Dovolená pro seniory 55+
+420 222 937 627
zajezdy@delfintravel.cz

Dovolená 55+, Jižní Thajsko - first minute

více informací

Jsme specialisté na dovolenou pro seniory do Jižního Thajska pro seniory pro zimu 2015 / 2016. Využijte naší nabídky pro zimu 2015 / 2016 pro seniory 55 +. Zrelaxujte se na jedněch z nejkrásnějších plážích světa v Jižním Thajsku v kombinaci s poznáním tak unikátně jiné asijské kultury. Poleťte s námi v zimě do Jižního Thajska a vraťte se odpočatí a plní zážitků. Prohlédněte si naše nabídky do Jižního Thajska pro zimu 2015 / 2016 a navštivte toto místo za výhodných podmínek pro seniory 55+.

Thajsko 55+
Velký okruh Jižním Thajskem - 2017


Začněte rok 2017 příjemně v teple a odpočiňte si na jedněch z nejkrásnějších plážích světa v kombinaci s poznáním tak krásně odlišné asijské kultury. Poleťte s námi v zimě do Thajska a vraťte se zrelaxovaní, plní zážitků a slunce.

Proč s námi?

 • Náš delegát se o Vás bude starat od samého začátku a po celou dobu pobytu Vám bude k dispozici. Nemusíte mít strach, že něco nezvládnete, někde zabloudíte, nedomluvíte se.
 • Program je koncipován tak, abyste poznávali krásy jižního Thajska a zároveň relaxovali. Žádná náročná honička nabitého poznávacího zájezdu Vás nečeká ☺

Termíny a ceny

akce Záloha za zájezd pouze 7 000 Kč/osoba*

*při zakoupení zájezdu do 15.8.2016

Termín Cena odPoznámka
16. 1. 2017 – 31. 1. 2017 50 900 Kč
1. 2. 2017 – 16. 2. 2017 50 900 Kč

Nezávazná rezervace

Načítání hotelů a termínů z databáze
načítání hotelů a termínů z databáze


Please leave this field empty.


TIP: Darujte zájezd jako dárkový poukaz


Fotogalerie


Program zájezdu

1. den: odlet PRAHA – BANGKOK

Sraz 2 hodiny před časem odletu na letišti Václava Havla Praha (místo a přesný čas bude upřesněn v pokynech k zájezdu). Odlet letadlem společnosti Emirates Airline do hlavního města Thajska – Bangkoku.

2. den: BANGKOK

Přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu a ubytování. Následně procházka po okolí. Uvidíte park Sanam Lunang, okolí současného Královského paláce, řeku Chao Praya s výhledem na bývalý Královský palác Wat Arun a především navštívíte jeden z nejstarších Bangkokských chrámů, chrám ležícího Buddhy Wat Pho. Po prohlídce následuje osobní volno.

3. den: BANGKOK

Snídaně. Celodenní prohlídka Bangkoku. Projdete Královskou cestou k chrámovému komplexu Wat Saket nacházejícího se přímo v centru Bangkoku společně se Zlatou horou (Golden Mountain) na jejímž vrcholku je překrásný výhled na uspěchané Bangkokské město. Nabídneme Vám pohled na „opravdový“ Bangkok bez příkras. S námi zažijete klasické thajské cestování místními dopravními prostředky jako je loďka po zdejších kanálech, nadzemní dráha nebo metro, které nás zavezou do moderních a nejluxusnějších čtvrtí Bangkoku Siam a Silom i k Bangkokskému vlakovému nádraží Hua Lamphong. Poté navštívíme chrám Zlatého Buddhy, Wat Traimit, s 3 m vysokou a 5,5 t těžkou sochou Buddhy z ryzího zlata. Na závěr navštívíte Čínskou čtvrt, kde Vám budou oči přecházet z množství rozmanitého zboží, které se na místních tržnicích prodává. Po zbytek dne následuje osobní volno, které je možné využít k individuální návštěvě Královského paláce. Večer doporučujeme individuální procházku po tzv. „ulici baťůžkářů“ Khao San Road, kde naleznete spoustu barů, restaurací a masážních salónů.

