na začátek stránky

Pohodová dovolená pro seniory 55+ | Cesty za odpočinkem i poznáním

+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz
Menu ▼

Zájezdy pro cestovatele v nejlepších letech za odpočinkem, poznánímexotikou

Vážení cestovatelé,

stejně jako Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR), jejímž jsme členem, ctíme komunikaci a otevřenost vůči vám, našim klientům. Jsme tu a stále budeme pro vás. Cítíte-li potřebu, prosím neváhejte nás kontaktovat e-mailem či telefonicky a od okamžiku kdy to bude možné, tak samozřejmě i osobně. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy či jinak pomůžeme.

Věřme, že v dohledné budoucnosti se celková situace opět zlepší a budeme zase moci vyrazit na cesty.

Děkuje vám za důvěru a přízeň.

Tým CK Delfín travel

„Na světě existuje jen jedno hrdinství: vidět svět takový, jaký je, a milovat ho.“   Michelangelo Buonarroti


Doporučujeme z našich zájezdůKam se s námi vydáte příště? Nechte se inspirovat!Kam všude s námi můžete jet?

Dovolená pro seniory 55+

Představujeme vám finančně zvýhodněný program „Dovolená pro seniory 55+“ určený osobám starším 55 let, který navazuje na původní dotační programy španělské vlády. Zájezdy organizuje CK Delfín travel a probíhají v období mimo hlavní sezonu, na jaře a na podzim.

Delfín travel, lídr na trhu seniorských zájezdů

logo EST HorizontalLogo Ministerio SEGITTURTUESPAÑA-1

Kdo se programu „Dovolená pro seniory 55+“ může účastnit?

Programu „Dovolená pro seniory 55+“ se mohou účastnit nejen ti, kteří dosáhli věku 55 let. V případě španělských destinací může být tato osoba doprovázena jedním dalším cestujícím libovolného věku. K dosažení dotované ceny v případě Sicílie musí být alespoň jeden účastník na cestovní smlouvě starší 55 let a může ho doprovázet libovolný počet dalších účastníků různého věku. Dovolené pro seniory se však mohou účastnit za příplatek i osoby mladší 55 let, které tyto podmínky nesplňují.

S dovolenou pro seniory můžete vycestovat za odpočinkem, poznáním a exotikou s jedinečnými cenovými podmínkami a komfortním ubytováním. Součástí programu je nadstandardní delegátská péče: nepřetržitá péče kvalitních delegátů zaměřená na potřeby klientů 55+.

Více o programu 55+

Naši klienti napsali

Vracíme se neustále několik dní zpátky a před očima se nám vybaví krásné okamžiky naší báječné dovolené a výletu do fantastického regionu Brazílie a Argentiny se super průvodkyní Terezou Vítovou a s nezapomenutelnými zážitky, které pro nás připravila spolu s pracovníky Delfín travel. Zasloužíte si naše poděkování a uznání za tuto akci, která se uskutečnila v nelehkém období začínající pandemie koronaviru a v tíživé situaci návratu domů skutečně na poslední chvíli. Svědčí o tom “uzavření” Copacabany několik hodin po našem návratu do Prahy.

- Brazílie a Argentina, termín: březen 2020

Rád bych touto formou formou poděkoval vaší cestovní kanceláři za perfektně zorganizovaný zájezd “Velké putování Mexikem”, z něhož jsme se před pár dny – 28.3. vrátili. Kromě velmi dobře vybraných a na sebe navazujících míst patří veliké díky vaší skvělé průvodkyni paní Žanetě Fikejzové, jejíž znalosti a ochota pomoci všem účastníkům nad rámec jejích povinností, pomáhaly překonat problémy v nynější nelehké situaci i při cestování v tak daleké zemi.  Právě díky Žanetě a skvělému mexickému průvodci Cezarovi, kteří pro nás byli plnou studnicí vědomostí, jež ochotně předávali dál, jsem si tímto poznáním Mexika splnil svůj sen. Celý zájezd proběhl bez větších komplikací a v pohodě a rozhodně na něj dlouho nezapomenu. Již se těším na další putování s vámi a snad i se stejnou průvodkyní v Peru.

- Mexiko, termín: březen 2020
Další reference