazu je však možné čerpat i po částech.
  • Pokud je již vypsaný konkrétní zájezd, na který byste rádi uhrazenou hodnotu převedli, můžete se již přihlásit na konkrétní (nový) zájezd. Aktuálně jsme spustili prodej zájezdů na první polovinu roku 2021.
  • Jestli poukaz/voucher pro Vás není vhodným řešením, můžete požádat o navrácení uhrazené částky zpět na Váš účet.

V případě, že se zájezd neuskuteční, naše CK garantuje vrácení peněz všem našim klientům bez omezení věku.

Recenze:


Recenze zájezdu:

DELFÍNI, tak rychlou reakci jsem nečekal. Pokud bude pohoda, určitě s vámi někam vyrazíme. Přejeme náročné a určitě těžké zvládání situace.
- , termín: květen 2020
Děkujeme za vrácení finanční zálohy za neuskutečnitelný zájezd na Mar Menor. Příkladný, pružný přístup, věcné a empatické jednání zaměstnanců Delfin travel, se kterými jsem písemně jednala, oceňuji. Přispěje ke kladné reklamě vaší kanceláře z naší strany. Těšíme se na navrácení možnosti opět cestovat. Zdravím a přeji hodně štěstí.
- , termín: květen 2020
Děkuji Vám všem za Váš příkladný přístup v nelehké situaci, kterou nám přinesl koronavirus. Peníze jsem obdržela a ráda se s Vámi opět někam podívám. Děkuji za nabídky po Čechách, Moravy, Jizerek, Polska....Určitě využiji.
- , termín: květen 2020
Děkujeme velmi za Vaši informaci o vrácení peněz. Vaše CK je pro nás opravdu velmi výjimečná, nejen tím, jak dokonale připravený aktivní zájezd jsme měli příležitost si užít (cyklo na Menorce), ale i svým přístupem v této složité situaci. Moc si budeme přát, až se tahle bouřka přežene, abychom se mohli ještě svěřit do Vaší péče a na nějaký zájezd vyrazit. 🙂 Držíme pěsti, milá CK Delfin Travel.
- , termín: květen 2020
S vaší  cestovní kanceláři jsme byli vždy spokojeni. Rádi si poukaz vyčerpáme na nějaký váš zájezd. Nevím zda vás to potěší, ale vaše nabídka vypořádání naší zálohy je oproti ostatním CK zcela nadstandardní. Moc děkujeme. Doufáme, že se Evropa vrátí k nějakému normálnímu stavu, a pak budeme moci zase bezpečně cestovat.
- , termín: květen 2020
Jsem ráda, že tuto záležitost řeším právě s Vaší cestovní kanceláří, řešíte to rozumně a vstřícně ke svým klientům a já Vám za to děkuji. Protože jsem už s Vámi cestovala v únoru na Madeiru a vše proběhlo nadstandardně dobře, ráda s Vámi pojedu kamkoli, jakmile se situace uvolní. Protože doufám, že se tak stane dříve, než v termínu zájezdu Arménie 21, ráda bych přijala poukázku, kterou doufám brzy použiji na další zájezd. Zároveň prosím o nějaké oznámení na mail, že už je možné kupovat zájezdy a na jaký termín, děkuji. Budu CK Delfín travel doporučovat všem známým, Vaše slušnost a vstřícnost mě dnes opravdu potěšila:-) Přeji mnoho zdaru a vydržte nám!!
- , termín: květen 2020
Další recenze