4. den: BANGKOK – KRABI

Snídaně. Transfer na letiště a odlet do provincie Krabi, transfer do hotelu a ubytování s následným volnem na koupání, relax… Provincie Krabi je jedno z nejznámějších a nejfotografovanější oblastí v Thajsku pro překrásné vápencové skály, které se nalézají jak na pevnině, tak v moři. Turistická oblast Ao-Nang je výborným výchozím místem pro lodní výlety k mnoha krásným zátokám a ostrůvkům, kde naleznete pláže s jemným korálovým pískem. Možnost šnorchlování.

5. den: KRABI – RAILAY BEACH a PHRANANG BEACH

Po snídani se vydáte na celodenní výlet lodí do zátoky Railay Beach – jednoho z nejkrásnějších míst této oblasti s významnými krasovými útvary vystupujícími z modravě zelenavých vod. Volný čas můžete využít ke koupání a šnorchlování nebo k projížďce na kajaku kolem krasových ostrůvků. Odpoledne se přesunete procházkou do vedlejší zátoky Phranang beach, kde budete moci obdivovat neuvěřitelné vápencové útvary a strávit zbytek dne na pláži.

6. den: KRABI – ostrov PODA

Snídaně. Pobyt u moře nebo možnost celodenního fakultativního výletu na ostrov Koh Poda s nádhernou pláží a projížďkou kolem nedalekých ostrůvků Chicken Island. Kolem ostrovů je mnoho korálových útesů s nádhernou podmořskou faunou, ideální místo pro šnorchlování nebo potápění. V ceně výletu je i typický thajský oběd.

7. den: KRABI – PŘÍRODNÍ  BAZÉN EMERALD a TYGŘÍ JESKYNĚ

Snídaně. Pobyt u moře nebo celodenní fakultativní výlet do okolí – hodinu jízdy od Ao Nang leží tropický deštný prales a nížina Kao Prak Národního parku Bang. Zde se vydáte na krásnou procházku thajskou džunglí až k přírodnímu bazénu Emerald, kde si můžete zaplavat v tyrkysové minerální vodě nebo prozkoumat okolí velice hezké a specifické přírody. Dále se vydáte k regionu s významným chrámem Wat Tham Sua (Tiger Cave Temple). Jedná se o jeden z nejvýznamnějších klášterů v jižním Thajsku, kde se lze setkat s mnichy a vidět jejich typický způsob života v přírodě. Pokud se na to budete cítit, můžete se vydat nahoru po 1237 schodech a dostat se až na vrchol tohoto duchovního místa. Za odměnu Vás ohromí dechberoucí panoramatický výhled do širého okolí.

8. den: KRABI – ostrov LANTA

Snídaně. Ráno transfer minibusem do blízkého přístavu, odkud vás čeká plavba klimatizovanou lodí na krásný a romantický ostrov Koh Lanta. Plavba trvá asi 2 hodiny, po příjezdu transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne volno, koupání, relaxace na pláži.

9. den: ostrov LANTA

Snídaně. Volný den vhodný k poznávání ostrova, koupání, relaxace na pláži. Večer možnost fakultativní návštěvy hlavního města Saladan, kde budete mít možnost ochutnat mořské plody v některé z typických restaurací vystavěných na kůlech, zajít si na masáž nebo se projít po tržnici.

10. den: ostrov PHI PHI a zátoka MAYA BAY

Snídaně. Celodenní výlet lodí na jeden ze sedmi nejkrásnějších ostrovů světa Koh Phi Phi. Ráno odjezd lodí z přístavu Saladan na Lantě. Plavba trvá cca 1 hodinu. Poté prohlídka hlavního města Phi Phi Don a fakultativní výstup na nejkrásnější vyhlídku ostrova. Odpoledne plavba k ostrovu Phi Phi Lee, jenž je známý zátokou Maya Bay, kde se natáčel slavný holywoodský film Pláž. Poté možnost šnorchlování v zátoce Losama Bay. Při cestě zpět uvidíte zátoku Vikingů.

11. den: ostrov LANTA

Snídaně. Odpočinkový den na pláži, relaxace. Dopoledne možnost výletu do jižní části ostrova, kde zažijete projížďku na slonech pravým tropickým deštným pralesem.

12. den: ostrov LANTA – 4 ostrovy

Snídaně. Možnost celodenního fakultativního výletu rychlolodí na 4 nádherné ostrovy – Koh Kradan, Koh Chauek, Koh Hai, Koh Muk. Během výletu navštívíte mořskou jeskyni a několikrát se zastavíte na šnorchlování a koupání. V ceně výletu je i typický thajský oběd.

13. den: ostrov LANTA

Snídaně. Poslední den na ostrově Lanta, který každý tráví dle své chuti…

14. den: ostrov LANTA – ostrov PHUKET

Snídaně. Přejezd minivany podél pobřeží na ostrov Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Ubytování s následným volnem na koupání a relax.

15. den: ostrov PHUKET

Snídaně. Volný čas na koupání, relax, poznání, sport… Ostrov Phuket se nalézá 900 km jižně od Bangkoku. Je největší a zároveň nejdražší z thajských ostrovů, který je vyhledáván turisty z celého světa. Poslední volný den můžete využít k odpočinku na pláži, vodním sportům nebo k posledním nákupům. Jsou zde tržnice s různým zbožím za dobré ceny a nespočet masážních salónů. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odbavení.

16. den: odlet PHUKET – PRAHA

Přílet do Prahy.

ORIENTAČNÍ CENY FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ A VSTUPŮ: 

 • Přírodní bazén Emerald + Tiger Cave: 550 bahtů + 200 bahtů vstupné do areálu Emerald pool.
 • Výlet na ostrov Koh Poda: 500 bahtů vč. oběda + 400 bahtů vstupné do Národního parku souostroví Koh Poda.
 • Výlet „4 ostrovy“: 1800 bahtů* vč. oběda.
 • Výlet na slonech: 700 bahtů.
 • Bangkok vstupy: Wat Saket 20 THB, Wat Pho 100 THB, Wat Trimit 40 THB, Královský palác 500 THB (individuální prohlídka), místní doprava 200 THB.
 • Vstupné na ostrov Lanta 10 THB, vstup na ostov PHI PHI 20 THB.

*Orientační kurz: 1 baht = cca 0,75 CZK

Cena za osobu zahrnuje:

 • ubytování 13 nocí se snídaní v příjemných hotelech, ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • leteckou dopravu (včetně letištních poplatků ve výši 2 400 Kč): lety Praha – Bangkok a Phuket – Praha (s přestupem v Dubaji) letadlem společnosti Emirates Airline + místní přelet Bangkok – Krabi
 • transfery dle programu
 • výlet do zátoky Railay Beach a Phranang Beach
 • výlet na ostrov Phi Phi a zátoky Maya Bay
 • služby českého delegáta během celého pobytu
 • pojištění proti úpadku CK

Cena za osobu nezahrnuje:

 • cestovní pojištění (840 Kč/pobyt pro osoby 0-69 let; 1 500 Kč/pobyt pro osoby starší 70 let)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj (11 200 Kč)
 • fakultativní výlety
 • vstupy
 • MHD v Bangkoku (cca 200 BHT)
 • spropitné ani jiné vedlejší výdaje

Poznámka:

Minimální počet účastníků zájezdu: 15

Změna programu vyhrazena.

Pořadí navštívených míst může být změněno.

CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.

Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců!

Všeobecné smluvní podmínky:

Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdu – Thajsko.pdfRecenze zájezdu:

5
Chtěla bych touto cestou poděkovat za úžasný zájezd do Thajska. Velké poděkování si zaslouží pan průvodce Petr Froněk. Absolutně dokonalá organizace zájezdu, vědomosti, příjemný výklad o dané lokalitě. Děkujeme.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: únor – březen 2016
5
Ráda bych Vám napsala, že náš zájezd do Thajska 55+ byl naprosto úžasný a to zejména díky našemu senzačnímu průvodci Petru Froňkovi. Ten nám zpestřil program svojí úžasnou invencí a talentem dokázat nám ne nejmladším, co vše ještě dokážeme. Senzačně jsme si to užili, ani den jsme se nenudili. Připravit zájezd tímto způsobem, pro věkově si blízké účastníky je dobrý nápad.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
5
Chceme Delfínu poděkovat: senzačně sestavený program, vše klapalo, organizace na jedničku. Jestli je všeobecně známo, že úspěšný zájezd záleží mj. na průvodci, pak toto mohu jednoznačně potvrdit. Naše průvodkyně Šárka Zelinková je prostě prima. Vždy dobře a sugestivně naladěna zvládla s úsměvem i "zapeklité" situace a co se týká odbornosti a znalostí o Thajsku byla výborná. Myslím, že by vám ji měly jiné CK hodně závidět.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
5
Jsme naprosto nadšeni z dovolené poznávacího zájezdu jižním Thajskem. Chci touto cestou poděkovat a hlavně pogratulovat vaší cestovní kanceláři k získání takového delegáta jako je Petr Froněk. Byl naprosto nejlepší delegát, kterého jsme kdy poznali. Staral se o nás nad rámec svých povinností, okamžitě stmelil účastníky zájezdu v dobrou partu a připravil nám tak pestrý program, že na něj nikdy nezapomeneme.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
5
Zájezd se nám velice líbil, byla to dovolená našich snů. Třešničkou na dortu byla delegátka Žaneta Kvapilová, která se o nás vzorově starala od letiště v Praze až do konce dovolené. Její starostlivost byla až mateřská a plnila všechna naše přání. Také její znalosti, vědomosti a orientace v místních podmínkách byla úžasná. Chtěli bychom jí ještě jednou poděkovat.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
5
Chtěla bych vám poděkovat za skvělé zážitky při naší dovolené v Thajsku, přijeli jsme opravdu nadšeni, celá cesta proběhla v pořádku hlavně také díky naší průvodkyni Žanetě.
- Thajsko - Velký okruh jižním Thajskem, termín: březen 2015
Další reference

Další zájezdy

Thajsko, pobytový zájezdThajsko

Ostrov Lanta – perla Andamanského moře

Pobytový zájezd v neobyčejně krásné přírodě u jedněch z nejkrásnějších pláží světa a v jedinečné asijské kultuře.

Zobrazit více informací

Silvestr – Thajsko 2016Thajsko

Oslavte letošní Silvestr velkolepě na jihu Thajska. Nový rok 2017 tak budete moci přivítat přímo na pláži.

Zobrazit více informací

Velký okruh divokým západemUSA

Los Angeles a filmové umění v Universal Studios, kasina v Las Vegas, přírodní parky jako Grand Canyon a Monument Valley, městečka z dob divokého západu. Jednoduše poznejte západ USA.

Zobrazit více informací

Po stopách dávných civilizacíPeru

Unikátní zájezd s PhDr. Evou Farfánovou Barriosovou

Poznejte mýtické Peru s odbornicí, která vedla archeologické výzkumy v Peru a je autorkou řady odborných knih o Peru.

Zobrazit více informací

Putování na rovníkuEkvádor

Vypravte se do nejrozmanitějšího koutu naší planety a poznejte Ekvádor. Zemi, která si uchovala indiánský charakter a která vás uhrane svými vřelými obyvateli a jedinečnou panenskou přírodou.

Zobrazit více informací